Polstal

Opinie o Polstal

Znający

Pracowałem tam kilka miesięcy w 2009 jako kierowca, wówczas małżonki owych prezesów były moimi prezesami. Mogę powiedzieć że gdyby nie kryzys finansowy to pracowałbym tam pewnie do dziś. Pozdro dla załogi, dziewczyn z biura no i Mirka, mam nadzieje że pamiętają o kogo chodzi...

Natalia

Mógłby ktoś napisać @Tymon, co słychać w firmie? A jest ktoś tu ze stanowiska Specjalista ds. handlu? Aktualnie poszukują do krajowego i zagranicznego, więc informacje o pracy na tym stanowisku w Polstal są bardzo przydatne.

Tymon

Cóż to się stało, że nikt nie pisze nic od dawna na tym wątku? Czyżby wakacje i wszyscy wyjechali? Firma nie ma również większych potrzeb kadrowych, taki spokój? Może jednak ktoś napisze kilka słów co aktualnie słychać. Może potrzebują do kontroli kogoś?

Kalkuś

Polstal to firma z historią, tyle lat działania na rynku. Jeśli ktoś nie nadaje się do pracy to zostaje zwolniony, jest to z pewnością przykre ale tak jest wszędzie nie tylko tu. Może trzeba szukać coś innego a nie oczerniać firmę? Co to daje , nic!!

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Polstal spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Merkury

POL-STAL Sp. z o.o. powstała w 1999 roku i z powodzeniem działa na rynku handlu wyrobami stalowymi. Mają bardzo szeroką gamę produktów. Ciągle się rozwijają to miło pomyśleć , że ta firma to moje miejsce pracy. Jestem pracowitym człowiekiem i sądzę, że firma mnie docenia.

Chętny

Widziałem w ostatniej ofercie pracy zapotrzebowanie w dziale eksportu. Czy to jest jeszcze aktualne, może ktoś wie?

Michal
@Chętny

Tak rekrutacja do eksportu nadal aktualna.

INNY pracownik

Jak człowiek udowodni, że jest wart to i podstawa jest tu wyższa;) a dodatkowa kasa jeszcze lepsza:)

Aplikujący
@INNY pracownik

Skoro firma jest taka dobra, to może ktoś z pracujących przybliży faktyczną wartość wynagrodzenia, tylko konkrety, na jaką podstawę liczyć, czy jest jakiś limit jeśli chodzi o premię - jeśli w ogóle ona występuje. Mam niebawem rozmowę i nie wiem czy warto jechać 100 km, by usłyszeć to co kolega wyżej napisał Pozdrawiam

Grzesiekoc

Mam kilka słów komentarza... w dniu dzisiejszym 12.04.2017 uczestniczyłem w rekrutacji na stanowisko SPECJALISTY ds. handlu. Rozmowa sympatyczna, ale i tu przejdę do konkretów 1800 zł netto!!!!! a teraz ujmę to najłagodniej jak tylko potrafię: (usunięte przez administratora)A Tym którzy się na takie coś godzą nawet nie współczuje - myśleć kochani, myśleć!!!! Na co pozwolicie to macie!!

Alicja
@Grzesiekoc

W firmie Polstal 1800zł to tylko podstawa na początek w woj. Świętokrzyskim , ogólnie można zarobić dużo więcej , ale trzeba się wykazać i zapracować na premię , a nie tylko wymagać … Wiele osób zarabia najniższą krajową , a przy odrobinie chęci w firmie Polstal można zarobić dwu , trzy krotnie więcej niż podstawa.

Grzesiekoc
@Alicja

Droga Alicjo nic tylko Ci gratulować..dobrze jak ktoś zna swoja wartość :D!! Szacunek również dla firmy, że ma tak oddanych NIEWOLNIKÓW. Po przeczytaniu takich komentarzy jak Twój na miejscu zarządu opierdzieliłbym wysokość podstawy do minimum czyli ok 1450 zł, bo z nadmiaru pieniędzy w głowach się przewraca!!!! A gdyby to było możliwe powinni jako podstawę podawać rękę ze słowami "BÓG ZAPŁAĆ" I zostawić tylko premie bo to i tak w ch..j !!!! Pewnie jesteś wykształcona, masz wielkie umiejętności, posiadasz ogromne doświadczenie i zasługujesz tym samym na 1800 podstawy, a taki kozak Misiek- MISIEWICZ ni wykształcenia, ani wiedzy i doświadczenie cenił się na 35 000 też podstawy :D- BRAWO TY (Alicjo)!!!!!!! Wierzę jednak w ludzką mądrość, dlatego mam nadzieje, że za Alicją kryje się jeden z prezesów :D!!!! Pozdrawiam

Stalak

Widziałem ostatnio ofertę pracy dla montera konstrukcji w Polstal-u, zastanawiam się czy jest jeszcze aktualna? Gdyby ktoś miał wiedzę o tym proszę o kilka zdań . Generalnie mało sie ludzie tu wypowiadają.

Natalia

Czy coś zmieniło sie w firmie Polstal? Mało wpisów na forum.

Stalak

Szukam pracy w Będzinie i usłyszałem o tej firmie dobre opinie. Czy ktoś wie o przyjęciach do firmy? Może jeszcze dowiem się ile tam płacą i jaka jest atmosfera. Czy podpisują umowę na okres próbny czy zlecenia?

Spawacz 135

może wypowiedzieć się jakiś spawacz na temat warunków pracy i płacy Polstalu?

villa88

Mam pytanie odnośnie malowania i piaskowania w tej firmie jakie są warunki na malarni i piaskarni ???? pytam dlatego że zobaczyłem ogłoszenie że szukacie do pracy na stanowisko Malarz - Piaskarz

czesc ale co powiecie koledzy na taka prace u nich jak specjalista do spraw handlu w Sosnowcu? chodzi mi o to jakie są oferowane warunki zatrudnienia tutaj i jaki rodzaj umowy oferują ?dzięki za odpowiedz

Boshheee

Kolejny Lizodup pracując@ oni takich uwielbiają, więc Cie szybko nie zwolnią... tylko nie zapomnij jeszcze o donoszeniu na kolegów z pracy ps. oni to też uwielbiają

pracując@

Kris napisał o fatalnej atmosferze w firmie? Chyba nie miał okazji zapoznać się z ludźmi tu pracującymi i ze mną. Ludzie są super CI co pracują i Ci co odeszli tak samo. Jak to w handlu bywa, po latach może ludzie pragną zmiany a może chcą jeszcze więcej. Może sformułowanie nie najlepsze ale faktycznie jak się Ora to się zarobi, albo wystarczy mieć czasami szczęście;) Francuskim jeszcze nikt się nie posługuje, ale rynek francuski może być bardzo interesujący. ja po 2latach jestem zdecydowanie na tak. PS. a pisząc komentarz siedzę w pracy więc chyba nie ma jakiegoś terroru:)

oh

orka na ugorze, a szefostwo wredne ! oni chcą tylko kasy kassy kasy kkkassssyyy ,, jak nie zarabiasz dla nich wyśrubowanych zysków to wylatujesz

kris

Powiem tak, jest tak jak prezes tu napisał trzeba orać w jego dokładniejszych słowach zap...ć jeśli chcesz zarobić . trzeba mieć duże obroty a w tym czasie wiedzą wszyscy że ciężko o klienta więc i o kasę . Dużo jest obecnie wolnych miejsc/wielu kluczowych pracowników nie wytrzymało napięcia jak i tekstów wypowiadanych przez prezesów i odeszło wraz ze swoimi kontrahentami . Atmosfera fatalna ale jak się przeżyje w polstalu choć pół roku to furtka otwarta do innych firm przyjmują wszyscy.

boho

(usunięte przez administratora) )

Mariusz słabosz

Odpowiadając na wszystkie idiotyczne opinie, które w zupełności nie są zgodne z prawdą informuje iż wszyscy pracownicy są zatrudnieni na umowy o prace, nigdy nie spóźniliśmy sie ani jednego dnia przez 11 lat działalności z wypłata wynagrodzeń zawsze są o czasie. W firmie pracuje 66 osób w święta jest wigilia i nawet na karpia mamy a palić nie pozwalamy ze względu na przepisy. Od pracownikow wymagamy tego co jest podane w wymaganiach na dane stanowisko ale jak zwykle pracownicy którzy szukają pracy obiecują ze maja wiedzę i doświadczenie ale to niestety bardzo szybko a szczególnie w handlu wychodzi. Firma zajmuje sie handlem wiec logiczne jest ze żeby zarobić musi sprzedać, a żeby sprzedawać w dzisiejszych czasach trzeba dać z siebie 100 %. Wiec jeśli ktoś szuka pracy w której nie będzie musiał nic robić albo robić nie wiele za wiele to NIE ten adres

Zostaw merytoryczną opinię o Polstal - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Polstal?

Zobacz opinie na temat firmy Polstal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Polstal