PRDM Piotrków

Opinie o PRDM Piotrków

Mydlo

Hej ty "stary pracownik"nie wiedziałem że w tej firmie pracuje się za mydło była już (usunięte przez administratora) ????ale mydło to hit a jakie jeszcze ogromne profity????nic tylko (usunięte przez administratora).po 10 godzin bo warto ????????pani prezes+cała "szacowna"rodzinka wezmą kasę i będą narzekać na totalna biedę i ubóstwo . Trzeba przyznać to biedni ludzie......

Tiger Bonzo

Pracownicy traktowani w sposób tragiczny, zero szacunku. Logistyka i podeście kierownictwa do pracowników na stopniu zerowym. Kierowcy informowani o pracy godzinę przed rozpoczęciem a często już w trakcie, (co i gdzie mają robić) kiedy to jadą na zmianę w terenie. Kierownik transportu (usunięte przez administratora) ma gdzieś ludzi, jak się komuś nie podoba to wypad, w to miejsce zatrudni innych ludzi i wciąż będzie ich wykorzystywał pracując po 15h dziennie. I oczywiście co najważniejsze kierownik robi wszystko żeby nie doszło do zebrania kierowców z Panem (usunięte przez administratora), wiele spraw jest przez niego tuszowanych,i przekazywanych w sposób dogodny dla siebie. Informowanie pracownik o zmianach w umowie itp pomiędzy naczepami i wgl gdzieś w terenie najlepiej pojedynczo lub po dwóch. (usunięte przez administratora)

Tiger Bonzo
@Tiger Bonzo

Proszę nie usuwać prawdy! A sam (usunięte przez administratora)zajmujący się stanem technicznym pojazdów jest kłamca, non stop kłamie i tak zostanie.

L i K to faja siarze

Szanowny Panie Picznerowicz! Przestałbyś wreszcie pisać bzdurne reklamy dla swojej firmy. Zejdź do poziomu zwykłego robola w" twojej firmie" - wytrzymaj miesiąc w sezonie, a potem interpretuj warunki, płace i ekscytującą atmosferę oraz zarządzanie ( jeżeli wiesz co to słowo oznacza). Wskocz na stanowisko kierowcy, popracuj na zapleczu naprawczym. Na pewno się nadajesz, ponieważ zapewne masz ukończone przedszkole i uprawnienia niezbędne do pracy na stanowiskach. Zacznij zarabiać za stawkę godzinową, nie na etat zobaczymy co wtedy napiszesz... Chyba,że będziesz uciekał jak z cerfura . Pozdro Rafał nagramy coś wierzę;)

L

Boisz się ciepluchu hehehe, i do tego się coraz bardziej pogrążasz...im dalej tym jesteś śmieszniejszy. gustowny komediant.

Piekielne volvo

Art. 943 § 2 Mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Hehehe napocicie się L;)

Oprócz nerwów mam jeszcze coś ze stali to(usunięte przez administratora)jestem na fali;) . Hehehe każdy kto pracował to wie jak jest wystarczy na koemntarze spojrzeć;) . To co dla mnie jest podłoga dla was sufitem.

@.

Przypomnieć Ci jak urlopu nie chciałeś dać? Jeden telefon do ciotki i kitę podwinales taki jesteś gangster xd każdy kto pracuję w tej firmie wie kim jesteś xd jedynym wielkim wystraszonym żartem

TJ

Zgadza się, przerobiłem w tym bajzlu "chwilę", jak nie jakieś(usunięte przez administratora) polecenia nie do wykonania (100km w godzinę ciężarówka) to pseudo warsztat, zrobili sobie z kierowców mechaników i nie tylko... Na budowach podobno nie lepiej... Szkoda mi chłopaków, dużo się dowiedziałem, część z Nich to chyba naprawdę spoko ludzie, nie wiem co Ich tam trzyma. Noc/dzień, zwykły dzień tygodnia czy niedziela stawka 18zl/h na rękę nic więcej(kierowca zestawu-wywrotki), a obietnice przy zatrudnianiu spore, jeszcze przymus pracownia w weekendy bez żadnego dodatku i te dojazdy do auta busem czasem ponad 100km... Kpina... Są takie dniówki, że stawka za przejechane kilometry wychodzi poniżej 40gr/km i to przy 15 godzinach przepracowanych w nocy a nockę można kończyć o 7/8 rano i nikt nie widzi w tym nic złego... Najlepsze jest to że za wszelkie porażki i zbędne koszty logistyki, transportu i naprawy tych złomów obrywają ducha winni kierowcy, których tak naprawdę się nie słucha a większość z Nich ma dużo większe pojęcie na temat organizacji i ergonomii pracy niż Ich "wykształceni przełożeni". Chcę przestrzec potencjalnych chętnych przed (usunięte przez administratora), ponieważ widziałem że firma znowu szuka kierowców na ol* obiecując 4.5/6.5tys za etat gdzie prawda jest to, że aby zarobić 5tys trzeba przepracować prawie 280/300 godzin. Jeszcze te wezwania i przesłuchania na Policji, że "góra" się tym jeszcze nie zajmuje to też zbyt dobrze nie świadczy....

Robert

Bójki? Byłeś świadkiem, aby na terenie firmy PRDM Piotrków dochodziło do jakiś bójek? To strasznie niepokojąca informacja. Czy możesz napisać jeszcze coś o tym pracodawcy? Interesuje mnie to, czy pensja, która jest przez niego oferowana jest adekwatna do ilości powierzonych obowiązków? Napiszesz mi to?

Grzesiek

Właśnie tylko narzekanie. Kto chce pracuje i zarabia. Atmosfera ok

Henryk

Najłatwiej jest narzekać. Mamy firmę ok. ale trzeba pracować i tu leży problem bo nie każdy ma chęci do pracy tylko do narzekania.

Michasia

Słyszałem ze sama podstawa, to prawda ?

Re
@Michasia

Tam sama podstawa

Roro
@Michasia

Niepolecam pracy oszukuja na kasie KAŻĄ CI ROBIĆ NADGODZINY NIEWAZNE ILE WAZNE ZE PRACE SKONCZYSZ CZY O 19 czy o22 masz robic. Jedna grupa to sami (usunięte przez administratora) sobie jeździ w sumie niedziwie sie bo jeden z moszczenicy a drugi studzianki czy (usunięte przez administratora)wie z kad kradna i sprzedaja co popadnie na lewo byle zarobic na lewo a nie pracowac nieroby dwa

Na stronie wisi ogłoszenie na stanowisko specjalista ds.rozliczeń budów, czy wiecie czy jest jeszcze aktualne? Czy warto aplikować?

Klik klak

Hallo halllo co tak cicho czyżby Prezesi już się najedli do syta dali robotnikowi na (usunięte przez administratora) ha a może dopadł ich koronawiris . Nie nie przyczaili się najeść się nie mogą garściami , pełne kieszenie , pełne usta a przecież można się udusić czy ktoś im to powiedział .

Słońce

KARMA WRACA ZA PRZYKRE SŁOWA , ZA BRAK SZACUNKU, ZA IGNORANCJĘ , ZA KAŻDY BÓL , TO WSZYSTKO WRÓCI DO TEGO , KTO TAK ICH SKRZYWDZIŁ. KAŻDA ŻMIJA UMIERA OD WŁASNEJ TRUCIZNY

ep,onep

firma jak fitma

ep,onep
@ep,onep

ale jak by nie patrzec w poprzednich latach wyplaty byly beznadziejne,teraz moze byc.ale co z tego ze w sezonie sie zarobi grosza ale jakim koszetem,od rana do wieczora a tym kierownikom ciagle malo.a jak juz roboty sie pokancza to bedziemy robic za 1600 ,

Kiler

Pracowalem w tej firmie 5 lat znam ja dobrze mowiac szczerze , problem jest w organizacji pracy jest slaba przez to duza ilosc godzin system polega na nekaniu kierownictwa nacisku psychicznego co odciska sie na pracownikach .ludzi sie zastrasza , placa niska w stosunku do godzin nic specjalnego wiecej ma tam praw podwykonawca niz pracownik A A A BARDZO WAZNE DLA WAS Z FIRMY W CIAGU 5 LAT ODESZLA WIEKSZOSC KIEROWNICTWA I PRACOWNIKOW CIAGLY PRZEMIAL TO SWIADCZY ZE ZLE SIE DZIEJE W TEJ FIRMIE

@Kiler

Wspomniałeś w swojej opinii dotyczącej PRDM Piotrków o zastraszaniu. Jak z Twojej perspektywy miało ono wyglądać? Jest to poważne oskarżenie i jeżeli zostało ono zamieszczone na tym forum to powinno zostać uargumentowane. Proszę Cię o podanie konkretnych przykładów takiego traktowania. Ważne, aby to forum było zapełniane tylko przez merytoryczne i wartościowe wpisy o tej firmie jako pracodawcy.

Zajrzałam na stronę internetową PRDM Piotrków i nie znalazłam żadnej aktualnej oferty pracy w tej firmie. Co w takiej sytuacji mogą zrobić Ci, którzy chcieliby rozpocząć pracę w tym miejscu? Istnieje możliwość aplikowania spontanicznego? Proszę Was o pozostawianie informacji na ten temat na forum.

Nik

Ale jaja kadrowa kryształy kupiła jeszcze powinna całować rodowe pierścienie

Ale jaja kadrowa kupiła kryształy może powinna jeszcze pocałować po pierścieniach Rodowych bo w (usunięte przez administratora) była i g..... już widziała.

@Sztochaj, napisałbyś dokładnie w oparciu o jakie warunki zatrudnienia współpracujesz z PRDM Piotrków? Co rozumiesz pod określeniem wyzysk? Za jakie obowiązki jesteś w tej firmie odpowiedzialny? Inni użytkownicy chętnie dowiedzą się jaki jest standard pracy fizycznej w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o PRDM Piotrków - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w PRDM Piotrków?

Zobacz opinie na temat firmy PRDM Piotrków tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRDM Piotrków?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PRDM Piotrków?

Kandydaci do pracy w PRDM Piotrków napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PRDM Piotrków