Opinie o BG Production Sp. z o.o. w Białogard

Firma BG Production Sp. z o.o. funkcjonuje na rynku od 2010 roku. Zajmuje się przetwórstwem rybnym łososia i dorsza na rynek międzynarodowy jak Australia, Szwecja, Niemcy, czy Dania. Od tego czasu firma nieustannie rozwija się i poszukuje nowych rozwiązań w branży.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BG Production Sp. z o.o. w Białogard

Oelaela

Za chwile następna z wędzarni wyląduje na nożu za swój ,,ryj” i odzywki do pracowników. Tragedia! Nic te starsze panie soba nie reprezentują, gdzie jest ich kierownik ? Może czas najwyższy poszukać kogoś nowego na brygadzistę?! - kogoś szanującego ludzi!

Ukrainka z wedzarni.
@Oelaela

Nasza brygadier jest super w sobotę byli z map tragedia ogony nie obciiiete ryba do poprawy my sami uwagę zwracali

Brygadzistka wędzarni.
@Oelaela

Przysliscie pracować na wędzarnie to róbcie to tak, jak tego oczekuje a pokazalam wytłumaczylam , i co ???wracam z solenia, ogony nie obciete, ryba na odwal dostaje rybę z nie obciętym ogonem zwracam pani uwagę że ogon nie obcięty ona mi na to,,, to nie moje, a ona te rybę robila.jak tu nie powiedzieć ze.d.....wczesniej miałam ludzi z mapa zmiana Leny i 4 osoby układały fileta z tej samej maszyny i nie było zapasu,w sobotę 12 osób z mapa na tej maszynie i ryba zrobiona na odwal i stół zawalony.zmiana Katarzyny z map to lenie i nie roby dobrze wiemy jak pakowli oceana też na odwal no i gdzie nadzór z mapa.

Ukrainka z wedzarni.
@Ukrainka z wedzarni.

Byli w piątek i ostatni raz takich ludzi nam nie trzeba.

Mamuśkaz map
@Brygadzistka wędzarni.

Was dać na linie docenicie prace.i tam nie będzie narzekania.

Ciekawska
@Brygadzistka wędzarni.

A co ma brygadzista wędzarni wspólnego z oceanem ? Bo nie rozumiem tu powiązania.

@Ukrainka z wedzarni.

Dlaczego ostatni, już ich nie wpuszczą czy jak?

pracownik linii
@Grażyna

zapraszamy na dział trymowania jest miło i przyjemnie,lekka praca zapuszczam w tej firmie swoje korzenie, pozdrawiam

@pracownik linii

Dziękuję. ;) To praca jak konkretnie tam wygląda, że tak lekko? Dużo kobiet jest?

Pezet

W biurze też już tak źle że nowej szukają? W sumie to się nie dziwię że chcą uciekać jak za stawkę sprzątaczki pracujom. Nowy kiosk postawili a robić niedługo nie będzie komu i jak zwykle super inwestycja a mogliby w maszyny ta kase wladowac Dzięki za mikrofale koniec bitew na stołówce i tracenia czasu

Sobota
@Pezet

W całym zakładzie jest tak super i tak bardzo szanuję się ludzi, że aż działu jakości w tym zakładzie nie ma. A niedługo pewnie każą wykonywać ich pracę brygadzistą i kierownika więc na pewno i tu się zespół uszczupli. Coraz więcej głów do rządzenia na najwyższych stanowiskach a efekt jeszcze gorszy niż był. Prezes nie szanuję stałych pracowników to stali pracownicy wypinają się na pracę. Prawidłowo!

On
@Sobota

Banda (usunięte przez administratora) piastująca wszystkie ciepłe posadki w biurach. Tak obrosli w piórka, że myślą że są nietykalni. Prawda jest taka, że to produkcja na Was zarabia! Jeżeli nie będzie produkcji to Wy też nie będziecie potrzebni do niczego...

Molesta
@On

Niejaki Szymon już zauważył jak wartościowy jest pracownik (choć jeszcze to do niego nie dotarło). Zniszczył cały dział jakości a teraz szuka byle kogo i próbuje zrzucić ich obowiązki na brygadzistów. Lada moment takim podejściem pozbędzie się też nadzoru produkcyjnego. Bo prosić o coś łatwo, ale dać coś od siebie to już gorzej, nie panie Szymonie? Zbiera ci się. Oj Inspekcja zapuka do drzwi. Proszę pamiętać że prawo również pana obowiązuje. Może i w BG czujesz się bogiem, ale jest jeszcze ktoś wyżej od ciebie.

Maria
@Pezet

Za stawkę sprzątaczki, rozwiniesz? Nie wiem ile one zarabiają :)

Marzena
@Sobota

Dlaczego nie ma działu jakości? Był kiedyś czy nigdy nie było? Może dział jakości to obowiązki kogoś na innym stanowisku?

Szymon
@Molesta

Masz racje. Prawo pracy obowiązuje każdego. Z dodatkowe obowiązki brygadziści mają dodatkowe pieniądze, czy wszystko trzeba robić za dotychczasową wypłatę?

@Szymon

Nie ma dodatkowych pieniędzy.

Szymon

Szczerze to ja nic nie rozumiem z twojej wypowiedzi bo trochę taka bez składu i ładu. Nie podoba ci się że na zmianie jest tyle osób i pilnujących kierowników? Może jest taka potrzeba?

Hah

Hahaha jak Ci się nie podoba to wracaj na Ukrainę bronić kraju ...

Detektyw
@Szymon

Widać że nie rozumiesz.. Tak może 20 kierowników odrazu dac. Potrzeby są żeby zmienić to A nie każdy czerwone czepki i rządzą i nie mają pojęcia co wogole tam robią. Pozdrawiam

Detektyw
@Hah

Po pierwsze jestem Polakiem.. Ale widać po twojej pisowni że jesteś id.... I nie ma co odp. Na twoje odpowiedzi niech Ciebie dalej w żopke walą... I nie pisz bo poziom twojej inteligencji jest na zero Żołnierzu;) hihi

@Detektyw

Polak, tak? Pewnie z jakiś wsi zabitej dechami, bo byk na byku bykiem pogania. Gratulacje za mega anty ortografię.

Muuuu

Marny z Ciebie detektyw, bo z tego co wiem to ta Brygadzistka cały czas pracuje.

DETEKTYW
@Muuuu

Wieśniak to właśnie tam pracują:) bo szczerze jeszcze nigdy tam nie widziałem że ktoś z miasta tam pracował. Ale co tu pisać prawda boli strasznie.. JB heijtetow

Pan kierownik Miłosz :D
@Detektyw

Jak na Polaka to możesz się podpisać niesamowita polszczyzną. Chciałbym tak pisać po polsku jak ty :D. A do poziomu inteligencji to nawet nie myślę żeby dorównać, osiągnąłeś szczyt.

@123

A widzę cię to cieszy że po ciałach czołgiem jeżdżą, masakra co tu ludzie piszą, zwierzę........

Muuuu

Ty "DETEKTYW" jesteś tym samym co "Detektyw" ???

@@123

No ja właśnie też jestem w głębokim szoku. Ja czaję, że ktoś może i chce coś wyolbrzymić, no ale bez jaj, szanujmy się. I serio ludzie z takim usposobieniem tutaj pracują?

Polaczek co daje Ukraińcom dom

Пішов нахуй українська курва!

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie BG Production Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Białogard
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inspektor nadzoru budowlanego
Służba Cywilna
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.

Pracuje sie bardzo dobrze, pozdrawiam moja kierowniczke p.Kasie G. oraz jej przełożone, dziewczyny dają rade :)

Alina

A pan kierownik Miłosz niech dalej obraca się za Ukrainkami ???????? a Pani Kasia szkoda słów

Pan kierownik Miłosz :D
@Alina

No jeszcze brygadzista, do kierownika mi brakuje, ale ty na magazynie to już chyba wyżej niż kierownik. Co do twojej interpunkcji to przed znakiem zapytania nie stawiamy spacji i wystarczy jeden, nie potrzeba stawiać ośmiu. Doucz się. Ps. Nowy telefon, czy z połamanego piszesz?

@Pan kierownik Miłosz :D

A to te znaki zapytania to nie są emotikony przypadkiem? Bo często to widzę i właśnie się dziwię czy ktoś o coś pyta czy o co tutaj chodzi. Widzę, że brygadzista ale minął miesiąc, to może coś się pozmieniało od tego czasu? ;)

Xxx

Jak to jest w tym zakładzie wędzarnia nie ma wędzenia ,a wedzarze udają że wedza i chodzą po hali z założonymi rękoma.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w BG Production Sp. z o.o.?

KtośBardzoMałoWażny

Umiejętności na zmianie Rusłana są weryfikowane w prosty sposób musisz (usunięte przez administratora) jak maszyna i nie można mieć własnego zdania, bo jak będziesz mieć własne zdanie, to Pan kierownik i jego 2 pieski cię wykończą i będę się czepiać o wszystko, a co do pracy ogólnie praca nie jest zła, ale ludzie są straszni moim zdaniem praca nie jest zła, ale stanowczo za dużo kierowników i za dużo śmiesznych brygadzistów, którzy nie mają pojęcia co się dzieje na produkcji i wiecznie siedzą na stołówce albo na palarni.

Porcjarka
@KtośBardzoMałoWażny

Widzę że ktoś nie lubi jak to określił (usunięte przez administratora) Otóż przychodzimy do pracy po to by pracować. Nie po to by sie podpierać jedną ręką a drugą sobie spokojnie rybkę wycierać. Jest to bardzo nie fair, że jedna osoba w ciągu dnia przerzuci kilka ton ryby, a druga zasypia wycierając porcje. Za te same pieniądze! To nie tylko nie fair, ale również jawna dyskryminacja w tym zakładzie, ale akurat to jest domena i hasło BG. Rusłan to kawał (usunięte przez administratora) tego nie ma co podważać, ale czepianie się brygadzistów to lekka przesada. Pracowałem z kilkoma, pracowałem u znienawidzonej tu swego czasu Ewy, która sama potrafiła ciągnąć paletę, czy dźwigać boksy pełne ryby. Może nie wszyscy, ale brygadziści mają najbardziej niewdzięczna robotę w tym zakładzie. Z jednej strony gnoi ich się że za.mało, za wolno, a z drugiej muszą robić nieraz za trzech, bo mają na zmianie takich ludzi jak ty, którzy boją się jak to powiedziałeś (usunięte przez administratora) Same lewusy, kobiety często dźwigną więcej niż te piz... To że mówisz o tym, że brygadziści nie wiedzą co się dzieje jest wina tylko i wyłącznie osób nad nimi. Pseudo kierownicy, co łażą z rękoma w kieszeni, z telefonami w rękach, fejsbuki i inne sprawy, a jak popełniają błąd to ich nie ma. To oni planują produkcję, wymyślają co chwilę zmiany, każą robić coś, co za chwilę się okazuje błędem. Planują produkcję, biorą za to pieniądze, a siedzą w telefonach i nawet boją się wyłonić z nory gdy narobią zamieszania. Tak naprawdę brygadzista musi użerać się z tymi idiotami i z wami, nierobami. Kompletni (usunięte przez administratora) co ukończyli jedynie podstawowke tworzą ten zakład.

@Porcjarka

Moje pytanie brzmi : Jeśli macie takie problemy to po ch** tu pracujecie?? Rzecz oczywista, jeśli mi się nie podoba to idę tam gdzie będzie mi lepiej. Więc po co tu tkwić i się męczyć? Skoro Ci się nie podoba i narzekarz to co po tu pracujesz? Chyba że to twoje hobby, być udręka psychiczną dla firmy, ciągle narzekarz ale caly czas jesteś jej częścią. Ja tu pracuje, jest jak jest, są zmiany, nikomu się to nie podoba. Jestem zwykłym pracownikiem, przychodzę, robię te przykładowe 10 godzin i wychodzę.

Bizerba

No bo takiemu to dobrze, odbebnic te 10h i do domu. Osoba nic nie wnosząca do zakładu, tylko właśnie taka co przychodzi po to, aby za 10h wyjść. A są osoby, które mimo wszystko chcą aby bylo.lepiej, nawet dla takich osób jak ty. Bo to że ty sobie spokojnie odbebnisz te 10h, to też zasługa brygadzistów. Osób które mimo okrojonych możliwości dbają by ta produkcja miała ręce i nogi. Nie każdy jak ty widzi tylko czubek swojego nosa. Są brygadziści, operatorzy, osoby funkcyjne, które mają na głowie więcej niż ty i starają się robić lepiej, dawac coś z siebie. Co tu tłumaczyć, idź wkładaj te pampersy dalej i za 10h do domu. Nawet pod nos ci tacki i pampersy podsuną, takie właśnie osoby zapewniają ci komfort przez 10h. Kiedyś opowiesz wnukom jakim wspanialym pracownikiem byles.

Tom

Jestem byłym pracownikiem By i powiem bo mam porównanie że w tej firmie ludzi ma się za nic to jest szczera prawda praca dzień w dzień po 10godxin z problemami wolnego to przegięcie i brak poszanowania kodeksu pracy brak ludzi do tego doprowadza a firma nastawiona jest na pracę ludzi z zagranicy ponieważ oni przyjechali zarobić to raz i są tanią siłą roboczą tak że jeżeli by się coś zmieniło to byłby dobry sygnał pracuję w innej firmie i jestem traktowany jak pracownik a nie jek maszyna dxiękuję

Naczelnik

Dla całego naszego wspaniałego kierownictwa i głównodowodzących - Jona, Daniela i tego specjalisty laboranta, śle serdeczne życzenia zdrowych, pogodnych i przede wszystkim spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. Korzystajcie z wolnego, kiedy my zasuwamy po 12h czy 14h, napajajcie się spokojem i radością ducha, bo to ostatnie takie wasze święta. Nowego roku spokojnego nie życzę, ponieważ, nie będzie on dla was taki jak ten. Teraz macie w (usunięte przez administratora) ludzi, nie wiecie jakie mamy potrzeby, co zrobić by nam ułatwić pracę, dokładacie tylko coraz więcej i szybciej. Po nowym roku, to wy będziecie mieć więcej pracy, poczynając od Weterynarii, Sanepidu, Inspekcji Pracy, Inspekcji Handlu, po Straż Pożarna, Straż Graniczną, Inspekcje Transportu Drogowego, po grubsze działa jak poszczególni audytorzy z produktów które tworzymy. Warto ich powiadomić o tym co im pakujemy i w jakich warunkach. Wy będziecie latać ob..., a my będziemy podziwiać, tak jak wy teraz podziwiacie nasza pracę. I nie piszcie że zapraszacie do siebie, żeby powiedzieć co nam leży na sercu, żeby skorzystać z jakiejś skrzynki, bo takie były tu propozycje z waszej strony. To my pracownicy zapraszamy na halę, chętnie podzielimy się naszymi uwagami. A jest tego naprawdę dużo. Merry Christmas Jon, Daniel & laborant!

Ulanec

Witam! Nie wiem do kogo się zgłosić w zakładzie, bo poniekąd stad mój problem,dlatego pytam tu. Czy byłaby możliwość stworzenia w BG graficznego schematu organizacyjnego? I powieszenia go np na stołówce, tak jak ta nowa tablice z piktogramami? Chodzi o to by było wiadomo kto jest kim, kto pod kim, a kto nad kim. W normalnym zakładzie najlepiej jest, gdy nad pewna grupa osób jest jeden kierownik. W BG dochodzi do takiej patologii, że nad jednym działem jest 10! Dosłownie 10 przełożonych. I czy są oni formalnymi przełożonymi, czy samozwańczymi, tego nikt nie wie, bo nie ma schematu. Być może mają wygórowane ego, są od niczego, ale chcą być od wszystkiego i tak się panoszą udając wielkich kierowników. Byłoby fajnie, bo teraz nawet nie wiadomo do kogo się zgłosić, gdy coś potrzeba, a żeby podjąć jakąś decyzję, to wszyscy muszą odbywać walne zgromadzenia, żeby podjąć jakąkolwiek decyzję. Kiedyś udało się spełnić życzenie odnośnie zegara, być może uda się też z tym. Byłoby ogromne ułatwienie. Ludzie się zwalniają, bo panuje tu jeden wielki (usunięte przez administratora) którego nawet 10 kierowników nie ogarnia. A wystarczyłby jeden, ale z jajami.

@Ulanec

Moim zdaniem tylko Jon. Nie bój się opowiedzieć mu o tym co zauważyłeś. Jeśli masz jakieś obawy że będziesz później gnębiony w jakikolwiek sposób przez kierowników to powiedz mu o tym i poproś o anonimowość. Gwarantuje Ci że on to uszanuje. Jon nie wie o wszystkim co dzieje się w BG.

Go - Go
@Ulanec

Wystarczy że zgłosirz się do czerwonego, watzne ze wszyscy czerwoni są wyżej niż ty . To powinno ci pomuc

Ulaniec
@Prawda

Dobry sarkazm...to właśnie Jon tych wszystkich kierowniczków zatrudnia. Fakt, że nie wie co się dzieje na hali, ale zatrudnia ich coraz więcej, w nadziei że to pomoże. Dziwne że nie dostrzega że ich ilość nie przekłada się na jakość. Tu jest kierownik kierownika a nad nim inny kierownik. I nie wiadomo kto jest kim i od czego. Czapki z głów kto ogarnie taki schemat, bo nawet Jon nie wie kto tu jest kim i po co ich pozatrudnial. Taki schemat by musiał być elektroniczny, bo się zmieniają codziennie, jak Seba, raz na magazynie, raz na kiełbasach, panierce, teraz znów na magazynie, a jak mu coś strzeli to lata po hali jakby był najważniejszy że wszystkich. Niby od wszystkiego, a od niczego. Smutne to, bo przybywa kierowników, a nie docenia się ludzi którzy pracują kilka lat i dają z siebie naprawdę dużo.

Tak
@Ulaniec

W końcu ktoś kto widzi jak jest naprawdę.

Czerwony
@Go - Go

Czy uważasz że operator maszyn na map.. Będzie w stanie pomóc Ci gdy będzie problem na vacuum lub innym dziale tylko dlatego że ma czerwony.?

Jasiu
@Czerwony

Czy operator na MAP ma czerwony czepek tylko dlatego że jest operatorem ? Polecam się doszkolić następnie pisać takie wypociny . Pozdrawiam

Czerwoniak
@Ulaniec

Chciałabym na prawdę wiedzieć kim jesteś, a uwierz będąc czerwonym czepkiem mam to samo odczucie co Ty, a i kierowników/brygadzistów tez się nie docenia tutaj uwierz mi. ;) To może tak tylko wyglądać.

Krzyś
@Ulanec

Uwierz mi , ze oni do dzisiaj nie ogarneli tego kto jest gdzie i kim, a raczej gdyby było to tak proste do ustalenia, to ten schemat już dawno by wisiał ????, ale niestety się nie da, bo jest po 10 kierowników na dział ha ha ha ????

@Ulaniec

Dzień dobry, po pierwsze z tego, co wiem to Sebastian cały czas był jako kierownik na magazynie. Po drugie pomaga innym działom, ponieważ nie radzą sobie potrzebują osoby, która ich naprowadzi, bo same nie są w stanie wziąć się w garść. A po trzecie Sebastian jest bardzo inteligentny i stanowczy, i potrafi wziąć sprawy w swoje ręce i zrobić porządek.

@Ulaniec

Jon nikogo nie zatrudnia. To poszczególne działy zgłaszają do kadr zapotrzebowanie na ludzi. Twoim zdaniem Jon nie jest właściwą osobą do powiedzenia mu o swoich problemach, a ja myślę zupełnie inaczej. Zgodzę się że tych czerwonych beretów jest coraz więcej, ale już chodzą wieści ze własnie Jon zaczyna się tym interesować i zbiera informacje o zatrudnionych, kto na jakim dziale pracuje i na jakim stanowisku. Więc myślę że tam się też troszkę rzadziej zrobi. Czas pokaże. Jak ktoś nie chce rozmawiać z Jonem można anonimowo do skrzynki wrzucić co wisi na stołówce. Z tego co wiem codziennie na porannym zebraniu, które odbywa się pomiędzy kierownikami działów a Jonem ta skrzynka jest oprużniana i jeśli jest coś w niej to sprawa jest omawiana. Co do Seby z tego co wiem razem z Rafałem trzymali pieczę nad zakładem w Ustroniu i mimo młodego wieku ma chłopak pojęcie o produkcji i kierowaniem ludźmi. Pierwszy raz słysze że ktoś uważa że jest on od wszystkiego i niczego. Wyraźnie da się wyczuć zazdrość w tym wpisie. Moim zdaniem zna się na robocie i nie jeden z tych czerwonych mógłby się od niego wiele nauczyć, a nie maszerować parami i jeden aparat w ręku a drugi kartkę. Przejdą dwa razy na zmianę nie znając nawet asortymentu który produkujemy w BG. a resztę czasu spedzając sobie w biurze popijając kawkę i podgryzając ciasteczka. Wracając do pytania ja bym od razu poszedł z problemem do Jona, no chyba że się nie ma na tyle odwagi, wiem ze on docenia szczerych ludzi i wiem ze jeszcze nie było tak że kogos nie wysłuchał, lub że ktoś miał problemy jakiekolwiek bo był i powiedział co mu lerzy na wątrobie. I nie uwierzę w takie brednie że Jon zajmuje się przyjmowaniem pracowników bez względu na jakie stanowisko. Od tego są kadry ???? Pozdrawiam.

Nick godny odpowiedzi. :D

Blablabla
@Ulanec

Czy w tej firmie oprócz podstawy wypłaty, są jeszcze jakieś świadczenia? Święta, karty multisport? Oraz słyszałam że można pracować na jedną zmianę 7-15?. Czy to prawda. Dziękuję za odpowiedź

Ala

No nie narzekaj praca jest lekka i przyjemna szczególnie u Stasia na mapie przynies kawałek ciasta zagadaj jaka masz rodzinkę gdzie i cały dzień lajcik no może pampersy do tacek powkladasz ale to na spokojnie nic się nie spieszy godzinki lecą a to najważniejsze. Jak dobrze doniesiesz to i od odbicia do odbicia dostaniesz żyć nie umierać!!!!!!!!

@Ala

Święta prawda u Staśka jest luzik rodzinka i znajomości na pierwszym miejscu godzinek też na łapiecie bo tam na czas się pracuje nie ma się co spieszyć. Nie dajcie się tylko w robić w porcjarke chyba że chcecie po godzinach zostawać.

Jasiu
@Miły

No nie powiem, jak tam stałem to myślałem że mi palce w dópę wejdą, ale cóż kasiorka się liczy . Ale na magazynie lepiej niby , tam to dopiero luz mają .

Rudy
@Miły

To muszom być dobrzy jak na luziku dajom rade

Rudy
@Rudy

Pozdrawiam najlepiej jest na myjce ale ludzi brakuje

@Rudy

Dają dają zresztą maszynę zawsze zatrzymać można zrobić tacki i jechać dalej

Miky
@Ala

Nie tylko u Stasia tak jest. Na zmianie u Kaśki też donoszą ciasta itp .

Katarzyna
@Miky

Pani Katarzyna jak już. Dla twojej informacji, ciasto jemy jak Natalia upiecze.Dzis też będzie pyszny jabłecznik ????

@Katarzyna

Też poproszę ciasto ???????? serdecznie pozdrawiam Katarzynę z Lini super towarzyska osoba

ZZDW

Uwaga uwaga! Zachodniopomorski zarząd dróg wojewódzkich informuje o utrudnieniach na odcinku rondo Honorowych Dawców Krwi - Trzebiele od 01.10! Jeden pas ruchu wyłączony z użytku! Po zmianach w wynagrodzeniach spodziewany jest nagły przyrost chętnych do pracy! Kolejki nowych pracowników mogą zająć nawet cała jezdnię..od rana ruch wahadłowy! Dla każdego nowo zatrudnionego pracownika jedna para rękawiczek i balonik z logo BG! Zapraszamy!

Mariusz
@ZZDW

Hola hola, przepraszam, a długopis też jest w pakiecie? Bo tak na prawdę zależy mi na nim najbardziej :).

Przyszły pracownik

Witam nie czytam opin bo są i pozytywne oraz negatywne ale chciałbym się dowiedzieć od osób które pracują w tej firmie i jak wam się pracuje w firmie BG jak atmosfera w pracy? Ciężkiej pracy się nie boję Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi

Reni
@Przyszły pracownik

Pracuje od kilku miesiecy i nie narzekam lepiej tam niz wcale

@Przyszły pracownik

Polecam do Stasia na mapa!!!! Nie narobisz się a kasa płynie nie daj się tylko w robić w maszyny szczególnie repaki

Nie polecam pracy szczególnie do działu gdzie jest V(usunięte przez administratora) brygadzistami. Atmosfera jest drastyczna ludzi mają za nic 1 przyjechał z Ukrainy i przez czerwony czepek woda sodowa do głowy uderzyła.Anka słownik polski nie obejmuje wyrazu który określa osobę Prowadzi pracę w napięciu krzyku i haosie. Ubogie słowa to tylko na (usunięte przez administratora) Ubliża ludzia i ma ich za nic. Powinia odojesc dla dobra atmosfery i porządku pracy pracowników oraz atmosfery która jest zapisana w kodeksie pracy.

@Ania

P. Ania jest nauczona szacunku do ludzi pracujących!!! Z nierobami czas zrobić porządek, skoro przyjechaliście żyć w luksusie czas na solidna pracę!!! Więc weź się do roboty a nie użalasz się nad sobą na forum tylko na to Was stać?!

Miły

ŚWIĘTA PRAWDA P, ANIA ZNA PRACĘ OD PODSTAW NIKT JEJ NIE PODSKOCZY I NIE WYGRA Z NOŻEM A JAK CHCECIE SIĘ OBIJAĆ A NIE PRACOWAĆ TO NIE U NIEJ NO MOŻE EWĄ NA MAPIE WAS WEZNIE.... JAK SIĘ ŁADNIE UŚMIECHNIĘCIE

Jacek

Ty mądrala za dobrą i solida pracę trzeba dobrze płaci a nie marne grosze dawać ludziom. Jedna zmiana jest co robi więcej od innych zmian i nic z tego nie mają. Inna zmiana leci w kulki i żeby się wyrobić to nadgodziny robią. Zakład wymaga a podwyżek nie daja . Więc się nie wypowiadaj lepiej i czepek na oczy naciągnij.

????
@Jacek

Czepek to wystarczy na głowę założyć!!! A co do zmiany która jest tak wydajna zapomniałeś dodać że same reklamację przyjmuje! Jedno Ci przyznam za dobrą pracę powinni wynagradzać! A nierobów za bramę wystawić

Aldona
@Ania

Witam pracowalam tam trzy miesiace nie polecam. A tym ktorzy pracuja ostrzegam przed osobami typy Edyta F oraz Paulin K sa to osoby tore nie maja wyksztalcenia i pracuja na wyższych stanowiskach i gnebia psychicznie ludzi z produkcji. (usunięte przez administratora)

@Ania

No coś ty nie polecasz wprost przeciwnie szczególnie na mapie u Stasia od czasu do czasu przynies ciasto trochę pocukeuj i cały dzień nic nie robisz chyba że pampersy do tacek ale to na luziku a jak się dobrze uśmiechniesz do kierownictwa to i od odbicia do odbicia dostaniesz pełen luzik

Czym w BG Production Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Trollo

Żadnych

Szara Myszka

Witam . Hmm ciężki temat ale prawdziwy to co tu się pisze to szczera prawda. Wiem to z autopsi. W tej firmie dzieje się źle. Mam 2 pytania i prośbę do Pana Dyrektora mam nadzieję że będzie i odpowiedz. Zacznę od pytania Dlaczego w tak dużej firmie jest pozwalane by troje brygadzistów tak źle traktowali ludzi którzy są sercem tej firmy bez nich ta firma by nie istniała są to dobrzy ludzie którzy chcą pracować. Nie mam uprzedzeń rasowych ale dlaczego ukraiński brygadzista źle traktuje Polaków na ich ojczystej ziemi to jest nie dopuszczalne. Drugie pytanie dlaczego w damskiej szatni są mężczyźni maja tam szafki jak kobiety mają się przebierać? To jest dopiero nie dopuszczalne. I moja prośba jest taka niech Pan spotka się z ludźmi nie z kierownikami i brygadzistami tylko z ludźmi z produkcji i z nimi porozmawia by coś zmienić i naprawić. Bo jak dalej tak będzie nikt nie będzie chciał tam pracować. Tym bardziej że opinia teego zakładu jest nie najlepsza Moje sugestie dla BG Production Sp. z o.o.: Czas naprawić wszystko rozmowa z ludźmi dużo może zmienić Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wymiana brygadzistow

@Szara Myszka

Takie spotkanie nic nie da połowa nic nie powie ze strachu że stracą pracę a reszcie to pasuje nie ważne jak ważne ze- godziny lecą

Osioł
@Szara Myszka

Pozwalniac Ukraińców niech jadą rządzić u siebie.

Czarùś

Czarna maba zwraca wszystkim uwagę, żeby masķe zakładać, bo lekarz, że mało się nie zesra !A sama świeci dobrym przykładem tona makijażu, obrączka na palcu bez maski po zakładzie, A co tam mam beret czerwony i ludzi można zmieszać z błotem bo tak lubię.

Kolega Czarka
@Czarùś

Dokladnje tak jak mówi Czarek, siedzi (usunięte przez administratora) puchnje a nawet nie potrafi do biura iść tylko swoje pracownice woła krzycząc przez drzwi

Kolega czarka
@Kolega Czarka

Mialem na myśli Ze (usunięte przez administratora) jej puchnje

Maria

Witam, interesuje mnie więcej szczegółów na temat zatrudnienia na stanowisku pracownik biurowy w firmie BG Production. Dotychczas na forum nie pisaliście zbyt wiele na ten temat. Być może chociaż uda mi się dowiedzieć, w jakich godzinach się tam pracuje. Czy ktoś z was zna firmę i może napisać? Dziękuję.

Mała Mi
@Maria

Godziny pracy 7/8 do 15/16 w zależności jak komu pasuje

Młody

Boże chroń mnie od tej firmy. Kierowca sam musi zapłacić za zakażenie ich towaru, zaladunek trwa 6 godzin

Info

Każdy kto jest chociaż troche poinformowany wie, ze każda nawet najmniejsza decyzja np. jaka (usunięte przez administratora)sie podcieracie pochodzi od prezesa, reszta zarządu jak i kierownictwa to tylko pionki, ktorzy przekazuja wam polecenie z gory czy in sie to podoba czy nie. W BG jest jak jak w PiS kto tego nie widzi to znaczy ze nic nie wie o tej firmie.

Czy pracownicy w BG Production Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Yeah

Ja widać po wcześniejszych komentarzach nie bardzo.

Zostaw merytoryczną opinię o BG Production Sp. z o.o. - Białogard

• Jak się pracuje w BG Production Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BG Production Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BG Production Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 5 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BG Production Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 26 ocen.

BG Production Sp. z o.o.