ABRAMCZYK Sp. z o.o.

Opinie o ABRAMCZYK Sp. z o.o.

HR MANAGER

Zauważyłam ogłoszenie, że firma poszukuje HR Managera . Czy warto składać swoje CV ? Pracuje juz jako HR Manager w miedzynarodowej korporacji. Ile osób liczy dział HR? Bede wdzieczna za konstruktywne opinie.

HR MANAGER

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić niektórych liderów na zmianie (usunięte przez administratora) psują atmosferę w pracy bardzo dużo pracowników się na nich skarży poniżaja ludzi czują się bezkarni gdy jest na nich skarga to taki pracownik zostanie przeniesiony na świeżą rybę a one dalej nie ponoszą żadnych konsekwencji bo wyrabiają ponad normę ale to nie one to przecież ludzie pracują na to

Xxxxxxx

Na ogół to tu co niektórzy piszą głupoty ale w tej kwestii to bardzo mądrze napisane te dwie panie już dawno powinny być odsunięty z funkcji lidera bezczelne i aroganckie

IWP

Podejście tych Pań pozostawia wiele do życzenia ale co się dziwić skoro nie ma kto nad nimi zapanować bo przecież brygadzistka wcale nie jest lepsza chociaż widać delikatną poprawę a pseudo mistrz nic innego nie potrafi jak siedzieć w majstrowce i pogadać z mechanikami a jak ktoś Go o coś zapyta to często nie umie odpowiedzieć bo sam nie wie ale tak to już jest jak góre biorą znajomości a nie umiejętności. Czas zmienić zmianę lub pracę!!!

Lola
@IWP

To lepiej zmień pracę

Pracownik zmiany A

W każdym wpisie jest ziarnko prawdy ....smutne ale prawdziwe.roznica między paniami polega na tym że jedna pracuje za 3 i skarży się na leni a druga ....no cóż. Nic jej nie pasuje obija się 8 godzin traktuje ludzi jak śmieci przykre ale prawdziwe .....będąc z panią B.na liście człowiek wie - będę na rozbijaniu.z panią J......już się wie że będzie zjebany dzień i paniusia będzie 8 godzin marudzić..... tak taka prawda .my pracownicy czekamy na odpowiedź z tzw.gory ... O wyjściach do toalety czy dodatkowy sweter odpowiadacie .więc jako pracownicy czekamy na odpowiedź i konsekwencje!

HR ANNA

Szanowni Państwo oczywiście z naszej strony oczekiwana odpowiedź: 1. Nazwiska w komentarzach są niezgodne z regulaminem GO WORK więc uprzedzamy, że tak personalne skargi należy zgłaszać do działu HR, a osoby wymienione mogą żądać w tej sytuacji usunięcia tych wpisów i dochodzić swych praw na drodze cywilnej- prosimy zatem by takich wpisów nie umieszczać 2. Państwa uwagi zawsze traktujemy poważnie i każdą zgłaszaną sprawę analizujemy, wnioski zostaną przedstawione w firmie- nie tu na forum. 3. Zmiana A otrzyma potrzebne wsparcie na poziomie zarządczym- zaznaczam że Mistrz jest nowy w tej roli więc zachęcam do współpracy i pomocy mu we wdrożeniu w pewne kwestie organizacyjne, a nie do krytykowania. Pamiętajmy że krytykując innych- a nie dając nic od siebie, nie poprawimy jakości pracy i będziemy dalej tylko narzekać. Pozdrawiam serdecznie całą załogę

zwykłe A
@HR ANNA

Pani Aniu może i mistrz jest nowy , ale tylko pod względem stanowiska bo na pewno nie w firnie , a przy Jego stażu powinien posiadać wiedzę na temat produkcji . Wiedza tego pana ogranicza się do papierków i noszenia kartek a tego teraz też nie robi. Zastanówcie się Państwo kogo dajecie na tak odpowiedzialne stanowisko.

@zwykłe A

Brawo

Bolek i lolek
@HR ANNA

Niestety jako brygadzista nie wiele dał z siebie a jeśli chodzi o (usunięte przez administratora) w pracy to nie koniecznie odpowiada osoba która jest odpowiedziała ale pracodawca który nic z tym nie zrobil

HR ANNA
@Bolek i lolek

Dajmy szansę tej zmianie- jak wszyscy się nastawimy na współpracę to szansa na sukces będzie większa.

@HR ANNA

Szkoda ze one nie dają innym szanse

premie

Co z premiami? czas juz. Czekamy niecierpliwie.....

@premie

A o jakie premie chodzi

Pracownica
@premie

Jakie premie? Kwartalna dopiero w styczniu będzie płacona.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ABRAMCZYK Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Magazynier ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Rychu

O czym Wy piszecie na UKŁADY NIE MA RADY wiec napewno wszystko będzie zamiocione pod dywanik lub wpisy zostaną usunięte jak zresztą widać!kogo my zwykłe robole mamy zrozumieć! możemy się zamienić posiedzimy w majstrowce wyjdziemy raz na jakiś czas rączki w kieszeni toć to się w (usunięte przez administratora) poprzewracało i zmieńcie te czerwone czepki bo mają na nas negatywny wpływ nie polecam nikomu tej pracy a i ludzie też się pozwalniają!tu juz miło nie będzie

brawo w końcu ktoś więcej ludzi widzi że obie panie czują się bezkarne,bezczelne i aroganckie skargi i tak zostaną zamiecione pod dywan i konsekwencji nikt nie wyciągnie nie macie się co łudzić.wiele by mówić o wyczynach obu pań ale po co przecież wszyscy to mówią i widzą i co i nic... liczą się tylko zyski dla firmy a nie miła atmosfera w pracy

Mirela

Witam nie omieszkam włączyć się w tą dyskusje jeżeli źle pracuje się na zmianie czas pomyśleć o degradacjach uważam ze kara powinna być!Podobno mamy się szanować wiec jedno zaprzecza drugiemu!Na każdej zmianie musi być osoba która potrafi poprowadzić swój zespół jeśli nie ma wiedzy nie mamy o czym pisać!Krytyka też jest potrzebna aby góra przejrzała na oczy źle się dzieje na tej zmianie

Janina

Może jakieś awanse dla dobrych pracownikow

Pawel

Zamierzam podjąć u Was pracę. Możecie mi powiedzieć czy weekendy macie wolne? Święta? Ile można wyjść przy normalnym miesiącu na produkcji z premia?

mistrz
@Pawel

Chlopie o co ty pytasz. Praca w hlodzie,wilgoci , niskiej temperaturze,brudzie i (usunięte przez administratora) Smrodu ryb nie wyplemisz nawe po porzadnym myciu no chyba ze wlosy zetniesz no chyba ze jestes lysy.na produkcji jeden wielki bajzel, w sezonie tyrasz 7din w tygodniu.kasa jak to na produkcji marna no i 3 zmiany non stop wez se odpusc no i wiekszosc to pracownicy z ukrainy.

Tralala
@Pawel

Sama praca nie jest zła, ciężko powiedzieć ile można wyjść, ale na pewno powyżej najniższej krajowej. W sezonie jest więcej pracy i weekendy pracujące, ale nieobowiązkowe. Do smrodu i zimna można się przyzwyczaić. Główny i jak dla mnie jedyny minus to nadmiar leniwych, wywyższających się Ukraińców.

Xxxxxxx
@Pawel

Paweł nie czytaj tych bzdur weekendy mamy wolne a jeśli jest taka potrzeba i trzeba przyjść do pracy to po prostu są zapisy i tylko Ty decydujesz czy przychodzisz święta są wolne no a wynagrodzenie szału nie ma z premia bez żadnych dodatków to 2000 z małym kawalkiem to tyle

adam

Hej byłych i obecnych pracowników mam do was pytanie jak to wygląda z operatorami wózków widłowych warto składać cv do kadr ?

Zniesmaczona

Widzę że ludzie się nie zmienią. Piszą bzdury jak to jest im źle, oceniają pracę innych zamiast patrzeć na siebie. Skoro jest Wam tak źle to co Was trzyma w firmie jeżeli obecny rynek pracy jest nasycony ofertami. Osobiście uważam że praca nie należy do złych pracować trzeba jak wszędzie. Każdy doskonale wie jak to się dzieje że dochodzi do sytuacji że brakuje czasami posiłków. Najłatwiej jest oceniać ludzi w internecie bo żeby powiedzieć coś komuś w oczy to niestety ale brakuje już Wam odwagi. Jeżeli chodzi o te bzdury które piszecie na temat toalety to nie jest tak jak piszecie bo nikt nikomu nie zabrania korzystania z niej.

DJ

Chcę poruszyć temat gorących posiłków . codziennie brakuje dla kogoś zupy przecież jesteśmy zapisani i płacimy za te pojemniki jak się przyjdzie na 2 przerwę to można zapomnieć że się zje dziś brakowało aż 6 zup 9proszę rozwiązać jakoś ten problem z góry dziękuję

HR ANNA- Abramczyk Sp. z o.o.
@DJ

Witam serdecznie- takie sprawy należy zgłaszać do mistrza by zaktualizował ilość posiłków u koordynatora. Pozdrawiam serdecznie

Dj
@HR ANNA- Abramczyk Sp. z o.o.

Witam- akurat mistrz był poinformowany o tym bo jest z nami na przerwie i wie że brakuje tych posiłków ale nic z tym nie robi

Liggett Ducat

Widzę ze nie macie o czym pisać nikt Wam nie zakazuje wychodzic do toalety!każdy ma do tego prawo!jeśli tak narzekacie na brygadzistów to może czas wymienić?przypominam że władze ma mistrz i to on decyduje o wszystkim!szanujmy się a nie piszmy takich bzdur bo nie ładnie to świadczy o zakładzie!

E
@Liggett Ducat

Władze ma mistrz może i tak ale szkoda że na trzech obecnych to bym dwójkę wymieniła no nowych. Tylko pani E. jest prawdziwym mistrzem który panuje nad pracą i wie co robi bo pozostała dwójka bez swoich brygadzistow i znajomości już dawno by zginęła. Jeden mistrz siedzi tylko w biurze wychodzi z niego od święta a druga mistrzyni wprowadza taki bałagan na swojej zmianie że sama nad nim nie panuje. Proponuję przemyśleć ich pracę zamiast trzymać ich ze względu na znajomości. Ciekawe jak długo by się w tej firmie utrzymał Pan M. gdyby Pan Dyrektor zmienił firmę?

@E

Jeśli można zdegradowac lidera to mistrza też uważam ze wiedzą to nie wszystko z ludźmi trzeba współpracować a jeżeli ktoś siedzi 8 godzin w majstrówce to nie mistrz a niestety taka jest prawda już nie wspomnę o brygadziscie z tej zmiany na wybieg się nadaje nie do ryb czy ktoś nad tym panuje????????

@E

Zgadzam się w 100% czas zmienić pracę tu lepiej nie będzie masz znajomości i plecy to jesteś na stanowisku Ukraina bedzie pracować a jeszcze mam pytanko czym zajmuje się brygadzista R? Bo to jakieś nieporozumienie on chyba jest na zmianie A?

Żenada
@Liggett Ducat

Ciekawe kim jesteś w tej firmie że oceniasz pracę innych. Proponuję najpierw patrzeć na siebie a później się wypowiadać o innych. Najwyraźniej osoby które są na tych stanowiskach jednak się nadają do tej pracy. Nie można pisać że ktoś jest nieporozumieniem albo że ktoś nadaje się na wybieg tylko dlatego że się tych osób nie lubi.

Sam

Praca na którą nie można narzekać. Płacą też dobrze i na czas. Niestety jest ale. Chodzi o angaze w wynagrodzeniach. Tu sprawa się komplikuje. Dlaczego ktoś kto ma zero pojęcia o obsłudze nawet najprostszej maszyny tylko sobie stoi i waży ma specjalistę a ktoś kto ogarnia maszyny, stara się jak może ma tylko zwykłego pracownika produkcji? Gdzie tu sens, logika i sprawiedliwość że leser ma większe pieniądze niż osoba która daje z siebie więcej?

Bolek i lolek
@Sam

Pewnie jest na przywilejach tacy mogą dużo mogą chodzić na papierosa albo nie sprzątać itd brak slow

x
@Bolek i lolek

albo chodzić do brygadzistek i skarżyć że to ty nic nie robisz a one wszystko za ciebie

A na jakim zakładzie tak jest ? Bo są dwa

Anna HR Abramczyk Sp z o.o.
@Sam

Szanowni Państwo przypominam że co kwartał weryfikujemy angaże naszych pracowników, jezeli ktoś mimo wszystko czuje że zasługuje na więcej proszony jest o zgłoszenie do mnbie bym mogła skonsultować jego stanowisko z przełożonymi i byśmy mogli wspólnie popracować nad indywidualnym rozwojem zawodowym.

x
@Anna HR Abramczyk Sp z o.o.

opowiadacie że tym którzy się wykazują dajecie wyższe stanowisko ale to nie jest tak do końca a co z tymi co mają już wyższe stanowiska i nic nie robią jakoś nie spotkałem się z tym byście kogokolwiek z tego stanowiska odwołali a zaznaczę że trochę czasu popracowałem.Zaraz co niektórzy napiszą mi że mam się wziąć za robotę itd....nikt tego wyższego stanowiska nie odpuści bo wyższa kasa za tym idzie proste a jeszcze jak jesteś kolegą, koleżanką brygadzisty to już masz zagwarantowane że danego stanowiska nie stracisz.Nie pasujesz liderce moment jest u swojej koleżanki brygadzistki i dana osoba ma wypowiedzenie w ręku.wiele by pisać o różnych sytuacjach w tym zakładzie .Dziwne dla mnie tylko że tak pozytywnie się wypowiadają co niektórzy choć doskonale wiedzą bo widzą co jest grane

HR Anna Abramczyk Sp. z o.o.
@x

Chciałabym poinformować, że niestety degradacje się zdarzają i nie są oczywiście sprawą przyjemną. Oczywiście dużo również zależy od Państwa osobistych odczuć na swój temat przy tego typu ocenach a celem Pracodawcy jest obiektywnie dokonać oceny danej osoby na stanowisku.

@HR Anna Abramczyk Sp. z o.o.

tu nie ma obiektywnej oceny jest tylko to czy jesteś dobrą znajomą lub znajomym brygadzistów i czy interesująco opowiadasz o swoich kolegach z pracy w taki sposób utrzymuje się stanowisko a i dobrze by było do palarni co z niektórymi chodzić wtedy wszystko się wie premie są niezłe zresztą co p. a ma napisać tak prawdę mówiąc to nie zna ona pracowników bo nie ma z nimi kontaktu przynajmniej z tymi z produkcji a jej informacje pochodza od kogo....

Żelek
@pracownik

Bzdura!!!!Co ma praca do znajomości pisz konkretnie o kogo chodzi bo w bajki już dawno nie wierze

@Sam

Sam a co ty na to że pracownik z kilkunasto letnim stażem w tym zakładzie nie umie włączyć maszyny na ESWAKU a jest tylko 1 i prosta jak budowa cena

HR Anna - Abramczyk sp. zo.o.
@Sam

Proszę o zgłaszanie takich zastrzeżeń do mnie - bym mogła zweryfikować kto się nie stara a ma niesłuszny angaż.

Mikołaj

Witam mam do was pytanko jakim autobusem dojadę do firmy, mieszkam na Bartodziejech. Jutro mam rozmowę w sprawie pracy. Wiem że z Fordonu chyba 74, a z Bartodziej? Czy warto tam się zatrudnić? Pozdrawiam

Robert

Witam a czy praca na magazynie jest tak dobrze opłacana jak piszą w ofercie?

Filip

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje mnie na jaką umowę można liczyć na początek?

na początek umowa o pracę na 3 miesiące próbne z najniższą krajową

Anna HR- Abramczyk Sp z o.o.
@Filip

Szanowni Państwo: nie zatrudniamy na najniższą krajową- zawsze są umowy o pracę, zarobki ok 2000 na rękę, aktualnie uruchomiliśmy rekrutację. Zapraszamy do kontaktu.

HR Anna - Abramczyk sp. z o.o.
@Filip

Filipie rekrutacja ruszyła, na początek umowa na czas próbny do 3 mies, potem umowa na czas okreslony i kolejna na nieokreślony. warunki wynagradzania atrakcyjne zapraszam na spotkania rekrutacyjne we wtorki i czwartki na godz 12.00 do Zakładu Mrożonek.

marek

Witam pracowników Co się stało że firma poszukuje Dyrektora ds. Produkcji?

Ręka sprawiedliwości

Piknik zorganizowany przez Pana Prezesa był wyśmienity. Cieszę się, że wspólnie mogliśmy spędzić ten czas w rodzinnej i spokojnej atmosferze. Oby więcej takich. Co do wyróżnień zgadzam się w stu procentach. Tym osobom się to po prostu należało, za ciężką i sumienną pracę, brawo. Mam nadzieję, że inni pracownicy wezmą przykład z tak wspaniałych ludzi.

Ave
@Ręka sprawiedliwości

Pilnik szoda gadać 2 lata temu to był piknik a nie jak wczoraj zwykła pokazówka. Brak miejsc aby usiąść kolejki po jedzenie którego brakowało szkoda pisać lizusy się cieszą a co z resztą która również zasługuje na docenienie ?

Ręka sprawiedliwości
@Ave

Ten piknik był właśnie taką formą docenienia wszystkich pracowników. Jak widać na załączonym obrazku: co by Pan Prezes nie zorganizował, to i tak ludzie będą narzekać. Następnym razem po prostu proszę nie przychodzić na tego typu imprezy, a uniknie Pan/Pani niepotrzebnych rozczarowań, które ewidentnie są bezpodstawne.

DJ
@Ave

AVE) masz rację ten piknik to wielka żenada przez cały piknik trzeba było stać po jedzenie lub po napoje, dla mniejszych dzieci żadnego jedzenia choć by zwyczajnych frytek PORAŻKA TAKIE PIKNIKI TO SĄ DLA TAKICH CO CHCĄ SIĘ NAŻŁOPAĆ DARMOWEGO PIWSKA

Zdenerwowany
@Ręka sprawiedliwości

Równe traktowanie to również powinno być to że razem zaczynamy i raem kończymy a nie kto pierwszy ten lepszy. Czemu jedni byli już na festynie inni przyjechali ostatni i pierwsi musieli odjeżdżać. Skoro równe traktowanie to równe

nn
@Ręka sprawiedliwości

myślę ze jesteś z pisu bo pieprzysz jak BeatkaSzydło

HR Anna Abramczyk Sp.z o.o.
@Ręka sprawiedliwości

Szanowni Państwo Frekwencja na Pikniku była porażająco duża co nas cieszy oczywiście, aczkolwiek to, owszem, wywołało większe kolejki do stoisk z cateringiem. W kolejnych edycjach rozwiążemy ten problem inną organizacją stoisk.

Iza

@Feliks Rozwiń, proszę swoja wypowiedź. Z jakiego źródła i co dobrego słyszałeś o firmie Abramczyk? Do pozostałych użytkowników: Widzę, że firma prowadzi działania integracyjne, czyli raczej atmosfera w pracy powinna być dobra. Czy tak jest?

robert
@Iza

integracja tylko dla biur chyba bo produkcja nie potrzebuje się integrować wystarczy zobaczyć te wigilie dla pracowników kogo widać tylko biura pracowników produkcji jest garstka ale zawsze się mówi że pracownicy się integrują. inny przykład idzie pani laborantka i widzi pracownika produkcji nie powie mu głupiego dzień dobry tylko czeka żeby jej się ukłonić więc po co integracja

Fase
@robert

Taka prawda zawsze tak było jest i będzie

HR Anna Abramczyk Sp. z o.o.
@robert

Szanowni Państwo integracja jest zawsze dla wszystkich zarówno dla biur jak i dla pracowników z produkcji. Mamy prawie 100% frekwencję na Wigliliach np. na Wigilii w 2017 roku w trzech turach pojawiło się 380 osób i była bardzo miła atmosfera. Na pikniku firmowym rodzinnym w 2018 roku było nas w sumie 650 osób, przy stanie zatrudnienia 300 osób latem. proszę by na tym forum wypowiadali się pracownicy którzy uczestniczą w takich eventach bo jak dobrez wiemy frekwencja jest bardzo duża i staramy się zapewnić rozrywkę wszystkim pracownikom.

Zostaw merytoryczną opinię o ABRAMCZYK Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w ABRAMCZYK Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ABRAMCZYK Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ABRAMCZYK Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ABRAMCZYK Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ABRAMCZYK Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ABRAMCZYK Sp. z o.o.