Euro Service 24 Sp. z o.o.

Opinie o Euro Service 24 Sp. z o.o.

zona opiekuna

Mój mąż pojechał pierwszy raz z tej firmy, pieniążki na koncie były 10 grudnia, gdy był na miejscu też Pani dzwoniła jak jest, życzenia na święta. Podopieczni zadowoleni z jego pracy, rodzina również zadowolona chcą aby przyjeżdzał na zmianę. To wszystko zależy od tego z jakim nastawieniem jedzie się do opieki czy żeby zarobić nie napracując się w sensie odwalić swój pobyt czy może zaopiekować się starszymi osobami w sensie być miłym,uśmiechniętym, wyrozumiałym. Oni to widzą i czują i odpłacają nam tym samym, my też będziemy kiedyś starzy. Najlepsze życzenia na Nowy Rok

Andzia

Wyjechalam z tej firmy z dnia na dzien. W stosunku do mnie kobitki sa przesympatyczne. Po dwoch dniach w pracy zadzwonily czy jestem zadowolona czy mam jakies zastrzezenia. Jak do tej pory nie mam prawa powiedziec nic zlego na ta agencje. Pozdrawiam cieplutko z Bawarii.

Pewnapani

Czytając Wasze opinie,odniosłam wrażenie jakby toczyła się jakaś walka. Ale co chcecie powiedzieć,że ktoś Was zmusza?A może, obiecuje garnek złota za wykonaną zadanie i dozgonną satysfakcję?Praca w charakterze Opiekuna/ki/ w,, systemie zamkniętym,,to wyłącznie wybór! Decyzja o podjęciu takiej pracy, wyjeździe, to brak alternatywy tu w Kraju.Nikt nie chce pograzania się w niedostatku,życia w niepewności ,która dla niektórych bywa zabójcza w sensie dosłownym. Kwestia wyboru. Euroservice to firma rzetelna przede wszystkim.Nie zdarzyło się nigdy, aby problemy zgenerowaly jakieś niedomowienia,brak opieki lub nie daj...brak terminowego przelewu.To ostatnie z zegarmistrzowska precyzją. Ze swojej strony dziękuję Paniom Koordynatorkom za współpracę /za kolejny rok/a szukajacym pracy Opiekunom mogę polecić Euroservice!

Zadowolona z firmy :)

Panie Mirku, ja pracuję od 1,5 roku..byłam osobiście w biurze..dziewczyny przesympatyczne.... przecież nikt Pana nie zmuszał do podpisania "g..." umowy, zapewne jest Pan bardzo inteligentnym człowiekiem , dlaczego więc zdecydował się Pan na wyjazd na takich "g..." warunkach jak Pan twierdzi...desperacja? ..czyżby nigdzie indziej Pana już nie chcieli? zawsze może Pan założyć Gewerbe i wyjeżdżać na warunkach jakie sam sobie Pan podyktuje...ten komentarz mówi sam za siebie i mówi jakim Pan jest człowiekiem...powodzenia w życiu.. P.S. a owe przepisy mówią, że jeżeli firma zapewni wyżywienie pracownikowi oraz dach nad głową , może ustalić indywidualną stawkę diety , inną niż 49 euro- i nawet nie 44 euro jak Pan pisze ( kto tutaj jest niedouczony??? ;) ) pozdrawiam ;)

Leszek z Gdańska

W październiku minęło pięć lat mojej współpracy i jestem bardzo zadowolony. Dziękuje bardzo za wszystko i liczę na owocną współpracę przez co najmniej kolejne pięć lat. Bardzo rzetelna i solidna firma, polecam!! Pozdrawiam serdecznie!!

Pracuję dla Euro Service od przeszło dwóch lat i do tej pory jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Pieniądze zawsze przychodzą na czas, po przyjeździe na miejsce pracy po kilku dniach zawsze dostaję telefon z biura z pytaniem, czy wszystko w porządku. I nie jest to tylko taka "grzecznościowa formułka", o czym już raz się przekonałam: jeśli coś jest "nie tak" po stronie rodziny (w moim przypadku było to zatajenie, że moja podopieczna wymaga wstawania do niej w nocy czasem nawet po kilka razy) biuro od razu interweniuje. Obecnie pracuję na zmianę w dwóch miejscach - warunki są naprawdę przyzwoite. Jeśli ma się wątpliwości przed podjęciem decyzji o wyjeździe należy PYTAĆ o szczegóły - Panie z biura niczego nie tają, podają wszystkie informacje przekazane przez rodzinę, jeśli "sztela" nie jest nowa dostaje się też numer telefonu do opiekunki która jest na miejscu. Można więc o wszystko spokojnie podpytać minimalizując tym samym ryzyko, że trafimy w miejsce, które nam nie odpowiada.

LIDIA
@Marta

W zupełności się zgadzam z postem pani Marty.Pracuję w tej firmie 5 lat i nigdy nie miałam problemów z wypłatą i ekwiwalentem za urlopy,zawsze były na czas.Jeśli były jakieś komplikacje z rodziną to panie z biura zaraz interweniowały.Uważam że jest to jedna z najlepszych firm na rynku polskim.

Halina

Aga wystawia opinie wziete chyba z kosmosu.Pracuje z firma ładne pare lat,bez zarzutu, wszystko co moge o niej napisac to same supelatywy,pieniadze na czas, miła obsługa ,moze czasami problemy lezace po stronie niemieckiej, ale nikogo sie nie przeswietli, prawda Aga. Mysle ze strona jest po to aby rzetelnie przedstawiac firme . Jesli ktos ma problemy ze soba, nigdy nie przenosi ich na innych- na tym polega kultura.Mozna obrazac innych ludzi pod warunkiem, iz czyni sie to w ich obecnosci, gdyz kazdy ma prawo u stosunkowac sie do opini innych, a wypisywanie obrazliwych słow to prostactwo. Chciałam nadmienic ze Swidnica to 58-tysieczne miasto,odwiedzane prze wiele osobistosci miedzy innymi przez pare krolewska Szwecji.Swidnica to zadna wies a pracownice fachowo przeszkolone,czego miałam przyjemnosc doswiadczyc

brydge

nie możesz iśc do sądy pracy z umową zleceniem to umowa cywilno-prawna i pozostaje sąd cywilny

tessa

Witam Panie Opiekunki i Panów Opiekunów:) Poczytałam sobie opinie o Euro Service i postanowiłam dorzucić swoje " trzygrosze".Otóż współpracuję z tą firmą od kilku miesięcy i oceniam tę współpracę dobrze. Firma wywiązuje się w terminie z płatności swoich zobowiązań. Jeżeli zdarza sie jakiś problem ,to bardziej jest on związany z rodziną podopiecznego...... ale nikt nam nie mówił ,że będzie łatwo.....Większość opiekunów ma też problem z komunikacją w j.niemieckim...... ale te osoby powinny być raczej wdzięczne firmie ,że mimo braków w edukacji,otrzymują pracę....dodam ,ze nieźle płatną. Nasza praca jest niezwykle trudna pod wieloma względami,nie każdy ma do niej predyspozycje......może ci którzy maja taka roszczeniową postawę powinni przemysleć to czy nadają się do tego zawodu.Przecież zawsze można dokonać zmian w swoim życiu....po co się męczyć i zatruwać swoim jadem innych.?

Ruda

Dziekuje,juz mi sie odechcialo aplikacjii....

xxx

Witam czy ktoś może wie czy należy nam się ekwiwalent za urlop.

Bogusia1965

Ciekawa jestem kto to takie głupoty wypisuje na tej stronie bo na pewno nie ludzie, którzy pracowali dla EURO SERVICE, chyba że osoby, które nadużywają alkoholu lub sądzą się ze wszystkimi firmami dla których pracowały. Ja współpracuje z nimi już od ponad dwóch lat i zawsze miałam wypłatę na czas. Poleciłam tą firmę wielu znajomym i żadna nie ma z nimi problemu, są zadowoleni. A te lalunie, o których ktoś tu wspomniał, to są dobre dziewczyny które pomagają zawsze gdy coś jest nie tak. Gorąco polecam tą firmę!!!

Ola P.

Dziwię się Amelio...Ja pracuję w tej firmie już 5 lat. Najpierw na umowę o pracę a teraz - po zmianach od 01.01.2015 - na umowę zlecenie. Firma jak najbardziej rzetelna! Nawet jak moja rodzina nie zapłaciła firmie (r-k zaginął) za przepracowany przeze mnie miesiąc wypłatę dostałam. W terminie i w prawidłowej wysokości. Zdarzają się jednodniowe poślizgi ale tylko wtedy gdy 10-ty wypada w sobotę lub niedzielę. Wypłatę tę można sobie samemu wyliczyć ponieważ wiesz w jakiej wysokości masz dietę a kurs euro na ostatni dzień miesiąca nie jest trudno znaleźć. Ofert mają naprawdę dużo. Zawsze dostaję na meila Fragebogen i wiem dokładnie co do mnie należy. Za niespodzianki wynikłe na miejsce też nie należy winić firmy tylko trzeba mieć pretensje do rodziny, która aby uniknąć większych opłat bardzo często nie podaje wszystkich szczegółów. Pracuję obecnie 25 godzin w tygodniu. Nie wstaję w nocy i nikt mnie źle nie traktuje. A wręcz przeciwnie:) Oczywiście - to jaka jest atmosfera w pracy - zależy od obu stron. I nawet na ciężkie fizycznie stelle się z chęcią wraca. Ocenę ogólną daję bdb ponieważ o zapłatę za urlop rzeczywiście musiałam się przypominać :)

Maksia

Pracowałam w tej firmie 2 lata. Nie polecam!!! Miałam umowę o pracę i właścicielka do tej pory nie wywiązała się z obowiązku zapłaty za urlop (czekam już 2 lata). Telefonując do Omegi Centrum nie ma możliwości przeprowadzenia rozmowy telefonicznej z kadrową, koordynatorką, księgowością. Przy podaniu nazwiska nie ma możliwości rozmowy, albo nie ma. albo telefonuje, albo chora itp. Z uzyskanyh informacji wiem, że właścicielka zabrania rozmowy z opiekunkami. Podczas pobytu w Niemczech przez 2 lata nikt z pracowników nie interesował się moją pracą, ew. problemami.

Krysia
@Maksia

Idź do sadu pracy i PIP.

Henryk2724

Ciekaw jestem kto się kryje pod tymi bredniami w zacytowanym poniżej fragmencie (owery - 2014-10-01 23:19:16 )? W listopadzie 2014 podpisałem z nimi umowę. Zapewniano mnie między innymi, że jest na miejscu Internet, co potwierdził również w rozmowie telefonicznej przebywający tam aktualnie od pół roku opiekun. Na miejscu okazało się jednak, że nie ma Internetu. Na dodatek nie poinformowano mnie, że podopieczny jest niewidomy i głuchy. Nie to jest jednak najistotniejsze. Dopiero na miejscu dowiedziałem się, że ma grzybicę, a wkrótce potem, że żona która nie trzyma moczu i znaczy drogę od łózka do toalety, jest nosicielką bakterii. Wymaga również opieki (dodatkowo problemy z chodzeniem), ale nie była brana pod uwagę jako podopieczna. Dałem pracownicy firmy tydzień na ustosunkowanie się do zatajonych problemów. Wobec braku nawet chęci podjęcia tematu, wypowiedziałem umowę ze skutkiem natychmiastowym i zażądałem podmiany. W odpowiedzi zostałem postraszony policją, komornikiem i karą pieniężną. Jednak nadal nie informowano potencjalnych kandydatów o sytuacji zdrowotnej w domu podopiecznego. Kandydat, który już podpisał zlecenie, wycofał się z niego po otrzymaniu informacji od mojego poprzednika o faktycznej sytuacji. W związku ztym poproszono mnie o pozostanie do końca umowy, na co zgodziłem się. Poza tym firma zarabia w EUR, a pracownikom wypłaca w PLN. Miałem kontynuować zlecenie, ale wprowadzono zmiany wymuszone przez stronę niemiecką, które zostały mi przedstawione w umowie sześć dni przed wyjazdem, dlatego stawiłem się osobiście w siedzibie firmy (w Świdnicy). Niestety okazało się, że nie ma z kim rozmawiać, nie było nawet chęci, a umowa nie podlega żadnej dyskusji, wobec czego oświadczyłem, że nie podpiszę umowy. Dodam jeszcze, że owe EuroService zostało polecone rodzinie przez SenioCare24, które informowałem o zaistniałej sytuacji, ale czego się nie robi dla kasy? W końcu współpraca między firmami jest istotniejsza od najętych pracowników. Pozostaje jedynie mieć nadzieję, że panie opiekunki swoją postawą wyeliminują z rynku podobne firmy. Służę szczegółami pod adresem: henryk2724@hotmail.com owery - 2014-10-01 23:19:16 CYTAT: "Firma Omega Centrum Doskonalenia Kadr Euro Service jest polską firmą która od 2007 systematycznie poszerza rodzaj i zakres swojej działalności. Na rynku usług opiekuńczo - pielęgnacyjnych przez ostatnie lata, wraz z zespołem wyjątkowych i doskonale przeszkolonych osób zgromadzili ogromną wiedzę i doświadczenie. Dzisiaj współpracują z najlepszymi niemieckimi partnerami oraz posiadają sprawdzone i rzetelne oferty pracy na terenie całych Niemiec"

Alina

Jestem obecnie w Bochum z Euro Service i jestem zadowolona ale każdy może wyrazic swoja opinie wiec ja też . Smutno czytac posty w ktorych opiekunki sa nabijane w "butelke " z wlasnego doswiadczenia moge napisac , ze GO WORK W-wa to dopiero skandal

poszkodowany

nigdy wiecej euro omegi niezle kroja chyba po kursie krawcowych nie polecam

kama

Ta firma to jakaś pomyłka cwaniactwo nic więcej,wiecznie z czymś problem a zwłaszcza z kasą!!!!!

mik

Ja także poszukiwałam pracy i po tych opiniach z jednej strony sie przeraziłam. Osobiscie znalazlam prace poprzez strone Rekrutacyjnej Rewolucji ;) po rejestracj masz duzo ofert i na pewno jest cos dla kazdego ;) poolecam wam ;)

niezadowolona

Zgadzam się z opiniami Pań które są niezadowolone , ta firma jest nierzetelna i nieuczciwa , pieniądze zawsze z opóźnieniem raz nawet zapomniały przez 3 mce wypłacić mi moje pieniądze , o karcie EKUZ nie wspomnę zawsze nie miały czasu jej załatwić a jak się odmówiło jechania na Sztelę to te przemiłe Panie mściły się lub pracy nie ma. Najgorsza Firma z jaką współpracowałam.NIE polecam!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Service 24 Sp. z o.o. - Świdnica

• Jak się pracuje w Euro Service 24 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Service 24 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Service 24 Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro Service 24 Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Euro Service 24 Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro Service 24 Sp. z o.o.