IT Vision Sp. z o.o.

Opinie o IT Vision Sp. z o.o.

Hugo Nowy wpis

Nie polecam procesów rekrutacyjnych tej firmy. Pani przeprowadzająca rozmowę zapewnia, że będą informować niezależnie od wyniku rekrutacji do 2 tygodni. Niestety nie wywiązują się z obietnicy i nie dają informacji zwrotnej Niepoważne traktowanie kandydatów.

IT Vision Nowy wpis
@Hugo

Dziękujemy za ten komentarz. Przepraszamy, jeśli nie dotrzymaliśmy złożonych deklaracji. Zweryfikujemy jeszcze raz nasz proces i poprawimy go.

PracownikMarketing

Praca wymaga dużo samodzielności. Pozwala jednak się rozwijać, realizować nowe projekty i własne pomysły. Kierownictwo liczy się z opinią pracownika. W pracy można zdobyć bardzo dużo nowej wiedzy i umiejętności. Możliwość awansów, negocjacji umowy. Od razu umowa o prace. Pracodawca ma duże zrozumienie dla potrzeb pracownika.

Roman
@PracownikMarketing

Świetnie, że można przeczytać opinię tak zadowolonej osoby z pracy w firmie IT Vision. Możesz do swojej opinii dodać informację, czy pracodawca jest otwarty na nowe pomysły i wizję pracownika? Można bez problemów zaproponować jakieś usprawnienia, które później zostaną przyjęte z dużą aprobatą?

bo wiem jak było Nowy wpis
@PracownikMarketing

Wiem że pozytywne posty na tej stronie pochodzą od IT Vision, która dramatycznie stara się wybielić wizerunek firmy. Prawda jest jednak całkiem inna. Ta firma jest po prostu straszna, nie dająca ani szans na rozwój ani na zarobienie pieniędzy. Fakt, że podpisują UOP na początku nie jest niczym niezwykłym - to wymóg prawny.

Krzysztof Nowy wpis

Przeczytałem że można się tu załapać na płatny staż. Ktoś wie ile wtedy dają na rękę? Zarobię najniższą krajową czy odrobinę więcej?

Irena

Chciałabym porozmawiać z osobami, które miały okazję odbyć staż w IT Vision w zakresie ERP. Czy otrzymywaliście podczas stażu jakieś wynagrodzenie i jak oceniacie zdobytą tutaj wiedzę, warto było? Dodatkowo, jeśli ktoś aktualnie tutaj teraz pracujcie, to dajcie znać o planowanych przyjęciach nowych stażystów, bo teraz chyba nie ma takiej możliwości.

Była stażystka
@Irena

Właśnie zakończyłam staż w firmie i została mi zaproponowana UoP oczywiście nie odmówiłam! Bardzo polecam IT Vision- bardzo miła atmosfera, wynagrodzenie płacone jest zawsze na czas(staż był płatny), przez 3 miesiące bardzo dużo się nauczyłam i otrzymalam ogromne wsparcie od współpracowników. Osobiście uważam, że było warto ;)

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie IT Vision? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.

Lata mijają, a niesmak po pracy w IT Vision pozostał. Nieustannie nie rozumiem, jak to możliwe że w XXI wieku osoba uważająca się za managera, może tak bardzo pogardzać innymi ludźmi. Nie zapomnę także do końca życia jak osoba z działu kadr (Nowy Sącz) wyznaczający standard zatrudnienia, powiedziała że u nas nie przekroczysz drugiego progu podatkowego.

Paweł P.

Ocena jak najbardziej negatywna. Małe wynagrodzenie, zero ciekawych projektów, nie ma możliwości rozwoju. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Niech pracodawca rozwiąże firmę.

Lidia

@stażystka to ważna informacja, że po odbyciu stażu, jest możliwość dostania pracy w firmie. Dość szczegółowo opisujesz swój czas spędzony w IT Vision. Może to pomóc osobom, które zastanawiają się aplikacją. Tym bardziej, że na stronie internetowej firmy można znaleźć ofertę stażu jako Informatyk. Czy ktoś z osób obecnie pracujących w tym dziale mógłby powiedzieć coś więcej o tym, czego mogą spodziewać się stażyści? Informacje o tym, jak wygląda praca z perspektywy pracownika również będą istotne dla osób, które obecnie poszukują nowego miejsca zatrudnienia. Co powinny wiedzieć o IT Vision jako pracodawcy?

stażystka

Byłam też na stażu i na początku nie bardzo było wiadomo do którego projektu zostanę przydzielona i dostawałam pojedycze, niezwiązane zadania. Z czasem te zadania były coraz ciekawsze i bardziej ambitne. Zdarzało się, że dużo czasu potrzebne było na wdrożenie się i znalezienie rozwiązania, choć samo rozwiązanie już nie było takie trudne i czasochłonne. Całość współpracy była w porządku. Nikt mi nie odmówił pomocy, wystarczyło o nią poprosić. Sami nie dopytywali czy pomóc, ale jak się poprosiło to pomagali. Stawiali wymagania dość wysoko. Kierownictwo wymagało realizacji w terminach, jakie zostały przyjęte i czasem było z tego powodu trochę stresu, jak się ktoś nie wywiązywał. Bardzo pilnowali tego, żeby dotrzymywać obiecanych terminów. Najtrudniej chyba było tym, którzy pracowali z klientami, bo wtedy wszystko powinno działać jak najlepiej, a wiadomo, ze nie zawsze udawało się tak zrobić. Firma, jak każda inna. Każda ma jakieś wady i zalety. Dla mnie wadą było to, że pracę zaczyna się o 8, bo wolę posiedzieć w nocy, a rano pospać i nacisk na terminy, a z zalet: bardzo w porządku relacje i atmosfera, z przełożonymi można się dogadać, i to że na innych stażach czy praktykach nie miałam okazji nauczyć się tyle co tu w niecałe pół roku. No i też ważne, jak miałam trudną sytuację rodzinną, to wykazali się zrozumieniem i bardzo mi pomogli. Staż był płatny. Po stażu miałam przedłużoną umowę, ale wiem, że nie wszystkim to proponowali.

stażystka

Pewnie i tak ktoś usunie ten komentarz. IT Vision jest firmą, która ma za nic pracowników, ja byłam tylko na stażu i mimo, że mogłam zostać uciekłam. Może byłoby wszystko fajnie, ale pani dyrektor traktuje ludzi jak śmieci, a sama nie za wiele wnosi, raczej tylko zamieszanie. Jeśli chcecie mieć spokojne nerwy, wybierzcie inne instytucje.

Trudno taki "obiektywny" post skomentować. Warto zapytać u źródła jakie warunki proponujemy lub przedstawić własne propozycje. Co do angielskiego, to nawet jeżeli ktoś na początku jest słabszy, ma możliwość szybko to nadrobić.

obiektywny

Michale odpowiem ci na twoje pytanie: od 1200 zł netto do max 1800zł. netto (usunięte przez administratora)

Widzę, że IT Vision opublikowało niedawno nowe ogłoszenie z ofertą pracy na stanowisko konsultanta ds. systemów. Oferta ciekawa, ale szukają osób z doświadczeniem we wdrożeniach różnych systemów. Ile można zarobić?

Na niektórych stanowiskach biegła znajomość języka angielskiego jest konieczna, gdyż osoba zatrudniona będzie przygotowywać teksty w tym języku. Na pozostałych jest bardzo wskazana, ze względu na realizowane projekty zagraniczne. Dla osób bez doświadczenia/z małym doświadczeniem są dostępne staże (płatne)

Zagul

Z tego co słyszałem mają co robić i dlatego przyjmują, młodych też. Mam nadzieje że można tam sie nauczyć i zdobyć doświadczenie

...

Moje opinie też znikają, widocznie moderują te nieprzychylne. Podsumowując nie powinni nikogo zatrudniać - nie nadają się do tego.

Kola

Co jak co ale projektów jest dużo i raczej dość ciekawe. Na pewno można szybko się w nie wdrożyć. A jak ktoś nie daje rady, no cóż...

Kola

Halo a gdzie jest mója opinia.

Miki

Nie wiem gdzie sprawdziłeś tę firmę - ale jeśli tak, to były opinie spreparowane przez samo IT Vision. W automarketingu są nieźli, ale jako pracodawca - FATALNI oi jeszcze jedno - nie mają projektów, po prostu kręcą się w kółko jak chomik w klatce.

Kola

IT Vision, nie powinno zatrudniać NIKOGO i NIGDY, bo skoro firma nie ma celu, strategii ani tym bardziej VIIZJI, to po co zawracają głowę ludziom?

Mar

Nie wiem o jakim ogłoszeniu piszesz - ale jak ktos ma doswiadczenie to zarobi rrzyzwoicie, na pewno więcej niż 3k. Bez doświadczenia to może.

Zostaw merytoryczną opinię o IT Vision Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w IT Vision Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IT Vision Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IT Vision Sp. z o.o.?

IT Vision Sp. z o.o.