Opinie o BerlinerLuft w Białogard

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie BerlinerLuft. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BerlinerLuft o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BerlinerLuft w Białogard

Janek Nowy wpis

Nie życzę nikomu tam pracować w tragedia obiecali duże pieniądze A dali mniejsze siedzą na kamerach i wydzwaniają Zastanów się zanim pójdziesz tam do pracy a szczególnie na lakiernię

Czy pracownicy w BerlinerLuft dogadują się między sobą?

Kleopatra Nowy wpis

Tak

Janek Nowy wpis

Witam teraz to jest tragedia siedza na kamerach i wydzwaniaja jak staniesz

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w BerlinerLuft?

Patataj

Tak narzędzie to pejcz kierownika nad plecami pracownika.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie BerlinerLuft? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Baśka

Jak kierownictwo traktuje pracowników w Białogardzie? Chcę złożyć papiery i szukam informacji o firmie. Relacje z pracownikiem są dla mnie kluczowe.

Weronika
@Baśka

Od 5 miesięcy niestety nikt nie odpowiedział na żadne z zadanych pytań w wątku. Istnieje więc mała szansa, że uda Ci się szybko uzyskać informacje na interesujące Cię tematy. Proponuję kontakt z firmą w celu uzyskania odpowiedzi na swoje pytania. Jeśli się zdecydujesz na to to proszę, daj też tutaj znać czego się dowiedziałeś.

Nibymanzkszt
@Weronika

Zarobki 2500 na rękę a z kierownictwem problemów nie było, tylko praca jest bardzo ciężka pozdro

Nie ma co
@Baśka

Niestety źle traktują ludzi, poganiają jak (usunięte przez administratora) , obcinają premie, które wcześniej były obiecane. Robią ludzi w bambuko. Jednym słowem stosują mobbing. Ludzie mają dość, oj pójdą z takim podejściem do ludzi na dno.

Kamila

A jesteś w stanie coś więcej opowiedzieć niż tylko tyle ? co dokładnie się tu dzieje, na czym polega to traktowanie złe ?

Czy BerlinerLuft oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Umowa o prace

Wszyscy pracują na umowę o pracę

Czy w BerlinerLuft wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Robol

Jedyną nagrodą jest dodatkowa robota po godzinach i zastraszanie pracowników obcinaniem wynagrodzeń przez kierownika sz. Za uczciwą pracę. Odradzam zatrudnianie się w tej firmie!!!

Czy BerlinerLuft zapewnia kartę multisportu?

Były młotkarz

Tam bez karty jest sztafeta 4x 50m z kanałów na okrągłe z przeszkodam takimi jak porozwalane na kształtkach etage i kolanka.I jest tez rzut kostka z gilotyny w głowę.

kolargol

Pewne jest jedno, że jeśli ktoś stara się dobrze wykonywać swoje obowiązki to i firma mu odpowiada.

Big Brother Luft

Ciekawe kto wygra ta edycje Big Brothera.Jak narazie najlepsza edycja jak dla Mnie.W końcu poprawiona jakość kamer.Teraz widać kto się moczy przynajmniej.

Bez Pana Henryka.K to juz nie to samo,zawsze był odłożony wór pieniedzy na grudzień.A teraz nie ma Henia i nie bedzie świąt.

Benekk

Ten cyrk jeszcze istnieje z tymi nieogarami na czele?Pzdr cała zmianę (usunięte przez administratora)a w szczególności (usunięte przez administratora).hehe...Metry,metry...

Jurgen

Żałuję, że tak brakuje opinii o aktualnej sytuacji. Mam zamiar aplikować więc może coś??

bartek

Ten sklep to jakieś nieporozumienie , nie liczy się klient , byłem niemile zaskoczony gdy kolejka przy kasie rosła a pani odeszła wypisywać fakturę mając to w (usunięte przez administratora) Tak się nie robi .

zalamany

Jako byly pracownik tej firmy jestem zobowiazany przestrzec przed tym bagnem. Zwalniaja sie ludzie z hali i od technologow, zwolnil sie dyrektor Marek, ktory jako jedyny probowal cos zdzialac i zwolnil sie kierwonik produkcji. Nie szanuje sie ludzi zarowno na hali jak i w biurze - kierwonik technologow tez jest nieodpowiednia osoba na to miejsce i probowal rzadzic tez na hali. Zarobki nikle. Jednym slowem patologia. Szkoda ludzi.

Robert

Witam. Pracuję w zakładzie w Koszalinie. Widziałem odejście dwóch spawaczy z powodu nie osiągnięcia porozumienia w temacie zarobków. Moim zdaniem błąd zakładu, ale to nie moja sprawa, nie moje pieniądze. Obserwuję rotację pracowników produkcji, bo sam jestem jednym z nich i widzę, że większość , ci najlepsi pracują długo. Wszyscy mają rodziny. Czy któraś żona pozwoliłaby mężowi przynieść do domu 2000 zł gdy w byle garażu u prywaciarza zarobi 3 i więcej? To nic że będzie zimą przymarzać do maszyny, jadł na niej i sikał do wiaderka a myć będzie się w domu. Dobry pracownik zarabia dobrze ( jak na to miasto) Rotują raczej słabsi lub leniwi to normalny ruch kadrowy. Koledzy proletariusze, problemem nie jest zakład. Problemem jest ciche porozumienie pracodawców dotyczące wysokości zarobków w naszym mieście, a praca jak praca. Trzeba się starać. Trzeba być mężczyzną a nie chłopcem szukającym usprawiedliwienia swojego niepowodzenia. Dobry czas jest, roboty full, granice otwarte, działalność na własny rachunek też możliwa - a to dobra szkoła życia. Jeśli ktoś jest żądny wrażeń, polecam Rewaco. To dopiero szkoła życia...

Były Pracownik

Witam Pan Rafał K . Już tam nie pracuje a Firma Upada z dnia na dzień. Mały nie wie co Robi.

@Były Pracownik

Odszedł dyrektor, kierownik, pracownicy odchodzą, ale został wierny p.o. który ma plan... ale chyba rozłożenia

robol

dyrektor Marek Ś. też odszedł ?

Byly
@robol

I nikt z tym nie robi.

Byly
@robol

NIC !!!!!!!!!!

Spam
@Były Pracownik

Co ty wiesz o odejściu Rafała K.

Spam

Nieudolne kierownictwo,dawaj Panowie K iSz są raczej dozorcami.Inwestują w kamery, szafki śniadaniowe ,taborety,kołnierzyki zamiast w ludzi i maszyny które są wyeksploatowane.

Bolek i Lolek

Podziwiam R.K za odejście z pracy i życzę powodzenia. " Firma" zachowuje się jak porzucona kochanka która się mści. Panowie dyrektorzy bierzcie się do pracy i naukę na kierunku zarządzanie ZL, dużo macie zaległości do nadrobienia!!!! FIZOL

Zostaw merytoryczną opinię o BerlinerLuft - Białogard

• Jak się pracuje w BerlinerLuft?

Zobacz opinie na temat firmy BerlinerLuft tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BerlinerLuft?

BerlinerLuft