ABRAMCZYK Sp. z o.o.

Opinie o ABRAMCZYK Sp. z o.o.

Czarna

Super, że dostaliśmy te maseczki a teraz te środki do rąk do domu. Mąż nie dostał nic a pracuje też w spożywce. Mowcie co chcecie, ale ja doceniam.

@Czarna

Pełen sukces hehe

@Czarny

Ten konkurs dla dzieci fajny. Moja zrobiła dwa rysunki. Zobaczymy. A ten środek spoko rozlałam siostrze.

Pracuś

Może firma by dała jakieś premie pracownikom, za to że w tym trudnym okresie cały czas z zaangażowaniem chodzą do pracy. Kasjerki w marketach dostają premie, nawet nasz konkurent za ściany dał pracownikom premie, a u nas cisza. Oczywiście premie powinni dostać Ci co chodzą do pracy(usunięte przez administratora)

@Pracuś

Dziękuję za dodanie tego komentarza. Jesteśmy świadomi Waszego poświęcenia i doceniamy pracę Pracowników Produkcji, Magazynów, Działu Utrzymania Ruchu, oraz wszystkich innych Działów, którzy mimo zagrożenia codziennie przychodzą do pracy. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie. Staramy się by stworzyć jak najbezpieczniejsze warunki pracy m.in. wprowadzając zmiany w przerwach śniadaniowych czy zasadach przemieszczania się by ograniczyć kontakt między Pracownikami. Kilka miesięcy temu nikt nie spodziewał się takiego rozwoju sytuacji. Musimy zweryfikować prawie wszystkie nasze plany biznesowe na rok 2020 i zbudować nową strategię działania. Robimy jednak wszystko by obecna sytuacja nie odbiła się na pozycji rynkowej firmy Abramczyk a przede wszystkim na naszych Pracownikach.. Na dzisiejszych śniadaniach dostarczone zostaną dodatkowe pyszne kanapki. O wszystkich decyzjach będziecie informowani na bieżąco. To wyjątkowy czas dla Nas wszystkich. Potrzebujemy Waszego wsparcia byśmy mogli wyjść z tego kryzysu wzmocnieni.

Miszmasz
@ABRAMCZYK Sp. z o.o.

Czyli ile i kiedy dostaniemy dodatkowe wynagrodzenie ?

Miszmasz
@ABRAMCZYK Sp. z o.o.

Czyli kiedy i w jakiej wysokości otrzymamy dodatkowe wynagrodzenia ?

@Miszmasz

Na bieżąco będziemy informować o wszystkich decyzjach. Natomiast chciałabym poinformować, że wypłata wynagrodzeń za miesiąc marzec zostanie przyspieszona i wszystkie osoby, które planowo otrzymują wynagrodzenia 15 kwietnia, otrzymają przelewy jeszcze w tym tygodniu.

Cześć. Może ktoś mi opisać pracę operatora maszyn w dziale filetowania. Jak ta praca wygląda? Z góry dziękuję

Ds

Bo nigdy tak źle nie było. Fundamentem firmy jest Ukraina która może robić nadgodziny a my Polacy już nie bo za drogo. Ciekawe jakby funkcjonowała produkcja bez Polaków. Dali śmieszne podwyżki po dwoch latach. Pracuje już kilka ładnych lat ale coraz częściej myślę o zmianie pracy.

@Ds

Nie myśl tylko zmieniaj nie ma co sie zastanawiac podwyzki smieszne ale na sponsorwanie kossykowki i żuzla to maja kasę śmiechu warte logo abramczyka na koszulkach hahahhaha

@Czarny

mam koleżankę na produkcji w innej firmie, tam na produkcji wyrównali do najniższej krajowej. u nas dali znacznie więcej. o czy ty piszesz? założ własną firmę utrzymaj ją 20 lat, daj pracę tylu osobom a wtedy pogadamy, Ale obaj wiemy, że jesteś na krótki i wtedy zdecyduj na co chcesz przeznaczać zysk

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ABRAMCZYK Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Magazynier ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
nie wierze

no nie wierze , pousuwali wiekszosc negatywnych komentarzy, co za porazka, ze musza usuwac komentarze aby zaslonic tak jak jest naprawde.

@nie wierze

Standardnza chwilę Twój usuną ze to tak mozna usuwac co sie nie podoba sam portal jest niewiarygodny

to ja nie ty
@To ja

jakoś twojej odpowiedzi nie usunęli

to ja nie ty

to chyba jakaś maszyna wtedy usuwa, jak nie czyta ze zrozumieniem

juz nawet pozytywne opinie napisane przez siebie umieszczają na samej górze (pineska w lewym gornym rogu) aby przyslonic negatywne opinie ktorych nie nadazaja usuwac. smieszna firemka.

...
@pracownik

Czy Ty większych problemów nie masz? Rzuć robotę a jeśli Cię zwolnili, zapomnij bo się skończysz u czubków.

@pracownik

Też to zauważyłem hehe mało wiarygodny gowork w tej sytuacji. A jak koronawirus sieje panikę?

@Czarny

Mało wiarygnony? Pewnie tak jak jest jedna nieszczęśliwa osoba, która pisze wszystkie negatywne opinie

Nowa
@To ja

O co chodzi z tymi opiniami dużobtych złych?

szok!

I znowu pousuwali wiekszosc negatywnych opinii. Żal...

@szok!

No a czego się można po nich spodziewać zamiast błedy naprawiac to zamiatają je pod dywan

Zasoby Ludzkie
@szok!

To nie jest usuwanie negatywnych opinii, w dzisiejszych czasach nazywamy to "Promowanie etyki autentyczności" To tak jakby chcieć znać sytuacje o Koronawirusie w Polsce i oglądać wiadomości TVP

blabla
@To ja

ja tam nie widzę, żeby coś usunęli

Ciężko jest w systemie 12/12 w ABRAMCZYK Sp. z o.o.? Ktoś coś?

blabla

Nikt nie pracuje w systemie 12/12. Są 3 zmiany po 8h

pracownica

Taka jaka jakość produktów tej firmy to takie podejście do pracowikow….

Praca po 8h. Jeśli sobota to nadgodziny 100% i kasa przy wypłacie.zmiany są trzy.

Coś Pani hr zamilkła....

Ala
@pracownica

Kij ma zawsze dwa końce - wynagradza i docenia się zaangażowanie i fair podejście do pracy.

Droga Pani
@pracownica

Wszystkie ryby w firmie Abramczyk pochodzą z Chin ze względu na cenę. Na chwile obecną Chiny są największym na świecie Eksporterem ryb. Dobrze rozwinięte jest rybołówstwo morskie i śródlądowe oraz przybrzeżne marikultury. W połowach morskich które wynoszą 15,2 miliona ton ryb kraj zajmuje 1. miejsce w świecie. Na chińskich wybrzeżach zlokalizowano około 150 portów rybackich, obsługujących połowy przybrzeżne, dalekomorskie oraz 10 głównych łowisk szelfowych.

Tre

Wirus ginie w temperaturze wrzenia,chyba że jesz surowe ryby? Inna sprawa ,że gospodarkę dobije zerwany łańcuch dostaw.(usunięte przez administratora)

Powiem wam o miłej atmosferze

Zanim wybierzecie się na żużel, zapraszam na produkcje, pobędziecie trochę w tej przecudownej atmosferze to zmienicie zdanie. Nie wiem czy ktoś kto pisze o miłej atmosferze w ogóle pracuje w firmie Abramczyk, chyba że w biurowcu, tam atmosfera jest przecudowna, a pracownik produkcji traktowany jest jak intruz bo śmierdzi rybą. Po pierwsze na produkcji jesteś zerem, tak postrzegają Cię wszyscy prezesi. Musisz pracować jak jest produkcja jeżeli nie ma produkcji, wolne!!, jak przecudowna atmosfera w biurowcu sprawiła, że dali ciała i jest opóźnienie zamówienia, musisz zostać na nadgodziny, jeżeli nie chcesz, wtedy jesteś zastraszana zabraniem premii. Na produkcji rządzi kilka osób, każdy ma swoją teorie i przekłada ją bezpośrednio na pracownika, który jest zerem. Ci, którzy wydaje im się że rządzą nie usiądą i nie przedyskutują strategii tylko każdy z Nich wychodzi i pokazuje swoje lepsze metody, chcąc zaistnieć przed prezesem, który de facto jest zaburzony. Ludzie dostają qrwicy, a rządzący donoszą prezesowi jeden na drugiego jak on/ona robi źle i że ja to robię najlepiej. Pracowniku , jeżeli chcesz zobaczyć cudowną atmosferę zapraszam na produkcję do Rudego albo Łysego.

To
@Powiem wam o miłej atmosferze

Niestety potwierdzam, ale tak jestesmy traktowani jak zero nic

Iga

Jak dla mnie firma godna polecenia dla wszystkich szukających solidnego pracodawcy.

Szok
@Iga

Tak a dzis kolejne pozegnanie odchodzacej osoby...juz mam dosyc tych pozegnalnych ciast , cukrzycy dostane.

Szok
@Iga

Co za sciema. To niby dlaczego tyle zwolnilo sie pracownikow w ostatnim czasie a reszta sklada cv ? Co za sciema.

Iga
@Szok

Trzeba ćwiczyć silną wolę i nie jeść ciasta :-) mój wpis był raczej o szukających solidnego pracodawcy. Nadal polecam

Żółwik

Pracuję w tej firmie już kilka dobrych lat i wcześniej pracowałem w innych. Owszem specyfika jest, ale w poprzedniej też była. Jest jednak sporo bardzo fajnych inicjatyw jak bilety na mecze, dobre jedzenie w trakcie pracy, dofinansowanie do sportów i wiele innych. W sumie to atmosferę tworzą ludzie pracujący w firmie, a fajnych osób tu nie brakuje. Ja polecam firmę Abramczyk. A na żużel chętnie się wybiorę

Ile można zarobić na produkcji?

Rudy
@Monika

Dwa i pół koła jak jesteś Polakiem jak z Ukrainy to więcej

w szoku jestem

hmm, bardzo dziwne. Z tego co wiem i kojarzę, to w dziale importu jest stała kadra i nikt w przeciągu minimum ostatnich 2 lat nie odchodził z firmy... Co za ściema. Jak już piszesz to chociaż niech to jest prawdą.

Try

To zle wiesz.

Buziak
@w szoku jestem

Nie odchodzą ale każdy szuka i rozgląda się na rynku za inna robota. Wiem bo dostaje od nich CV :)

Znowu znikają wpisy!!
@w szoku jestem

A 30 min temu napisałem ze może nie odchodzą z exportu ale na rynku non stop się rozglądają bo składają CV. Wiem bo je otrzymuje i czytam systematycznie z uśmiechem ... :) i nie usuwajcie prosze tego wpisu bo wkleję go tutaj 1000 razy jeśli będzie potrzeba .

Jaki jest system pracy? 3 zmianowy? I jak z zarobkami dla pracownika produkcji, ale takie który nie obsługuje maszyn?

Trochę rozumiem ludzi którzy wypisują tu opinię ale jeśli chodzi o samą Firme nie jest zła kasa na czas 8hpracy wolne weekendy system premiowy trochę s sie ale trudno. Co do ludzi jest zasada jeśli na przykład pracujesz w fabryce i jesteś świetny w przykręcaniu śrubek, awansujesz na kierownika zmiany. Twoje umiejętności przykręcania śrubek stają się zupełnie zbędne, a potrzebne są umiejętności zarządzania zespołem ludzkim – których akurat możesz nie mieć i właśnie z tym się spotykamy do tego dochodzi stres krzyki normy no i obokrajowcy z ktorymi trudno sie porozumiec nie każdy to poliglota. Oczywiście nie każdy lider/brygadzista/mistrz ma z tym problemy no ale jest to wyczuwalne w trakcie pracy oczywiście są też osoby którę nie powinny być na danym stanowisku lub po prostu udają niekompetencje. Jeśli chodzi o moją opinie odnośnie pracy niezaproponował bym znajomemu tu pracować nie dlatego że bym nie chciał ale to ludzię tworzą firme jeśli np.(usunięte przez administratora)miała by spięcie z jednym z liderów itp. to ja bym się źle czuł a w tej firmie to norma że ktoś z brakiem kultury i wychowania wyzywa pracowników.

Zatr

Z handlowego ludzie tez uciekają.

@Zatr

Kto niby ucieka?

Smierdziel z Abramczyka

Gdzie te dodatkowe 100zl za soboty w styczniu co miały być do tej wypłaty ja się pytam. Robią nas w balona każą płacić za swoje śmieci

Prac

Co chwile ktos stad odchodzi. Nikt nie chce tu dluzej pracowac. Powody ponizej w komentarzach. Firma ma bardzo negatywne komentarze niestety sluszne. Zmienilam prace i naprawde polecam to pozostalym. Pracuje w sprzedazy gdzie mowi sie wprost i traktuje sie mnie jak pracownika a nie niewolnika. Warto bylo zmienic - zachecam...

@Prac

Zrobiłaś dobrze, nie ma co się oglądać za tym .......,....

Czarny

Wszyscy piszą jak jest im źle, a czemu nikt nie napisze że firma z własnej woli dała podwyżki płac mimo to że nie były minimalne. Dziękujemy zarządowi za podwyżkę.

PR
@Czarny

Dali podwyzki bo nie maja wyjscia kto im przyjdzie (usunięte przez administratora)

Lizus
@Czarny

Jakie podwyżki? Coś mnie chyba ominęło!?

Zostaw merytoryczną opinię o ABRAMCZYK Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w ABRAMCZYK Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ABRAMCZYK Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ABRAMCZYK Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ABRAMCZYK Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ABRAMCZYK Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ABRAMCZYK Sp. z o.o.