AUTOCENTRUM AAA Auto Sp. z o.o.

Opinie o AUTOCENTRUM AAA Auto Sp. z o.o.

Kamil

Tydzień temu wydzwaniali trzy razy dziennie ze chcą kupić moje auto bo mam wystawione do sprzedaży mówią żebym przyjechał na oględziny mówię ze ok sobota piątek biedę proszę pana jak najszybciej wiec organizuje czas przekładam wszystko przyjeżdżam na dana wieczorna godzinę a chłop mówi mi ze będzie trzeba poczekać troszeczkę dłużej mówię ok ile a on 2 bądź 3 godziny (kpina) ? Mówię czemu nikt nie zadzwonił nie powiedział sie pytam a on a bo to z ulicy dużo ludzi przyszło, a bo coś innego - w ogóle kpina ,wygląd firmy sprawia wrażenie ale w środku to dzbany ,którzy nie szanują czyjegoś czasu .

Doświadczony
@Kamil

Sami się ludzi prosicie o problemy i nie szanujecie. Co to za problem samemu sprzedać auto. A jesli już nei chcecie się w to bawić to każdy autoryzowany delaer zrobi to milion razy lepiej.

Najlepszy na ulicy, w mieście, w kraju, czy szerzej? I z jakich powodów tak firmę chwalisz?

Jano

nie ma co narzekać bo praca bardzo dobra

Kosmak

Właśnie odebrałem mój nowy samochód i nie mogę być bardziej zadowolony! Obsługa w salonie była świetna, a auto spełnia moje oczekiwania w 100%.

Handlowiec

Poziom firmy bliski dna. Dziwne pytania zarówno z HRu przez telefon jak i już na rozmowie z managerem. Nastawianie na rozmowie, że klientowi trzeba będzie wciskać kit i nieprawdę odnośnie stanu technicznego, mechaniki czy wyposażenia, aby tylko doszło do transakcji. Zapewnianie, że zarobki będą rzędu 7-10 tys. zł. Jak się później okazało takie kwoty zarabiali handlowcy którzy przychodzili w czasie wolnym i robili nadgodziny oraz na wszystkie weekendy przez co wyrabiali miesięcznie 260-300 godzin. W rzeczywistości będąc uczciwym i informując klientów o rzeczywistym stanie samochodów i pracując 40h tygodniowo można było zarobić w porywach 4tys. Przepracowane kilka miesięcy i trzeba było się zmywać z tego cyrku.

Pytania głownie o samochody i ich znajomość pod względem technicznym. Co i tak później podczas pracy okazuje się w ogóle nieprzydatne. Przynajmniej na stanowisku handlowca

Mirek

Co za paskudna firma. Dziadostwo. Nie kupujcie! Z początku wydawalo się że jest ok. Auto mam kilka miesięcy. Zblizył sie termin przeglądu. Pojechałem do mechanika żeby go sprawdził, zanim pojadę na stację diagnostyczną. Co się okazało?! Przewody hamulcowe są tak skorodowane że ledwie się trzymają! Nie ma szansy żeby auto przeszło przegąd. A przecież zapewniali że auto jest w pełni sprawne, sprawdzone pod każdym kątem przez ich fachowców. Czy wyobrażacie sobie co by się mogło stac gdyby przewody puściły podczas hamowania!!! (usunięte przez administratora)

Tina

Auto sprawdza się dobrze, żadnych ukrytych kosztów i problemów. wszystko w porządku a w dodatku w dobrej cenie

Marek G

jak dla mnie ok, co prawda nie kupiłem u nich samochodu ale spodobało mi się ich podejście do klienta i nie wciskanie na siłę samochodów

@Marek G

Sprawdziłem w kilku komisach - nigdzie nie namawiano mnie do zakupu jakiegokolwiek samochodu. Zdecydowanie ważniejsze od tego jest jakość oferowanego towaru i obsługa posprzedażowa. A z tym jest u nich zdecydowanie gorzej, wręcz fatalnie. Nie kupiłeś samochodu - więc zanim się zdecydujesz przeczytaj opinie klientów którzy zostali przez nich bardzo źle potraktowani. Może unikniesz przykrych rozczrowań

Lena

miła, profesjonalna obsluga ;)

Witek
@Lena

Hmm... mówisz że miła i profesjinalna? Profesjonalnie i miło nie mówimy o faktycznym stanie samochodu, bo chcemy go sprzedać gdyż od tego mamy prowizję.

Majan

Przyjemna atmosfera w salonie AAA Auto sprawiła, że proces zakupu auta przebiegał bez stresu. Personel był pomocny i gotów służyć pomocą na każdym etapie, co zdecydowanie ułatwiło mi podjęcie decyzji.

@Majan

Przyjemna atmosfera nie zrekompensuje późniejszego rozgoryczenia, gdy coś się zepsuje i klient zostaje na lodzie. Bo ta firma nie uznaje reklamacji. Przekonało się już o tym bardzo wielu klientów.

Asia

Ja jestem zadowolona, kupiłam u nich auto, to prawda nie wciskają kitu. Auto spełnia moje oczekiwania cena też ok, profesjonalne podejście sprzedającego. Nie prawda że nie mają sprawnych samochodów. Może niektórzy kupują tak żeby nie kupić jak kolega który się wypowiedział. Przychodzą całymi rodzinami po auto i sami nie wiedzą czego chcą... Ja auto centrum polecam nie zawiodłam się...

@Asia

Fajnie że kupiłaś auto i jesteś zadowolona. Bardzo wielu nie miało tego szczęścia. Ale jeszcze nie wiesz czy za jakiś czas nie wyskoczy Ci awaria o której przez "przypadek" zapomnieli Cię poinformować (zakładając że rzeczywiście kupiłaś tam auto). Uważasz że jak się tam przyjdzie, to trzeba od razu kupić samochód? Dlaczego? Czy dlatego że uważasz to za jakieś święte sanktuarium do którego jak wejdziesz, to trzeba od razu paść na kolana i wychwalać wniebogłosy, jakie to oni mają wspaniałe, tanie auta. Wręcz przeciwnie, to PIEKŁO, z którego należy jak najszybciej uciekać i zapomnieć o tym miejscu.

Ola

Dzień dobry, obsługa u Państwa jest bardzo miła i profesjonalna. Obsługiwał nas pan Jakub, który był przygotowany merytorycznie do rozmowy. Odpowiedział na zadane pytania a także zwrócił naszą uwagę na możliwe rozwiazania. Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi.

Pająk

zakup auta udany, długo szukałem czegoś w moim budżecie i naprawdę dobrego a w aaa auto się udało

Bogdan

Zdecydowanie NIE polecam. Jeżeli nie chcecie mieć natychmiastowych lub późniejszych problemów z samochodem to radzę omijać te ich tzw. salony szerokim łukim

Ja...

bardzo dobry i uczciwy pracodawca. polecam wszystkim

Kornelia
@Ja...

O, super. Jak fajnie, że pracownicy piszą tak pozytywnie. Ale ja bym chciała dowiedzieć się czegoś więcej, bo myślę o składaniu cv. Co rozumienie tu przez określenie uczciwy? Jak rozumiem, kasa na czas i zgodnie z umową? Obiecane premie tez zawsze są? Nie ma problemów jak ktoś idzie na l4? Coś jeszcze?

Olga

Dealer samochodowy naprawde mega! Wybór aut, adekwatne ceny i bardzo profesjonalna obsługa

@Olga

Zapomniałaś dopisać "mega wybór ZEPSUTYCH! aut" Ceny są zawyżone, Do tego trzeba doliczyć koszt bezwartościowego ubezpieczenia, a także koszty naprawy auta które klient wykonuje na własny rachunek bo ta firma nie uznaje ŻADNYCH reklamacji.

Lucek

Polecam! dwa auta mamy z aaa auto i z żadnym nie ma najmniejszego problemu

@Lucek

Cieszę się twoim szczęściem - aż dwa bezawaryjne auta! No cóż .... Może faktycznie miałeś szczęście - choć osobiście słabo w to wierzę. A co byś powiedział, niemałemu przecież gronu klientów, którzy nie mieli takiego szczęścia jak ty? Nie tylko zostali okłamani, bo byli przekonywani że samochody są sprawne a w rzeczywistości były uszkodzone, ale na dodatek ta nieuczciwa firma nie che uwzględniać ich reklamacji - odrzucając je wszystkie. Ta firma na pewno NIE JEST warta polecenia.

Izydor

Dealer samochodowy AAA Auto wyróżnia się wysokim poziomem obsługi klienta, zawsze gotowym służyć pomocą i udzielać jasnych odpowiedzi na wszelkie pytania.

P.K.

Ja przepracowałem miesiąc. O miesiąc za długo. Moja noga już nigdy więcej tam nie postanie. Mało sympatyczne odzywki menadżerów i bezustanny (usunięte przez administratora) to tutaj standard.

@P.K.

Czemu uważasz, że za długo? Na jaki czas w ogóle miałeś podpisaną umowę? Jedni chwalą tu pracę, a inni narzekają. Skąd taka różnica w opiniach? Jakich epitetów używają menadżerowie, to jest coś obraźliwego?

P.K.

Sam się zwolniłem. Nie mam zamiaru pracować z ludźmi którzy w bezpośredniej rozmowie wydają się być ok., a za twoimi plecami obgadują i wyśmiewają się z ciebie. Odzywki menadżerów (nie chodzi o wulgaryzmy) sugerują ci że jesteś osobą gorszego (usunięte przez administratora). Musiałbym wejść w to (usunięte przez administratora) żeby stać się jednym z nich - a że nie zamierzam się (usunięte przez administratora) więc postanowiłem odejść. Coś jest na rzeczy skoro ciągle brakuje im ludzi do pracy

Jowita

niestety musiałam zrezygnować z pracy w AAA ponieważ przeprowadziłam się do innego miasta, ale pracę sobie bardzo chwaliłam, super ludzie i bardzo dobre zarobki

Diana

Dealer samochodowy moim zdaniem godny polecenia , chociazby ze wzgledu na to jaki wybór samochodów jest. Każdy znajdzie cos dla siebie

@Diana

Godny polecenia bo ma duży wybór samochodów???!!!. Wybacz Diano ale chyba sobie kpiny urządzasz z niemałej rzeszy klientów, którzy kupili u nich samochód i teraz się borykają z kosztownymi naprawami bo ta nieuczciwa firma odrzuciła ich reklamację. O tym czy firma jest godna polecenia nie świadczy wybór oferowanego towaru, ale JAKOŚĆ świadczonych usług ! A jakość świadczonych usług jest w tym pseudo komisie PONIŻEJ ZERA. Przeczytaj opinie (BARDZO WIELE OPINII) klientów którzy zostali potraktowani przez nich, jak przysłowiowe (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o AUTOCENTRUM AAA Auto Sp. z o.o. - Piaseczno

• Jak się pracuje w AUTOCENTRUM AAA Auto Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AUTOCENTRUM AAA Auto Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 172.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AUTOCENTRUM AAA Auto Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 147, z czego 123 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AUTOCENTRUM AAA Auto Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w AUTOCENTRUM AAA Auto Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AUTOCENTRUM AAA Auto Sp. z o.o.