logo Nederman Manufacturing Polska Sp. z o.o.

Nederman Manufacturing Polska Sp. z o.o.

Marki

Opinie o Nederman Manufacturing Polska Sp. z o.o.

Ciekawy 2014-12-12 23:02:15
Czy w firmie jako dyrektor pracuje jeszcze Krzysztof K.? Ok. dwa lata temu zaczął pracę w tej firmie, a przyszedł z firmy KIILTO, gdzie był dyr. zarządzającym. Podczas jego pracy w KIILTO były największe rotacje w historii firmy w Polsce.
Misiaczek 2015-01-07 23:00:07
Wspomniany(usunięte przez administratora)owszem pracuje ale nie w Nederman Manufacturing tylko w Nederman Polska - dużo mniejsza firma. Co do rotacji to wszystko się zgadza są największe w historii firmy ale jemu nie zależy na ludziach szczególnie doświadczonych. Po trupach do celu oczywiście jego celu.
duńczyk 2015-02-21 15:15:59
Firma szczyci się szacunkiem do środowiska i do ludzi,ale to jest fikcja
ludzie to numery na liście.ludzie są opierdzielani ,żeby nie używać wulgaryzmów i mają robić jak roboty.
Umowy o prace to tylko obiecanki,cały czas umowa zlecenie.
Ciągłe krzyki Pani Dyrektor Danuta Gołąb do wszystkich z małymi wyjątkami swoich dzieci,że jeszcze jej nie zamknęli do więzienia za zniewalanie ludzi i złe traktowanie i wiele innych epitetów których ona używa do innych
zapraszam do dyskusji na jej temat.
xxx 2015-02-21 15:27:01
Misiu Pracowałeś w jednej firmie to znasz całą sytuacje
Wacek 2015-03-24 19:55:27
Nederman szuka Serwisanta na Wielkopolske.

Firma tak sie rozwija ze potrzeba nowego czlowieka? Czy poprzedni sie wypalil?
W sierpniu 2014 tez szukali.
Jaka kasa? jaka umowa?
Wacek 2015-05-20 09:56:16
Czy firma nadal szuka serwisantów?
Wacek 2015-09-09 13:53:18
LASY SIE WYCINA SWIAT SIE ZMIENIA
CO RAZ TRUDNIEJ O JELENIA.
Maciej 2015-09-28 15:58:42
Jak wygląda praca spawacza w tej firmie?
basia 2015-10-28 21:06:51
Omijać firmę z daleka. Ludzi traktują jak śmieci. Ciągłe opierdalanie ludzi za błędy kierowników, brygadzistów a już o Pani Dyrektor (Danuta Gołąb)nie wspomnę. Przytoczę jej ulubiony cytat "w firmie Nederman w Markach pracownicy nie mają nic do powiedzenia, a brygadziści i kierownicy to bogowie ! :) tak dla niej to bogowie hahha". Szanse na normalne traktowanie mają tylko ludzie którzy liżą dupe i lubią podpierdalać i wymyślać bajki.
Jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak psychiczną atmosferą. Zarobki w granicach 2100 bez nadgodzin chyba że robisz nadgodziny ale nie ma ich za wiele. Zależy który dział...ja w biurze miałam inaczej :)
Wacek 2015-10-31 23:22:22
GLOBETEK dal ogloszenie: Technik Serwisu Miejsce pracy: Poznań.

Czy serwisant z wiosennego naboru juz uciekl ? Czy jest do odstrzalu ?
8505 2015-11-17 15:38:39
wiem, że rozwijają serwis cały czas i ciągle szukają techników serwisu. Jak się trafia dobra osoba to i ogloszenie nie potrzebne. Firma stabilna, płaci na czas, jak są nadgodziny to też są płacone. Kierownik serwisu w porządku. Polecam. Najlepiej zadzwonić do nich i poprosić z działem kadr to powiedzą na jaki adres przesłać CV
menelik 2015-12-01 20:24:27
Co wy wiecie o pracy tam????
gosc 2015-12-03 23:07:39
Ogolnie warto tam isc?? Jak zarobki, jak rozwoj...mocna presja wynikow, czy raczej spokojnie...Jakie sa benefity dla pracownikwo
niewolnik 2015-12-05 19:14:54
raczej firmy nie polecam. chyba że macie nuż na gardle . jest tak jak opisuje Basia . rządzi klika pani dyrektor G. O stałych umowach można zapomnieć , chociaż tak obiecuje pani G.
Gość 2015-12-06 01:45:14
A jaka jest tam struktura? Można awansować? Wyrzucają ludzi z pracy za byle co. . To jest szwedzka firma.. jakis fajny social dają? Jest możliwość rozwoju.. zastanawiam się, czy aplikować
8505 2015-12-07 13:29:44
Struktura jes płaska, to w sumie niewielka firma. Jeśli chcesz wspinać się po drabinie hierarchii i co miesiąc awansować na kolejnego dyrektora - to zrezygnuj, nie będzie to firma dla Ciebie. Ale jeśli chcesz brać udział w ciakawych projektach, szczególnie po stronie techniki, jeśli jesteś inżynierem to jest to fajna firma, bo pod tym względem dużo się dzieje i można się dużo nauczyć. To jedna z niewielu firm gdzie produkcję tego co zaprojektujesz widzisz na miejscu, możesz sprawdzić i obejrzeć jak działa Twój projekt. Szwedzka firma, ale socjal typowy dla Polski - nie wiem czego się spodziewasz. To mit, że szwedzkie firmy są takie socjalne. Może u siebie. A rozwój jak pisałem - zalezy co nazywasz rozwojem.
8505 2015-12-07 13:33:41
Warto iść. Zarobki jak wszędzie. Benefity dla Pracowników to opieka medyczna, ubezpieczenie, karta Benefit, coś tam dają z Funduszu Socjalnego. Pensję płacą na czas, nie ma premii.
Gość 2015-12-14 17:39:32
A ty a Pani G. To nie miała odejść?
Czy nadal duża rotacja, czy teraz raczej zatrudniają, bo się rozwijają?
Wygląda firma ciekawie...i pytanie tylko , czy są na tyle mocni,żeby przetrwać na rynku....
bayer 2015-12-28 14:09:36
na spawacza nie polecam chyba ze chce nabyć doświadczenia (młody po szkole) kasa mała jak na taką firmę,dla spawaczy doświadczonych płaca licha
czarnuch 2016-01-06 21:09:04
prawda jest taka że czy to spawacz, tokarz, montażysta czy inny czarnuch nie licz na dobrą stawkę i umowę bo żaden kierownik nie będzie o to walczył a w obietnice pani dyrektor Danuty G to już na pewno nie ma co wierzyć no chyba że trafisz do jej ulubieńców albo twoja matka, ojciec, ciotka czy kto tam jeszcze pracował w Fomarze
czarnuch 2016-01-10 13:09:55
Tak umowa to obowiązek pracodawcy a ten najchętniej zatrudnia przez firmę zewnętrzną na umowę śmieciową. Kierownikom nie zależy gdyż mają dobre pensje i wolą się nie wychylać żeby nie podpaść kochanej dyrektorce
czarnuch 2016-01-26 21:59:12
Dziwna to jest polityka tej firmy
czarnuch 2016-01-26 21:59:13
Dziwna to jest polityka tej firmy
czarnuch 2016-02-20 22:35:35
Fakt zaczęli dawać umowy o pracę ale tylko z tego powodu że ludzie im uciekają. Od początku roku z produkcji zwolniło się już około 7 osób również biura odeszło o ile dobrze pamiętam 5 czy 6 osób dlatego zaczęli dawać umowy. Ale sami pomyślcie skoro od nowego roku z zakładu odeszło bądź złożyło wypowiedzenie tyle osób to raczej szału nie ma.
Były/a pracownik/czka tego człowieka 2016-06-29 23:46:15
Tam pracuje Krzysztof K.? On pracował w KIILTO . Nie szanował ludzi i nie miał pojęcia o podstawach zarządzania. Nie rozumiał podstaw branży i nie wiedział czego wymagać od ludzi. Były rotacje i nawet podobno niektórzy nie chcieli do firmy przychodzić do pracy jak on tam był , klienci też nie chcieli z firmą pod jego zarządem współpracować. Finowie mu podziękowali za współpracę. jak się spisuje w NEDERMAN? O ile tam robi teraz?
janek 2016-07-01 09:25:28
monim zdaniem to jeśli chodzi o nowe oferty pracy naparwde ciekawa jest ta jako Pracownik wsparcia Sprzedaży i Administracji, bo dają sporo benefitów.
Zostaw swoją opinię o Nederman Manufacturing Polska Sp. z o.o. - Marki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nederman Manufacturing Polska Sp. z o.o.