IPF

Opinie o IPF

Lechu

Jedna z niewielu agencji która faktycznie wywiązała się ze wszystkiego co obiecała przy rozmowie, a potem przy podpisaniu kontraktu. Z zawodu jestem dekarzem. Pracowałem w wielu firmach i w kilku agencjach i bywało różnie. Albo słaba kasa i dziwne potrącenia albo zero pomocy po zatrudnieniu. Z IPF było inaczej. Solidna i uczciwa firma więc mogę polecić.

Pracownica z biura

Pracuję w IPF już jakiś czas i mam pozytywne odczucia. Jest mi tu dobrze i póki co nigdzie się nie wybieram. Ludzie z którymi pracuję są pozytywni i zawsze służą pomocą. Cenię to bo w innych pracach trafiałam różnie. Nie ma tu wyścigu szczurów. Tworzymy z działem fajny zespół. Podsumowując dodam, że oczywiście może nie jest tu idealnie, ale nigdzie nie jest więc nie ma co czepiać się drobiazgów. Lokalizacja świetna, wynagrodzenie też przyzwoite. Ogólnie polecam.

Damian

Profesjonalna obsługa

Kasia Praca w Lyon

Pracuje na produkcji juz ponad rok. Polecam

Rzetelna agencja polecam

Tatiana

Razem z chłopakiem pracujemy w IPF. Najlepsza agencja z jaka wyjeżdżaliśmy. Możliwość kwatery 2 osobowej, super lokalizacja, wypłata na czas. Super program lojalnościowy w którym można wygrać bardzo przydatne nagrody, mój chłopak już skorzystał mi jeszcze trochę brakuje :D

Mariusz Adamski

Pracowałem z kilkoma agencjami ale chyba to z ipfu jestem najbardziej zadowolony. Ipf jako jeden z nielicznych oferuje zatrudnienie na francuską umowę o pracę. Kasa zawsze była i jest na czas. Zawsze wszystko się zgadza, co do euro. Kwatery są schludne i wyposażone w podstawowe sprzęty. Firmy w których pracowałem były dość blisko mieszkań ale i tak do dyspozycji zawsze mieliśmy auto służbowe. Pani Iza koordynatorka nam pomaga, nawet jeśli trzeba umówić się u lekarza czy nawet ostatnio jak mnie policja zatrzymała. Teraz ściągam żonę żeby zostać tu na dłużej także wszystkim polecam.

Jerzy

Świetne warunki, pieniążki na czas. Nie mam żadnych zastrzeżeń

Andy

4/5 polecam

P. Tomaszewski

Wyjeżdżałem z IPF kilka razy. Zawsze do Francji. Za każdym razem pan Adrian dobierał mi najlepszą ofertę. Nigdy się nie zawiodłem. Jedyny minus to to że czasem kwatery są kilka kilometrów od pracy ale na szczescie dostaliśmy wtedy auto. No może koordynatorka nie zawsze odbiera od razu ale po paru godzinach oddzwania. Cała reszta na plus. Szczególnie wynagrodzenie bo jest zawsze w terminie a do tego z nadgodzinami można na prawdę dobrze zarobić.

Marlena

Praca we Francji super. Pracuję i dodatkowo zwiedzam piękną Francję a dodatkowo Hiszpanię. Polecam każdemu :)

Witold
@Marlena

Czyli masz tyle wolnego że jeszcze masz czas i siłę na zwiedzanie? Powiesz jakie są zarobki? Na tyle opłacalne żeby się przyjąć i jechać?

Mirek S.

Polecam.

Patryk Łobza

Nie pracuję długo, bo dopiero parę miesięcy, ale muszę przyznać, że nie mam się do czego przyczepić. Wszystko bo i wynagrodzenie i obowiązki są takie jak przekazano mi przy podpisywaniu umowy. Panie z biura są pomocne i zawsze można na nie liczyć. Wiem, że chwilę tu zabawię i na pewno to nie będzie mój ostatni wyjazd z ipf.

tomek

20stego jadę do Francji ktoś może był i powie mniej więcej jak tam jest nie obchodzą mnie opinie ludzi które piły spały i niszczyły mienie a potem że im kasę ktoś potrącił czy ukradł za zniszczenia opinie od ludzi poważnie podchodzących do pracy i pracodawcy a nie pijaków którzy pojechali chlać bo im w domu żona zabraniała

Filip

Mega praca i super kwatera Polecam nie zastanawiajcie sie

Pisze każdy opinie złą lub dobrą ale jedno mnie zastanawia czemu nikt nie podpisze się imieniem i nazwiskiem ja kiedyś jak mnie w (usunięte przez administratora) firma zrobiła podpisałem się imieniem i nazwiskiem bo nie wymyślałem bajeczek tylko prawdę opisałem oczywiście pani która była wieśniakiem dostała wiązankę i podała mnie do sądu i wiecie co się stało oszczali ją ciepłym moczem na sprawie i jeszcze musiała mi płacić tyle z tej firmy zostało . Więc to nie czasy że może każda firma robić co chce i (usunięte przez administratora) czy katować psychicznie takie sprawy szybko się załatwia . OCZYWIŚCIE nie chodzi mi o firme IPF bo jej nie znam więc tylko tak tu napisałem bo ile ludzi tyle zdań a skoro jest ktoś strasznie poszkodowany to zawsze skoro jet to prawda to śmiało podpisywać się proszę imieniem i nazwiskiem za to nikt nie ugryzie hahaha a jeszcze jedno nie jestem pracownikiem i nigdy nie mialem do czynienia z tą firmą

Patryk
@Tomek

Też tak uważam. Jak jest dobrze to nie piszą a jak jest źle to wielce się udzielają, ale podpisać to już się nie umieją. Każdy powinien zatem wywnioskować co to za pracownicy, którzy nie nadają się do żadnej pracy. Tylko narzekają a nie mają nic do zaoferowania. Co to za problemy? Czy można wychodzić do żabki czy też nie? Problem ma, że nie ma psów w firmie, ale ma uczelenie. Nie czaje.

Wojtek

Pracuję jako laminiarz we Francji. Super robota, zakwaterowanie, kasa i kontakt z koordynatorem.

Rr
@Wojtek

Mozna ciut wiecej o tej pracy

Kamil

Praca na paletach w Niemczech. Praca Ok, kwatera czysta, kontakt z koordynatorem super. Zostawiam pozytywna ocenę

Pieniążki na czas, zgodnie z umową. Kwatera czysta i przestrzenna. Kontakt z koordynatorem na bieżąco. Dodatkowo wszystkie osoby pracujące w IPF są miłe i pomocne, obojętnie czy zadzwoni się do kadr i płac, rekrutacji czy logistyki. Zostawiam pozytywną opinię i polecam ta agencje pracy.

Danuta

Szczerze polecam ta agencje, praca super, super kontakt z firma, kwatery czyste i przestrzenne. Daje 5 gwiazdek

Kazimierz
@Danuta

Ile pobierają kasy za nocleg? To duże kwoty?

@iwona s
@Kazimierz

To zależy od tego gdzie jedziesz. Są projekty gdy kwatery są gratis.

Zostaw merytoryczną opinię o IPF - Poznań

• Jak się pracuje w IPF?

Zobacz opinie na temat firmy IPF tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 299.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IPF?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 232, z czego 171 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IPF?

Kandydaci do pracy w IPF napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IPF