Promark Serwis sp. z o.o. – wyłączny dystrybutor urządzeń znakujących LINX

Opinie o Promark Serwis sp. z o.o. – wyłączny dystrybutor urządzeń znakujących LINX

Czy w Promark Serwis sp. z o.o. – wyłączny dystrybutor urządzeń znakujących LINX jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Dokładamy wszelkich starań, aby zgłaszane przez pracowników wątpliwości były rozwiewane na bieżąco. Służą temu cykliczne spotkania, w czasie których omawiamy pojawiające się problemy.

Aktualność
Przedstawiciel handlowy – poszukiwany!

Jeśli:

☑ posiadasz doświadczenie w sprzedaży środków trwałych w kanale B2B,
☑ potrafisz budować trwałe i satysfakcjonujące relacje z Klientami,
☑ interesujesz się nowinkami technologicznymi

nie zwlekaj, skontaktuj się z nami: biuro.handlowy@promarkserwis.net.plpoznaj szczegóły  aktualnych ofert pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego w Promark Serwis.
Lokalizacje: Warszawa, Gorzów Wielkopolski, Poznań, Koszalin, Szczecin, Kraków

Jak długo trwa proces awansu w Promark Serwis sp. z o.o. – wyłączny dystrybutor urządzeń znakujących LINX?

Dziękujemy za pytanie. Jest to uzależnione od kompetencji i zaangażowania danego pracownika, oraz zapotrzebowania na pracowników wyższego szczebla w danym czasie.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Promark Serwis sp. z o.o. – wyłączny dystrybutor urządzeń znakujących LINX? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Dziękujemy za pytanie. Rekrutacja składa się z 3 etapów. W zależności od tego, który jest to etap rekrutacji, decyzja odnośnie dalszego postępowania może być przekazana kandydatowi w czasie od jednego do dwóch tygodni.

Firma Promark Serwis sp. z o.o. – wyłączny dystrybutor urządzeń znakujących LINX w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Inżynier Sprzedaży – Specjalista ds. Kluczowych Klientów. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?

Czy w Promark Serwis Sp. z o.o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

PS

Staramy się dopasować do potrzeby osób, które zatrudniają się w naszej firmie.

Filip

@nie polecam a między pracownikami a kierownikami tez jest kiepska ?

Nie polecam

Przechodząc z większej pensji i większej firmy do takiej firmy jak Promark liczy się na wolniejsze tempo pracy. Tempo podobne, kasa słabiutka. Atmosfera bardzo dziwna, dużo złośliwości między pracownikami.

Dan
@Nie polecam

Ponawiam pytanie na tym formy, czy ta opinia na pewno dotyczy firmy Promark Serwis czy firmy Promark? Mam wrażenie, że osoby publikujące ostanie opinie mylą dwie różne firmy.

Niedokonczona historia

Lubisz klimaty PRL-u? To coś dla Ciebie. Firma Promark lekko zacofana w czasie ze specyficzną atmosferą. Mało profesjonalna rozmowa rekrutacyjna. Widać, że ludzie rekrutujący nie mają o tym pojęcia. Moje odczucia zdecydowanie negatywne.

Dan
@Niedokonczona historia

Czy Twoja opinia na pewno dotyczy Promark Serwis?

Czy zdarzają się nadgodziny w Promark Serwis Sp. z o.o.?

Bobby

To już indywidualna kwestia. Zdarzają się jeśli ktoś sam ma potrzebę i potrzebuje zostać w pracy dłużej, bo na przykład nagromadziły się zaległości. Natomiast w Promark Serwis nadgodziny nie są przyjęte jako "norma", którą przełożeni wymuszają na pracownikach, wręcz przeciwnie.

Iza
@Bobby

@BOBBY To chyba dobra opcja, jeśli pracownik nie musi odgórnie robić nadgodzin. Są one odbierane w inny dzień, czy płatne? Ta opcja też jest do wyboru?

Iga

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Na jakie stanowiska są wakaty? Jak wyglądają zarobki?

Mani
@Iga

Nowe oferty pracy w Promark Serwis są dostępne na pracuj.pl

Jakim pracodawcą jest promarkserwis sp. z o.o.? Jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w firmie? Czy osoby w niej pracujące mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

tralalala

Firmę obserwuję od lat i od kilku wieeele się zmieniło (niestety na niekorzyść) - kiedyś z czystym sumieniem poleciłbym ją każdemu kto chce ciężko pracować za uczciwe pieniądze - po początkowym przesiewie (jeśli ktoś już został) można było śmiało wiązać przyszłość z firmą na lata, człowiek miał pewność że za ciężką pracę zostanie uczciwie wynagrodzony - aktualnie sytuacja się zmieniła (za rządów "nowego szwagra"- niezależnie od zmian na rynku ma tam miejsce zarządzanie przez pryzmat arkusza kalkulacyjnego, bez specjalnego powiązania z realiami rynkowymi - rozpoczęcie pracy od 0 z nadzieją że się do czegoś dojdzie to mission impossible. Komu udało się już dopchnąć do korytka, a ma do tego elastyczny kręgosłup (mierny ale wierny) - będzie miał jak pączek w maśle i odnajdzie się tutaj jak u Siebie (są tacy). Jeśli oczekujesz szacunku za swoją pracę i chcesz do czegoś dojść - to polecam jedynie jako przechowalnię po to żeby mieć fajny wpis w cv (firma znana i jeszcze ceniona na rynku, a do tego ciekawe doświadczenia ze względu na duże zróżnicowanie obsługiwanych branż) i przeczekać do momentu znalezienia czegoś bardziej perspektywicznego.

@tralalala

Nie zauważyłem, aby marka Promark miała jakąkolwiek renomę na rynku. Niestety ale bardziej znane są światowe korporacje w rodzaju Videojeta, niż mała firma choćby nie wiem jak dobrze zarządzana. Jak mówię innym pracodawcom, że pracowałem w Samsungu to kiwają głowami z poważaniem, ale każdy pyta co to Promark... Nie zgadzam się odnośnie tej "przechowalni", ta firma to porządny pracodawca i daje pole do popisu pracowitym ludziom.

tralalala
@Markus Aurelius

Widzę że wiesz co zjesz przyjacielu - akurat Videojet w Polsce - w dużej mierze dzięki Promarkom zamiast rozdawać karty - żyje z dnia na dzień i w branży ink-jet w zasadzie go nie ma. Jeśli chcesz się rozwijać w branży przemysłowego pakowania/znakowania (w Polsce) - to hasełko samsung także raczej Ci nie pomoże - natomiast Promark znają wszyscy

@tralalala

Videojet do niedawna nieźle radził sobie z obsługą mleczarni w atramencie, miał ich dużo na umowach, osobni serwisanci przydzielani do konkretnych klientów prawie codziennie przeglądy/konserwacje - mleczarnie to niezły zysk, Polska pólnocno-wschodnia bodaj. Chyba że teraz Promark tam króluje, tego nie wiem - zdajesz się wiedzieć wiecej. Kiedyś to był VJ i trzymał lejce. Co do Samsunga to był taki żarcik, bo wszyscy znają Samsunga niezależnie od branży, a jak poza branżą powiesz Promark to nikt nie słyszał :).

Dariusz

@tralalala, a orientujesz się jaka atmosfera panuje między pracownikami? Jest to istotna informacja dla osób, które dopiero zaczynają swoją ścieżkę na rynku pracy. Czy ktoś jeszcze chciałby powiedzieć coś na temat promarkserwis? Jakie są warunki zatrudnienia? Czy zarobki są satysfakcjonujące?

@Dariusz

Atmosfera w tej firmie, oraz zarobki, to coś dzięki czemu pracownicy nie chcą stamtąd sami odchodzić. To jedna z lepszych firm na rynku, zarządzana przez sympatycznych i pomocnych ludzi. Zarobki są satysfakcjonujące. Polecam pracę tam.

Staszek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi teraz rekrutacje?

Sombrero
@Staszek

O to musisz sam zapytać, oni nie dają ogłoszeń w necie - jak kogoś szukają to z polecenia, rodziny, znajomych. Wejdź na stronę PS w kontakty, zadzwoń pod numer serwisu, odbierze taka sympatyczna dziewczyna ;) poproś o rozmowę z kierownikiem i spytaj - najszybsza metoda.

Dariusz

@????, rozumiem, że pracujesz w promarkserwis, tak? Długo już jesteś związany z tą firmą? Co jeszcze możecie dodać o pracy w promarkserwis w Warszawie? Czy polecilibyście innym użytkownikom forum pracę w tym miejscu? Może firma prowadzi w tym momencie jakieś ciekawe rekrutacje?

Soren
@Dariusz

Jeśli prowadzi to najpewniej wewnątrz, poprzez przesuwanie. Możliwości dużo, bo spółek córek dużo. Jak pamiętam ostatnio był komplet pracowników, a tam nie ma dużej możliwości rozwoju, hierarchia jest dość statyczna i nikt nie chce dobrowolnie odejść.

jan

hahaha firma ktora w ciagu roku zwolnila 50% pracownikow, bo ktos przeinwestowal....

Soren
@jan

Ale to dlatego, że decyzje o inwestycjach w ludzi podejmował wtedy jeden człowiek - prezes PJ, a on też człowiek i może się pomylić. Co zresztą przyznał po latach, więc plus mu za uczciwość i szczerość - kto inny by się wypiął i nie przyznał do błędu.

Brat Żony

Pracować trzeba ciężko, ale kredyt można pod zarobki brać spokojnie. Zarząd dba o pracowników a nie o dywidendę. Wyjazdy integracyjne po prostu super. Prezez robi wszystko, żeby firma nie była korporacją. A to na prawdę ciężka robota, bo firma jest na takim etapie jak Microsoft na początku rozwoju. Polecam, składajcie siwi.

????
@Brat Żony

Tych czasów to już najstarsi górale nie pamiętają (o ile takie były) - teraz dywidenda na pierwszym miejscu, a premie są jak Yeti - wszyscy słyszeli - ale nikt widział. Ciągła pogoń za własnym ogonem, raport z raportu - kolejnym raportem popychany. Natomiast trzeba oddać że pensja na czas (można zegarki ustawiać).

robert

moze wypowiedzą się jacyś handlowcy, wysyłałem ostatnio tam cv. Jak długo trzeba czekać na odpowiedź?

hit

nie widziałem ofert od nich. Wiem jednak, że zajmują się laserowaniem, etykietowaniem i całą resztą dziwnych rzeczy :) podejrzewam, że mogą mieć duże zapotrzebowanie

Ymmki

orientuję się ktoś może czy szukają nowych pracowników do pracy? Szukam ofert ale nigdzie nie widzę chyba przespałem tą zimę :) ale jeśli ktoś wie coś na ten temat niech da znać i skróci me cierpienia !

agness

@Dodolo - z tego co mi wiadomo to praca w promarkserwis sp.z.o.o w miarę się ukierunkowała na dobre tory i oferuje dobre warunki pracy z miłą atmosferą oraz solidnym wynagrodzeniem. Ludzie zainteresowani podjęciem pracy powinni próbować swoich sił zjawiając się osobiście w siedzibie firmy, gdyż aktualnie niestety zamknięta jest rekrutacja online

Zostaw merytoryczną opinię o Promark Serwis sp. z o.o. – wyłączny dystrybutor urządzeń znakujących LINX - Warszawa

• Jak się pracuje w Promark Serwis sp. z o.o. – wyłączny dystrybutor urządzeń znakujących LINX?

Zobacz opinie na temat firmy Promark Serwis sp. z o.o. – wyłączny dystrybutor urządzeń znakujących LINX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Promark Serwis sp. z o.o. – wyłączny dystrybutor urządzeń znakujących LINX?

Promark Serwis sp. z o.o. – wyłączny dystrybutor urządzeń znakujących LINX