Zakłady Chemiczne Organika-Sarzyna S.A.

Nowa Sarzyna

Opinie o Zakłady Chemiczne Organika-Sarzyna S.A.

admin 2015-06-23 05:38
Witam wszystkich! Ktoś z Was zna charakter pracy? Zależy nam na poznaniu prawdy o warunkach zatrudnienia, atmosferze w firmie.
były 2015-09-21 19:54
nikt Tobie tyle nie da co Sarzyna obieca
lol 2015-10-13 19:24
jakich zarobków można się spodziewac na stanowisku technolog?
Krm 2016-06-03 14:54
Powodzenia zycze jesli myslisz, ze wezma Cie w jakiejkolwiek firmie na technologa bez doswiadczenia... Aparaturowy -> mistrz -> technolog. Tak mniej wiecej wyglada droga na to stanowisko. Niczego za darmo nie dostaniesz neistety. Zreszta technolog musi posiadac duza wiedze i doswiadczenie, aby prowadzic proces technologiczny.
Lolek 2017-03-05 16:17
Jak wygląda praca na stanowisku ph
Chemik 2017-03-23 11:06
Witam, Kiedyś byłem na rozmowie na technologa w tej fimie. Ostatnie pytanie jakie padło to zarobki, z racji tego że mam ponad 5 lat stażu pracy, dojazd do firmy około 30 kilometrów to zaproponowałem 3000 brutto
co daje jakieś 2200 netto minus dojazd 300 zł wychodzi 1900 zł. Na rozmowie oprócz kierowniczki była pani Psycholog z siedziby głównej CIECH z Warszawy aby ocenić profil kandydata. Po mojej propozycji warunków finansowch Pani z Warszawy miała taki wzrok jakbym chciał ją okraść lub zgwałcić, Zrozumiałem wtedy że firma ta jrst nastawiona całkowicie na wyzysk pracownika. Tu jest Podkarpacie tu jest Polska C. Tu się produkuje za grosze, ludziom mało się płaci a cały szmal idzie do miast wojewódzkich: do Krakowa do Warszawy. Należy też pamiętać że CIECH jest był zadłużony i należy dług uregulować..

Po mojej rozmowie była następna osoba, widziałem jak trzymała tzn ściskała mocno jakiś notes, notatki,
widać że był strach w jej oczach. Ludzie kończą ciężkie studia, absolwentów jest pełno tych kierunków, a później taka firma zatrudni kilka osób za grosze, kto do takiej dziury przyjdzie, jak młodemu tam zapłacą tyle że nie będzie stać go będzie na kupno mieszkania, kredyt mieszkaniowy, i ułożenie sobie życia.
Zostaw swoją opinię o Zakłady Chemiczne Organika-Sarzyna S.A. - Nowa Sarzyna
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakłady Chemiczne Organika-Sarzyna S.A.