SHL Production Sp. z o.o.

Opinie o SHL Production Sp. z o.o.

Interesuje mnie praca w firmie. Podpowiedzcie jaką umowę i jakie zarobki proponują na starcie?

Czo
@Zainteresowany

Zależy na jakim stanowisku

Spawacz
@Zainteresowany

Ja na start dostałem 18.50 brutto i teraz już wiem, że co wywalczysz na początku tyle będziesz miał, bo niestety podwyżek nie ma. :)

esakael

W SHL sytuacja wygląda następująco maja bardzo duzo zlecen az nie sa w stanie przerobic, zamieszanie jak bylo tak dalej jest i pewnie bedzie,duzy plus ze wyplaty na czas i duzo pracy , minusow tez jest pare ale ogolnie firma do polecenia

Spawacz

Witam chciałbym się dowiedzieć jak z premiami np na święta czy należą się nowym pracownika i WGL czy idzie zarobić proponują na początek 21 brutto plus jakieś tam dodatki ?? Prosiłbym o jakaś radę Z góry dzięki!!!

@Spawacz

@Spawacz, czy udało Ci się uzyskać interesujące Cię informacje? Możesz powiedzieć, jak to wygląda? Wspomniałeś o tym, że oferowane są benefity pozapłacowe, jakie dokładnie? Innym forumowiczom przyda się informacja, na jakim stanowisku pracujesz i jakie są warunki.

Wanda

@anonymous, dlaczego sądzisz, że nie warto starać się o pracę w firmie? Dobrze, jeśli wyjaśnisz, co Ci nie odpowiada. Możesz powiedzieć, na jakim dokładnie stanowisku pracujesz? Przypuszczam, że warunki zatrudnienia mogą się nieco różnić w zależności od działu. @Miro, jaka posada by Cię interesowała? Czy zdecydowałeś się na przesłanie CV?

Miro

Jaka macie atmosferę w pracy? Warto aplikować?

@Miro

Niewarto! Piszę całkiem poważnie.

noname

Panowie! Poszukujemy spawaczy do pracy od zaraz. Praca w powiecie koneckim. Podbijemy Waszą obecną stawkę!!Dodatkowo premie oraz nadgodziny. Więcej informacji pod telefonem 885-852-788.

Arek

Jaki jest powód tej ciszy??

Wanda

@WELD, wypowiadasz się w tym wątku, bo pracujesz lub pracowałeś w shl production? Jeśli tak, to napisz proszę coś o warunkach oferowanych przez tego pracodawcę. Jak wygląda w firmie shl production ścieżka rozwoju? Czy pracownicy wysyłani są na przykład na jakieś szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Wanda

@Spawacz, widzę, że jesteś zainteresowany pracą w shl production. Aplikowałeś już? Jeśli tak, to napisz proszę coś na temat przebiegu Twojego procesu rekrutacyjnego. @Eryk, pracujesz w shl production? Jeśli tak, to jak długo? Co możesz powiedzieć na temat tego pracodawcy? Czy pracownikom oferowane są jakieś dodatkowe benefity?

Eryk

Czasami rozstania z niektórymi osobami wychodzą z korzyścią dla firmy, która aktualnie ma opinię dobrego pracodawcy!!!

Spawaczoo

Witam jak sie teraz przzedstawia sytuacja e Shk production ?

dziabąg

Panowie słyszałem że ci z Ukrainy tosie (usunięte przez administratora) z przydupasami ,PEPA WARCHLAK już zarobił w ryja SASZA JESTEŚ GIEROJ.Dobrze żetam już nie pracuje bo nie jednemu bym tak zrobił.Wiec CHWAŁA GIERJOM

a.m

Czy cos wiecie o transporcie zaladunki i praca na wozku?

Kominiarz

Jeszcze jak by nie było tego frajerstwa w śród pracowników to by było ok normy do wyrobienia czasami czasu zostaje.Tam 70% pracowników podpierda.a swoich kolegów żeby tylko premię dostać większą sam byłem świadkiem kilka razy.Dobrze ktoś napisał w kiblu że" na każdego frajera przyjdzie kiedyś kolej"(for every loser will ever turn).Także uważajcie podpierdalacze bo nie znacie dnia ani godziny jak sami zostaniecie podjebani. Ha Ha Ha.Kasa w miarę lecz bez nadgodzin dno.Szkoda tylko ze nowi dostają więcej niż starzy pracownicy.

Norma musi być he he
@Kominiarz

Święta prawda he he

Weldingo

Tranzystorowy praca jeśli chodzi o spawanie to spoko tylko te normy i normy to przesada bardzo duże zapylenie jak spawa się latem brak klimatyzatorów tylko w biurach to muszą mieć bo im wielce gorąco a dla spawaczy i monterów takich dobrodziejstw niema złe podejście do pracowników od kierownictwa i ogólnie jeśli chodzi o sprzęt do pracy i szacunek dla pracowników+motywacje do pracy to jesteśmy bardzo w tyle jak na owe czasy przystało.

dziabąg

no a teraz to ruscy napierdalają mają godzin ile chcą a polacy po 8 ,pewnie z nich ktośma obrywy

Jeżeli chodzi o zarobki są mało adekwatne do wykonywanej pracy aczkolwiek jak na Kielce nie są złe. Kadra kierownicza na czele z kierownikiem Snochowskim (nazywanym SZUJĄ, sami domyślcie się dlaczego)mają ludzi za nic i starają się to pokazać że jak nie ty to są inni na twoje miejsce. Jak chcesz urlop to niestety ale nie dostaniesz bo najważniejsza jest robota, dlatego ludzie cały czas chorują bo nie da się wykorzystać własnego urlopu. Ogólne wytwarzanie sztucznej presji jeżeli chodzi o normy,zawsze jest za mało. Zdarzają się przypadki mobingu ze strony SZUJI bądź GRUBEGO. Szczerze mówiąc nie polecam. Nigdy więcej tam nie wrócę :)

abc

Na start teraz spawacze dostają ok. 17.50 zł brutto. Może więcej to zależy ile kto ugra sobie na samym początku. Na podwyżkę nie ma co liczyć. do tego 13 % premii motywacyjnej, dodatek szkodliwy ok. 0.70 zł do godziny, dodatek nocny ok. 5zł do godziny, co 3 miesiące premia wyrobieniowa, w sobotę jak się przyjdzie to jest 115 % dodatku. Co wy piszecie na temat normy. Nie jest tak duża. Przy spokojnej pracy bez problemu się wyrobicie i nawet trochę posiedzicie.

likaon1

Panowie Spawacze stanowczo odradzam prace w shl production, pensja marna w stosunku co do wykonywanej pracy 2200 netto,dodatkowo norma przesadzona i presja na pracowniku . ZA PRACE DODAM- PROFESJONALNĄ PRACE BO TAM NIE MA MIEJSCA DLA AMATORÓW MINIMUM 2700 ZŁ NETTO ZA PODSTAWOWE GODZINY. PRACA W MIĘDZYNARODOWEJ GRUPIE POLSKO - UKRAIŃSKIEJ ŚMIECHU WARTE

best welder

Panowie jaką stawkę uzgodnicie na początku to taką będziecie mieć :) normy są spore to fakt ale kto jest dobry w temacie to nie będzie narzekać :) a mistrzowie i kierownicy robią co im karzą bo mają z tego kasę :)

Zostaw merytoryczną opinię o SHL Production Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w SHL Production Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SHL Production Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SHL Production Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SHL Production Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SHL Production Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SHL Production Sp. z o.o.