Aaa sp. z o.o.

Opinie o Aaa sp. z o.o.

wwww 2009-10-25 21:35:58
Pracowałem tak kilka lat kase miałem super myslałem ze to dobra firma.Teraz zmieniłem na inna mam podobne zarobki ale jaki spokój w pracy, zero ganiania .Ogólnie nie polecam kołchozu,l,człowieka maja jak za robota aby duzo robił.
Ales Tomecek 2009-12-01 13:58:59
Pracowałem w AAA w Piasecznie, dobra firma,dobre zarobki, tylko trzeba pracować, i w tym był problem, tak? Ales Tomecek
roganek 2016-05-23 12:27:02
fatalna firma nie polecam , ci smieszni czesi nie szanuja polakow, ten Grzegorz Manager z kato to prawdziwy sciemniacz
wyrrus 2016-06-22 22:25:05
Chyba byliśmy w innych komisach... Moim zdaniem, aaa auto akurat szanuje klienta. Czas to pieniądz i tam to wiedzą!
artysta 2016-06-23 21:43:09
Klienta szanują, ale czy pracowników też? O to tu przecież chodzi, SZUKAMY PRACY na tej stronie!! Czytajcie ze zrozumieniem! Ktoś, kto zna warunki pracy w aaa auto, proszę żeby się wypowiedział. Z góry dziękuję :)
bartekgur 2016-06-26 13:24:26
Nie powiem wam, jakie tam są - tak od środka - warunki pracy, bo sam tam nie pracowałem. Ale każdy klient chyba zauważył, że atmosfera wśród pracowników aaa auto jest bardzo dobra, więc chyba fajnie się im tam pracuje.
brzyter 2016-06-28 23:29:14
A ja tam pracowałem. W komisie w Katowicach konkretnie. Zwolniłem się, bo dostałem lepszą ofertę. Ale pracę w aaa auto wspominam bardzo dobrze. Rzeczywiście tam jest miła atmosfera :)
ciekawskiben 2016-06-29 22:41:50
A jak z zarobkami w aaa auto? Skoro już tam nie pracujesz, to chyba możesz zdradzić? ;)
grzesiek 2016-06-30 21:36:19
Podłączam się do pytania o zarobki ;) I w sumie mógłby ktoś zdradzić, jaki jest tryb pracy w aaa auto ;) z góry dzięki!
bekstag 2016-07-10 12:25:24
O zarobkach nie mam ochoty dyskutować, uważam, że to pytanie jest nie na miejscu. Natomiast odpowiem tak: pracowałem w aaa auto trzy lata. Nie narzekałem. A jeśli chodzi o atmosferę - wiadomo, tworzą ją ludzie. U nas akurat było bardzo fajnie. Zawsze człowiek przychodził do roboty z uśmiechem na twarzy.
sebo 2016-07-14 18:09:26
A w którym oddziale aaa auto pracowałeś, bekstag? W Warszawie, czy w innym?
narry 2016-07-17 23:54:32
A co za różnica, w którym oddziale pracował? Firma, to firma. I nie ma znaczenia, czy aaa auto, czy inna. Pracodawca w końcu ten sam.
Przeczytaj 2016-07-21 10:53:39
Co za marketing ze strony firmy tutaj widzę hahaha. Jeśli szukacie pracy w której nie macie czasu na przerwę a wysokość wpłaty nie jest pewna to polecam
daglas 2016-07-22 00:59:46
Wysokość wypłaty nie jest pewna? Chyba nie pracował pan w aaa auto. Ja tam miałem stawkę, która jak w każdej zresztą cywilizowanej pracy jest po prostu pracownikowi znana...
kiwi 2016-07-24 21:57:58
A jak w aaa auto z nadgodzinami? Trzeba? A może warto je brać?
kijas 2016-07-28 18:01:17
No przecież nikt nie napisze nic o nadgodzinach w aaa auto. Bo jak warto - to po co ktoś miałby się z tym zdradzać? Żebyś przyszedł do nich do pracy i "odebrał" trochę kasy reszcie pracowników? O takim podejściu też trzeba pamiętać!
salert 2016-07-31 16:12:51
Ale może są tu bili pracownicy aaa auto i chcieliby się wypowiedzieć... Nie pomyślałeś o tym "kijas", a może warto, hę??
witto 2016-08-18 08:24:46
Nie ma to jak kłótnia: są ludzie z aaa auto / nie ma... Nie macie innego zajęcia? To sobie samochody jedźcie pooglądać - pożyteczniej go spędzicie i sami sprawdzicie atmosferę panującą w tej firmie ;)
kajetanus 2016-08-26 13:02:58
Ja pracowałem w aaa auto. Ogólnie nie jest źle. Jakbym nie założył z żoną firmy w branży rozrywkowej, to zapewne dalej bym tam pracował. Jak ktoś lubi świat samochodów, to śmiało, można próbować.
grzen 2016-08-31 01:48:24
Kajetanus, a możesz napisać w jakim systemie pracuje się w aaa auto? Tzn. to praca na z góry ustalone zmiany?
angela 2016-09-07 22:31:08
Zapewne jest to praca na zmiany. A przynajmniej na to wskazują godziny otwarcia :) z tym, że to tylko domysły… może wypowie się specjalista?
areczkoko 2016-09-13 00:38:35
Podobno w aaa auto pracuje się w systemie 2 dni roboty, 2 dni wolnego. Bardzo spoko rozwiązanie :)
werka 2016-09-15 06:06:38
To zależy, co się w aaa auto robi... Bo tam jest kilka działów. Z tego, co wiem są różne zmiany. Najlepiej tam zadzwonić i się po prostu dowiedzieć ;)
tomm 2016-09-19 21:25:16
Hahaha, aaa auto to kołchoz? Chyba się tu komuś coś pomyliło. Pracowałem w małych komisach samochodowych - to była jakaś masakra. W końcu odważyłem się zmienić firmę, dojeżdżać do Wrocławia. Czuję się jak pączek w maśle! Tak to można pracować.
pacek 2016-09-21 02:08:10
Tak samo miałem, kiedy postanowiłem odejść z niewielkiego komisu samochodowego w Małopolsce. Zdecydowałem się pojechać do aaa auto, złożyłem cv i po paru dniach już tam pracowałem. Nie żałuję tej decyzji.
seweryn_klos 2016-09-25 15:06:48
A czy ktoś pracuje w aaa auto we Wrocławiu? To nowy ośrodek. Zastanawia mnie, jak tam to wygląda. Raczej jak się tworzy coś od początku, to musi być coś fajnego :)
biredka 2016-10-01 02:05:45
Wydaje mi się, że wszystkie oddziały aaa auto są OK :) i warto to podkreślać!!
ffyt 2016-10-04 22:56:57
Aaa auto to jedna, ogromna swoją drogą, firma. I myślę, że nie każdy oddział jest tak samo dobry.
byczek 2016-10-11 08:13:02
No ale nie każdy ma odwagę i rzucić wszystko, by próbować skakania z kwiatka na kwiatek. Lepiej iść do jednej pracy i się próbować w niej odnaleźć, jakoś zaaklimatyzować. I myślę, że stąd pytania o to, który z oddziałów aaa auto jest najlepszy :)
balzacky 2016-10-16 23:49:06
Dla mnie wymiata nowy, wrocławski oddział aaa auto. Wszystko na świeżo tam działa, bo dopiero niedawno ta filia powstała. Ale widać, że im to idzie bardzo sprawnie i w dodatku widać po pracownikach, że się lubią :) fajnie się tam człowiek czuje
biusik 2016-10-20 03:35:00
Właśnie się dowiedziałem, że aaa auto już nie czeka na klienta, ale wychodzi do niego. I to dosłownie. Jadą do klienta i tam kupują samochód. Super rozwiązanie!! To zaprocentuje - na pewno! :)
skupik 2016-10-24 08:56:12
Mówisz o mobilnym skupie samochodów? Noo fajny pomysł aaa auto :)
andersz 2016-10-26 23:30:48
Czytałem o tym na stronie aaa auto. Czy ktoś z tego już skorzystał i może opowiedzieć, jak to działa w praktyce?
aldek 2016-10-29 20:19:52
Ja zamierzam skorzystać jakoś po Wszystkich Świętych :) dam znać jak już będę po wizycie pracowników aaa auto :D aż sam jestem ciekawy jak to będzie :D
pytanko 2016-10-30 13:02:44
Czy ktoś wie, czy w poniedziałek przed dniem Wszystkich Świętych załatwię cokolwiek w aaa auto? To taki niepewny dzień...
wigor 2016-10-30 16:28:33
Wejdź na stronę aaa auto, znajdź numer, zadzwoń, zapytaj. Proste!
antonówka 2016-10-31 21:26:11
Jak wy zeszliście z tematu pracy w aaa auto na pytania o to, kiedy komis jest czynny? Ludzie, dyskutujcie merytorycznie!
luuz 2016-10-31 22:46:30
Polak potrafi :D poza tym, nie ma się co czepiać, bo nadal dyskusja toczy się wokół aaa auto ;)
ważniutko 2016-11-01 00:20:42
Aaa auto - jak wygląda tam praca? Wróćmy na stare, dobre tory... Pracownicy komisu, zgłoście się :)
Max 2016-11-07 19:02:01
Ja mam pytanie odnośnie pracy w call center w Ostravie, jaka jest tam atmosfera i ile naprawdę da się tam zarobić?
Auto_client 2016-11-28 08:35:55
Szczerze mówiąc to wrocławski oddział bardzo mnie zażenował.
Przychodzę do aaa auto i na dzień dobry widzę haos. Pytam gościa na placu o coś a ten zamiast mi odpowiedzieć to zmieszał się jak dziecko i uciekł. Idę do "budy" i pytam gościa zza biurka... On nic nie wie!!
Ode do drugiej budy zwanej recepcją... Słyszę jak w jednym pokoju koleś krzyczy do handlowca że są złodziejami bo koszty są ukryte itp itd (tu ma rację), z drugiego pokoju wybiega koleś i krzyczy że za grosze oszustom auta nie odda...
Znów pytam się kolesia o coś a ten ucieka bo nic nie wie, siedzę i czekam kilkanaście minut... Po to by dowiedzieć się że mają zamieszanie, mało ludzi. I haos...
Jeśli tak nerwowa i chora atmosfera pojawia się w oczach potencjalnego klienta aaa auto to jak musi być naprawdę po drugiej stronie? Zastanówcie się czy chcecie się o tym przekonać na własnej skórze...
kk 2016-11-28 10:35:15
podbijam pytanie o call center w ostavie, jakies informacje, jaka praca, jakie godziny?
Zostaw swoją opinię o Aaa sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aaa sp. z o.o.