Opinie o Akzo Nobel w Pilawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Akzo Nobel. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Akzo Nobel o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akzo Nobel w Pilawa

wiatr rewolucji

no fajnie, skrytykowałeś zarobki, postraszyłeś ludzi... zadowlony w siebie? ale już ci jakoś odwagi zabrakło jak widzę żeby konkretnie jakieś stawki podać

@wiatr rewolucji

Ja to puszczam wiatr, ale z (usunięte przez administratora) Podmuch rewolucji haha xD

Wspomnienie :)
@wiatr rewolucji

Stawek nikt Ci nie poda, bo to "tajemnica firmy" :) ale nie spodziewaj się kokosów :) na początek najniższa krajowa + premia miesięczna zdaje się po miesiącu. Bardzo dobry socjal . Ale co do atmosfery i wymagań-porażka. A z każdym rokiem gorzej. STALI pracownicy, którzy się szanują podziękowali za współpracę :)

pan p

Ta firma to istna patologia , 2200 brutto jak ktoś dojeżdża z daleka to wyda pół wypłaty na paliwo i co mu zostaje ? 1000zł na przeżycie :) Najgorsza firma w okolicy Garwolina pod względem właśnie płacowym i podejściem kierownictwa do "roboli" . W firmie jest wszechobecny mobbing przynajmniej na magazynie ( w innych działach nie pracowałem) . Jesteś śmieciem nie pracownikiem dla kierownika i mistrzów . Odradzam pracę tam , ludzie uciekają z magazynu jeden po drugim a nowych rąk do dźwigania ich "ton" nie widać na horyzoncie :)

pan C
@pan p

Co na to związki bo takie pewnie są ? .. Po pana opinii można wnioskować, że w ich zarządzie zasiada być może taka osoba co by nie dziwiło skoro padało słowo patologia - jest na to paragraf.

Lubie Akzo

Miałam przyjemność tam pracować. Ale się zwolniłam ze względu na znalezienie pracy w swoim zawodzie. Szczerze to bardzo polecam Dział Wodny - produkcja. Jeśli porównując Akzo do Avon - to niebo a ziemia. Nigdy wiecej Avon. A Akzo wszystkim polecam. Ludzie są tam super: Kierowniczka, Mistrz, Brygadzista Jarek :-) To Firma, która szanuje swoich pracowników i o nich dba. Jest comiesięczna premia, dodatek urlopowy. Kawa i herbata jaka ci się tylko zamarzy z mleczkiem lub bez za free. Zmiana C jest SUPER. (usunięte przez administratora) Pozdrawiam wszystkich wspaniałych ludzi, którzy tam pracują.

Hahaha
@Lubie Akzo

Chyba zartujesz z tym poleceniem Hahaha ale sie usmialem xD 100% pisze tesamochwaly osoba z biura Akzno

ha ha ha
@Lubie Akzo

Dobre sobie, To chyba avon to niebo a akzo piekło na ziemi. Ta firma to istna patologia , 2200 brutto jak ktoś dojeżdża z dalekja to wyda pół wypłaty na paliwo i co mu zostaje ? 1000zł na przeżycie :) Najgorsza firma w okolicy Garwolina pod względem właśnie płacowym i podejściem kierownictwa do "roboli" . W firmie jest wszechobecny mobbing przynajmniej na magazynie ( w innych działach nie pracowałem) . Jesteś śmieciem nie pracownikiem dla kierownika i mistrzów . Odradzam pracę tam , ludzie uciekają z magazynu jeden po drugim a nowych rąk do dźwigania ich "ton" nie widać na horyzoncie :)

Alicja

@Yhy, rozumiem. Ty również jesteś pracownikiem Akzo Nobel, tak? Jaka jest Twoja opinia na temat pracy w tym miejscu? @były pracownik, a jak wyglądał Twój dzień w pracy? Czy nie ma problemu z przerwami czy wyjściem na przykład na papierosa?

Alicja

@Lubie Akzo, długo pracowałaś w firmie Akzo Nobel? Na jakim stanowisku? @Prrrr, widzę że Ty również pracujesz w tej firmie. Czy w sprawie osób o których mówisz były prowadzone jakieś rozmowy z kierownictwem? Widzę że Akzo Nobel aktualnie prowadzi rekrutacje na różne stanowiska - na przykład handlowca, inżyniera-elektryka czy merchandisera. Zamierzacie aplikować? Albo wiecie czego można się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej?

Yhy
@Alicja

Przecież to kierownictwo rządzi Mistrzami a oni nami, to nie ma się komu skarżyć.

Ona

A jakie stawki są w laboratorium? Dla ludzi po studiach ? I z praktyką?

Lm
@Ona

Ha, ha, ha. Ty myślisz, że studnia na linii są ci potrzebne i podniosą coś? Możesz być i podstawówce. Ten sam hajs

Podpowiedzcie czy firma prowadzi może jakieś rekrutacje?

Prrrr

To wyglada tak, jakby sie jasnie pan kierownik z mistrzami uparli, zeby sie przez nich ludzi pozwalniali. Na chwile obecna idzie im znakomicie, a cisnienie w ludziach tylko rosnie. Sami w koncu beda tachac te wiadra, skoro traktuja ludzi jak (usunięte przez administratora) i robia ich na szarno na kazdym kroku. Nie polecam, normalnosc dawno opuscila te firme.

ps

Nie chce nikogo Straszyć ale każdy dział ma swoje plusy i minusy, jedno jest pewne na odziale syntetycznym atmosfera jest gęsta. Kierownik słucha mistrzów a mistrzowie mają pupilkow. W tym roku podobno chcą ukrucic kolesiarostwo, przez co tylko pogorszyła kontakt z ludźmi, a kolesiarstwo jak było tak jest tylko zwykły Kowalski na tym ucierpiał. Bo wymyslaja mu stanie na dwuch linniach i ma robic za dwie osoby a to za stawke od 2600-3100 brutto po 8 latach???? zapraszam do pracy bo mamy już dość robienia za dwie osoby, nie mówię tego po to aby kogoś nastraszyc tylko już my pracownicy mamy dość sytacji. Brygadzisci również gadają na mistrzów każdy na każdego a przy nim jak by mogli to by mu pupke papierem wycierali???? wiec zapraszam ale z papierem

maur

kupie spodnie ogrodniczki z logo Duluxa i akzo nobel rozmiar L . oferty prosze kierowac na bulbuh@o2.pl

nfffal
@maur

pracownicy nie maja takich w posiadaniu, tylko z logiem Akzo Nobel

Alicja

@były pracownik emulsji a czy była możliwość awansu w Akzo Nobel? Być może jak byś dłużej popracował to dostałbyś podwyżkę lub wyższe stanowisko pracy. Pozostawiając swoją opinie pomagacie tym co chcą przyjąć się do pracy w firmie.

były pracownik emulsji

Pracowałem tam 2 sezony i jestem w miarę zadowolony obecnie na lini zarabiałm 1800zł i miałem umowę do końca roku. Odszedłem ponieważ znalazłem pracę w swoim zawodzie. Atmosfera była ok, chodź czasem było trzeba trochę tych wiader się na przeżucać to spokojnie się robiło, wszystko mi wytłumaczyli i nikt się na mnie nie wydzierła. Nie tak jak w AVON kiedy to musiałm zberać paczki z dwóch lini na raz a jak się nie wyrabiałęm to mnie jeszcze zj... li.

aa
@były pracownik emulsji

1800 zl :D szał :D xddddddddddd

byly pracownik

uwaga znowu szukaja głupich do Akzo. Czyli tylko na sezon wykozystac i wypad :D+ jalomuzne wynagrodzenie :D omijac ten chinski rynek szerokim lukiem

byly murzyn tego obozu

idz i zobacz :D zajecia które Ci zorganizuje Akzo beda wypelniajace wrecz to pekniecia pleców :D za 5 tys. bym tam nie chcial robic xD

Alicja

Czy Akzo Nobel organizuje szkolenia dla swoich pracowników?

Gepus

Zmieniło się coś, jeśli chodzi o produkcję?

:D

omg znowu szukają głupich ;/

ssss

njhk to idz kopać doły tam bedziesz mieć świetna atmosfere ze strony pracodawcy abys tylko nie uciekl. Takze jak Ci zalezy nie na pracy, ani na zarobkach tylko na atmosferze zapraszam kopac doly

realista

karol głupoty gadasz w akzo wcale się tak dobrze nie zarabia. A poza tym oprócz zarobków ważna jest też atmosfera pracy której w tej firmie już nie ma.O to zadbali nowi pseudo menadżerowie z fmcg którzy nadają się tylko do roznoszenia gazet.

ciekawy

Do realisty: akzo to szambo ? możesz rozwinąć to stwierdzenie ? stanowisko reprezentant ds. kluczowych klientów to dobre rozwiązanie ? Ktoś pracuje na tym stanowisku ?

Zostaw merytoryczną opinię o Akzo Nobel - Pilawa

• Jak się pracuje w Akzo Nobel?

Zobacz opinie na temat firmy Akzo Nobel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Akzo Nobel?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Akzo Nobel?

Kandydaci do pracy w Akzo Nobel napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Akzo Nobel