Opinie o Zakłady Chemiczne Organika-Sarzyna S.A. w Nowa Sarzyna

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Zakłady Chemiczne Organika-Sarzyna S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Zakłady Chemiczne Organika-Sarzyna S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Chemiczne Organika-Sarzyna S.A. w Nowa Sarzyna

Chemik

Witam, Kiedyś byłem na rozmowie na technologa w tej fimie. Ostatnie pytanie jakie padło to zarobki, z racji tego że mam ponad 5 lat stażu pracy, dojazd do firmy około 30 kilometrów to zaproponowałem 3000 brutto co daje jakieś 2200 netto minus dojazd 300 zł wychodzi 1900 zł. Na rozmowie oprócz kierowniczki była pani Psycholog z siedziby głównej CIECH z Warszawy aby ocenić profil kandydata. Po mojej propozycji warunków finansowch Pani z Warszawy miała taki wzrok jakbym chciał ją okraść lub zgwałcić, Zrozumiałem wtedy że firma ta jrst nastawiona całkowicie na wyzysk pracownika. Tu jest Podkarpacie tu jest Polska C. Tu się produkuje za grosze, ludziom mało się płaci a cały szmal idzie do miast wojewódzkich: do Krakowa do Warszawy. Należy też pamiętać że CIECH jest był zadłużony i należy dług uregulować.. Po mojej rozmowie była następna osoba, widziałem jak trzymała tzn ściskała mocno jakiś notes, notatki, widać że był strach w jej oczach. Ludzie kończą ciężkie studia, absolwentów jest pełno tych kierunków, a później taka firma zatrudni kilka osób za grosze, kto do takiej dziury przyjdzie, jak młodemu tam zapłacą tyle że nie będzie stać go będzie na kupno mieszkania, kredyt mieszkaniowy, i ułożenie sobie życia.

Lolek

Jak wygląda praca na stanowisku ph

lol

jakich zarobków można się spodziewac na stanowisku technolog?

były

nikt Tobie tyle nie da co Sarzyna obieca

Czy po rozmowie w Zakłady Chemiczne Organika-Sarzyna S.A. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
admin

Witam wszystkich! Ktoś z Was zna charakter pracy? Zależy nam na poznaniu prawdy o warunkach zatrudnienia, atmosferze w firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Chemiczne Organika-Sarzyna S.A. - Nowa Sarzyna

• Jak się pracuje w Zakłady Chemiczne Organika-Sarzyna S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Chemiczne Organika-Sarzyna S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Chemiczne Organika-Sarzyna S.A.?

Zakłady Chemiczne Organika-Sarzyna S.A.