Opinie o Abramczyk Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Abramczyk Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Abramczyk Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Abramczyk Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Obcy Nowy wpis

Witam. Mam pytanie slyszalem, ze powstala linia paluszków rybnych, kostki. Jak sie tam pracuje? Jaka jest atmosfera? I jakie zmiany? Itp. Dziękuję:)

Ewa Nowy wpis

Konkurencja nie może spokojnie patrzeć jak firma osiąga coraz lepsze opinie i zdobywa rynek?

pytanie

Witam. Widze ze firma ma bardzo negatywne opinie o firmie Gdyby to byl 1 lub 2 komentarze to bym sie tym nie przejmowala.ale mnostwo negatywow to raczej nie pzypadek, w jakich warunkach pracuje sie na produkcji?Czy rzeczywiscie wiekszosc to juz tylko (usunięte przez administratora)? bo nie wiem czy tu wogle skladac papiery.sadzac po komentarzach to omijac z daleka. prosze o odpowiedz. Dziekuje.

Jolanta Nowy wpis
@pytanie

Niektórym praca w Abramczyk może pasować, a innym już nie - stąd zapewne wynika taka różnorodność opinii. Dlatego zawsze warto jest wyrobić sobie własne zdanie. Mam nadzieję, że ktoś rzetelnie opisze tu warunki na produkcji tej firmy. Masz już doświadczenie w tego typu pracy?

Jolanta Nowy wpis

Okej, dzięki za info. Czyli warunki i pensja w Abramczyk nie są Twoim zdaniem zbyt dobre. A macie jakieś normy do wyrobienia?

Zdziwiona

Zbyszek jak długo pracowałeś w Firmie, że wypisujesz takie rzeczy? Jestem tu już kilka miesięcy i mogę śmiało stwierdzić, że Twoje słowa to stek bzdur. Pozdrawiam.

@Zdziwiona

@Zdziwiona Co człowiek to inna opinia. Jak Twoim zdaniem wygląda atmosfera pracy w Abramczyk Sp. z o.o.? Jakie są zarobki w tej firmie? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Abramczyk Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Fredi

@Zbyszek Chyba nie o tej firmie zamieściłeś opinię. Abramczyk ma dobre opinie również jako pracodawca!!

Jolanta

Przedsiębiorstwo ABRAMCZYK istnieje na rynku od 1989 roku. Od początku swojej działalności zajmuje się importem, przetwórstwem i sprzedażą surowców oraz gotowych, mrożonych wyrobów rybnych, zarówno w kraju, jak i za granicą. Czy ktoś z Was może powiedzieć nam, jak pracuje się w firmie? A może są tu osoby zainteresowane aplikowaniem do Abramczyka? Jeśli tak, na stronie internetowej firmy w zakładce Kariera możecie uzyskać informacje na temat rekrutacji. http://www.abramczyk.pl/o-nas/kariera

Miron

Może ktoś podpowie na jaką umowę można liczyć na początek!!

nik
@Miron

warsztatową

nik

piknik totalna klapa ktoś za to powinien odpowiadać nuda nuda i jeszcze raz nuda PORAŻKA ........

Jolanta

@Niko miło się czyta pozytywne opinie o pracy w Abramczyk, o dobrych relacjach i dbałości o pracowników. A czy ktoś z Was, mógłby bardziej szczegółowo napisać, jak wygląda i na czym polega ta praca na produkcji w Abramczyk? Wydaje mi się, że wiele osób byłoby zainteresowanych pracą na produkcji. Interesuje mnie też czy wymagane są jakieś szczególne kwalifikacje i predyspozycje do tej pracy?

Niko

Firma jest ok, dobrze się w tu pracuje, normalni ludzie i kierownictwo. Dbają o pracownika. A duża rotacja ludzi i ciągłe zapotrzebowanie na produkcję wynika jest winą naszych chlebodawczyń he - RYBEK. A bardziej ich zapachu. Mało kto lubi, i nie za wielu tez może pracować w takich warunkach. Ale pracuje się naprawdę fajnie.

Jolanta

@Lalalala czy mógłbyś/ mogłabyś rozwinąć swoją wypowiedź? Opisać bardziej szczegółowo, jak wygląda atmosfera w miejscu pracy, kontakty między pracownikami i przede wszystkim, jak prezentuje się sama firma. Każda informacja jest wartościowa dla przyszłego pracownika Abramczyk.

Stella

Czy firma dobrze funkcjonuje? Rzadko piszecie.

Lalalala
@Stella

Bo tu same bzdury wypisują nie opieraj się na tym co tu piszą. Warunki są ok w innych firmach płacą mniej, nie ma bonusów (premie, upominki itp.)

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Ola
@Zainteresowany

Caly czas

Jola

Pracuję tutaj dwa lata i mam prawo powiedzieć jak tutaj się pracuje. Praca jest specyficzna, ale ludzie są mili, a pieniądze jak dla mnie bardzo dobre. Nie mam zbytniego doświadczenia, ani wykształcenia, a tutaj mogę spokojnie pracować.

Również myślę że firma jest ok. Współpracownicy/nice są super!!!!!!!!!!!! Jak się chce pracować, to jest to firma dla was. Polecam

@ja

Również polecam

stary

Pracuje w tej firmie kilkanaście lat na tą chwilę Prezesi OBCIĘLI wszystkim pracownikom produkcji pensje do najniższej krajowej,pozabierali wszystkie dodatki jakie były i obniżyli stawki akordowe. Jednym słowem można się zaorać w tej firmie na śmierć, tak źle to nie było tu nigdy.

@stary

Akurat żal mi was za te bzdury dla lenia zawsze będzie zle

Ziomuś

Słyszałem że warto tam przyjść jakaś nowa hala itd a jak jest z zarobkami czy mając doświadczenie w branży można liczyć na lepszą stawkę ?

@Ziomuś

Tak prawda przyjdź

Ukari

Ukrainiec dobry bo mało kosztuje, a że Polakowi płacą nawet 1800 netto to i dużo więcej wymagają. Niedługo tylko biurowiec i prezesi będą z polskim paszportem. Stosunek zatrudnionych Ukraińców do Polaków, świadczy tylko o warunkach pracy i wysokości płacy.

Zmiesmaczona

Ukraińcy nic nie robią i pracę Mają a Polaków na bruk po kilku miesiącach pracy bo mało wydajny. Szukają jeleni do pracy. Nie liczą się z ludźmi. Oby Panią Teresę spotkało to co Pani robi z ludźmi.

takaprawda

Napiszę krótko. Praca w firmie Abramczyk Sp. z o.o. jest dla : 1. Rodziny i krewnych 2. Pracowników zza wschodniej granicy, głównie z Ukrainy (usunięte przez administratora) Jeśli nie zaliczasz się do żadnej z kategorii powyżej, lepiej dać sobie spokój i szukać gdzie indziej.

Zostaw merytoryczną opinię o Abramczyk Sp. z o.o. - Bydgoszcz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042