Opinie o Iguana Went Sp. z o.o. w Nowy Sącz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Iguana Went Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Iguana Went Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Iguana Went Sp. z o.o. w Nowy Sącz

Witam, interesuje mnie praca jako kosztorysant, wiem, że w zeszłym roku była publikowana oferta. zakres obowiązków zdaje się być jasny. Interesuje mnie omówienie rozbieżności w widełkach placowych (3000 zł). Może teraz byłaby na to szansa? Szukam (usunięte przez administratora) w Nowym Sączu, chce się rozeznać

przyszłyPracownik? Nowy wpis

Dzień dobry, dużo jest wpisów w miarę pozytywnych ale z 2020 roku, jak aktualnie wygląda sytuacja (2023), czy pracodawca dalej płaci adekwatnie do wykonanej pracy? Czy po rozmowie rekrutacyjnej jest zwrotna informacja nawet w przypadku odrzucenia? Fajnie byłoby uzyskać informacje od aktualnych pracowników :)

Małgorzata Nowy wpis

Ma ktoś info o pracy jako monter Klimatyzacji? Brat szuka pracy. Na stronie firmy widziałam ofertę na to stanowisko. Nie napisali tam zbyt wiele o benefitach. Sa jakieś benefity i dodatki? Chodzi mi o jakie sportowe karty, medyczne pakiety, premie itd.?

Kornel Nowy wpis

Po odbytej rozmowie kwalifikacyjnej brak jakiejkolwiek informacji zwrotnej na temat jej wyników. A wystarczy tak nie wiele - mail z podziękowaniem za poświęcony czas, czy też po prostu z informacją, że wybrany został inny kandydat. Wydawać by się mogło, że w dzisiejszych czasach jest to standard - jak widać, są jeszcze firmy, które tego standardu nie potrafią zachować... W mojej ocenie takie zachowanie jest zupełnym brakiem szacunku do kandydata i poświęconego przez niego czasu.

Firma Iguana Went Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Doradca klienta ds. sprzedaży cygar i alkoholi - Warszawa. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Witam. Jak z pracą w Iguanie czy trzeba być od razu fachowcem? Znam się na elekryce i hydraulice ale nie wiem co w firmie na dzień dobry trzeba umieć. Ile godzin średnio dziennie się pracuje i jakie średnie stawki. Może ktoś rozsądnie opiszę co i jak ... Dzięki z góry

przykre

Znowu 3 ogłoszenia pracy na portalu, który to już raz i tak w koło.

Bono

Praca jak praca. Trzeba wstać, pójść i odrobić. Nic nadzwyczajnego, ale płacą w porządku i na atmosfere tez nic zlego powiedziec nie moge.

Powiem szczerze, że praca na normalnych warunków. Nie ma ochów i achów, ale narzekać też nie mogę.

Sokół

Nie obiecują niczego, czego nie może później zapewnić ;)

Życiowy
@Sokół

Otóż to. Mnie też to pozytywnie zaskoczyło, że wszystko jest jasne i klarowne bez mydlenia oczu i obiecywania złotych gór. Wole stabilną, dobrą pracę niż obietnice bez pokrycia.

Nie mam sie do czego przyczepic. Nie spodziewalem sie zbyt wiele po tej pracy ale pozytywnie mnie zaskoczyla bo zarobki sa okej i duzo sie dzieje, wiec mozna sie nabrać doświadczenia i otrzaskać się z robotą.

Bombel

Pracy jest sporo nie ma co ukrywać, ale coś za coś. naprawdę nie ma się o co rzucać. Cóż, gruszek na wierzbie może nie ma, ale doceniam stabilność. Dla mnie ok.

volt

nie ma stresu trzeba po prostu robic swoje. jak ktos umie i chce pracowac to bedzie zadowolony.

Praca jest naprawdę w porządku. Fajerwerków może i nie ma, ale nie żebym narzekał. Grunt, że stabilność mam i atmosfera jest okej.

No właśnie

No właśnie też się zastanawiam dlaczego te ogłoszenia ciągle są odświeżane. Liczę się z tym, że mogę nie spełniać wymagań (chociaż moim zdaniem spełniam), ale w takim razie chyba nikt nie spełnia skoro ciągle ogłoszenia są aktywne. Trochę podejrzanie do wygląda... Szkoda.

Pedro

Jest jakiś powód, że tak długo nikt nie pisał na forum? Chciałbym tu pracować i liczyłem na opinie pracowników.

@Pedro

Jeśli chciałbyś pracować to raczej trzeba zacząć od sprawdzenia wakatów i preslania CV. Raczej cisza na forum nie przeszkadza w prezentacji Twoich umiejętności....

loś

wrzucaja swoje oferty pracy przewaznie tutaj na goworku, zawsze widziałęm ze mieli sporo ogłoszeń i to aktualnych, W sumie to jak jestescie zainteresowani praca u nich to poszukiwali ostatnio i chyba nadal szukają przedstawiciela handlowego w branży sanitarnej.

łysy

Ciekawe... jak jest tak różowo w Tej firmie - niech wypowiedzą się byli pracownicy - bo przecież 40 razy oceniono na tylko 1 gwiazdkę . ciekawe...

Bania

Uczciwa Firma szybko i profesjonalnie wykonali zlecenie.

Hanna

Mam nadzieje ze IGUANA wygra wszystkie rajdy z taką łatwością jak rozprawia sie z konkurencyjnymi firmami na rynku gastronomicznym .

Maciej Zawadzki

Potwierdzam bardzo fajna firma nie wiem jak zarobki i jak traktuje sie tam pracowników ale jako wykonawca w moim Hotelu , firma IGUANA jest godna polecenia .

Zostaw merytoryczną opinię o Iguana Went Sp. z o.o. - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w Iguana Went Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Iguana Went Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Iguana Went Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 62 ocen.
  • Tarnowska 153A
    33-300 Nowy Sącz