Czechanowicz Ekologia i Zieleń

Opinie o Czechanowicz Ekologia i Zieleń

tin

podjerzewam, ze jest taka możliwosc,musisz tylko sie skontaktowac z nimi, bo poki co chyba nie szuakja nikogo,zadwon i zapytac bedziesz miał najlepsze informacje.

Byly

Witam, bylem pracownikiem tej firmy: -byly problemy z wyplatami ale oddali wszystko nawet w ratach czesc zabieraja na zimowe jakies 10-30% zalezy ile sie zarobilo. trzeba sie przyzwyczaic -diety zabrane, a na te fajki by sie przydaly trzeba brac z wyplat -zarobki na longach ponad 20zl/h nie wiem jak teraz zrobiles 300h masz 6tys. do wyplaty 4.5tys 1.5 na zimowe. -szefowa nie jest zla jak nie podskakujesz. postaw sie tez w jej sytuacji. -jak dobrze pracujesz i nie podskakujesz do konca zycia mozesz robic na stalej pensji 20/h czasem jak robisz 150% dostaniesz zlotowke wiecej a czasem ucinaja wszsytkim do jednej stawki. -godzin w miesiacu 240-300 zjazdy dwa razy na miesiac tylko na weekendy, wiec jestes robotem do zarabiania. Rodzina z czasem cie nie pozna. ale bedzie godnie zyc. -zalezy od kierownika co do urlopu gdybys sie zdecydowal pojechac gdzies zintegrowac z rodzina. przewaznie robia schody,L4 wystarczy. Zganiaja na pracownikow ze terminy ich gonia i nie wyrabiaja sie. Najlepiej jak bys nie zjezdzal i pracowal 24/24h 7/7d itd. -noclegi, czasem spisz w budzie dla psa czasem w 7osob w jednym pokoju gdzie odgrywany jest koncert metaliki, badz 10 pił do drzewa w jednym czasie przecinaja stal. Bez stoperow sie nie obedzie, sa patenty na spanie w aucie. Nie idzie sie wyspac!!! -w ciagu dnia roboczego była godzina przerwy za ktora placili, wtedy mozna sie wyspac. Naprawde gdybym sie przylozyl recenzje napisalbym na dwie strony. ogolnie ocena 6/10. przez kierownikow, domysly, insynuacje, infiltracje, oskarzenia, obcinanie stawek. Polecam dla ludzi z mocnymi nerwami i dobrym skillem.

Aga

Czy jest możliwość zatrudnienia w Radomiu?Posiadam doświadczenie przy budowie zieleni na obwodnicy płd.

Czesiek

W tej firmie żeby dostać 6000 to musisz mieć minimum 18 zeta na łapę,czyli ponad 300 do wyrobienia chyba że się coś poprawiło ze stawkami.Zaczęła płacić dietę? Generalnie za te roboty na takim sprzęcie wszyscy powinni odbierać ponad dychę na miesiąc,ale w tym kraju ludzie dają się dymać i tak kupa siana zostaje szefowej za niezapłacone nadgodziny,diety,,podatki i zus.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Czechanowicz Ekologia i Zieleń? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko OPERATOR KOPARKI.
eryk

a pracował ktoś na Wrocławiu???Tam jest zapierdol od świtu do nocy ale kase się zarabia 5900 bo jeśli delegacja to robić a nie browary pić . jeśli komuś się nie podoba to do pracy BIEDRONKA po 8 h

bodzio

informacja dla niektórych rusza kolejna edycja rolnik szuka żony a więc zgłaszajcie się a nie zajmujcie miejsca.Pracujecie opłacając KRUS to chyba niezbyt legalne?????????? i nie uczciwe

niezadowolony

@energetyk, co ty chcesz od tego Gościa (majstra)? że załatwił nam premie, że ktoś w końcu nas trochę docenia za prace, fakt po kilkanaście czasem godziń- chwilami ciężko, ale to nie przedszkole z którego przyszedłeś, Ty jak dostałeś łopate od majstra w ręce to się pytałeś kolegów co się tym robi, bo ręce obie lewe. więc daruj sobie takie komentarze.

zadowolony

o czym wy piszecie wypłaty są zawsze na czas dobre warunki majster w porządku premie do wypłaty nawet 1000zł dobre obiady można zarobić nawet 5500zł(opisuje sytuację w Radomiu pod kierownictwem p. Pieczykolana)

@zadowolony

albo jesteś nawiedzony przez swojego pryncypała albo jesteś po dużej dawce dopalaczy że wypisujesz takie głupstwa człowieku zmień dopalacze na wiejskie mleko.

energetyk

pracujesz w tej firmie albo pracowałeś? wszystko ci pasuje? skłócanie ludzi przez majstra Żeby nie było jedności to jest według ciebie ok.A może jesteś jednym od niego albo nią

kopacz

zgadzam się z tym wpisem szkoda chłopaków znam ich robili to co wszyscy i nie bali się odezwać jak trzeba było.Życzę powodzonka i jedziemy dalej z wykopem żeby kierownik mógł dostać premie od szefa bo od szefowej to mógłby dostać papiery do ręki.

energetyk

praca ciężka po 14 godzin wypłaty opóżnione o miesiąc kier. na radomiu mówi to co chcesz usłyszeć.nie szanują człowieka jak dobrze żyjesz z kierownikiem to możesz ściemniać i ci godziny podpisze to są pupile co donoszą na innych a robią dorabiają ale oni mogą dużo można by napisać i mówić ale po co skoro kierownik p. Piecz..... chwali się że u szef tylko jemu zawsze uwierzy a nie innym.Dużo więcej mogli by powiedzieć ci co ich ostatnio zwolniono, a dużo na pewno mają do powiedzenia za głośno mówili co im się nie podoba.Szkoda chłopaków

Głos

Witam.Jak tam w Ekologii,cisza na forum czyli porządek do firmy wrócił?

olek

he,Jan tez pracowalem kilka miesiecy w tej firmie,wiec to co piszesz jest prawda i jeszcze delegacje nie platne,masz wyro i dach nad glowa i ma wystarczyc,a przestoje tez byly(koparka do remontu)a co do zamówien częsci nie wiem czy z winy mechanika czy ten co kupuje bo zawsze cos nie pasowalo(czyli wszystko)i siedzisz na kwaterze i czekasz.Ogólnie jak ktos ma stalowe nerwy i lubi czekac na kase,to moze isc.oczywiscie zima w domu i skrobanie tynku.

Jan

Miałem okazję pracować w tej firmie parę miesięcy, na plus atmosfera w pracy ( kierownicy ok), maszyny zadbane. minus placa nie w terminie, nie platne nadgodziny (stała stawka), brak stalej umowy, slabi ludzie od zamówien części ( nie takie filtry, części ) nieraz nie płatne długie przestoje z tego powodu.ogólnie polecam

Alex

Wiecie może czy są przyjęcia do firmy Czechanowicz na operatora koparki?Jak jest ze stawkami,płatnościami no i jaka jest ogólna atmosfera pracy?

cat
@Alex

Co wy (usunięte przez administratora) fakt wypłaty się opóźniają ale robota ogólnie łatwa i lekka Za mieszkanie nie płacisz , obiad dostajesz i paliwo na dojazdy . A szczególnie w RADOMIU pod kierownictwem pana Zbigniewa P jest zgrana brygada i jedni z najlepszych fachowców . A zatem polecam ta firmę innym szukającym pracy w delegacji pracownikom fizycznym , mechanikom jak i operatorom . I skończcie (usunięte przez administratora) takie farmazony ze wypłaty nie na czas albo godziny obcięte jak wpisywaliście więcej niż pracowaliście to nie oczekujcie ze ktoś wam zapłaci za robienie z gęby (usunięte przez administratora) Kasa jest co miesiąc co do grosza . A i jak chcecie się rozwijać zawodowo to w tej firmie jest to możliwe . Pan kier Z . P jeśli zauważy ze pod sobą ma ambitne osoby jest w stanie pomóc bardzo dużo . I na koniec powiem tylko że lepszej roboty w Polsce zwykły operator walca lub koparki itp na takich warunkach nie znajdzie . Pozdrowienia dla całej ekipy z Radomia z ( dobrotu jak i z kępin )

Operator

Panie Prezesie dzisiaj już 19.Ile mamy czekać na pensje?

Pracownicy

Jutro 24 wrzesień a pensji dalej brak. Czy pan Prezes i pani Prezesowa nie mają szacunku dla pracowników.Co mamy powiedzieć w spółdzielni, w banku, operatorom telefonii komórkowej.Oni nie pytają się kiedy będzie pensja tylko dokładają nam odsetki. Czy właściciele tej firmy zapłacą nam odsetki za opóźnienie w płatności pensji?Może czas znów wezwać PIP!W delegacji to nie wiem co będziemy nie długo jedli chyba tynk ze ścian albo będziemy chodzić do lasu na grzyby a później je sprzedawać.Obudźcie się...

Słupca

powiedzcie mi kiedy moge sie spodziewać wypłaty w tej firmie pracowałem w sierpniu a dzisiaj jest już 23 wrzesnia ?

lublinianim

no jezeli sie pracuje u czechanowicza to nie liczcie na wypłate w terminie człowiek (usunięte przez administratora) po 13 h a wypłata przychodzi z 20 dniowym opóznieniem i z czego tu zyc a kierownicy na lewo sobie zarabiaja w dotatku nie polecam !!!!!!!! obgaduja za plecami zmowy maja naprawde nie radze tam pracowac bo i tak na koniec w (usunięte przez administratora) was pocałujac

Ruda_małpa

(usunięte przez administratora) (rudy 102) wykorzystuje ludzi każe pracować czasami po 14 godzin przy temperaturze 30 stopni nie dając wody"woda to podstawa przy minimum 20 stopni" (usunięte przez administratora).ciągle mu mało pracy,że robota nie zrobiona...

Zostaw merytoryczną opinię o Czechanowicz Ekologia i Zieleń - Siemianowice Śląskie

• Jak się pracuje w Czechanowicz Ekologia i Zieleń?

Zobacz opinie na temat firmy Czechanowicz Ekologia i Zieleń tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Czechanowicz Ekologia i Zieleń