Opinie o Eco Instal w Kościan

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Eco Instal. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Eco Instal o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eco Instal w Kościan

xdi

Firma daje szanse ludziom ktorzy chca sie czegos nauczyc a przy tym zarobic calkiem spoko wiec jak dla mnie jest to firma do polecenia

Wujek Google

Ludzie, nie przesadzajcie w tej firmie jest bardzo w porządku! Wypłaty są normalnie na czas i wszystko jest okej.

XYZ
@Wujek Google

Nie wierzę w żadną pozytywną opinię.Jeżeli jest tak dobrze, to dlaczego byli pracownicy nie otrzymują zaległego wynagrodzenia?

@XYZ

Bo jest aż tak dobrze że nikt nie ma nawet okazji pomyśleć o zaległościach wobec innych. Normalnie kur... utopia tam jest.

aktualny pracownik

A ja sie zastanawiam jaki interes maja byli pracownicy w wypisywaniu tutaj nieprawdy........

@aktualny pracownik

A ja się zastanawiam, kto się podszywa pod aktualnych pracowników i wypisuje te bzdety o regularnych wypłatach. Prawda jest taka, ze w ECo Instalu zobaczysz swoje pieniądze jak Ci się przyśnią i tylko wtedy.

aktualny pracownik
@były pracownik

Skoro jestes BYLY to skad mozesz wiedziec co sie aktualnie dzieje w firmie i jak wyglada sytuacja z wyplatami, co?

Elo

Widac golym okiem ze firma sie rozwija, jest wiecej nowych miejsc pracy. Bardzo fajnie. Bo ja tu lubie rpacowac. Firma wyplacalna, uczciwa, pracownikow traktuje w porzadku.

Małszo

Firma godna polecenia. Co prawda ja włąśnie skończyłęm z nimi współpracę, ale to już bardziej z powodów osobistych, o których tu nie będę pisać. W każdym razie skoro po zakończonej współpracy wchodzę specjalnie na to forum żeby wystawić firmie pozytywną ocenę to samo to już oznacza, ze na prawdę warto tu się zatrudnić. Wypłaty na dobrym poziomie, zawsze terminowo (wiem, że to nie powinna być zaleta a standard, ale wszyscy wiedza jak jest nie raz w innych firmach, więc uważam, ze warto o tym wspomnieć). Oprócz tego atmosfera dobra, bardzo fajni ludzie pracują w tej firmie, wszyscy są wobec siebie w porządku i pomocni. Przełożeni też traktują pracownika z szacunkiem. Z urlopami nie było problemu. Ogólnie oceniam Eco Instal baaardzo pozytywnie.

nebesky
@Małszo

Bardzo podobra mi sie ta wypowiedz ECo Instal to dobry pracodawca wbrew tym wszystkim hejterom co piszom nieprawdee

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Eco Instal, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?

Jeszcze nie spotkałam się z tym, żeby wszyscy byli zadowoleni z firmy. Zawsze mówię, że dobry pracownik ma wszędzie dobrze.

PL

Co ty chrzanisz... jakieś bzdury, zawsze wszystkie wypłaty były i zawsze w terminie, przestancie wymyslac ludzie

kawa
@PL

Dokłąadnie w Eco Instal bardzo spoko się pracuje, a jeśli chodzi właśnie o wypłaty to ZAWSZE są na czas.

@kawa

wyplaty terminowe, to akurat jest na 100%

tutti frutti

Świetnie powiedziane!!

Tomasz Mach

Nie polecam. Firma jest mi nadal winna prawie 100 000 zł, wyroki sądowe sobie, a komornik nie może nic znaleźć. Za chwilę wytoczę sprawę karną byłemu prezesowi (temu od Indian) i każdemu kto po min nastąpił o celowe oszustwo.

Były pracownik 12
@Tomasz Mach

Ja też!

Szysz

Mi przez chwilę zalegali z wypłatą, ale był to tylko miesiac więc szybko dostałem kase i bardzo mnie za to przeraszali więc w sumie nie mam za złe. Każdej firmie może się zdarzyć.

bartko

BZDURA!!! OSTRZEGAM WSZYSTKICH, ŻE TO NAJPEWNIEJ PISZE KONKURENCJA ALBO JAKIŚ BYŁY PRACOWNIK KTÓRY CHCE ZASZKODZIĆ FIRMIE Z NIEWIADOMYCH POWOWDÓW! JA PRACUJE DŁUGO I TYLKO RAZ MIAŁĘM PROBLEM Z WYPLATA, ALE SZYBKO TO NAPRAWILI!

@bartko

Długo to znaczy?

bartko

PARE LAT

Jasiek

Ja bardzo dobrze wspominam pracę tam, świetna atmosfera, super ludzie, kasa przecietna. Bardzo fajnie sie tam czułęm.

Milionnn

Firma stabilna, wypłacalna, z wyplatami nie ma problemow, a atmosfera tez w porządku.

Bigos
@Milionnn

Firma pnie się w górę co raz szybciej! I dobrze, bo to świetny pracodawca!

Normalka
@Bigos

Moim zdaniem nie jest aż tak kolorowo jak opisujecie.. Dla mnie jest po prostu okej. Normalna praca za normalne, przeciętne pieniądze. Bez ochów i achów, atmosfera ujdzie. Ja chodzę tam bez żadnych wiekszych emocji. Robie swoje i do domu.

@Normalka

Dokłądni zwykla praca zwykla firma wyplaty na przeciętnym poziomie

CYK

tE WSZYSTKIE POZYTYWNE OPINIE SA PRAWDZIWE JA TU PRACUJE JUZ DLUGO I NIE NARZEKAM PRACA BARDZO SPOKO

kula szpiegula

Miesiąc temu było tu 117 opinii. Dzisiaj jest tylko 85 i to samych pozytywnych. Negatywne komentarze zostały usunięte - a szkoda bo były bardzo bardzo prawdziwe i użyteczne. Ciekawe, kto z obecnych pracowników firmy jest w stanie (poza prezesami i właścicielem) potwierdzić poniższe brednie.(usunięte przez administratora)

kula szpiegula
@kula szpiegula

...ale i jego komentarz został usunięty... zbyt prawdziwy czy niewygodny?

dajcie spokój

Dla mnie jest okej, a te brednie o niewypłaconych pieniądzach to ewidentnie pisze konkurencja... Wiecie co, dajcie sobie juz z tym spokoj, bo to smiesznie wyglada...

heloł?

Jaka dyrekcja?? Mi wszystko wypłacają w terminie i jestem zadowolony ogólnie z pracy.

Dostawcy

My z kolei jestesmy dostawcą i tez wszystkie faktury mamy opłacone. Nigdy nie było problemu we współpracy z Eco Instal.

kooperacja
@Dostawcy

Dokladnie, my tez zadnych problemow z tą firmą nie mielismy. Wspolpraca zawsze przebiega pomyslnie. Jestem w szoku czytajac te negatywy. I srednio chce mi sie wierzyc, że są prawdziwe...

Euzo
@kooperacja

Te brednie pisze konkurencja, jestem o tym swiecie przekonany

D.
@Euzo

A mi się jeszcze wydaje, że może to być jakiś były niezadowlony pracownik taki co mu sie pracować nie chciało, a wiemy, ze tutaj takich sporo jest i było.....

korba

Polecam, firma stawia bardzo na dobre przeszkolenie i dobro pracownika. Da sie to zauważyć gołym okiem. Jest szacunek i dobre podejscie do pracownika.

Praca w porzadku za spoko pieniadze

Cuba

Firma, w której po prostu pracuje się dobrze i traktują cie z szacunkiem.

po prostu adam

Pensja zła nie jest, na stanowisku kierowniczym jestem wiec nie narzekam.Pracy jest sporo, ale do przeżycia. Współpracowników mam bardzo w porządku więc w takiej ekipie pracuje się przyjemnie.

Poczytny

Firma ma się bardzo dobrze i sie rozwija, nastapilo troche zmian, natomiast w dobrym kierunku. Ja widze poprawę, na prawdę. Zaczęli lepiej traktować pracowników. Nie ma się teraz już praktycznie o co czepiać.

@Poczytny

no i chodzisz do pracy z lepszym komfortem psychicznym

Antonio Banderas

O jezu no zwykła praca. Cuduw nie ma ale tez ich nie obiecywali wiec ja to jestem w sumie zadowolony

...!

Ogolnie soko pierwszy pracodawcy ktory mnie tak szanuje i nikt sie nie przyczepia bez powodu czuje sie tu po prostu zarobki normalne ale raczej na plus atmosfera w pray bardzo spoko

migacz

Narzekać ni ma co, kasa jest co miesiąc, spokój ducha też jest, bo nie zwalniają za byle co. Uczciwi i sznaują ludzi

Zostaw merytoryczną opinię o Eco Instal - Kościan

Eco Instal