Promark Serwis Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Promark Serwis Sp. z o.o.

Dziękujemy za pytanie! Poza wynagrodzeniem podstawowym i co warto podkreślić premią kwartalną nasi pracownicy mogą liczyć na: • Prywatną opiekę medyczną, którą mogą zostać objęci także członkowie rodziny i korzystać z licznych placówek w całej Polsce • Współfinansowanie zajęć sportowych • Ubezpieczenie grupowe NNW • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych • Dostęp do platformy językowej umożliwiającej naukę języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego Pozdrawiamy Zespół Promark Serwis

@Leszek

Ludzie pracujący w Promark Serwis są fajni i bardzo pomocni. Powiem tak, jest to miejsce dla osób pracowitych i zaangażowanych, nie takich, którzy z byle powodu się obrażają lub chcą wszystko dostać na tacy od zaraz. Zarobki uczciwe. Jeśli dobrze pracujesz będziesz dostrzeżony i wynagrodzony.

Markus Aurelius

Porządna firma, zarządzana przez rozsądnych ludzi z pomysłem, odpowiedzialnych i konkretnych. Dobra organizacja pracy, pensja odpowiednia do kwalifikacji, zawsze na czas. Warunki pracy bez zarzutu. Ludzie w porządku. Dobra atmosfera pracy. Duże szanse na rozwój zawodowy i osobisty. Możliwość odwołania się do wyższej instancji - właściciela firmy - w sytuacjach spornych. Lokalizacja firmy dobra, z dala od centrum Piaseczna, na przysłowiowej wsi, własna siedziba, wszelkie udogodnienia, wygodny parking dla wszystkich bez wyjątku. Ogólnie firma godna polecenia. Moje sugestie dla Promark Serwis Sp. z o.o.: Nie mam uwag. Lubię atmosferę w Promark Serwis Sp. z o.o. za: Konkretne podejście do ludzi, jasne zasady pracy i płacy, jasne wymagania, brak krętactwa, obłudy, branie odpowiedzialności za swoje czyny przez kierowników.

Aktualność
Zapraszamy serdecznie do odwiedzania naszej strony promarkserwis.net.pl, a w szczególności zakładki - KARIERA. Na bieżąco aktualizujemy informacje na temat prowadzonych rekrutacji!

Pozdrawiamy
Zespół Promark Serwis
Nowy wpis

Drodzy Państwo, zauważaliśmy, iż kwestia rozwoju pracowników Promark Serwis wzbudziła Państwa szczere zainteresowanie, dlatego postawiliśmy odnieść się szerzej do Państwa komentarzy. Podstawą działalności Promark Serwis jest sprzedaż oraz serwis urządzeń znakujących i etykietujących takich producentów jak: Linx, Foba, Promark Produkcja oraz Evolabel. Rozwój kompetencji w zakresie wdrażania systemów znakujących w oparciu o dotychczasowe i nowe marki w naszym portfolio oraz dbałość o odpowiedni poziom wiedzy i umiejętności naszych pracowników od lat wyróżniają naszą firmę na rynku. Kadra handlowa i techniczna stale rozwija swoje kompetencje i wiedzę z zakresu oferowanych przez nas rozwiązań m.in. na cyklicznych szkoleniach wewnętrznych oraz szkoleniach organizowanych w siedzibach producentów. Dodatkowo nasi pracownicy mogą podnosić swoje kompetencje językowe dzięki darmowemu dostępowi do platformy językowej w zakresie j. angielskiego, j. hiszpańskiego oraz j. niemieckiego. Dostęp obejmuje także dodatkowe, bezpłatne konto, np. dla członka rodziny. Niezmiennie zachęcamy do podejmowania studiów uzupełniających – podyplomowych, które jesteśmy gotowi współfinansować, jeśli odpowiadają one profilowi zajmowanego stanowiska. Nie zapominamy także o innych kluczowych działach naszej firmy jak np. księgowość. W związku z wciąż zmieniającymi się przepisami zapewniamy comiesięczne szkolenia on – line prowadzone przez podmioty zewnętrzne pozwalające na zaznajamianie się z aktualnymi regulacjami. Odpowiadając na pytanie dotyczące podwyżek – zarząd firmy nie pozostaje obojętny na zmiany makroekonomiczne, w tym choćby wysoki poziom inflacji. Pozdrawiamy Zespół Promark Serwis

Czy w Promark Serwis Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Były ze Zdalnego Serwisu

Pracowałem w tej firmie całe 2 tygodnie. Dużo haseł w stylu ,, Pan będzie pełnił ważną funkcję, przed Panem ambitne zadanie'' i tym podobne pierdoły. Zostałem zwolniony po 2 tygodniach ponieważ, cytuję ,,Twoja przełożona poszła na zwolnienie i nie ma Cię kto szkolić ,nie ma dla Ciebie pracy'''. Strzeliłem karpia, nie wiedziałem co powiedzieć.. Zwolniłem się z poprzedniej pracy aby pracować tutaj i tak właśnie zostałem potraktowany. Zwykły cynizm i dziadostwo, prezes PJ bez żadnych zasad i szacunku dla drugiej osoby. Tylko pięknie mówi a tak naprawdę to zwykły dziad wyzyskujący ludzi. Bez żadnych skrupułów pozbył się mnie jak śmiecia. Oto cały obraz firmy Zdalny Serwis, Promark czy jak tam oni się zwą.

Znający firmę
@Były ze Zdalnego Serwisu

Nie dziwię się twojemu rozżaleniu, takie potraktowanie i nie do końca jasne wysłanie "na bruk" to musi boleć. Z kontekstu wnioskuję, że znasz firmę i jesteś wiarygodny. Ogólnie to co piszesz to jednak dużo jest z prawdy, jest coś na rzeczy...

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Promark Serwis Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Aktualność
Sprawdzone i docenione przez producentów wielu branż systemy znakowania laserowego FOBA to rozwiązania umożliwiające realizację szerokiego spektrum zadań w zakresie oznaczania produktów. Dzięki długiej i konsekwentnej pracy poświęconej technologii laserowej, zaangażowaniu w realizację wymagających aplikacji, możemy śmiało powiedzieć, że FOBA to ekspert w swojej dziedzinie.
Dzięki nawiązanej przez nas współpracy z  producentem laserów firmą Alltec - właścicielem marki FOBA jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby znakowania przemysłowego w jeszcze szerszym zakresie. I na tym z pewnością nie poprzestaniemy!!! Dlaczego właśnie FOBA? Sprawdź!

·        Systemy znakowania laserowego

·        System wizyjny

Pozdrawiamy!
Zespół Promark Serwis
Honorata

Napisano tutaj że można liczyć na rozwój. :) Możecie mi powiedzieć w jaki sposób można tutaj się rozwinąć, jak tu pracujecie? Czy chodzi tutaj o rozwój pod kątem szkoleń? Jestem osobą ambitna i zależy mi żeby się uczyć, pracować i awansować na wyższe stanowiska :D

@Honorata

Pracownicy Promark Serwis mogą liczyć na rozwój, w szczególności ze względu na interdyscyplinarny charakter powierzanych im projektów wymagających szerokiej współpracy międzydziałowej. Pracownicy Promark Serwis mają również realny wpływ na funkcjonowanie firmy i zachodzące w niej przemiany, przede wszystkim te dotyczące ulepszania procesów. Żadna inicjatywa nie jest lekceważona. Wielu spośród nas - w trakcie pracy w PS, decyduje się na rozpoczęcie studiów podyplomowych współfinansowanych przez firmę. Raz w tygodniu w towarzystwie dobrej kawy szlifujemy wspólnie język angielski.

Aktualność
Miło nam poinformować, że w ofercie Promark Serwis pojawiły się nowe modele drukarek termotransferowych Linx przeznaczone do nanoszenia oznaczeń na folie opakowaniowe lub etykiety. Przy pomocy wspomnianych urządzeń możemy  z powodzeniem nadrukować szeroką gamę kodów kreskowych . Więcej informacji na temat urządzeń pod poniższym linkiem.
ktos

Markus ile tobie dają za pozytywne opinie? Bo widzę że w kilku miejscach porządnie im kadzisz.

Leszek
@ktos

Pracujesz w Promark Serwis i masz inne zdanie niż Markus? Co w takim razie możesz mi powiedzieć o atmosferze panującej w firmie i jak oceniasz poziom wynagrodzenia w tym miejscu? Czekam na Twoją opinię, daj znać!

@Leszek

Agnieszka
@Monika

Cześć Monika, super, że napisałaś jak z Twojego punktu widzenia wygląda praca w Promark Serwis. Napisałaś, że zarobki są uczciwe. Czy dodasz na jak wysokie wynagrodzenie można liczyć w firmie? Taka informacja na pewno będzie zachęcająca dla innych osób by aplikowali o pracę właśnie w tym miejscu.

@Agnieszka

Myślę, że o zarobkach każdy chętny powinien dowiedzieć się na rozmowie rekrutacyjnej.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Promark Serwis Sp. z o.o.?

NICKI

Najważniejsze aby klarownie formułować myśli. Jeśli ktoś stara się o pracę w dziale bardziej technicznym to będzie miał do czynienia z bardziej technicznym słownictwem. Jeśli pracuje się na innych stanowiskach tj. handel/marketing/obsługa klienta zawsze biznesowy angielski jest mile widziany, ale najbardziej poprawny, to kwestia czym dana osoba się zajmuje i z kim w swojej codziennie pracy będzie się kontaktować :)

Leszek
@NICKI

Czy znajomość języka angielskiego jest wymagana w tej firmie czy raczej jest mile widziana? A powiedz proszę, ile jest etapów rekrutacji i o co rekruter pyta najczęściej?

Jarek

Dostać pracę w bardzo dobrej firmie nie jest łatwo ale nie ma sensu obrażać ludzi z tego powodu.

kandydat

Witam, brałem udział w procesie rekrutacji i muszę przyznać, że pierwszy raz spotkałem się z takim brakiem profesjonalizmu. Absolutny brak przygotowania z dziedziny HR i w ogóle podejścia do człowieka. Osobiście nie polecam. Intuicja mnie nie myliła. p.s. jak staracie się o zatrudnienie w tej firmie to bądźcie czujni. pozdrawiam i życzę powodzenia.

inny kandytat
@kandydat

Dlaczego czujni?

Markus Aurelius

Zostaw merytoryczną opinię o Promark Serwis Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Promark Serwis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Promark Serwis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Promark Serwis Sp. z o.o.