SHL Production Sp. z o.o.

Opinie o SHL Production Sp. z o.o.

DrackQuin

Zastanawiam się jakim trzeba być człowiekiem i do czego się jeszcze posunie w swojej podłości by się przypodobać Dyrektorowi? Codziennie kłamie, wyzywywa , przeklina na każdym kroku dogaduje i ciągle bez konsekwencji. Jakby mógł to by zamiatał pasaż by najwyższy stąpał godnie. Czy to strach o własną posadę? Czy po prostu brak kręgosłupa moralnego? To upadek godności o tyle RS

Kolysanka

Czy na hali jest 14 stopni? Czy pracownicy dostają ciepłe posiłki w okresie zimowym? Czy bedzie waloryzacja plac od stycznia? Gdzie w tym wszystkim są zwiazki? Czy pracownicy są nagradzani premiami indywidualnymi? Czy pracownicy są doszkalani?

AnonimSpawacz

Ja tam mam sentyment SHL fajnie sie robilo, tak nie za ciezko :) przy stawce 19zl brutto czasem i 4700 na reke mozna bylo wyciagnac. Ale to zalezy od wydzialu, atmosfera pracy tez na plus chociaz na poczatku beda wszyscy patrzez jak spodełba wkoncu to sa kielce

Wanda
@AnonimSpawacz

A czy pracowałeś na stanowisku spawacza, czy jakimś innym? Wspominasz o wysokości wynagrodzenia, czy poza podstawą są też przydzielane premie? Wspominasz o dobrej atmosferze, może pracodawca organizował wyjścia integracyjne?

ciekawe

To ciekawy przelicznik przy 400 h pracy w miesiącu:-p

Mało ważne
@AnonimSpawacz

4700 przy stawce 19 zł brutto? ???? to po ile godzin ty waliłeś dziennie? Tak na dobrą sprawę to wszędzie zarobisz 10 k nawet przy najniższej krajowej jak będziesz walił po 20 h na dobę. Firmy szukają takich ludzi indie cieszą in głupi też się cieszy że wziąl na wypłatę sporo i w sumie wszyscy są zadowoleni

NICK
@ciekawe

a przeliczyłeć 50% i 10%

Blade_shl
@AnonimSpawacz

No generalnie tak było lapalo się 3 soboty jakąś niedzielę po drodze i parę dwunastek i bez mała piątka była, jak ktoś miał cel i był nawal roboty to się dało bez dużego trudu dobre pieniądze zarobić A teraz to jest porażka po 8 h bez sobót jeszcze w dobie covid 19 co pensje były obciete to była bieda z nędza...ale miło się wspomina kumpli z hali i ten czas spędzony tam.

szefunio spawalni
@AnonimSpawacz

19= to ja miałem na poczatku Przycisniesz ich to i 26 netto wyciagniesz płaca ok stawki ok. soboty extra i wyrabiasz norkę x2 to masz PLUS bo takie czasy to spokojnie mozna wykręcać ale majstry nie dopuszczają bo by ich pozwalniali za niekompetencje ja wywalałem dwa detale a póxniej spanie do do rana bo taka norma

Mkar

Jak to . Przecież jak pracuję w SHL to firma płaci i robi mi uprawnienia na suwnicę i żurawie. Ja za nic nie płacę i dodatkowo mam kurs w godzinach pracy.

@Mkar

Panie, panie tak było kiedyś ,dzisiaj to zapomnij o tym, ten nowy jest nieobliczalny.sproawdzi swoich ludzi którzy to bez uprawnień zapuszczają żurawia

Urszula
@Mkar

Opowiesz coś więcej o tych kursach? Odbywają się one jakoś na początku zatrudnienia, czy może później, przy awansie? Może pracownik może wybrać jeszcze jakieś dodatkowe uprawnienia? Napisz proszę kilka słów na temat rodzaju umowy oraz benefitów.

Szef

Żurawie ??? Te to chyba widziałeś na NAT geo WILD

Mkar
@Urszula

Kursy na suwnice i żurawie były i są robione . Zarobki nie są takie złe. Nikt w firmie nie trzyma nikogo na siłę.Co do dozoru to różnie bywa. Ogólnie nie jest źle .

Skywalker

Szukam roboty dla pewnego gostka. Czy obecnie są przyjęcia na produkcję chodzi mi np. o wykończenia lub szczepienie ?

Co wchodzi w socjal SHL Production Sp. z o.o.?

K

Zimna i ciepła woda haha

(usunięte przez administratora) , oby ten wrak jak najszybciej poszedł na (usunięte przez administratora) wraz z kapitanatem a załoga niech się trzyma lustra wody .

Siergi

Witam towarzysze czy nadal w shl produkcja jest na 3 zmiany czy tylko 2 ?? Jak z nadgodzinami??? Zatrudniaja ludzi z Ukrainy i czy pracują tam podobno dużo było ostatnio zwolnień podobno mają zatrudniać ludzi z Ukrainy spowrtorem a prcodawcy zyskają na tym finansowo :)

Krzychu

Czy pracuje tam jeszcze świnka Peppa ?? :-) Ukraińców pozwalniali ciongle zwolnienia ciekawe kiedy to wszystko upadnie w tych kielcach

Spawacz

Czesc wszystkim.Jak tam w Shlce?Jak zarobki?Normy i ogolnie sytuacja ?

Bladeshl
@Spawacz

Szczerze robi się powoli lipa premie kwartalne zmniejszyło do granic żartu na jednym dziale goście dostali 30 złotych :D jak majster przyniósł zlecenia na sobotę to go wyśmiali. Generalnie jeśli chodzi o biuro to nie wiadomo jak tam jest dyrektorzy sie zmieniają nawet nie wiadomo kto teraz jest, placa jak dla kawalera bez rodziny i problemów jest jak na Kielce względna, złapie się parę sobót i te dobra "trójkę" się weźmie. Jeśli chodzi o tzw "mistrzów" to jak było tak jest dalej, jak się pytasz majstra jak dana czynność zrobić to Ci rozkłada ręce to co to za mistrz jest ? Mistrz to powinien pokazać swiezakowi o co chodzi a nie kazać starszemu starszemu pracownikowi pokazywać co i jak.

@Bladeshl

(usunięte przez administratora) jeszcze tam pracuje,powiedz ile ludzi przez niego wyleciało,ile ludziom krwi napsuł, o tym się nie mówi na tym blogu?

mistrz
@Bladeshl

i to jest śmiech co to za mistrz kiedy nie potrafi pokazac co i jak sie robi jak składac jak wykonać złacza szczepne gdzie przegiąc i podciagnąć any było zlozone OK. Smiechu warte co to za mistrzowie/adepci sztuki

Adept sztuki
@mistrz

i to jest dobrze powiedziane ciekawe co to za mistrz i czy jest taki tam co cokolwiek potrafi poskładac na przyrządzie hahaha

maniek

1.18.00 zeta brutto na godzinę 2.na hali 10-13 stopni C i smród i zadymienie. 3.od majstra po kierownika chamstwo 4.w tym roku były dwie podwyżki po 27 groszy na /h 5.w 2017 brak jakichkolwiek premii 6.doświadczeni pracownicy z większym stażem porzucają pracę bo nie chcą im iść na rękę jak jadą za granicę 7.dobrze to było w latach 2002-2007 8 .jak cie wyczują że jesteś kumaty to żłobiara -spawara i szlifiera nie wychodzi z ręki za 2500.neto na rękę 9.to że najlepsze zarobki w Kielcach to tylko dla tego bo główna księgowa wyliczyła średnią pracownicy produkcyjni+umysłowi+nadgodziny.

byly
@maniek

Masz racje, pracowałem w tamtych latach, to powiem, ze był rarytas, a nie to co teraz!!! Pare lat temu tez wróciłem i miałem nawet fajna stawke, bo się wytargowałem z Antkiem:-), ale to był blad! Dosc, ze jeździli po tobie, nie tylko majstrowie pożal się Boze , ale także kierownicy! Straszyli, napier...., no i jak w takich warunkach pracować? To jeszcze przez to zdrowie straciłem! I teraz niczym kaleka jestem, najwyżej na ciecia mogę się nadawac!

WELD
@byly

wszystko musi być wyważone,bo zdrowie się ma tylko jedno-stracisz je a firma jak ma iść to będzie szła!

@maniek

To w aebi Szmidt się lepiej zarabia i nikt nie goni,wszystko na spokojnie,kolorów niema ale 2800zł się wyciągnie,to mało wiem,ale za cenę spokoju to warto.za sobotę płacą 150 procent i dostajesz do dyspozycji dzień wolny wykożystać go możesz kiedy chcesz

Spawacz
@maniek

Niestety to prawda,chamstwo jest i zastraszanie.Niektórzy mistrzowie to co najwyżej powinni pracować z rogacizną i ten filozof koordynator,szkoda gadać ,porażka

Grzegorz
@Spawacz

Dlaczego masz takie zdanie o SHL Production? Na Twoją opinię złożyła się atmosfera, warunki pracy czy inne czynniki? Rozszerz swój komentarz o więcej szczegółów.

szef
@Spawacz

a kto to jest teraz tym koordynatorem tam ??? Nie gość z gervasi

gośc
@maniek

trzeba było nosic książki do szkoły i czytac uczyc sie "jak mama mowiła" to nie musiałbyś tych komentarzy wypisywać wszystko wam by dac a i tak bedzie malo co za narod dlatego mam wloskie obywatelstwo

Nieznajomy

Czy wiadomo co się dzieje w ShL, ilu ludzi zamierzają zwolnić, czy będą przedłużać umowy, czy w końcu to wszystko upadnie po tym 15 lipca.

Mik
@Nieznajomy

Grobowa cisza jak narazie

Hubi
@Mik

Aktualna do sytuacji

Jakie są mocne strony pracodawcy SHL Production Sp. z o.o.?

robol

Obecnie, żadne.

Abc

Wiadomo ile firma zapłaci za postojowe?

Xxx
@Abc

W shl zawsze czeski film nie wiadomo ile i kiedy do roboty a dowiedzieć się nie ma od kogo

Brygadzista

Czy załoga zakładu jest za zamknięciem firmy na krótki okres czasu w związku z koronawirusem czy nie? Sporo większych zakładów w trosce o pracowników robi lub planuje taki postój.

mis
@Brygadzista

Nie jedyna szansa to L4

@mis

W sumie nie jest jeszcze tak źle ale wystarczy jeden zarażony i przymusowa kwarantanna dla wszystkich...liczba zarażonych wciąż rośnie więc myjcie rączki a na pewno wam to pomoże tak jak i te maseczki...mógłbym jeszcze zalecić mowę szeptem co by za dużo zarazków z buzi nie wyleciało.

Brygadzista

Czy detale z Chin będą poddane kwarantannie? Jakaś dezynfekcja?

Te opinie to jak najbardziej są trafne. (usunięte przez administratora) totalne pracują same pociotki jak wyrazisz swoją opinię i masz swoje zdanie to jest źle zwolnią cię tak jak ze mną zrobili dyrektor porażka zakłada ze żaden nie umie nic robić pracownicy to same (usunięte przez administratora) sam to słyszałem jak mówił tarcz czerwonych nie pobierzesz bo są niby drogie smród brud kible masakra szafki tak brudne ze ciuchy śmierdzą. A pracownicy poloczki masakra a o majstrach się nie mówi (usunięte przez administratora) i idioci. A najgorszy p. Przememyslaw zwany świnka pepa. Uciekac z daleka od tej pożal się Boże firmy

Jak jest z pakietem medycznym w SHL Production Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

eshael

W SHL nie ma pakietu medycznego dla pracowników

Radar

Odkąd sie pojawił nowy dyrektor to nawet sie kawy nie napijesz niech sam stanie 8 h tydzien max wytrzyma czepia się o wszystko strzela Nagany niczym Lewandowski w bayernie bramki zapylenie nie polecam pracy tam odejdziesz tak szybko jak przyszedles jak stali pracownicy dobrego pracownika docenia wszedzie ale nie tutaj pozdrawiam

ja123

Jeżeli chodzi o zarobki są mało adekwatne do wykonywanej pracy aczkolwiek jak na Kielce nie są złe. Kadra kierownicza na czele z kierownikiem Snochowskim (nazywanym SZUJĄ, sami domyślcie się dlaczego)mają ludzi za nic i starają się to pokazać że jak nie ty to są inni na twoje miejsce. Jak chcesz urlop to niestety ale nie dostaniesz bo najważniejsza jest robota, dlatego ludzie cały czas chorują bo nie da się wykorzystać własnego urlopu. Ogólne wytwarzanie sztucznej presji jeżeli chodzi o normy,zawsze jest za mało. Zdarzają się przypadki mobingu ze strony SZUJI bądź GRUBEGO. Szczerze mówiąc nie polecam. Nigdy więcej tam nie wrócę :)

pucek
@ja123

Praca jak praca, przy spokojnej pracy jeteście sie w stanie spokojnie wyrobić. Jeśli chodzi o atmosfere to zależy gdzie traficie, na jakiego mistrza, płaca zawsze w termnie, ile sie nalezy tyle płacą, odradzam prace na wydzuale hiab z powodu mistrzów.

Dzdzownica
@pucek

Co Ci mistrzowie zawinili? Kazali pracować?

dziabąg
@Dzdzownica

no szczególnie to ten z gąsienic jest upierdliwy wielki mądrzuś no a tera to wielka szyszka bo to koordinanator

Weld
@ja123

To ciekawe i zaskakująco negatywne co piszesz

@ja123

Jestem tego samego zdania,jest pewna firma pośrednicza która próbowała mnie zwerbować do shl ale powiedziałem otwarcie że nawet jak by mi dali 40zł na godzinę to bym tam nie poszedł(pracowałem tam 2 lata) bo nie chcę być obrażony przez majstrów i czuć mobingu na plecach cały czas, Pan z firmy rekrutującej odparł że jestem 24 spawacza który mu to mówi(prowadzi jakiś sondaż czy co?hehe)I że nikogo jeszcze nie udało mu się tam zwerbować, prawda zawsze jest na wieżchu ,nikt o zdrowych zmysłach nie pójdzie pracować do tego Kołchozu

Zostaw merytoryczną opinię o SHL Production Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w SHL Production Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SHL Production Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SHL Production Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SHL Production Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SHL Production Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SHL Production Sp. z o.o.