Opinie o BG Production Sp. z o.o. w Białogard

BG Production Sp. z o.o.
2 18 227 5 1

Jaki jest wkład kierownictwa BG Production Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Bleee
@Pytanie

Żadnego wkładu nie ma, w żadnej strukturze organizacyjnej

@Bleee

@Bleee, napisz coś więcej. Czy w BGP można awansować? Proponują szkolenia albo inną ścieżkę rozwoju?

@bleee
@Joanna

Szkolenia masz na początku z bhp i pierwszej pomocy ???? pózniej wdrażanie pracownika takie ze przez 2 dni Cie wdrażają a pózniej patrza jak zasuwasz i Twoj poziom wytrwałości ... głupszej wewnętrznej polityki firmy nie ma pracownik winien sie w pełni oddac aby dokonywać wszelakich dobr dla dobra spółki ????

Poinformowana
@Joanna

Zależy o jakim stanowisku mówimy. Pracownik produkcyjny nie ma możliwości szkoleń, bo czego niby miałyby dotyczyć te szkolenia, nowych technik filetowania czy pakowania? Pozostałe działy jak haccp, mechanicy czy stanowiska administracyjne mają możliwość szkoleń.

Polak
@@bleee

To jest polityka zachodu - Duńczycy mają Polaków za tanią siłę roboczą, którzy najchętniej pracowaliby dzień i noc. Tak wygląda praca w większości fabryk zatrudniających obcokrajowcow. Tylko organizacja kuleje bardziej :)

Wkład
@Pytanie

wysokie stawki, terminowe wynagrodzenia, możliwość wypracowania nadgodzin i utrzymanie ponad 500 potencjalnych bezrobotnych w rejonie o najwyższym współczynniku bezrobocia w okolicy. Do pracy przychodzi się pracować, a jeśli chce się szukać socjalizacji, to należy iść do ośrodka kultury bądź dyskoteki.

Olga
@Wkład

Terminowe wypłaty? Gratuluje komuś humoru :-) 500 bezrobotnych? Chyba ściągniętych Ukraińców i Nepalczyków :-) Pozdrawiam :-)

Nepalczyk
@Olga

Rozumiem, iż wypowiedź tą pisze też Ukrainiec bądź Nepalczyk :-) zastanawiające jest, co trzeba mieć w głowie, aby być tak odważnym, że pracuje się w danej firmie i anonimowo wypisuje mądrości, jaka to firma jest zła, zamiast po prostu się zwolnić, założyć swoją i cieszyć dostatkiem z własnej wypracowanej pracy. Czy zatem taki mądrala nie potrafi może sobie sam wykreować lepszych warunków?

Anonim
@Nepalczyk

Ile razy trzeba chodzić i upominać sie o swoje własne pieniadze, wynagrodzenie za własna prace.Pilnować nadgodzin tez musimy.

Olga
@Nepalczyk

Nie zapominajcie ze to dzięki nam naszej taniej sile robocze sa utrzymywane wasze ciepłe stołki na których siedzicie ... wiec nalezy sie nam ludziom szacunek do nas jako ludzi i do nas jako pracownikow. Bo tego w tej firmie i ludziom na stołkach brakuje

Do Olga
@Olga

O tych wypłatach piszecie jakby firma zalegała wam tygodniami z wypłata, a raz czy dwa zdażyło się, że weszła 11tego na konta, bo wyszła 10tego za późno i to z drugiej firmy (nie BG). Oczywiście to się nie powinno zdażyć w ogóle, ale dziwne, że jak już się zdarzy to każdy od razu wchodzi na gowork i pluje jadem, a jak wszystko ok to milczy. Pani Olgo czemu Pani nie pójdzie do innej firmy skoro jest Pani tak źle? Co stoi na przeszkodzie założyć wlasny biznes i zatrudnic tysiace osob na 3 zmiany bez obcokrajowcow?

Robert
@Do Olga

I tu się nie zgodzę. Firmie dość często zdarza się nie dać wypłaty na czas. Jeśli to jest problem dla tak dużej firmy to proponuję zacząć przelewy robić dwa dni wcześniej a nie na ostatnią chwilę. Ludzie mają zobowiązania w bankach. Sam mam kredyt który muszę. Spłacać do 10ego każdego miesiąca i jeśli daje się komuś umowę w której widnieje termin wynagrodzenia tu jest do 10go każdego miesiąca to trzeba się z tego wywiązywac. Mnie nikt w banku nei będzie się pytał dlaczego rata nie zapłacona. Zaczną naliczac odsetki a o budowaniu pozytywnej historji kredytowej można zapomnieć. To tyle odnośnie terminów widniejących na umowach. Jeszcze jedna myśl nie daje mi spokoju. Czy to ze wypłaty bardzo często się nie zgadzają nawet o 300 czy 400zł można. Nazwać normalnym i celowy postępowaniu BG? Nie wiem może firma liczy na to że ktoś jest nieogarnięty i się nie doliczyć? Nie wiem o co w tym wszystkim chodzi ale tu trzeba bardzo pilnować swoich pieniędzy bo często ich brakuje.

Paweł
@Robert

Opóźnienia w wypłatach zdarzają sie notorycznie, wlasnie skoro taki problem to czemu nie puścicie wypłat 9 dnia miesiąca, pracuja tu ludzie którzy maja zobowiązania, rodziny, zreszta nie powinno tu byc tłumaczenia dlaczego 10 pieniadze powinny byc na kontach ... my sumiennie wywiązujemy sie ze swoich obowiązków do pracy sie nie spóźniamy, wykonujemy swoje obowiązki, a tego od firmy oczekiwać nie można ... jesli nie potraficie zarządzać takim zakładem i problemem jest dla was wypłacanie wypłat w terminie wiec nasuwa sie jedno nie jesteście elokwentni do prowadzenia tak dużej firmy ... a zatrudnianie jakieś ilości pracownikow nie świadczy o efektywności firmy, dlaczego zatrudniacie tyle pracownikow bo jest rotacja,normalna firma potrafi dac stabilne zatrudnienie.

Robert
@Paweł

Jak jesteś taki kompetentny, to otwórz sam firmę po sąsiedzku za kilkadziesiąt milionów, płać 15 milionów tygodniowo za zakup surowca i 3 miliony na wypłaty, a potem słuchaj narzekań wszystkich jęczących wieśniaków, z których każdy ma inne zdanie i uważa je za najważniejsze, jacy to najlepsi ludzie są na jego dziale i jak są pokrzywdzeni, a już sąsiad ze wsi obok na drugim dziale to nierób i do zwolnienia i jak to naokoło jest wszędzie lepiej, ale mimo to jakoś nie chcą iść do tej krainy mlekiem i miodem płynącej. Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma...

Robert Nowy wpis
@Robert

Zawsze wszystkie przelewy wyksięgowane są z rachunku nadawcy 10-go, już wielu wiejskim mądralom przyszło do głowy, żeby wezwać kontrolę w związku z ich „obiektywnym” zdaniem „nieprawidłowościami”, których jakoś nie stwierdzono. Jak jesteś taki geniusz, jak piszesz, zapytaj w kadrach, z jakiego banku nadają przelewy co miesiąc i będziesz miał księgowanie w tej samej sekundzie, kiedy nadano przelew „geniusiu”.

Robert Nowy wpis
@Robert

Wypłaty buraku z miasta powinny być u nas na kontach do 10tego każdego miesiąca. Tyle w temacie.

Flow Nowy wpis
@Robert

Widać jaki poziom kultury reprezentuje burżuazja nazywając kogoś wieśniakiem, żenada ... komuś na stołku słoma z mokasynów wystaje.

;) Nowy wpis
@Flow

I kto to mówi, non stop leca tu niewybredne określenia na konkretne osoby w kadrach, nawiasem mówiac nie majace żadnego wpływu na opóźnienia w wypłacie wynagrodzeń, kierowników produkcji itp. a nagle pojawia się słowo wieśniak i oburzenie. Może trochę mniej hipokryzji.

Papaaa

Ludzie zapraszam do Stanpolu praca Oki płacą na czas i nawet przed i polecam i Love Stanpol pozdrawiam i zapraszam wszyscy ludzie są tacy mili jak ja nie wachajcie się tylko wbijajcie;)))

Tak1Nie3
Jasne
@Papaaa

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma

Blleee

Co sie dzieje? Umowy zlecenia na weekendy nie zapytają sie czy mozesz tylko musisz, najniższa krajowa a reszta w premiach, w zakłady obok daja więcej na dzien dobry na umówię niz w bg, a najważniejsze to brak szacunku przez kierowników jak i samych siedzących na stołkach ????‍♀️

Zmartwiona

Ludzie co się takiego dzieje w zakładzie że ludzie się zwalniają, i pracują od poczatku a teraz ni z tad ni zowad odchodzą, szok ????

Tak1Nie1
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius

Joanna

Pamiętaj proszę, że na forum obowiązuje regulamin, który zatwierdziłeś w chwili zamieszczenia wpisu. Czy możesz udzielić nam informacji związanej z kwestią wynagrodzenia bądź dodatkowych benefitów pomijając kwestie prywatne. Może znajdzie się osoba, która udzieli nam więcej merytorycznych wiadomości.

Xyz

Cyrk na kółkach, nic więcej powiedzieć się nie da

Tak1Nie

W tej firmie człowiek jako człowiek sie nie liczy Ty masz robic wszystko, pilnować swojego i swojej pensji ... a Ci co siedzą i pierdza w stołki pensje maja na czas ... ale widocznie trzeba szefom (usunięte przez administratora) lizać...

Upokorzona

Panie Kierowniku dlaczego my jako pracownicy mamy spełniać wymagania Waszej firmy,jeśli firma niewywiazuje się z obowiązku wypłaty wynagrodzeń do 10 dnia każdego miesiąca?Może Pani księgowej należy się zabranie premi?Bo się niewywiazuje na czas,i wiecznie niema czasu dla pracowników!!!,Nam zostaje zbierane premie z powodu choroby,to dlaczego tej Pani za przeproszeniem pierdzacej w stołek niezabierzecie premi?od czwartku zajmowała się naliczaniem wypłat...Tak nas zbywala..Więc przepraszam gdzie są pieniądze na kontach?

M. Mmmm

Gdzie jest wypłata co za chory zakład!!!

bond
@M. Mmmm

no wlasnie gdzie

Upokorzona
@M. Mmmm

Pani w biurze zapewniała że dziś będę heh,chyba będę wisiały na kartce na drzwiach od biura, bo to tej Pani najlepiej wychodzi ...taśmy jej braknie i powierzchni drzwi na tej jej ogłoszenia.

ChcePracować

Witam.Mam takie pytanie. Czy będzie dojazd Tychowo -Białogard? Gdyż chcialbym przyjść do pracy ,ale niestety nie mam dojazdu.

ssss
@ChcePracować

Raczej na pewno nie. Był swego czasu, ale ludzie zobaczyli jaki to zakład więc zrezygnowali, więc i zrezygnowano z autobusu. BG to zakład w którym większą wartość mają pracownicy zagraniczni a nie Polacy. Nawet chyba z Filipin czy Wietnamu, ale nie z Tychowa :(

Salma hayek

Ludzie linia b i wędzarnia robi za pieniądze nikt myjki sie nie zapyta czy przyjdąb(usunięte przez administratora).ją 7dni w tygodniu powinna inspekcja pracy wpadać wbb niedziela

;)
@Salma hayek

Ludzie przestańcie pisać o tej inspekcji pracy to już się robi nudne, wszyscy znawcy prawa pracy co się naczytali artykułów w internecie. Bywaja gośćmi często na uprzejme donosy pracowników, ale jak widzicie firma jeszcze stoi choć wielu jak widać wolałoby dla niej inny los i posłać 500 osób na bruk, ciekawe co wtedy zrobicie.

:-p
@;)

Chyba głos zabrała osoba ze struktury organizacyjnej ????

Tak1Nie1
@:-p

Dlaczego? Przecież każdy ma prawo do swojego zdania i opinii na tym forum. Skoro tak dużo osób tu pracuje to chyba znaczy, że nie jest aż tak źle w firmie, prawda? To bardzo dobrze kiedy grono złych opinii dementuje też jakaś dobra, wyglądająca na rozsądną.

Ghdry

Ta firma to jakaś porażka. Kierownictwo nie ma w ogóle pojęcia o produkcji więc jak może być dobrze. Jakość czepia sie bzdur, nie zwracając uwagi na powazne niezgodności. Nie możesz wyrazić swojej opinii, bo zaraz zostaniesz zwolniony, albo bedziesz już miał pozamiatane. Nie polecam tej firmy.

Tak2Nie1
Jacek

BG to istny kant firma pod siebie a nie dla pracownikuw Obiecuja góry doliny a rzeczywistość inna Jeszcze troche bedą trząść portkami jak nową firme otworzą Nepal was nieuratuje ani inni obcokrajowcy mam nadzieje rze to padnie

Tak2Nie3
Pracownik magazynu
@Jacek

Jacek pisz jaśniej o co chodzi. Dlaczego życzysz aż tak źle dla wielu ludzi? Wiadomo czasem jest gorzej a czasem lepiej, ale mi bynajmniej ta praca odpowiada. Myślisz że w nowej firmie będzie Ci lepiej? Wejdź na opinie firmy korpo bo taka powstanie w sąsiedztwie bg i zobaczysz ile negatywów. Jeśli coś cię boli po prostu opisz to że zrozumieniem dla wszystkich. Czasem trzeba zagrysc zęby i pracować bo musisz przyznać wypłaty są na czas, z wyjątkiem kilku razy. Teraz nawet gdy Pan księgowy opuścił szeregi tej firmy jakby zarobki podskoczyły. Pozdrawiam.

Judyta
@Pracownik magazynu

Pan księgowy wykonywał polecenia zarządy

Mała Mi
@Judyta

Księgowy a kadrowy to ogromna różnica, zarząd nie musi się interesować poszczególnymi pracownikami od tego jest dyrektor do spraw personalnych który nadzoruje pracę działu kadrowego ;)

ps
@Mała Mi

Dyrektor personalny wykonuje polecenia i wykonuje to co zarząd zleci, bez względu na to czy zgadza się z treścią tych zarządzeń. Zanim zaczniesz kogoś oczerniać sprawdz strukturę organizacyjną panującą w tej firmie a potem wygłaszaj swoje mądrości

Kamila
@Mała Mi

Jak nie kadrowy to kim jest ten mop w lokach w tych kadrach? Żadnej sensownej odpowiedzi nie można od tej kobiety dostać .... totalne dno zeby tak nie kompetentnych pracownikow trzymac ... inspekcja pracy i sad pracy mieli by co robic przy tej firmie

Sobótka

Witam.Mam pytanie odnośnie soboty.Mianowicie Jak wygląda płatność za sobotę bez premii przecież to są nasze nadgodziny...Ludzie mają dzieci a mąż czy zona też musi chodzić czasem do pracy w sobotę i czasami wychodzi to w piątek jak człowiek z pracy wróci.a jak człowiek pójdzie do biura i zgłasza to wielkie pretensje.

Ot co.
@Sobótka

Proszę wygoooglowac: równoważny system czasu pracy.

Jarek

Nie przesadzajcie z narzekaniem. wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma!!!

Wkórw..... y

Czy nadejdzie taki dzień, że pieniądze za naszą ciężką pracę będą pokrywały się z ilością przepracowanych godzin? Co miesiąc naliczone o 200 lub 300 zł za mało. Kulwas mam dla ciebie propozycje:ja w tym miesiącu nie przyjdę do bióra żebyś mi wyrównał, weź sobie za te 300 zł wykup korepetycje z matematyki, a ja uznam to za dobrą inwestycje i mam nadzieję że już w lipcu się nie (pomylisz). Dzięki.

Tak12Nie1
Heniek
@Wkórw..... y

Może (usunięte przez administratora)przelewa za jego niezwykła prace

Tak6Nie1
Profesor Miodek
@Wkórw..... y

Proponuje jednak zostawić te 300 sobie i przeznaczyć je na korki z ortografii. :)

Tak5Nie3
Dromader

Panie Boże chroń ludzi przed tym zakładem a raczej (usunięte przez administratora) kierownictwo pożal się boże jak nie masz pleców to zapomnij o wszystkim pan ulizany nie wie komu palec w (usunięte przez administratora) trzymać wszyscy sie z niego śmieją a on myśli że jest tam kimś karma kiedyś do was wszystkich pseudo kierowniczków wróci za to jak tam ludzi traktujecie!!! Z całego serca nie polecam tam pracy

Tak11Nie3
OPTIMUS

Tak tak panie Kulwas jak kończyłeś podstawuwke zaocznie i newiesz ile to 2 plus 2 to co tam robisz W innych firmach jest jeden księgowy i ma 500 osób pod sobą i kasa jest naliczana co do zeta a nie siedzisz w biurze pierdzisz w stołek i d u p a ci tyje od siedzemia

Tak10Nie2
Marcin 2

W BG nie da się normalnie pracować, brak organizacji i sami kierownicy,dużo by pisać szkoda czasu, zmieniłem pracę i jestem zadowolony.

Tak11Nie2
Mapeciątko ; )

Właśnie !!!!! spadaj z tąd bo wstyd przynosisz swoim kolegom z pracy. Marcin ma rację to przez takich ludzi jak ty ten zakład schodzi na dno bo niedość że parcie na wynik ze strony przełożonych to dodatkowo trzeba urzerać się z takimi ludźmi jak ty że jeszcze pracujesz w tej firmie to aż szok leser jesteś i prędzej niż myślisz przestaniesz być komu kolwiek potrzebny i powiem Ci coś jeszcze. Przez 3 tygodnie prosiłam przełożonego o obówie ochronne i nic,koleżanka powiedziała abym poprosiła Łukasza i tak zrobiłam ,buty miałam w 15minut i widziałam na własne oczy jak pomaga innym pracownikom nie tylko z MAP ale też z innych działów więc nie rozumię twojego podejścia do tej osoby a zwłaszcza tego chamskiego zachowania Pozdrawiam wszystkich pracowników z BG A przede wszystkim Mapciątka ; *

Tak6Nie2
Sprawiedliwy
@Mapeciątko ; )

Czy to jest ten o kim myślę największy nierub w BG (usunięte przez administratora)?

Tak5Nie1
Jacek

Ty (usunięte przez administratora)co tak diabła bronisz cztery litery mu wylizałes

TakNie8
@Jacek

Stwierdzam fakty A nie bronię ,A poza tym to jego pracę widziałem oraz sposub w jaki ją wykonywał (w pojedynkę)i zapewniam ciebie że dawał radę, jeśli sam tego niewidziałeś i myślę że wiele osób się ze mną zgodzi co do tej kwestii A po twoich odzywkach łatwo przewidzieć co z ciebie za ziółko pewnie tylko za czyimś plecami potrafisz błyszczeć gwiazdeczko BG.W takich miejscach rozmawiamy o pracy i nikt nie chce słuchać tych farmazonów jak to by Firma bez Ciebie nie dała rady i że nie będziesz się wychylał ze swoją integracją.,proszę Cię ! nieżryj tych psychotropów Bo Ci szkodzą A na przyszłość wbij sobie do tej pustej głowy że aby się z czymś wychylić to pierw trzeba to mieć i przestań się podszywać pod kogoś kim niejesteś tótaj znamy twoje prawdziwe oblicze takich ludzi jak ty trzeba się wystrzegać które z zazdrości za plecami obgadują i są zawsze tam gdzie zawieje. Pozdrowienia dla Ani

Tak7Nie1
Jacek

Terz kieruje slowa co do tego magazyniera diabla cwaniak byłeś i cię utemperowali myślałeś że jesteś niezastąpiony przyszła kryska na matyska w Stanpolu kariery niezrobiłeś w BG terz

Tak6Nie8
Myślący robol
@Jacek

Ot to!!! Czuję kres BG. Brak organizacji kierownicy i brygadziści nie wiedzą co mają robić, a zwykły "robol" ma myśleć. Pokażesz że potrafisz to zamęcza człowieka, ten co udaje że nie rozumie ma lżej. Ambicja i chęci do pracy skutkują zwolnieniem się takiego pracownika ze względu na przeładowanie tej osoby. Wspaniali kierownicy idą na łatwiznę i tego z ambicjami i chęcią pracy wykończą!!!!

Tak8Nie1
Też robol
@Myślący robol

Trafiłeś w 10-tkę. Od nas roboli kierownicy oczekują zaangażowania, wymaga się od nas wyszkolenia nowych, obcojęzycznych pracowników, którzy trafiają co parę dni na wszystkie linie. Ci ludzie na szkoleniach przed pracą mają specjalnych tłumaczy. Kiedy trafiają na halę już ich nie ma, większość brygadzistów i ludzi z jakości ma problem z komunikacją. Kiedy słyszą "Ne panimaju" machają ręką i mówią do nas -weźcie im pokażcie. Wytłumaczcie. I odwracają się na pięcie. Tak. Wykonujemy swoją pracę, tłumaczymy, a jeśli nie zrozumieją, to poprawiamy po nich. I tak w kółko, bo rotacja nowych pracowników jest bardzo duża. Nie życzę tym ludziom źle. Sam jeździłem za granicę, ale tam zwierzchników nie obchodziło, że obcokrajowcy niewiele rozumieją. Raz pokazali jak wykonać daną rzecz, trzeba było obserwować. Uczyć się. Chcieć pokazać się z lepszej strony. Trzeba chcieć. Masz rację Robolu, w BG nie ma sensu się wychylać. Zrobisz cokolwiek ponad to, co jest Twoim obowiązkiem, to będą Ci ich dokładać w nieskończoność. Kiedy po czasie nie będziesz miał już na nie siły, powiedzą, że jesteś leniwy. Zostaniesz kilka razy po godzinach z poczucia obowiązku -czasami tak trzeba - jest ok. Później odmowa nadgodzin może cię srogo kosztować. Także ludzie ciężko pracujący w BG - strzeżcie się :-)

@Jacek

Powiem Ci że na cwaniaka to ty wyglądasz ,może pochwal się co zrobiłeś dla innych bo ten to chociaż pomagał pracownikom A Ty?mocny tylko w gadce jesteś i w Stanpolu napewno zrobisz karierę ty filarze i podporo z BG. I z tego co pamiętam on sam zrezygnował. Pozdrawiam Magazynierów.

Tak7Nie

Jacek

Te słowa kieruje do dyrekcji BG czy pan jest ślepy na to co się wewnątrz zakładu dzieje czy poprostu niechce pan wiedzieć. Masowe zwalnianie się ludzi opinia negatywna o zakładzie poszła w świat nawet stawka godz nic nieratuje choć robimy akord śmieszne czytniki gdzie jeden na drugiego włazi na plecy bo po przewrwie trzeba się odbić .20 min pauzy wtym rozebierz się zanieś obuwie robocze do ociekalni toaleta posiłek papieros idż po buty ubierz się ile wtym całym mamy aby godnie zjeść czy łykać jak zwierzęta.Jerzeli chce Pan zatrzymać ludzi trzeba podjąć jakieś kroki po pierwsze brygadziści część niema pojęcia o niczym w jaki sposób dostały te osoby awans po znajomości taka prawda rączka ręke myje a pozatym sami oni zapomnieli gdy pracowali tak jak my .Po drugie zły dobór godz pracy jerzeli 2 zmiana zaczyna się o 15 30 a kończy 0 30 to czym są uwas godz nocne Cieszycie się że Ukraińcy was uratują na ile 3 miesiące potem zjazd i nowi i tak na okręte a co jeżeli ich zabraknie dobre pytanie brygadziści kierownicy zachasają rękawy i staną do stołu niesądze Poszanowanie dla tych co zostali bo my jesteśmy filarem tej firmy my napedzamy cały ten system to my uczymy nowych wszystkiego nie przełorzeni a nie zostajemy zastraszani zwolnieniem przez kierownika Maćka .Mam nadzieje że Pan to czyta i weżmi głeboko do serca to co napisałem jest wiele do poprawy w firmie zacznie pan robić jakieś kroki wtym kierunku aby człowiek szedł do pracy uśmiechnięty a nie czuł się ponirzany i dyskryminowany

Tak9Nie5
Robak

Witam pracowałem w wielu firmach ale tam jest gorzej niż źle praca na produkcji jest w akordzie tempo pracy tak wskazuję chociaż umowa na stawka godzinowa. Brygadzisci przychodzą i pospieszaja potem po kolejnej wizycie pretensje że głowa ma dużo mięsa. Coś za coś. Co do wypłaty to jest stawka godzinowa krajowa plus premia. Razem 15zl netto taki chwyt marketingowy. Ludzie się zwalniają z powodu złego traktowania i mobbingu.Ludzi brakuje i będzie brakować nie którzy ludzie powinni nauczyć się pokory i szacunku do drugiego człowieka. Tam się nie znajdzie u przełożonych.

Tak13Nie1
Myślący robol

Piekło dla diabła to dom ???? ale niestety trafił na BG ???? powodzenia diabeł i gratuluję słusznych decyzji !

Tak8Nie
Stachu
Nazwa działu: Produkcja

Kierownicy to rodzinka lub kolesie pracownicy nie wszyscy ale spora część to sciemniacze kierownicy nawet nic z tym nie robią ktoś powie że nie sra się własne gniazdo ale tu inaczej się nie da. Jakości czepia się byle czego a sama czarna mamba i jej koleżanka ma wszystko w (usunięte przez administratora) E bez czeka po magazynie butów niebieskich po dworze, maski na twarzy na chali i jest dobrze a ty ucha nie schowasz i jest problem.

Tak8Nie3
Łukasz

Witaj Nieznajomy/a Jak byś się przedstawił to lepiej mógłbym ocenić jak szeroki zakres wiedzy posiadasz na temat wykonywanej przez siebie pracy byś zaoszczędził czasu nam obojgu, mi na pisanie a sobie na czytanie ale co mi tam, poświęcę Ci trochę mojego Cennego Czasu i wyjaśnię procesy panujące na twoim stanowisku pracy. Jednym z nich jest: UZUPEŁNIENIE STANÓW MAGAZYNOWYCH jak byś się interesował/a pracą to byś wiedział/a że takie żeczy nie dzieją się bez wiedzy przełożonych, chyba że? wcale nie pracujesz na magazynie z stąd brak wiedzy na ten temat.w obecnej chwili kończymy z użyciem standardowego kartonu szarego a w jego miejsce wdrażamy na próbę inny karton (Automat) który posiadamy w dwóch wersjach pojemnościowych, Genialny pomysł dzięki któremu zaoszczędzimy na miejscu którego w obecnej chwili nam brakuje (Ciekawe kto na niego wpadł?) Przy uzupełnieniu stanów trzeba wziąć pod uwagę kiedy skończy nam się stary karton i czy mamy odpowiedni zapas nowego jak liczyłem w Poniedziałek to mieliśmy go przeszło 12 tysięcy sztuk z jednego rodzaju czyli bardzo mało starego złużycie dzienne to 8000tyś szt. Dziennie A czasem więcej dlatego też na piątek zamówiłem całego tira przeszło 40 tysięcy sztuk i jak dobrze wyliczyłem to stary karton w całości wykorzystamy jeszcze w ten weekend czyli moje działania były jak najbardziej wskazane przy pierwszym Aucie o tym też wiedział Pan Ł. Teraz te drógie Auto które przyjechało w Środę na nim znajdował się karton szary reszta którą przetszymywaliśmy na STOCK u dystrybutora jakieś 12 tysi szt. Które musimy złużyć przed wprowadzeniem zastępczego, zaznaczam również że karton zastępczy w obecnej chwili używany jest w stosunku do innych zamówień czyli? jego zapotrzebowanie wzrośnie 5 krotnie między 9000 A 14 000 tysięcy sztuk dziennie Ale to już wyższa szkoła jazdy jak dla ciebie skupmy się lepiej co do sedna sprawy zostało nam jeszcze pół auta tak więc aby auto nie jechało do nas w połowie puste trzeba było doładować je innym asortymentem i tu okazała się pomocna osoba która jest odpowiedzialna za dostarczenie mi kartoników wspomniała że wdrożony został do produkcji nowy karton klapowy na burgery i czy może nim doładować auto? jak to bywa zawsze w takich sytuacjach poprosiłem aby chwilę zaczekać gdyż niemogę sam podiąć takiej decyzji i muszę skonsultować to ze swoim przełożonym tak więc zrobiłem zapytałem się czy potrzebujemy dany karton klapowy w obecnej chwili?tak potrzebujemy, na teraz, taką odpowiedź usłyszeliśmy od Pana Ł. Czyli drógie Auto również było jak najbardziej wskazane I nierozumię tego Fermętu który jest rozsiewany po Firmie na temat mojej pracy widzę że Żeluś ratuje się jak może aby mnie skompromitować wywiesił nawet u ochrony zakaz wstępu dla mojej osoby na teren Zakładu Żałosne. Mam nadzieję że wyjaśniłem ci w dość zrozumiały sposób czym się kieruje w swojej pracy chciałbym Ci również pogratulować jako jedyny znalazłeś powód przez który ztracę pracę i to zaledwie w kilka dni co niektórzy szukali tego powodu przez wiele miesięcy bacznie obserwując i analizując moje posunięcia, jedna Pani przetrzepała nawet 2 miesiące moich przyjęć szukając jakichkolwiek nieprawidłowości w mojej pracy a wież mi że lektura na kilka dobrych godzin kiedy nie znalazła nic konkretnego postanowiła usunąć mi z komputera 1000kg soli ze stanów magazynowych poczym doniosła na mnie przełożonym że brakuje mi w rejestrze przypraw soli za co zostałem zaproszony na dywanik i oczywiście bez jakiej kolwiek możliwość obrony zostałem pouczony jaki ja to jestem nieodpowiedzialny w swojej pracy szacun dla Pani za przyznanie się do winy szkoda tylko że dopiero gdy się o to zapytałem i szkoda tego zmarnowanego czasu który o wiele lepiej można było wykorzystać,gdybym to ja zrobił coś takiego na bank była by dyscyplinarka na całe szczęście to nie byłem ja i nikt nawet się tym nie przejął pomimo poruszenia tematu na zebraniu przy wszystkich kierownikach(nawet nie usłyszałem przepraszam) ale to właśnie tobie się udało(2 tiry zamówione przeze mnie z towarem który jest niepotrzebny na pewno przez to ztracę pracę )Brawo Ty. Daję Ci polubienie za twoją opinię masz rację jest to piekło w którym nie zaprzeczam czuję się jak rybka w wodzie : ) tylko musisz wiedzieć o czymś ważnym To właśnie my sami je tworzymy i napędzamy po przez swoje milczenie, o pewnych sytuacjach trzeba mówić na głos bo tylko wtedy ktoś może usłyszeć nasze wołanie o pomoc. Pozdrawiam cały magazyn no może oprócz jednego: )nie martw się nie chodzi o Ciebie.

Tak15Nie1
XYZ

Bohaterstwo z twych piersi bije niczym słońce w ten smutny dzień. Jak oni mogli zwolnić najlepszego pracownika w BG! Dobrze ze odszedł sam a nie dał się wywalić za te 2 tiry zbędnych kartonów, które zamówił. Ale tak się zastanawiam jak można diabła wywalić z piekła.. Hmmm

Tak5Nie5
Łukasz

Witam chciałbym rozwiać pewne wątpliwości Ulizany wcale niewyżucił mnie z pracy sam opuściłem firmę dlaczego? Już wyjaśniam. Wstawiłem się za kolegom z pracy który został zdegradowany z magazyniera na krojenie głów ( produkcja) taka kara stosowana przez (usunięte przez administratora) Wiecie co mi odpowiedział ?cyt.(usunięte przez administratora)każdy ma problemy nie tylko on. Taką właśnie pomoc uzyskał ze strony swojego Przełożonego niedość że chłopak już leży na ziemi to ten go jeszcze kopnął ale wracając do tematu chłopak uniósł się honorem i złożył wypowiedzenie bo oto w tym chodzi celowo degraduję na głowy aby sam odszedł z pracy. Gdy się dowiedziałem o tej sytuacji postanowiłem działać przekonałem kolegę aby został z nami i nie podejmował decyzji zbyt pochopnie na głowach niema takiego stresu jak na magazynie stres w pracy jest również definiowany jako stan napięcia psychicznego, wywołanego rozbieżnością między wymaganiami otoczenia (zwierzchników, konkurencji, rywali), a naszymi możliwościami. Wywołuje go również brak stabilizacji zawodowej, obawa przed zwolnieniem lub zmianą stanowiska pracy . Dzięki kwalifikacjom, wiedzy i życiowemu doświadczeniu człowiek potrafi ocenić, czy określone wydarzenie, postępowanie lub inny bodziec mogą być dla niego zagrożeniem. Istotne są również tzw. czynniki zewnętrzne, czyli wsparcie otoczenia przełożonych, współpracowników, koleżeństwa, rodziny. W związku z tym, to my sami decydujemy – często dzieje się to w podświadomości - o tym, co jest dla nas stresujące i destrukcyjne, a co ma charakter jedynie motywujący. Chłopak po raz kolejny posłuchał się mojej rady i poprosił abym poszedł z nim do kadr wycofać wypowiedzenie tak więc zrobiliśmy udaliśmy się oboje do kadr wycofać wypowiedzenie Pan kadrowy był dla nas wyrozumiały i zniszczył przy nas wypowiedzenie chłopak mógł wrucić do pracy na drógi dzień z samego rana otrzymałem telefon od (usunięte przez administratora) Abym natychmiast przyszedł do jego biura tak więc zrobiłem na miejscu zostałem niemile zaskoczony zaczął na mnie krzyczeć że mnie degraduję na głowy bo podważyłem jego decyzję Tylko jaką decyzję? Przecież chłopak sam chciał odejść więc nierozumię tu czegoś?chyba że celowo degraduję na głowy aby sam człowiek odszedł z pracy to by się zgadzało (usunięte przez administratora) i nic więcej ludzi ma za śmieci które w każdej chwili może wyżucic całe szczęście że Rafał z Sebastianem przejmą stery w Firmie może coś się zmieni. A jeszcze jedno w tym samym dniu Pan Ł. dostał szału i poleciał na produkcję i zaczął szykanować tego chłopaka by odszedł dobrowolnie z pracy i tak właśnie chłopak zrobił powiedział (usunięte przez administratora)o zaistniałej sytuacji i postanowił odejść miał dosyć czepiania się Typa. Pozdrawiam wszystkich którzy na to zasłógują i zapraszam na C.d po 22giej

Tak23Nie1
Nie dajcie się okradać.
Nazwa działu: Produkcja

Odradzam wszystkim tym co nie lubią być (usunięte przez administratora). Na wstępnym zebraniu nikt wam tego nie powie, umowa jest podpisywania za najniższe wynagrodzenie krajowe, a reszta to niby premia. Piszę niby bo tak naprawdę to są godziny które sobie sami wypracujemy. Ten zakład nigdy nic pracownikowi nie dał, a wręcz przeciwnie. Idąc na zwolnie zabiorą ci twoje pieniądze,po zwolnieniu też za najniższe trzeba pracować. Karają za to że zachorujesz i to podwójne. Dużo by jeszcze pisać. Szkoda słów.

Tak8Nie1

Zostaw opinię o BG Production Sp. z o.o. - Białogard

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie