Opinie o Work In Time w Frechen

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Work In Time. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Work In Time o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Work In Time w Frechen

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Work In Time?

xxx

jezeli co 2 tyg zmiana firmy to nie ma ludzi z takim doswiadczeniem jezeli wysyłaja w ciemno a te curvy z biur nie maja pojecia co to spawanie autogen lub elektroda mysla ze to samo ... i w ten sposob sie traci na wycieczkach i hotelach duża kase a jesli nie pojedziesz na 8 angaż w ciemno to masz kare umowną 2 tys euro

Jakie narzędzia pracy zapewnia Work In Time? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

xxx

Nic nie zapewniaja

Jak jest z pakietem medycznym w Work In Time? Można dołączyć rodzinę?

Krzysiek

Zapomnij aby ci oni cokolwiek załatwili , wyślą ci adres najbliższej ubezpieczalni i sam sobie musisz wszystko załatwiać . To są qurwy od brania kasy a nie żeby ci coś pomóc.

...

Prosimy o poprawienie reklamy, bez nazwy! W przeciwnym razie usuń go natychmiast

logo firmy OPIEKUN/KA MEDYCZNY/A
Frechen
smartjobs personaldienstleistungen GmbH

...

Elektryk

Przestrzegam przed współpracą z Working In Time wszystkich od miesiąca czekam na zapłatę za pracę I warn against cooperation with Working In Time, I have been waiting for payment for the work for a month cały czas mam odpowiedzi że dzwonić później że sprawdzą że nie ma szefowej itp.

szpaldi

Biuro ma za nic osobe przyjerzdzajaca do pracy dojechalem na podany adres od 4rano czekalem pod adresem nikt nie otwieral nikt nie odbieral telefonu dopiero o 9tej sie dodzwonilem do biura czekalm nastepna godzine ,zadzwonili ze to nie ta kwatera,mialem dojerzdzac do pracy i byc na 7 pierwszy pociag byl o 6,40 a czas jazdy o 35min,i z dworca do firmy 3 km na piechote czyli w pracy bym byl przed 8ma,za chotel musialem zaplacic i wrucilem do domu,wpadli dopiero na to zeby mi znalesc kwatere w miescie w ktorym znajduje sie firma jak juz mialem zamowionego busa do polski

Były koordynator z Kolonii

Jako koordynator w oddziale w Kolonii mialem "przyjemność" pracować dla tej firmy i opiekować się pracownikami: głównie spawaczami, monterami i elektrykami. Stanowczo odradzam te firmę! "Szefostwa" nie interesowało co się dzialo z polakami, którzy przyjechali na kwaterę, na weekend to ja zostawałem z telefonem i ludźmi, którzy musieli spać w samochodzie bo ktoś tam coś zawalił i kwatera była zamknięta. Do biura w Niemczech, każdy, absolutnie każdy jest brany na stanowisko "koordynatora", ważne żeby umiał rzucać mięsem na pracownikow, którzy nie pojawili się na budowie i umial dobrze opowiadać przez telefon, jakie to wysokie stawki czekają na pracownikow . Poczytajcie sobie negatywne opinie na kununu. Fluktuacja koordynatorów jest duża, ludzie szybko uciekają z tej firmy jak sobie znajda coś lepszego. Jesteś chory? Firma szuka sposobu jak ci wypisać wypowiedzenie. Diety są śmiesznie niskie. Pracownicy są przerzucani z jednego krańca Niemiec na inny. Wszystko na własny koszt. Umowa jest niemiecka, ale jak zobaczysz ile ci Finanzamt odciągnie podatku (klasa podatkowa 6 dla obcokrajowcow) to nie opłaca się często wyjeżdżać. Szukajcie sobie lepszej firmy pośredniczącej, która naprawdę dba o pracownikow. Pewnie te wszystkie "pozytywne" opinie piszą koordynatorzy, którzy boja się, ze im Polacy więcej nie przyjadą, po przeczytaniu tylu negatywnych opinii. Ja żałuje straconego czasu w tej firmie.

Frik

Najgorsza agentura w jakiej przysxło pracować. Wysyłają Ciebie do pracy i Masz wszystko sobie sam załatwić wszystko. Nie ma żadnej opieki z ich strony. Mobing. Jest stosowany. Nie miałem hotelu ani kasy to mnie (usunięte przez administratora) To długo by wszysko opisać. Jak ktoś nie ma 200 e i Kampera to niech zapomni o pomocy.

XXXX

Absolutnie nie polecam pracy w tej firmie!!!! Pracowałam w tej firmie w biurze i serio uważam ,że ta firma jest niepoważna i wszystkie jej oddziły .Ten Pan od zatrudniania , to ma za zadanie zatrudniac i zaraz zwalniac ludzi. Dlatego ludzie , którzy tam sa zatrudnieni nie maja opieki i wsparcia itd. , . bo tam ciagle zmieniaja się ludzie. Na dodatek firma kiepsko płaci . Serio szkoda nerwów i czasu na takie firmy . NIE POLECAM NIKOMU!!!

Marcin Kowalczyk

Po rozmnowie telefonicznej dostalem prace. Milo szybko i bez stresu

Krzysiek

Pracowalem dla tej firmy jest generalnie ok ale przes wirusa z corona musialem troche pojezdzic po dojczlandach bo w kolejnych zakladach byly przypadki zarazen. Firma zalatwila nowe miejsce pracy ale tez trwalo to okolo tygodnia.

pracownik miesiaca

Witam wszystkich kolegow i kolezanki pracujacych dla tej firmy. Chcial bym polecic kazdemu ta firme, jezeli komus nie pasuje stawka to niech sam idzie znajdzie prace kwatere i zobaczy wtedy jak jest milo i przyjemnie. Pracowalem w innych agencjach i byla to naprawde katorga, tu jest odwrotnie. Pracuje juz 3 rok jako monter instalacji sanitarnych i nie powiedziec nic zlego. Pozdrawiam wszystkich normalnych pracownikow

Robol

Witam, ja osobiscie nie mialem problemow z ta firma. Wszystko od poczatku bardzo dobrze wyjasnione przez sympatyczna p. Martyne. Jezeli ktos ma problemy z przeczytaniem umowy to jest jego problem bo umowa jest tez po polsku. Cos nie jasne ? wystarczy zadzwonic i zapytac. To takie trudne ? NIE ! Co do wyplat i oplat za mieszkanie ? Jedziesz do pracy i nie masz siana ? Nie masz jak zaplacic za kwatere? To w czy problem uprzedzic o tym firme i poprosic aby to firma zaplacila z gory ? Zalatwili za droga kwatere? No bez jaj, kto wynajmie Ci pokoj za darmo ? Cena do 25 euro jest normalna, i zrozumiala. Dostajac diete nawet 50 euro oplacisz pokoj i kupisz jedzenie na caly dzien. Zostaje Ci zarobione w dzien ? za malo? W Polsce pewnie nie placisz za mieszkanie za paliwo i dostajesz jedzenie za darmo wiec jak mozesz jechac do niemiec i placic za pokoj jedzenie i dojazd do pracy ?? Zaraz ktos napisze ze jak jest tak super to czemu tam nie zostalem ? Jestem juz bezposrednio pod firma dla ktorej pracowalem. Z firma work in time nie mialem problem bo potrafie zadzownic jak czlowiek i zapytac o wszystko! Pani Martyna kazdemu z was wytlumaczy od poczatku do konca co i jak, nawet najwiekszemu gamoniowi !. Te wszystkie negatywne komentarze pewnie pisza typowi robole ktorzy nagle nie przyjda w srode bo dali w czajnik i maja pretensje ze nie dostali za ten dzien siana albo ktos sie do nich o to spial. Jeszcze pozdrawiam wszystkich ktorzy nie potrafia czytac ani zapytac sie o normalne sprawy jak w przedszkolu. Pozdro & pocwiczcie

Nie polecam pracy przez tą agencje !! Pieknie wszystko do momentu podpisania umowy a na miejscu okazuje się wszystko inaczej. Nocleg który był ustalony wcześniej telefonicznie aby wstawić się w Niedziele na miejscu okazał się kłamstwem! Niby nie zostało potwierdzone u nich przez firmę i z tego powodu musiałem spać w samochodzie ! Oczywiście od razu napisałem do Swojej koordynatorki aby mogła mi pomoc ale ona ,,podobno,, oddaje telefon na weekend komuś innemu i odpisał jakiś facet żebym odezwał się w poniedziałek do swojej koordynatorki W tym momencie zostałem bez dachu nad głowa przed pierwszym swoim dniem pracy.Rano dzwoni o godzinie Pani Magda 8:00 że ona o niczym nie wie czemu tak się stało... ,,przecież ma wiadomości w telefonie,, Jeszcze próbowała mi wmówić dla czego z nikim się nie kontaktowałem. Ale to jeszcze nic oznajmiła mi ze mam iść do pracy na 10:00 To już był szczyt wszystkiego!!! 1000 km drogi noc w samochodzie a ja mam iść na budowę bezczelna !!! Ogólnie firma (usunięte przez administratora) i wodorosty na 5 dzień płaca 14 euro diety bo maja jakiś dzień zjazdowy... Nie polecam chyba żeby po to aby sobie Niemcy zwidzi i wrócić po przespanej nocy w samochodzie do Polski.

Ktoś

Skoro większość widać byłych pracowników pisze że jest tak źle to napiszcie (dajcie namiary) gdzie jest dobrze.

Witam, planuje jechać do Niemiec z tej agencji jako spawacz, firma ok? jak z wyplatami? opisze mi ktos wspolprace z nimi?

Marko35

Witam. Mam już trochę doświadczenia w DE i muszę jednoznacznie napisać, że była to najgorsza agencja u której pracowałem. Do dzisiaj nie odzyskałem sporej sumy pieniędzy.(usunięte przez administratora) Ja już pisałem sporo o nich jednak komentarz po pewnych czasie zniknął, także nie będę się znowu produkować tylko napiszę, że naprawdę szkoda nerwów i zdrowia. Stanowczo nie polecam!

Ślina
@Marko35

Zgadzam się ,z kolegą i wszyscy go posłuchajcie

Jeszcze jedno. Jak można wysłać człowieka do pracy wiedząc że musi opłacić hotel a firma placi diety dopiero do wypłaty. Reasumując jeżeli robisz od 1. to pieniądze dopiero dostajesz po 50dniach. Ale hotel musisz zapłacić z góry np. co tydzień. A gdzie życie.

Ślina

Dokładnie tak ,i co sobie myślą te buraki polskie ,bo to oni kłamią ,puste tępe dranie ,że coktos jedzie do roboty do nich i ma na koncie 1500€?gdybym miał to nie zadawał bym się z cyganami

Łukasz

Czytać umowę uważnie. Dieta piątkowa teraz to 14 euro. Wg. mnie za mało. Jeśli chce się zerwać umowę jest duża szansa że nie wypłacą wszystkiego. Pracuję dla nich rok do tej pory przeważnie nie było problemów.CZYTAJCIE UMOWĘ DOKŁADNIE!!! Uważam że jest wiele innych firm uczciwszych niż WZORKI in Time.

Zostaw merytoryczną opinię o Work In Time - Frechen

• Jak się pracuje w Work In Time?

Zobacz opinie na temat firmy Work In Time tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work In Time?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 8 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work In Time?

Kandydaci do pracy w Work In Time napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work In Time