IPF

Opinie o IPF

Faraon

Wybiera się ktoś za tydzień do Francji

Krystyna
@Faraon

Czy jesteś w Francji?

Marietta

Cześć Czy ktoś jedzie do pracy w Niemczech na pralnie? Jadę sama a wiadomo z kimś to raźniej.

Laura
@Marietta

Wybieram sie z chlopakiem 25 lipca zaczynamy prace

Paleciarz Drezno

Ja jestem zadowolony. Wypłata terminowo, czasem się coś nie zgadza, ale wtedy bez problemu robią dopłaty. Babeczki w biurze są bardzo ok i zawsze można się dogadać. Często idą na rękę w rożnych sprawach. Słyszałem o nich różne opinie ale sam nic złego powiedzieć nie mogę.

monia

Dzień dobry pracuję ktoś we Francji na pakowaniu pasztetów pozdrawiam

Wojciech Grabarczyk

To mój drugi kontrakt z IPF. Oba wyjazdy na projekty we Francji. Nie mogę złego słowa powiedzieć. Zakład i praca całkiem całkiem. Pracownicy fajni więc dobrze nam się mieszka na kwaterze. Pieniądze mogły by być trochę lepsze, ale ogólnie na plus.

Spawacz

Pracował ktoś jako spawacz we Francji?

Pracownik IPF

Pracuję już prawie rok w IPF i jestem bardzo zadowolona. Super praca, która daje możliwość rozwoju w danej dziedzinie. Ludzie? To tak jak w innej pracy czy szkole, zawsze będzie ktoś kto nam nie podejdzie, natomiast ja w moim zespole czuje się bardzo dobrze.

Anna Sarduch
@Pracownik IPF

A dlaczego nie przedstawisz się z imienia i nazwiska skoro w IPF Ci tak dobrze?

PRACOWNIK IPF
@Anna Sarduch

Droga Anno Sarduch, mam możliwość dodania opinii anonimowo, więc korzystam z tego. A Ty pracowałaś w IPF, że tak boli Cię pozytywna opinia na temat tego pracodawcy? Osoba o takim imieniu nigdy nie została mi przedstawiona :)

Borixon

Witam . Pracował ktoś przy paletach w Dreźnie ? Jakie warunki pracy , kwatera i zarobki ?

Janusz
@Borixon

Pracuje od dwóch lat.

Aktualność
Witajcie!

Cieszymy się, że odwiedzacie profil IPF na portalu GoWork. Jesteśmy otwarci na Wasze opinie. Czytamy wszystkie komentarze na tym profilu i zawsze staramy się wyciągać wnioski, również te płynące z konstruktywnej krytyki.

Pamiętajcie jednak, że wolność wypowiedzi ma swoje ograniczenia. Nie ma tu miejsca na obrażanie, naruszanie godności czy też pisanie nieprawdy. Polskie prawo gwarantuje ochronę dobrego imienia, dlatego komentarze zawierające treści niezgodne z nim oraz te, które naruszają zasady regulaminu serwisu, będą archiwizowane przez Administratora.

Nasza działalność opiera się o wartości takie jak uczciwość, szacunek i konstruktywny dialog. Nie ma tu przyzwolenia na komunikację z pominięciem tak ważnych zasad.

Zachęcamy Was bardzo do dzielenia się opiniami na temat pracy w IPF. Wierzymy, że otwarta i rzetelna komunikacja wpłynie na wzrost zadowolenia pracowników oraz na dalszy rozwój naszej firmy.

Pozdrawiamy,
Zespół IPF
Rybarczyk

Czesc. Chciałbym zacząć prace przez tą agencję. Intetesują mnie tylko oferty w niemcy bawaria. Czy ktos tu moze sie wypowiedziec jakie tam sa firmy i w jakich warunkach sie pracuje i za ile ojro?

Fox

Dla mnie narazie ok. Kwatera czysta, pokoje dwuosobowe, kontakt z firmą bez problemowy, pani Dominika pomaga w pracy i na kwaterach oby tak dalej

Berta

Dostałam wczoraj pierwszą wypłatę. Wszystko się zgadza. Nie mam zastrzeżeń. Polecam.

H20

Cześć. Czy ktoś jedzie na produkcję mięsa do Francji? A może ktoś już tam pracuje i może podzielić się opinią? Ile faktycznie można wyciągnąć, jak wyglądają pokoje, jak ekipa? Na prawdę dam radę bez znajomości francuskiego?

Ala
@H20

Ja byłam bez języka i jestem bardzo zadowolona teraz chciałam jechać ale się nie załapałam

Magdalena
@Ala

A dało radę nauczyć się go w trakcie? A czemu się nie załapałaś? :(

Ala

Polecam bardzo jeszcze skorzystam jak coś będzie

smiechnasali

Jak ciężko się czyta te wyreżyserowane, laurkowe opinie;-) negatywne usuwają:( Niech firma pomyśli o dziale utrzymania pracownika.

Francja

Polecam 10/10

Ukrainiec
@Francja

Ogólnie to nie jest źle tylko każą nam składać się na paliwo do samochodu służbowego bo samochód zapewniają natomiast paliwa do niego już nie musimy sobie pływać we własnym zakresie ze swojej prywatnej kasy nie wiem czy to jest zgodne z przepisami bo oni twierdzą że tak

Hofman

Pierwsza agencja z której jestem zadowolony. Wszystko odbyło się bezproblemowo. Warunki zgodne z umową. Wypłaty dostawałem w terminie. Do tego koledzy z pracy trafili się fajni i jeszcze przy okazji udalo mi sie podszkolić (byłem po kursie cnc. Nie miałem dużego doświadczenia). Także generalnie wszystko oceniam na plus.

Damian- Francja

Bardzo dziękuję firmie za prezenty które dostałem w ramach podziękowań za to że tak długo z Wami pracuje Dzięki!

Co roku na wakacje wyjeżdżałam z tą agencją. Polecam. Poznałam super ludzi i przeżyłam super przygody. Teraz już mam pracę stałą i już tęsknie za pracami na wakacje z IPF.

Lechu

Jedna z niewielu agencji która faktycznie wywiązała się ze wszystkiego co obiecała przy rozmowie, a potem przy podpisaniu kontraktu. Z zawodu jestem dekarzem. Pracowałem w wielu firmach i w kilku agencjach i bywało różnie. Albo słaba kasa i dziwne potrącenia albo zero pomocy po zatrudnieniu. Z IPF było inaczej. Solidna i uczciwa firma więc mogę polecić.

Pracownica z biura

Pracuję w IPF już jakiś czas i mam pozytywne odczucia. Jest mi tu dobrze i póki co nigdzie się nie wybieram. Ludzie z którymi pracuję są pozytywni i zawsze służą pomocą. Cenię to bo w innych pracach trafiałam różnie. Nie ma tu wyścigu szczurów. Tworzymy z działem fajny zespół. Podsumowując dodam, że oczywiście może nie jest tu idealnie, ale nigdzie nie jest więc nie ma co czepiać się drobiazgów. Lokalizacja świetna, wynagrodzenie też przyzwoite. Ogólnie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o IPF - Poznań

• Jak się pracuje w IPF?

Zobacz opinie na temat firmy IPF tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 297.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IPF?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 230, z czego 169 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IPF?

Kandydaci do pracy w IPF napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IPF