Opinie o Akzo Nobel w Pilawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Akzo Nobel. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Akzo Nobel o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akzo Nobel w Pilawa

dddd

hejn chyba w bucie pajacu

realista

Szczerze akzo w tej chwili to szambo..... Dyrektor generalny to bezmózgi buc jak i ci których ściągnął za sobą...... Miejmy nadzieję że Holandia potraktuje go tak jak on traktuje ludzi!!!

dddd

gfgf a tak z ciekawosci na co odpisujesz z tym menadzerem? idioto

Paszal Won z taka robota

dobrze ze wogole cos daja hahahaha jak by to od nich zalezalo to za paczke ryzu cos czuje ze by kazali robic ahahahah

bejbe76

o widze ze znowu wisi ogloszenie na rozlew;p co nie ma chetnych?? to niech kierownicy swoich synow zatrudnia za takie kokosy na tym hinskim rynku za psi grosz.

sezonowiec96

Tragedia płacą słabo jak na taki kapitał jakim obracają ,na dziale PE rozlew orają jak polu za śmieszne pieniądze. Pierwszy miesiąc na sezonowej umowie dają 1200 bez premii oczywiście wam tego nie powiedzą. Następne pensje od nich to już nieco więcej 1400zł z premią 6-7% której prawie nie dają albo mówią że dadzą w następnym miesiącu.Oczywiście jak dojdzie do jakiegoś wypadku na zmianie i zostanie to zgłoszone pensją cofnięta dla całego działu żal ku*wa. Kiedyś podobno był jakiś dodatek bo był kontakt z substancjami szkodliwymi chyba 350-400zł ale teraz już tego nie ma strach czego kolwiek sie dotknąć czy nawet czymś oblać niewiadomo co może Ci poźniej być. Niby praca od pon do pt ale wymyślają jakieś soboty co jakiś czas z płatnościami za nie jest różnie. Wolne na umowie na sezon dają od łaski trzeba sie naprawde o to nabiegać za wyżej postawionymi.

Czyli nadal to samo, nic się nie zmienilo.Żal... jak za tyle chcą żeby ludzie chcieli pracować, to niech sobie sami kierwonicy robią jak to takie kokosy... osobiscie nigdy tam nie wróce do pracy! chodz by nie wiem co!!

hmmmm. Pani Dagmaro proszę mi powiedzieć o jakich prowizjach jest mowa?? Chyba w biurze za sprzedasz prowizje otrzymujecie bo na produkcji z tego co wiem to normy są nie osiągane i 20% nie ma do wypłaty tylko jakieś 6 do 7 chyba się zgodzimy? Jeżeli 1200 zł jest dla pani bardzo dużo to jestem w szoku totalnym.Niech ludzie z biura się podzielą wypłatami z osobami z produkcji albo zejdą i niech porobią to zobaczymy czy to 1200zł jest bardzo dużo za trud i wysiłek jacy Ci młodzi ludzie wkładają by firma dobrze prosperowała i się rozwijała tylko jakim kosztem to jest robione? się pytam? a no sezonowym niestety i zarobkowym chińskim rynkiem takie jest moje ale i pewnie wielu osób zdanie. Może czas to zmienić zrobić krok do przodu dać ludziom godnie zarobić bo jak tak dalej będzie to z upływem czasu możecie dużo stracić niż zyskać.

ludzie nie dajcie się robić w bambuko ta firma to jedno wielkie nieporozumienie.Pensje sięgające dna a urobić się można po łokcie za 1200zł + to niby 20% którego tak naprawdę nie dostaniecie w całości tylko możne 7% bo nie wyrabiane są ich normy. Pracownicy sezonowi takich tam tylko potrzebują a potem aut zero motywacji do pracy. Firma wykorzystująca tanią siłę roboczą drugie chiny tylko w Pilawie Ta mega fabryka to śmiech na sali.

Michal P

Dobra? rany kolejny lizus co tam robi i sie tu chwali akzobublem

aro39

Korek? buahahaha a od czego?

Majka37

Omijac z daleka na czym by nie bylo.

markiz33

ludzie uwaga!!!! szukaja glupich do akzo,glodowe pensje,zbyt ciezka praca,wyzucaja na zime, do tego masa konfidentow i dupooowlazow omijac szerokim lukiem

apollo

Sezonowiec_nty i co sie pajacu szczycisz? ze R&D jestes? jak by takich z pe niebylo to bys pety pod sklepem zbieral. Kazdy pracownik zasluguje na szacunek i pensje adekwatna do pracy, co tu gadac omijac to chamstwo i ten kolchoz szerokim lukiem

Mikey33

bez zmian,omijac szerokim lukiem pozdroo..

aga

co tam kochani w akzo grałam tam kiedyś epizod na rozlewie.czy nadal głodowa pensja a wymagania że hoho i czy nadal są dzwonki na lancz i na fajrant.Pozdro dla kazia

Sezonowiec_nty
@aga

nadal pensja głodowa, w 2015 były 'dzwoneczki' na PE,

PeleMele

Ta dostaja chyba cygaro z wąsem ;p

Edzia

Spec ds BHP w Pilawie? Hhahahh, już o jednym ,spec, na którego miejsce tam szukają słyszałam. Trzeba być niezłym bałwanem aby zdecydować się na współpracę z ,kierowniczka, tego działu w Pil. Powodzenia!

Janusz

Przedstawiciel ds. detalu ma podstawę + do 50 procent premii, seata toledo, laptop i ipad. Ile wynosi podstawa na start ? 3000 brutto ?

byly pracownik

tak masz racje dość wysokie ryzyko wrecz tragedia..

Zostaw merytoryczną opinię o Akzo Nobel - Pilawa

• Jak się pracuje w Akzo Nobel?

Zobacz opinie na temat firmy Akzo Nobel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Akzo Nobel?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Akzo Nobel?

Kandydaci do pracy w Akzo Nobel napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Akzo Nobel