Opinie o Dolzamet sp. z o.o. w Chojnów Fabryczna 1

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Dolzamet sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Dolzamet sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dolzamet sp. z o.o. w Chojnów Fabryczna 1

okao Nowy wpis

Chyba nie ma co liczyć na to @wisi, żeby pokazało się jakieś ogłoszenie pracy. Nie potrzebują robić rotacji wśród pracowników, bo zależy im na zadowoleniu pracowników i dbaniu o ich pozytywne stosunki.

henko Nowy wpis

donosy były, kontrole również, jednak w tej firmie załatwia się takie sprawy jak za komuny. Spróbujcie, a sami się przekonacie. Logiczne myślenie nie boli, a naiwni bezrobotni widzą wszystko przez różowe okulary (lecz do czasu).

niestety Nowy wpis

niestety miałem okazje tam pracować i radzę omijać szerokim łukiem tę firmę oraz p Mielczarka. To, że naruszają tam przepisy bhp i prawa pracy to wiedziałem, ale inne sprawy, które wyszły mnie zszokowały. Mogę jedynie odradzić podejmowania zatrudnienia.

Baca

haha ręce go góry bo strzelam

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Dolzamet sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
logo firmy Pracownica sprzątająca/Pracownik sprzątający w fabryce
Chojnów
INWEMER System sp. z o.o.
logo firmy monter ślusarz
Chojnów
CDMD Investments Sp. z o.o.
logo firmy Ślusarz za granica
Arcon Personalservice GmbH

boni

Pierdu pierdu....

Sok z Gumijadów

Odradzam. syf kiła i mogiła. Obóz koncentracyjny potrzebuje Was towarzysze. Prowadzący ten interes....tragedia, żal go.

loki

Firma się rozwija i to jest na plus.

byly

nie polecam tam podejmowania pracy

bornek

faktycznie pomyliłem Dolzamet z inną firmą - proszę administratorów o usunięcie wcześniejszego wpisu

bornek

Hubi nie peniaj. Obrazy z cynkowni - pojawią się w odpowiednim czasie. hmm ale zaraz, zaraz...... tam przecież tam nie ma czynnej cynkowni... Jak mierzyli - nie stwierdzili, jak wyceniali to nie wymacali. sam już nie wiem - musiałem coś pomylić... Pomyliłem na pewno.

Jacek

„Jacek Zdanowski przeprasza spółkę Grupa Kapitałowa Dolzamet Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Chojnowie za podawanie nieprawdziwych informacji o byłym pracodawcy, w szczególności poprzez postawienie mu bezzasadnego zarzutu łamania przepisów bhp oraz kodeksu pracy”.

Insektp
@Jacek

Panie Jacku nie ma Pan obowiązku przepraszania za to, gdyż w wyniku kontroli przeprowadzonej przez PIP stwierdzono, że podmiot ten dopuszcza się szeregu naruszeń prawa oraz przepisów bhp. A P. Mielczarek nie ma prawa Pana zastraszać i szykanować.

komisarz
@Jacek

Odradzam całym sercem zatrudnienie w tej firmie. Przebywanie na hali produkcyjnej jest zagrożeniem życia, gdyż łamanie przepisów bhp jest tam tak nagminne, że aż w oczy kole. Osoby zarządzające tą spółką nie przestrzegają podstawowych przepisów kodeksu pracy w sposób rażący i złośliwy. Z kolei Dział kadr celowo okłamuje pracowników dla własnych korzyści. Na koniec dodam, że zarobki są tak przykro niskie, że człowiek się zastanawia czy to jakiś nieśmieszny żart (niestety nie). Każdy ma prawo wyrazić opinie, w PL mamy wolność słowa. Moja opinią nie obrażam nikogo, oraz podane przeze mnie informacje są prawdziwe. Powstrzymałem się przed podaniem dokładnych szczegółów, bo nikt nie uwierzy w ten cyrk, który tam się odgrywa.

Zostaw merytoryczną opinię o Dolzamet sp. z o.o. - Chojnów

Dolzamet sp. z o.o.