Merkury Market

Opinie o Merkury Market

Paulina

Ja również mam bardzo złe doświadczenia z tym sklepem, a raczej obsługą tego sklepu. Nie dość, że zakupiony towar, był wadliwy i nie chcieli mi uznać reklamacji bo stwierdzili, że oni dostają takie od producenta to obsługa pozostawia wiele do życzenia. Po pierwsze, ja towar zakupuje u nich i do nich składam reklamację, co niestety okazało się nie prawdą, bo ciągle słyszałam, że oni takie płytki dostają od producenta, po drugie przesłanie e-mail na inny e-mail zajęło m-c czasu i dopiero po moich kilku interwencjach telefonicznych łaskawie zainteresowali się tym co ja w ogóle od nich chcę, po trzecie obsługa jest bardzo nie miła, mogę powiedzieć chamska, nie potrafią zainteresować klienta, wszystko wykonują z wielką łaską a na dodatek potrafią powiedzieć że klient ma bałagan w papierach!!!!! To jest jakiś cyrk na kółkach. Złożyłam skargę na pracownicę, to fakt, że zastępca kierownika do mnie oddzwonił i przeprosił ale on na sklepie nie jest. Lepiej wymieńcie całą załogę na bardziej uśmiechniętą i życzliwą, bo KLIENT NASZ PAN!!!! Nigdy więcej zakupów w tym sklepie. Mam nadzieję, że ktoś z tego sklepu przeczyta tą opinie i chociaż się zastanowi.

shadow
@Paulina

Żyjemy w wolnym kraju nikt Pani zakupów nie narzuca siłą w którym sklepie robić zakupy. Jakby Pani sobie popracowała z klientem na codzień przez dwanaście godzin to sama by się zwolniła i poszła do pracy gdzie wszyscy są uśmiechnięci i życzliwi nawet jak klient mu na ubliża to jeszcze mu podziękują. pozdrawiam

Irena
@shadow

Shadow po prostu sie zwolnij i idz gdzie indziej. Nie rozumiem takiego usprawiedliwienia dla bycia chamskim.

Irena

Bardzo nieprofesjonala firma. Nie polecam. W opiniach pracownicy narzekaja na prace moim zdaniem nie zwalnia ich to z bycia kulturalnym. Jesli nie odpowiada im placa polecam poszukac innej pracy a nie wyzywac sie na klientach.

mili

obsluga jest niekompetentna i po prostu chamska. sprawiaja wrazenie ze sa tam za kare. na niczym sie nie znaja i nic nie wiedza.

niki
@mili

Idz się tam zatrudnij a potem komentuj. Ekspercie.

Kris
@niki

Jak się chce pracować w markecie,to trzeba się na tym znać i mieć po prostu wiedzę. Z własną działalnością gospodarczą niejeden z tego marketu poszedłby z torbami. Do sprzedaży trzeba mieć talent. Przyjmują ludzi do tego marketu bez żadnej wiedzy choćby podstawowej w tej branży. Nie można być na stanowisku sprzedawcy jak się nie ma pojęcia o budowlance. Najpierw na budowę dopiero do marketu budowlanego na sprzedawcę. Tak to powinno być ,a nie jest niestety. Pozdrawiam

Czak

Podsuwają ci weksel i umowę zlecenie, szkoda czasu.

Kris
@Czak

To znaczy co? Jaki weksel i po co i na co? Bo o takim czymś jeszcze nie słyszałem. Po co podpisujesz takie warunki pracy? Chyba się godzisz na to. Nieodpowiada to się nie podpisuje i szuka się innej pracy. Nie byłem nigdy pracownikiem żadnego marketu tylko klientem. A przepracować to się nie przepracujecie,bo siedzicie sobie i tylko karteczkę do kasy wypisujcie. A wypłata 2.800 do ręki. No niżle nie ma co.

Aplikowałeś do firmy Merkury Market? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

Tragedia. Obsluga fatalna, nie polecam.

Justyna

Jeśli ktoś ma uwagi do firmy to należy kierować swoje uwagi na adres firmy.

Jeżeli nie zgadzasz się z niektórymi wpisami na tym forum, dotyczącymi Merkury Market jako pracodawcy, to zachęcam Cię do przedstawienia własnej merytorycznej opinii na temat Twojego doświadczenia z tą firmą. Warto Twoim zdaniem aplikować do tego miejsca? Na jakie w tym momencie warunki zatrudnienia można liczyć?

@Pz8 w jakim sensie „nie ten odcień” płytek? Jeżeli są to płytki, które zostały zakupione w markecie to chyba o złym odcieniu mowy być nie może? Czy brak przyjęcia zwrotu na pewno był motywowany kolorem towaru? Informacje od klientów rownież niosą za sobą informacje dla osób, które rozważają zatrudnienie w Merkury Market.

Od dawna nikt nie zamieszczał informacji na temat samej pracy w Merkury Market, relacji między pracownikami czy warunków umowy. Komentarze na temat obsługi też są przydatne @zażenowana klientka, ale jeśli zamieszczamy negatywny komentarz to warto dać znać czy firma jakoś starała się opisaną sytuację wyjaśnić.

Zażenowana klientka

Obsluga pozostawia wiele do zyczenia szczegolnie na dziale elektro niska korpulentna w okularach pani robi łaske ,ze przyniesie towar przebiera oczami na kazde zadane pytanie ale czego wymagac od pracownikow ,kiedy sam kierownik zachowal sie identycznie.Jestem zazenowana podejsciem do klienta. Odradzam zakupy w tym markecie.

@mili - warto dodać lokalizację, której dotyczy Twoja opinia. Merkury Market jest to sieć sklepów na terenie całego kraju, poziom obsługi może być różny dla każdego oddziału. Im więcej konkretów tym bardziej cenna jest opinia.

ostrzegam

Ogolnie nie polecam obsluga ok do ludzi nic nie mam chociaz mogliby sie bardziej zainteresowac klientem natomiast jezeli chodzi o zwroty to tragedia nigdy jeszcze takiego syfu nie spotkalem przestroga dla innych sluchajcie co mowi sprzedawca odnosnie zwrotow i miejcie kogos ze soba towar np. Plytki musi byc cale opakowanie nie mozba zwrocic czesci plytek problem z tym duzy a jak sie bedziesz wyklucal ze sprzedawca powiedzial ze mozna plytki brakujace w opakowaniu dokupic to jest to nie prawda musza byc zapakowane orginalnie potem wystawiaja Ci fv 40 minut zebt nazlosc zrobic ogolnie nie polecam

niezadowolona klientka

wydali nie taki kolor płytek jak wybrałam na sklepie , jak zadzwoniłam to powiedział , że trzeba przywieźć do sklepu , żeby zobaczyli , a że wydali mi nie ten towar co trzeba to przepisy mówią że to oni mają obowiązek wymienić. Zamierzam krwi im napsuć i wybiorę się do Kierownika a jak będzie trzeba do Dyrektora uzbrojona w przepisy gdzie wewnętrzne przepisy sklepu s (usunięte przez administratora)

lol

Ciekawe czy w najbliższym czasie pokażą się u nich jakieś oferty pracy, wiecie może? Chciałbym znaleźć u nich zatrudnienie, bo jednego jest pewne, ze atmosfera jest na bardzo dobrym poziomie. A wypłata jest terminowa?

miro

Czy ktos pracowal n aslowacji w mm jak tam jest? Jakie sa zarobki

nati

A jak wyglada sprawa z pracą w MM na Słowacji, był ktoś? Polecacie czy lepiej sie w to nie pchać?

pepe

zarobki w Merkurym- sprzedawca 2600- 2900 na rączke. wiec nie ma sensu narzekać szczególnie ze magazyn przekracza 3000.

Salamandra
@pepe

Ale za ile godzin pracy ? 48 tygodniowo teraz się zmieniło 45 h tygodniowo w tym 3x 12 h +9h ciekawe jak się to na kasę odbije. ;)

roksana

byłas może na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko ds.logistyki?

rafiz

Hej. informatyk w Merkurym to tylko jest z nazwy, bo tak naprawdę tj stanowisko Wprowadzania danych. Z informatyką nie ma nic wspólnego. To stanowisko jest ściśle związane z księgowością. Wprowadza się fv zakupowe do systemu, robi się przesunięcia między magazynowe miedzy oddziałami Merkurego, jak potrzeba to siedzi się na kasie i obsługuje klientów, zbiera się utarg z kas, liczy ten utarg i szykuje paczki do wysyłki do banku dla konwojentów. Odpowiedzialność jest 100 % za to co się robi, za powierzoną kasę 150 % odpowiedzialności. Tzn odpowiedzialność nie jest adekwatna do wynagrodzenia - tj ok 2400 do ręki i pracuje sie co najmniej 2 dni po 12 godzin, co drugi weekend pracujący.

kropek

Dno -- towar na wystawkach jest ,nie ma go w sprzedażny. Długie czekanie na obsługę ,, Nie będę tam już robił zakupów.

pracus
@kropek

Bardzo dobrze. Nie ma sensu wspierać wyzysku.

Zostaw merytoryczną opinię o Merkury Market - Kielce

• Jak się pracuje w Merkury Market?

Zobacz opinie na temat firmy Merkury Market tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Merkury Market?

Merkury Market