Aaa sp. z o.o.

Opinie o Aaa sp. z o.o.

bekstag 2016-07-10 12:25
O zarobkach nie mam ochoty dyskutować, uważam, że to pytanie jest nie na miejscu. Natomiast odpowiem tak: pracowałem w aaa auto trzy lata. Nie narzekałem. A jeśli chodzi o atmosferę - wiadomo, tworzą ją ludzie. U nas akurat było bardzo fajnie. Zawsze człowiek przychodził do roboty z uśmiechem na twarzy.
sebo 2016-07-14 18:09
A w którym oddziale aaa auto pracowałeś, bekstag? W Warszawie, czy w innym?
narry 2016-07-17 23:54
A co za różnica, w którym oddziale pracował? Firma, to firma. I nie ma znaczenia, czy aaa auto, czy inna. Pracodawca w końcu ten sam.
Przeczytaj 2016-07-21 10:53
Co za marketing ze strony firmy tutaj widzę hahaha. Jeśli szukacie pracy w której nie macie czasu na przerwę a wysokość wpłaty nie jest pewna to polecam
daglas 2016-07-22 00:59
Wysokość wypłaty nie jest pewna? Chyba nie pracował pan w aaa auto. Ja tam miałem stawkę, która jak w każdej zresztą cywilizowanej pracy jest po prostu pracownikowi znana...
kiwi 2016-07-24 21:57
A jak w aaa auto z nadgodzinami? Trzeba? A może warto je brać?
kijas 2016-07-28 18:01
No przecież nikt nie napisze nic o nadgodzinach w aaa auto. Bo jak warto - to po co ktoś miałby się z tym zdradzać? Żebyś przyszedł do nich do pracy i "odebrał" trochę kasy reszcie pracowników? O takim podejściu też trzeba pamiętać!
salert 2016-07-31 16:12
Ale może są tu bili pracownicy aaa auto i chcieliby się wypowiedzieć... Nie pomyślałeś o tym "kijas", a może warto, hę??
witto 2016-08-18 08:24
Nie ma to jak kłótnia: są ludzie z aaa auto / nie ma... Nie macie innego zajęcia? To sobie samochody jedźcie pooglądać - pożyteczniej go spędzicie i sami sprawdzicie atmosferę panującą w tej firmie ;)
kajetanus 2016-08-26 13:02
Ja pracowałem w aaa auto. Ogólnie nie jest źle. Jakbym nie założył z żoną firmy w branży rozrywkowej, to zapewne dalej bym tam pracował. Jak ktoś lubi świat samochodów, to śmiało, można próbować.
grzen 2016-08-31 01:48
Kajetanus, a możesz napisać w jakim systemie pracuje się w aaa auto? Tzn. to praca na z góry ustalone zmiany?
angela 2016-09-07 22:31
Zapewne jest to praca na zmiany. A przynajmniej na to wskazują godziny otwarcia :) z tym, że to tylko domysły… może wypowie się specjalista?
areczkoko 2016-09-13 00:38
Podobno w aaa auto pracuje się w systemie 2 dni roboty, 2 dni wolnego. Bardzo spoko rozwiązanie :)
werka 2016-09-15 06:06
To zależy, co się w aaa auto robi... Bo tam jest kilka działów. Z tego, co wiem są różne zmiany. Najlepiej tam zadzwonić i się po prostu dowiedzieć ;)
tomm 2016-09-19 21:25
Hahaha, aaa auto to kołchoz? Chyba się tu komuś coś pomyliło. Pracowałem w małych komisach samochodowych - to była jakaś masakra. W końcu odważyłem się zmienić firmę, dojeżdżać do Wrocławia. Czuję się jak pączek w maśle! Tak to można pracować.
pacek 2016-09-21 02:08
Tak samo miałem, kiedy postanowiłem odejść z niewielkiego komisu samochodowego w Małopolsce. Zdecydowałem się pojechać do aaa auto, złożyłem cv i po paru dniach już tam pracowałem. Nie żałuję tej decyzji.
seweryn_klos 2016-09-25 15:06
A czy ktoś pracuje w aaa auto we Wrocławiu? To nowy ośrodek. Zastanawia mnie, jak tam to wygląda. Raczej jak się tworzy coś od początku, to musi być coś fajnego :)
biredka 2016-10-01 02:05
Wydaje mi się, że wszystkie oddziały aaa auto są OK :) i warto to podkreślać!!
ffyt 2016-10-04 22:56
Aaa auto to jedna, ogromna swoją drogą, firma. I myślę, że nie każdy oddział jest tak samo dobry.
byczek 2016-10-11 08:13
No ale nie każdy ma odwagę i rzucić wszystko, by próbować skakania z kwiatka na kwiatek. Lepiej iść do jednej pracy i się próbować w niej odnaleźć, jakoś zaaklimatyzować. I myślę, że stąd pytania o to, który z oddziałów aaa auto jest najlepszy :)
balzacky 2016-10-16 23:49
Dla mnie wymiata nowy, wrocławski oddział aaa auto. Wszystko na świeżo tam działa, bo dopiero niedawno ta filia powstała. Ale widać, że im to idzie bardzo sprawnie i w dodatku widać po pracownikach, że się lubią :) fajnie się tam człowiek czuje
biusik 2016-10-20 03:35
Właśnie się dowiedziałem, że aaa auto już nie czeka na klienta, ale wychodzi do niego. I to dosłownie. Jadą do klienta i tam kupują samochód. Super rozwiązanie!! To zaprocentuje - na pewno! :)
skupik 2016-10-24 08:56
Mówisz o mobilnym skupie samochodów? Noo fajny pomysł aaa auto :)
andersz 2016-10-26 23:30
Czytałem o tym na stronie aaa auto. Czy ktoś z tego już skorzystał i może opowiedzieć, jak to działa w praktyce?
aldek 2016-10-29 20:19
Ja zamierzam skorzystać jakoś po Wszystkich Świętych :) dam znać jak już będę po wizycie pracowników aaa auto :D aż sam jestem ciekawy jak to będzie :D
pytanko 2016-10-30 13:02
Czy ktoś wie, czy w poniedziałek przed dniem Wszystkich Świętych załatwię cokolwiek w aaa auto? To taki niepewny dzień...
wigor 2016-10-30 16:28
Wejdź na stronę aaa auto, znajdź numer, zadzwoń, zapytaj. Proste!
antonówka 2016-10-31 21:26
Jak wy zeszliście z tematu pracy w aaa auto na pytania o to, kiedy komis jest czynny? Ludzie, dyskutujcie merytorycznie!
luuz 2016-10-31 22:46
Polak potrafi :D poza tym, nie ma się co czepiać, bo nadal dyskusja toczy się wokół aaa auto ;)
ważniutko 2016-11-01 00:20
Aaa auto - jak wygląda tam praca? Wróćmy na stare, dobre tory... Pracownicy komisu, zgłoście się :)
Max 2016-11-07 19:02
Ja mam pytanie odnośnie pracy w call center w Ostravie, jaka jest tam atmosfera i ile naprawdę da się tam zarobić?
Auto_client 2016-11-28 08:35
Szczerze mówiąc to wrocławski oddział bardzo mnie zażenował.
Przychodzę do aaa auto i na dzień dobry widzę haos. Pytam gościa na placu o coś a ten zamiast mi odpowiedzieć to zmieszał się jak dziecko i uciekł. Idę do "budy" i pytam gościa zza biurka... On nic nie wie!!
Ode do drugiej budy zwanej recepcją... Słyszę jak w jednym pokoju koleś krzyczy do handlowca że są złodziejami bo koszty są ukryte itp itd (tu ma rację), z drugiego pokoju wybiega koleś i krzyczy że za grosze oszustom auta nie odda...
Znów pytam się kolesia o coś a ten ucieka bo nic nie wie, siedzę i czekam kilkanaście minut... Po to by dowiedzieć się że mają zamieszanie, mało ludzi. I haos...
Jeśli tak nerwowa i chora atmosfera pojawia się w oczach potencjalnego klienta aaa auto to jak musi być naprawdę po drugiej stronie? Zastanówcie się czy chcecie się o tym przekonać na własnej skórze...
kk 2016-11-28 10:35
podbijam pytanie o call center w ostavie, jakies informacje, jaka praca, jakie godziny?
polako 2016-12-30 23:17
ważniutko - trochę póxno, ale może pomoże :) ja pracuję w aaa auto od 3 miesięcy. w pracy jest fajna atmosfera. generalniej est dużo klientów i trzeba przygotować się na dużo pracy. nie wiem czy to dla ciebie ważne, ale dla mnie troche tak - nie musze klientom wciskac kitow, bo w wiekszosci auta sa rzeczywiscie spoko. kasa calkiem fajna, zobaczymy jak będzie później z podwyżkami itp. generalnie jeśli ktoś liczy na to że mało co będzie robił to nie polecam, ale jak lubisz samochody i lubisz byc zajęty to w aaa auto sie odnajdziesz :)
Kasia 2017-03-18 16:47
Odradzam oddział AAA Auto ul. Roździeńskiego w Katowicach . Przy pierwszej wycenie zaproponowano mi nie satysfakcjonującą mnie kwotę. W kolejnym dniu dzwonił do mnie pracownik z ww. firmy z zapewnieniem że są jednak zainteresowani kupnem za podaną wcześniej przeze mnie kwotę. Po przybyciu do oddziału dowiaduje się jednak, iż mimo zapewnienia telefonicznego nie są mi w stanie dać tej kwoty. W kolejnym dniu kolejny telefon z zapewnieniem i kolejne rozczarowanie. Podsumowując ogólna strata czasu. NIKOMU NIE POLECAM TEJ FIRMY !!!!!!!!!!
Były pracownik 2017-03-21 13:15
Pracowałem u nich kilka lat. AAA Auto to bardzo uczciwa i solidna firma. Zawsze traktują Klienta z szacunkiem. Z wypłatą nigdy się nie spóźnili. Super! :)
kondzio 2017-03-23 13:14
Pracuję u nich już kilka lat. Miła atmosfera, dobre zarobki, polecam.
Matt 2017-03-27 17:31
Kumpel kupował u nich audi A6. Z tego co wiem, to jest bardzo zadowolony, nie narzeka na nic, w aucie też się nic nie psuje, także ja też chyba zdecyduje się na kupno auto w AAA.
kozioooł 2017-03-29 12:47
W AAA kupili ode mnie opla vectrę. Dali mi taką cenę, jaką im sam zaproponowałem. Auto nie było najmłodsze i nadawało się do remontu, także ja jestem zadowolony z transakcji.
Ligol 2017-04-04 14:17
W AAA pracowałem 2 lata. Z wynagrodzeniem nigdy się nie spóźnili ani 1 dzień, atmosfera w pracy była bardzo fajna, kiedy potrzebowałem się zwolnić i wyjść wcześniej nie robili mi żadnych problemów.
Naprawdę solidna i uczciwa firma.
Tomcio 2017-04-12 14:20
W AAA udało mi się kupić świetną Hondę. Auto naprawdę bardzo zadbane, z małym przebiegiem km w dobrej cenie. Cena jak najbardziej zgodna co do stanu technicznego samochodu. Jestem bardzo zadowolony i myślę, że za niedługo kupię u nich jeszcze auto dla żony.
Adek 2017-04-19 13:08
Solidna, uczciwa i naprawdę dokładna firma. Pracuje u nich już kilka miesięcy. Co mogę o nich powiedzieć... fajna atmosfera, dobre zarobki i przede wszystkim w firmie panuje zrozumienie.
BJ 2017-04-29 19:37
W AAA kupiliśmy z żoną pięknego merca. Auto jak dla nas jest idealne, wygodne, zadbane i duże, także idealne dla rodziny z dzieckiem :)
klient 2017-05-05 19:20
Najlepszy komis w jakim byłem.
super 2017-05-09 19:59
W AAA pracują naprawdę w porządku ludzie. Szanują Klienta i liczą się z nim. W niektórych komisach próbują sprzedać człowiekowi byle jaki samochód, żeby tylko wydrzeć kasę, a tutaj jest zdecydowanie inaczej. Na spokojnie doradzają, można się przejechać każdym autem jakie się spodoba, także naprawdę jestem pod wrażeniem ich podejścia do Klienta. Oby więcej było takich komisów.
Grzegorz 2017-05-11 17:53
Komis polecił mi znajomy, bo sam kupił u nich już 2 auta i był bardzo zadowolony. Mi udało się u nich kupić tydzień temu piękną astrę. Stan idealny, także polecam gorąco. Mają ogromny wybór samochodów.
Matylda 2017-05-13 16:32
Bardzo mi pomogli w załatwieniu auta na kredyt, za co jestem im bardzo wdzięczna. W końcu mam samochód, o jakim dawno marzyłam :)
banan 2017-05-15 11:57
Od ponad pół roku próbowałem sprzedać swoją Toyotę. Klientów niestety było jak na lekarstwo. Nieco większe zainteresowanie się zrobiło, jak obniżyłem cenę, ale też nie mogłem obniżyć ceny za bardzo, bo samochód był naprawdę w dobrym stanie. Zdecydowałem się w końcu skontaktować z AAA i udało mi się sprzedać samochód w naprawdę dobrej cenie. Cała transakcja trwała na miejscu około godziny, także polecam.
kkk 2017-05-18 18:16
Świetny komis. Auto kupione bardzo tanio, w dobrym stanie. Mam nadzieję, że posłuży mi kilka lat.
pracownik 2017-05-24 19:04
Miałem okazję pracować tam kilka miesięcy. Byłem bardzo zadowolony z warunków pracy.
Zostaw swoją opinię o Aaa sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aaa sp. z o.o.