logo CreativeMedia wizerunek-doradztwo-szkolenia

Poznań

Opinie o CreativeMedia wizerunek-doradztwo-szkolenia

naiwniak 2013-05-13 16:17:21
Witam,
Ostrzegam przed współpracą z tą firmą. Chociaż początkowo wszystko zapowiada się dobrze *nawet bardzo dobrze) to po krótkim czasie okazuje się, że ma się do czynienia z [usunięte przez moderatora]krętaczami i manipulantami. No i nigdy nie wiadomo kiedy i czy w ogóle będzie zapłata. Wiem, że kilka osób przede mną nigdy nie zobaczyło swoich pieniędzy.
ostrzeżenie 2014-02-26 21:33:44
Współpraca z firmą jest bardzo trudna. Firma jest nastawiona na zyskanie dla siebie jak najwięcej, nie ważne co mówią, ważne żeby Cię wycisnąć do czasu, kiedy się nie spostrzeżesz, że jesteś manipulowany. Wszycy w firmie są mili, dopóki dostają to, czego chcą. Jeśłi coś idzie nie po ich myśli, z właścicielki wychodzi diabeł. Nie polecam, ostrzegam!
marta 2016-03-22 10:08:15
Nie polecam pracy ani praktyk. Pani Aneta wszystko pięknie przedstawia i obiecuje na początku. Niestety w trakcie pracy wymagania stale rosną a wizja normalnego wynagrodzenia się oddala. Sama właścicielka z profesjonalnej wobec klientów, potrafi się zmienić w mściwą i złośliwą dla pracowników. Po kłótni i zwolnieniu mnie pisała maile ostrzegając przede mną kolejną firmę gdzie pracowałam, na szczęście nie dali się jej przekonać.
kris 2016-06-24 10:07:01
Tak właśnie działa pani Aneta manipulowanie to jej specjalność i jest w tym mistrzynią, jeśli ktoś ma zamiar współpracować z tą firmą to nich się dwa razy zastanowi bo nic nie zyska, a zostanie wykorzystany i "zrobiony na szaro" jak nigdy.
Zostaw swoją opinię o CreativeMedia wizerunek-doradztwo-szkolenia - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CreativeMedia wizerunek-doradztwo-szkolenia