Opinie o Govecs Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Govecs Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Govecs Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja motocykli, quadów i skuterów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Govecs Sp. z o.o. w Wrocław

tomcio83

A powiedzcie proszę jak jest z działem kontroli jakości? Co tam się dzieje i jak pracuje? Jaka atmosfera?... Pozdrawiam.

Paulina

@Rekin11 dziękuję za wyczerpującą wypowiedź. Rozumiem, że zwolniłeś się ze względu na panujące w Govecs warunki pracy. A co miałeś w umowie podane za swoje obowiązki? Próbowałeś to gdzieś zgłaszać, np. właścicielowi? Czy ktoś również miał podobne doświadczenia z tą firmą.

Rekin11

pracowałem tam kilka miesięcy, kierownik pająk i jego córcia wywożą cały złom z firmy śmiejąc się przy tym jacy z nas nieudacznicy, liderzy donoszą kierownikom, jak się sezon kończy to nie przedłużają umowy, totalne zmowy między kierownikami ( jedna robi za dwie), w lato na hali 40 stopni i nie otworzą okien na dachu z nie wyjaśnionych powodów, jak poprosiliśmy o przerwę to powiedzieli że mamy zapier*alać. Ewidentny brak szacunku do operatorów produkcji, nawet dyrektor jak jest zebranie to nie zwróci się do nas (pracowników) tylko przy nas mówi do kierownika żeby on nam powiedział. Nie raz słyszeliśmy od Pająka gdy zgłaszaliśmy różne problemy to on na to: "mam to w (usunięte przez administratora) quot;. Za 1700 zł nie warto, szkoda zdrowia i czasu. Jeśli chodzi o atmosferę między pracownikami (na produkcji) to było całkiem spoko. Większość czasu przepracowanego patrzyliśmy w sufit bo firma cierpi na ciągły brak elementów. Oczywiście Pająk wymyślał różne zadania typu sprzątanie hali, od operatora produkcji stawałeś się sprzątaczką itp.

Paw12345

Ta firma jest dramatyczna, niech was ręka boska broni żeby iść do tego szmelcu. Co chwila ktoś się zwalnia przez kierowniczka M.P który za gruba warstwa tłuszczu kryje gościa który chyba nie rozumie że przez niego ta firma robi się jak tonacy statek, zero szacunku. Co chwilę zwalniają się osoby, brakuje rak do pracy a firma wymaga coraz więcej od pracowników. Pieniądze śmieszne, podobnie jak sprawy związane z urlopami...

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Govecs Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Leszno
Paulina

@Sułek, najważniejsze, że pracujesz i jesteś zadowolony z zajmowanego stanowiska! :) Jakie macie jeszcze doświadczenia z firmą?

Sułek

Naprawdę ktoś kieruje się takimi opiniami? Ja nie moge... Zostawiają je pracownicy, którzy nie zagrzali miejsca, bo praca jest ostatnią rzeczą ich interesującą. Ekipa produkcyjna stała od lat, powiększana o kolejne osoby przejmowane z agencji pracy tymczasowej. Jeden problem. Żeby zostać przejętym trzeba coś sobą prezentować oprócz postawy roszczeniowej... Pracuje w GOVECS kilka lat. Nigdzie nie jest idealnie, ale wkurza mnie jak kupa leserów pisze bzdury, po kilku dniach pracy. Są Ci co odpadli i tacy, którzy z agencji przeszli na etat na operatora a później przeszli na inne stanowisko a to kontrolera jakości a to technika R&D. Dla chcącego nic trudnego.

............................
@Sułek

to czemu średnio co 2 tyg są przyjęcia przez agencje chyba 90 % ludzi przyjmowanych nie może być leserami a soboty powinny być płatne a pracodawca może ci kazać zostać ale tylko raz na jakiś czas a nie każdą sobotę typowa sezon nówka potem na bruk to już lepiej do whirpola,czy volvo tez parę mieś ale przynajmniej zarobisz

Bbbbb
@............................

Nie przypominam sobie tego żebyśmy pracowali w każda sobote! Wiec jak chcesz sie czymś popisać to chociaz nie pier... glupot

Squrwiel

Pracowałem tam raptem miesiąc ale na tyle długo żeby zobaczyć jaka to patologia jest.Wiadomo że ma być produkcja, a jak do niej dochodzi to loteria prawdziwa.Robisz podmontaż do skutera A po to żeby po chwili wszedł model B, gdzie nie ma przygotowanych podmontaży.Oczywiście zawsze pada tekst typu: dacie radę itp.Zero socjalu, ok to można przełknąć ale to co się dzieje w szatni na koniec pracy to masakra.Małe pomieszczenie na tyle osób, jak w konserwie.W dodatku dwa kible, z których jeden jest czasem nieczynny na ok 70 osób.Nie pisze tej opinii żeby dopiec firmie.Takie są tam realia.Nie wierzysz to się zatrudnij.Pozdro dla normalnych pracowników nie dla podpi3rdalaczy.

antoś

czy we Wrocławiu nadal potrzebny Konstruktor – Inżynier Produktu jest? w dumie byłoby bardzo dziwne gdybyście nikogo od połowy sierpnia nan takie stanowisko nie znaleźli

Witam,pracowałem 2 m-ce przy produkcji skuterów. Atmosfera do przełknięcia. Są ludzie w porządku jak i donosiciele. Jak wszędzie. Lider tak wszystkich obserwuje że mu mało oczy z orbit nie wyskoczą. Kierownik,cóż...miły na rozmowie o pracę a później zmiana o 360 stopni , łazi, drze ryja , traktuje niektórych jak własność za 1730 zł . A teraz najlepsze - notoryczny brak części do montażu. Przychodzisz rano do pracy i siedzisz jak parówa bo nie ma roboty i gapisz się w sufit albo palisz głupa że niby coś robisz. Nadgodziny do odbioru , za nie nie płacą.

jam

...i nadgodziny sobie odbierzesz w każdej chwili, bo Ci nagle powiedzą,że masz iść do domu (wowczas 1h=1,5h). Jak jesteś inżynierem z biegłym ang. to jeszcze masz szansę się tam rozwinąć, bo produkcję trzyma ekipa z poprzedniej firmy i co najwyżej rozwiniesz się w barach od pracy.

wool

Pracowałem na montażu 2 mies...Ciągle były nadgodziny i pracowaliśmy 2 soboty pod rząd... i znowu nadgodziny....Potem dowiedziałem sie że to nie jest płatne tylko wolne oddaja.Wkurwiłem się kiedy kierownik wciskał nad nadgodziny..Szczerze powiedziałem że mam dośc i nie bede zapieprzał..On na to że może mnie zwolnic..a ja grzecznie że mobing i zmuszanie jest karalne i zgłosze to do pipu, to szybko się zawinąl.I któregoś dnia, a z agencji było nas 8, dowiadujemy się że nam nie przedłużono umowy bo to sezonówka.A na rozmowie mówili że będa przejmować ludzi obiecywali zlote góry!Wieć nie dajcie się robic w balona bo i tak Was zwolnia gdy bedzie brak zamówień.

jam

1700zł bez możliwości dorobienia (za nadgodziny i sb oddają wolne)

yu

Co się na montażu wyrabia że ciągle przez agencje szukają?

tay

Chyba za dużo chętnych nie ma bo co chwile manpower sie ogłasza na montera i kontrole jakości...

lolek

Kolejny (usunięte przez administratora) zamknąć to w cholerę! dziadostwo nic więcej.. zakompleksiona Pani HR manager, ma bardzo trudna prace, zachowanie poniżej krytyki, wiedza jedynie taka jak w barze spotyka się 2 studentów i rozmawiają ze sobą o swoich wadach i zaletach.. porażka...

duduś
@lolek

A jak tam jest ?

Fiks
@duduś

jak tam jest? tak samo jak w innych obozach pracy w Polsce, bieda, wyzysk, patologia korporacyjna, dziadostwo, szkoda czasu, lepiej ma sprzątaczka na zachodzie...

bilko

Chcecie wiedziec jak jest naprawde? To wam powiem, zatrudniani jestescie przez agencje a potem rozmowa w firmie.Pogadanka bedzie o tym jak to super bedziecie pracowac to was firma przejmie..ato guzik prawda!.Po skonczeniu zamowien i sezonu nie przedluza wam umowy.Nie raz bedziecie zostawac po godzinach lub pracowac w soboty i nie zaplaca wam za to, tylko oddadza wam w dniach wolnych, wiec nie dajcie sie frajerowac i nie robcie z siebie murzynow!A nie raz straszyli ze jak nie zostaniesz to ciebie zwolnia, to juz jest mobbing.Co do. Atmosfery jest roznie i uwazajcie na liderow bo donosza kierownikowi.Stawka nie jest rewelacyjna i ladny kawalek trzeba przejsc od przystanku.Jesli chcecie na jakis czas sie zalapac probujcie ale na stalke nie liczcie.!

bilko

Ggggg

Jak nie przyjmują, jak pracuje nas tam 4 dziewczyny w tym trzy na stałe już od paru lat

kandydat

serio....? to milo :) a jak z wynagrodzeniem i socjalem ?? i czy kobiety sa tam tez na montażu ? pozdrawiam.

skawek

Jestem byłym pracownikiem tej firmy. Mogę z czystym sumieniem tą firmę polecić. Szefowie traktuja wszystkich jak kolegów...Nie ma czegoś takiego, że ktoś z góry traktuje innych... Są duże możliwości awansu nawet z produkcji do biura(pomimo tego, że to nie jest zbyt duża firma) Inwestują sporo w szkolenia i daja możliwość rozwoju osobistego jeżeli ktoś tego chce. Jak coś trzeba załatwić na mieście osobistego to też nie robią wiekszych problemów. Ja odszedłem tylko ze względu na odległość (58km) codziennej jazdy. Co i tak było wielkim dylematem dla mnie....

Zostaw merytoryczną opinię o Govecs Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Govecs Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Govecs Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Govecs Sp. z o.o.?

Govecs Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 41 ocen.
  • Graniczna 8C
    54-610 Wrocław