Euro Service 24 Sp. z o.o.

Opinie o Euro Service 24 Sp. z o.o.

Zadowolone...

Polecamy w stu procentach,bardzo rzetelna firma,razem ze znajomą korzystałyśmy kilka razy z wyjazdów do Niemiec.Płaca zawsze na czas,kaska za urlop też na czas,opieka koordynatora o każdej porze i w weekendy.Jak dla Nas rewelacja.

Dusia

Prawda !!! Brakuje pieniedzy na koncie !!! Dziewczyny sprawdzajcie !!! Jak nie chce sie wam tego dla siebie to zróbcie to dla swoich dzieci lub wnuczek... Zawsze cos wiecej zostanie na ,,niespodzianki" ;)

zuza

Dobrze że cie nie ma już w tej firmie bo psujesz nam opinie.Pewnie byłaś tak dobra że nigdzie nie zagrzałaś miejsca na dłużej.Gdybym ja potrzebowała opiekunki dla swojej babci nie chciałabym z tobą mię nic wspólnego.Plujesz jadem

R64

Nie rozumiem! Jak firma be to trzeba zmienić pracodawcę.Ja mam inne zdanie o firmie bardzo pozytywne.Jak coś się dzieje to mogę na nich liczyć.Widać, że nie współpracowałaś z firmami gdzie się czeka na wypłatę kilka miesięcy, a co do karty ekuz ja ją mam.U mnie zadowolenie

BB

Najlepiej do urzędu pracy idź

Alina

pracuje z Euro Service ponad dwa lata i jeszcze nie mialam problemow , tak jak piszecie to solidna firma - spokojnie moge polecic . Milo jest czytac posty z ktorych wynika ze nie tylko ja jestem zadowolona

aneczka64

Ja jestem bardzo zadowolona , wyjeżdżam z nimi już kolejny raz. Zwrot kosztów dojazdu , to chyba chodziło zwrot za dojazd do biura a nie do rodziny. Zdarza się nie raz że to rodziny niemieckie mają bardzo długiego węża w kieszeni i nie mają ochoty oddać za podróż . Po interwencji agencji zawsze ją otrzymuję . Nie narzekajcie , bo jest to jedna z niewielu firm ,które zatrudniają na umowę o pracę. Pozdrawiam tych niezadowolonych :)

R64
@aneczka64

To jest nas więcej aneczka bo ja teź naleze do tych zadowolonych.Mam dobre pieniadze i placa punktualnie no i umowa o prace jest dla mnie najwazniejsza.Panie w biurze bardzo mile zawsze sluza pomoca.Od dawna szukałam uczciwej firmy no i ja znalazlam;) D

zawiedziona

nie polecam tej firmy utrudniają kontakt z szefową nie można się doprosić szczegółowego wyliczenia wynagrodzenia panie w biurze robią co chcą

ZDIK
@zawiedziona

Trele morele Proszę Państwa od ilu lat na Rynku Pracy w opiece? . Doskonale przeszkolonych ludzi? Najlepsze Agencje w Niemczech a kto to sprawdził Bzdury piszecie aby ludziom oczy zamydlić

Maksia
@zawiedziona

A ja wiem, że z niemiecką agencją zerwano umowę i opiekunki musiały namawiać rodziny na podpisywanie bezpośrednich umów z Euro Service.

fela

Chyba się czegoś najarałaś, Ja dopiero drugi raz z nimi na wyjeźddzie i lepiej być nie moźe jeźeli chodzi o punktualność wypłat.Moja koleźanka pracuje z nimi od 4lat i nigdy nie miała źadnych poślizgów z wypłatą.Zawsze moźesz zmienić pracodawcę.

Amelia

Zdecydowanie nie polecam tej firmy, są niesłoni,trzeba się prosić o własne pieniądze, które nigdy nie są przesyłane na czas a przecież to są nasze pieniądze można założyć 1 dniową lokatę i zarobić dodatkową sumę a ktoś kto przetrzymuje nasza wypłatę chociaż jeden dzień może właśnie zarabiać w ten sposób inwestując nasze pieniądze.....

kot

Witam! Czy ktos moze sie podzielic informacjami na temt tego biura? Czy zapewniaja godziny?Jakie sa warunki mieszkaniowe i czy jest to tzm praca na telefon? Dzwonia albo pisza czy idziesz do pracy? Bardzo bylabym wdziecna za informacje?:)

małgosia

jestem już 8 raz na wyjeździe z tą firmą.Babeczki są przemiłe,nigdy długo nie czekam na zlecenie,pieniążki dobre,oby tak dalej,umowa o pracę co też jest ważne.Nic dodać nic ująć.JEST OK.

była poszkodowana

Ta firma to w sądzie ma już swoją ławeczkę podpisaną bo zawsze ją mają zajętą przez adwokata. Ale jak ma się dobrze ustawioną rodzinkę ( część rodzinki w prokuraturze druga część w US) to się ludzi kręci jak chce. Mam nadzieję że: Nosił wilk razy kilka , poniosą i wilka.

robaczek

firma naprawdę do niczego pracowała 7 dni i nie chcą mi wypłacić pieniędzy bo jakiś rusek ma ale za darmo nie robiłam co to ma być ale jak mi nie wypłacą pójdę do sądu pracy na bezrobociu mnie po informowali że mam prawo a po drugie jeszcze się będą tłumaczyć czemu umowy nie dali a formularz mieli mój wiec jeszcze mogą kare zapłacić to się oczy otworzą

opiekunka

Widzę, że osoba bardzo doinformowana. Proszę mi wskazać firmę, która nie ma żadnych spraw i kontroli. Ja jestem bardzo zadowolona ze współpracy z tą firmą. A wiem, że to inne firmy oczerniają Euro Service, bo same do mnie dzwonią i wygadują bzdury, a sami nie wypłacają, np. firma pro work, która nie wypłaca wynagrodzenia, jeśli rodzina nie opłaci rachunku. Napewno większość negatywnych opinii jest wystawiana przez konkurencje.

?

basia - 2013-09-08 13:55:14 Zgadzam sie pesja na czas ,wspolpracuje dwa lata z ta firma i jestem zadowolona, gdyz inne firmy nieplaca na czas lecz po ,jak najbardziej polecam ta firme pozdrawiampracuje z ta firma od roku, nie ma problemow z wyplata,mam fajne miejsca pracy,jak narazie jestem zadowolona.umowa o prace,pieniadze za urlop,mam doswiadczenie z innymi firmami w polsce,i w kazdej jest inaczej,dla mnie jest najwazniejsze ze miejsca pracy sa fajne i spokojne, a jezeli chodz o te sprawy w sadzie to nie moja sprawa,ludzie zawsze i wszedzie szukaja sensacji,pozdrawiam seuoservis i pania [usunięte przez moderatora] anna

basia

inkognito

Tak zgadzam się, też pracuje w tej firmie, i co do wynagrodzeń to trzeba bacznie pilnować i dokładnie liczyć, bo często brakuje pieniążków na moim koncie

opiekunka

TAK .... SZKODA ,ZE O WYPŁATY TRZEBA SIĘ PROSIĆ A PANI WŁAŚCICIELKA MA JEDNĄ SPRAWĘ W SĄDZIE ZA DRUGĄ ....

brrr..

a jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna?

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Service 24 Sp. z o.o. - Świdnica

• Jak się pracuje w Euro Service 24 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Service 24 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Service 24 Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro Service 24 Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Euro Service 24 Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro Service 24 Sp. z o.o.