Promark Serwis sp. z o.o. – wyłączny dystrybutor urządzeń znakujących LINX

Opinie o Promark Serwis sp. z o.o. – wyłączny dystrybutor urządzeń znakujących LINX

tom i jerry

tak, zatrudnili nowego szwagra :D

jasta

Firma szybko zatrudnia i szybko zwalnia. Priorytety zmieniają się bardzo szybko. Kiedyś to była dobra firma ale za sprawą doradców ewoluowała w przedziwnym kierunku. Dział handlowy żyje plotkami, wystarczy że ktoś coś puści i z niczego robi się afera. W serwisie starzy serwisanci biorą łatwiejszą robotę, młodsi muszą się wykazać. W telefonach służbowych są zainstalowane gps-y. W administracji dużo pracy mało ludzi a tępo dosyć spore. Pensja zawsze na czas. O premiach należy zapomnieć.

?????

kogo zwolnila tego zwolnila (dlugo by pisac o powodach tak duzych zmian - a bylo ich co najmniej kilka) - pracuje z wlascicielem od ladnych kilku lat i jest to pierwsza firma z ktorej po 3-4 latach nie chcialem i nadal nie chce odejsc - praca ciezka - bo ciezki rynek - zreszta pokazcie mi firme gdzie jest latwo - pierwszy wpis jest troche wyidealizowany - ale generalnie nie odbiega daleko od stanu faktycznego - prezes naprawde sie stara aby powiazac koniec z koncem i jesli jest sie czym dzielic - to sie dzieli - rotacja ludzi (oprocz zawirowan o ktorych wspomnial ktos wczesniej ) - przede wszystkim w dziale handlowym jest spora - zostaja ludzie ktorym zalezy na pracy i ja lubia - w innym przypadku z regoly sami odchodza widzac ile trzeba pracowac zeby osiagnac wynik (ale tak jest przeciez wszedzie) - nie da sie zarobic rozsadnych pieniedzy pracujac od - do i siedzac w domu zamiast jezdzic do klientow (uwierzcie tacy sie tez zdarzali) firma nie montuje gps-ow w autach - to tez o czyms swiadczy - z tym ze nalezy miec swiadomosc ze oszukac mozna tylko raz ....... :-) generalnie polecam - w tej branzy nie widze rozsadniejszej firmy w ktora warto by bylo zainwestowac swoj czas - myslac o dluzszej stabilizacji

Zostaw merytoryczną opinię o Promark Serwis sp. z o.o. – wyłączny dystrybutor urządzeń znakujących LINX - Warszawa

• Jak się pracuje w Promark Serwis sp. z o.o. – wyłączny dystrybutor urządzeń znakujących LINX?

Zobacz opinie na temat firmy Promark Serwis sp. z o.o. – wyłączny dystrybutor urządzeń znakujących LINX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Promark Serwis sp. z o.o. – wyłączny dystrybutor urządzeń znakujących LINX?

Promark Serwis sp. z o.o. – wyłączny dystrybutor urządzeń znakujących LINX