T.Erre Polska

Opinie o T.Erre Polska

Pl

Czy są może obecnie przyjęcia na produkcje? Jeżeli tak to jaka stawka na początku?

krak
@Pl

też właśnie bym chciał ale nie widziałem ofert narazie. mnie interesuje też jak to wygląda czy ciężko itp.

krak
@Pl

widziałem, że na stronie coś takiego pisze że zainteresowani mogą napisać maila to może też tak można jakoś co myślisz?

sajko
@krak

gdzie to masz, bo ja widzę tylko ogólny mail i nr telefonów w zakładce kontakt

Mołotow
@sajko

To spróbujcie może, jak ktoś odbierze to pewnie jakoś pokieruje gdzieś, czy przekieruje telefon. Lepsze to niż takie gdybanie

sajko
@Mołotow

no tak ale zasięgnąć języka jeszcze chyba można prawda?

@krak

Nie można. Napisali na stronie, żeby was wszystkim zmylić, takie łapserdaki.

Nie można.

@sajko

Czekaj, już telepatycznie wysyłam print screena, żebyś mógł znaleźć.

Adwokat
@ironia_alert

Po to chyba jest ten portal żeby dostać jakąś informacje no nie?Dużo się można tak dowiedzieć, widać że tu raczej są dobre opinie i ludzie pomagają, ale po co ta ironia jak to nic nie wnosi ,a jednak zapytać to nie grzech prawda??

moksal
@Adwokat

No ale pytanie o to, czy można wysłać maila...no blagam...

dex
@moksal

Myślę, że po 3 miesiacach już to załatwił, twój komentarz jest zbędny

Kendo

Jest obecnie zapotrzebowanie na jakichś pracowników w tej firmie, czy raczej cisza?

@Kendo

Tak jest. Obecnie przyjmowani są operatorzy maszyn

@Edmund

Znalazłem takie ogłoszenie, ale nie ma tam co oferują

@Edmund

Interesuje mnie szczególnie umowa i czy praca zmianowa

sikora
@Kendo

ja miałem tu umowe o prace

@sikora

A wiesz czy każdemu dają?

@Kendo

Każda umowa tutaj jest umową o pracę w pełnym wymiarze godzin

Super, dzięki za potwierdzenie

@Edmund

A dają na nieokreślony? Jak tak to po jakim czasie?

@snejp

Tak, zazwyczaj po dwuletniej umowie przechodzi się na umowę "na czas nieokreślony"

A to spoko

Thx

@Edmund

A jakie trzeba mieć doświadczenie?

@Ewa

Do pracy na stanowisku produkcyjnym nie jest wymagane doświadczenie. Może to być zarówno pierwsza praca jak i zajęcie dla osoby mającej za sobą czas spędzony w innych zakładach. W zasadzie najistotniejsze u nowego kandydata będą predyspozycje takie tj. spostrzegawczość, sprawność fizyczna (najbardziej manualna), sumienność i zaangażowanie w powierzone zadania. Jeśli potencjalny nowy pracownik będzie się tym wykazywał to praca tutaj nie sprawi mu problemu.

jomal
@Edmund

A sprawdzają to jakoś podczas rozmowy, typu jakieś zadanie do wykonania?

@jomal

Od tego jest okres próbny. Pierwsza umowa. W tym czasie wszystko się wyjaśnia

jomal

Okej, ma sens

Moze ktos podlinkowac Waszą strone? Bo jest kilka Marpoli

@Adam

Proszę bardzo https://www.t-errepolska.com/

Daman

Warto wysłać im cv na maila z dopiskiem jakie stanowisko by mnie interesowało skoro nie ma ofert? Patrzą na to w ogóle?

@Daman

Oczywiście, że warto. Człowiek zdecydowany na konkretne zajęcie jest z całą pewnością lepszym kandydatem niż osoba której wszystko jedno

Daman

Dobra, tak zrobię, dzięki

@Edmund

a rozpatrują w ogóle aplikacje inicujące?

@Daman

ktoś może tak robił i uzyskał efekt?

@hugson

Oczywiście, np ja. Czy aplikacje są rozpatrywane? Na co dzień widzę nowe osoby więc tak, są rozpatrywane

@Edmund

widzę, że moja odpowiedź zniknęła... w każdym razie super, dziękuję

Operator Maszyn

Taki sam przebieg rozmowy jak we wcześniejszych wpisac. Tj rozmowa z kadrówka w obecności innego kandydata do pracy. Przedstawione benefity na kartce, w tym z góry określona stawka brutto(okolice 4k), pare kartek do wypelnienia typu "jaki powinnien byc dobry operator maszyn". Po wstepnej prezentacji firmy i zalet nastepuje oprowadzenie przez HR po produkcji, wybrane rozmowy z pracownikami przy maszynach z pytaniami typu: jak sie pracuje, jak wynagrodzenie, od kiedy pracujesz. Cała praca jest niestety na stojąco bez mozliwosci np kontroli detali/zgrzewania na siedząco. Niektorzy pracownicy bardzo szybko robili bo jak wspomnieli niektore normy sa duże. Brak wiatraków, brak stołków, brak miejsca na napoje przy stanowiskach pracy, zeby sie wyrobić normę trzeba nadrabiać stracony czas na innych wysokich normach.

Czy podoba się praca, od kiedy można zacząć?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Witam. Jak wygląda praca po przejęcie Marpolu przez T.erre Polska? Jaka płaca na początek na stanowisku produkcyjnym?

ash
@Marcin

Z perspektywy pracownika, to nic się nie zmieniło, pracuje się tak samo

peter
@ash

a dawno już było to przejęcie? czy to świeża sprawa?

Zofia
@peter

A przypadkiem czy gdyby był nowy to by to podkreślił? W sumie trudno wtedy by na temat zmian się wypowiadał.xd A na jakie stanowisko kandydujesz?

Garro

Czy są tu jakieś dodatki?

@Garro

Chodzi zarówno o finansowe jak i te pozapłacowe

@Garro

Mogę się wypowiedzieć tylko o dodatki dla pracowników fizycznych. W skład wynagrodzenia za pracę wchodzi: -podstawowa stawka (od 1.06 tego roku to 3500 zł na start) - premia wydajnościowa - premia frekwencyjna - dodatki z ZFŚS ("wczasy pod gruszą", premia roczna, premia świąteczna, "mikołajki") - pakiet medyczny z PZU (dla pracowników oraz ich rodzin) Oprócz tego zdarzają się nadgodziny, oczywiście płatne (50%, 100%, 200%) Możliwa jest również uznaniowa premia od kierowników. W zakładzie funkcjonują związki zawodowe które również oferują dodatkowe bonusy. Dokładna wartość dodatków jest przedstawiana przy okazji rozmowy kwalifikacyjnej, więc zapraszamy. Panie w kadrach na pewno wszystko lepiej wyjaśnią. Pozdrawiam

@Edmund

Wygląda obiecująco, a to jaka jest płatność za nadgodziny to od czego zależy?

@Garro

Nadgodziny w tygodniu to 50% do stawki podstawowej. Sobota to 100%, jeśli zdarzy się niedziela lub święto to 200%. Ogólnie bardzo fajny dodatek

@Edmund

To naprawdę bardzo dobry dodatek

@Edmund

A to jeszcze dopytam, mam nadzieję, że nie przeszkadza takie to dopytywanie moje, ale tak z ciekawości czy często są nadgodziny czy to raczej okazjonalnie? I rozumiem, że pewnie najczęściej wypadają w tygodniu tak?

@Garro

Niestety nie da się tego dokładnie określić. W zeszłym. To zależy od natężenia zleceń. Niemniej jednak zdarzają się. Fakt, najczęściej w tygodniu, choć soboty również się zdarzają. Zazwyczaj są to pierwsze zmiany.

@Edmund

Przez niedopatrzenie ucięło mi cześć zdania. Przepraszam. W zeszłym roku bywały w różnych okresach. Dwa lata temu dosyć często.

Okej, rozumiem

@pytanie

jest jakiś autobus pracowniczy ?

@@pytanie

Jest trochę niżej dość sługi wątek na ten temat

pinkfloyd

Jakie obowiązki się wykonuje? (produkcja)

@pinkfloyd

a to jest jakieś zapotrzebowanie tam teraz?

Tak

@pinkfloyd

gdzie to znajdę? bo przeszukałem i nie widzę nic

Aplikuj.pl

Szukaj pod T.ERRE POLSKA

@pinkfloyd

a to nieznana mi do tej pory strona

@pinkfloyd

dlaczego pod taką nazwą? Jakaś spółka czy coś?

@emo

Od 2020 roku Marpol przeszedł pod grupę Borghi. Powstało w ten sposób T.EERRE POLSKA. Jeśli chodzi o zakład to w zasadzie w funkcjonowaniu wiele się nie zmieniło. W związku z powyższym, ogłoszenia o pracy są opatrzone nowym logo i nazwą firmy.

a, rozumiem, dzięki

johnny

Ilo minutowe są przerwy na produkcji?

@johnny

30 minut. Jest to nawet ujęte w ofertach pracy.

@Edmund

To nie widziałem takiego wpisu tam

Amstrong
@johnny

Następnym razem czytaj uważniej, bo stoi jak byk ;)

@Amstrong

Pewnie, postaram się. A wy na produkcji robicie? Jak się wam robi?

@johnny

To jest zakład produkcyjny, a to samo w sobie tworzy już pewną specyfikę. Jeśli jednak jest się w stanie przejść do porządku dziennego z tym, że wykonuje się te same czynności przez dłuższy czas, to praca jest spoko. Wiadomo, trafiają się kwiatki narzekające na wszystko wokół ale to jest wszędzie, więc da się i do tego przyzwyczaić. Z ludźmi w pracy można naprawdę dobrze żyć, płaca na stałej umowie coraz bardziej oddała się od minimalki :) , ja w dalszym ciągu uważam, że jest to jedno z lepszych miejsc w których pracowałem

Amstrong
@johnny

Mi się dobrze robi. Wiesz, w przeciwnym razie nie pracowałbym tutaj.

Brzmi dobrze

Trio

Zgadzam się szczególnie w poniedziałek na pierwszej zmianie kierownicy i brygadziści udają że nie widzą i nie czują.

Edmund

Zdajesz sobie sprawę, że jeśli wiesz i widzisz a coś się stanie to jesteś tak samo winny jak reszta którą noc z tym nie zrobiła? Jak sądzę, nie poszedłeś z tym do BHP , mimo że ktoś taki może zrobić krzywdę sobie lub innym?

Edmund

Jeśli zostało od razu zgłoszone to nie wierzę, że nie było reakcji. Proszę bez ściemniania. Co innego jak po czasie takie historie wychodzą

były

co słychać na zakładzie, jakieś zmiany, czy nihil novi?

Jajko
@były

A no leci. Ogółem raczej w porządku

Jajko

A od dawna cie nie ma?

@Jajko

no już chwilę będzie, a co?

@Jajko

tak tu zaglądam czasem po prostu z ciekawości

bhb
@były

a na jakim stanowisku pracowałeś? chciałbym dowiedzieć się kilku rzeczy o operatorze

sojka
@bhb

kilku tzn? o ile cie to jeszcze interesuje to coś tam moge powiedziec

bhb
@sojka

jakie warunki pracy, jakie godziny, na ile zmian, takie podstawowe informacje

west
@bhb

ktoś coś powie na ten temat?

Konik

jak duże trzeba mieć doświadczenie w pracy na produkcji?

@Konik

czy to może być np pół roku za granicą czy więcej trzeba?

@Konik

Kolego doświadczenie nie jest Ci tutaj potrzebne gdyż produkcja jest specyficzna. Wszystkiego cię tutaj nauczą

o, to dobrze. dzięki

@Edmund

A jest jakaś osoba, która uczy konkretna czy kto ma akurat czas? W pierwszy dzień już coś się robi??

Tytus
@pytanie

a co chcesz stać w kącie i się przyglądać? po to się idzie do pracy. jak masz się nauczyć jak nie w praktyce? ja się nastawiam że w pierwszy dzień już coś pokazują

@Tytus

Za przeproszeniem, ale wolałbym gdyby odpowiedział mi pracownik na pytania. A po drugie, jak sam zresztą stwierdziłeś, w pierwszy dzień mogą tylko coś pokazywać, a niekoniecznie się już coś robi

@pytanie

Pierwszy dzień to szkolenia i wstępne zapoznanie się ze stanowiskami. Trener prowadzi Cię do przewidzianego wcześniej kierownika a ten oddaje Cię pod opiekę brygadzisty. Brygadzista pokazuje Ci jedno ze stanowisk pracy, tłumaczy na czym polega dana operacja i uruchamia proces. W pierwszym dniu masz obowiązek zaznajomić się z dokumentacją stanowiskową (zrozumieć ją). Później zaczynasz pomału wykonywać czynności odpowiednie do danego stanowiska i procesu. Oczywiście wszystko pod kontrolą brygadzisty lub przydzielonej Ci osoby. Nic strasznego

@Konik

Żadnego wszystkiego Cię nauczą.

@Edmund

Dzięki wam za taką wyczerpującą pomoc! Pozdrawiam

sobień
@Edmund

Jeśli mógłbym jeszcze dopytać to czas na ta nauke i opieke brygadzisty jest wyznaczony czy to zależy od brygadzisty, że on stwierdzi w pewnym momencie, że mogę samodzielnie już pracować?

@sobień

Czas szkolenia na stanowisku jest oczywiście ustalony, jeśli dobrze pamiętam to są to cztery dni. Nie zmienia to faktu, że brygadzista z kierownikiem są głównymi osobami które mogą stwierdzić czy już możesz samodzielnie wykonywać swoje obowiązki. Sądzę jednak, że jest to czas w zupełności wystarczający do rozpoczęcia pracy na produkcji.

Niko
@Edmund

No tak bo kierownicy najwięcej wiedzą jak ktoś pracuje chyba że słupków wydajności i nic poza tym ich nie obchodzi bo nic więcej w tym zakładzie nie jest istotne ????

@Niko

Przypomnę tylko, że to jest zakład produkcyjny. Są założenia i wytyczne których trzeba się trzymać.

sobień
@Edmund

Dzięki za dokładną odpowiedź. Widać, że ludzie tu są spoko

Polo
@Edmund

A jakież to założenia i wytyczne których się trzeba trzymać? Może trochę szczegółów.

@Polo

Założenia o których mowa, są zapisane na tablicach przy których odbywają się spotkania kierownictwa na hali produkcyjnej. Dla nas wyrażane są one w właśnie w formie norm w kartach pracy

west
@Edmund

czyli o tym dowiadujesz się podczas przyjęcia, o tych założeniach

Antek

Czy na stanowiska operatora trzeba mieć jakieś uprawnienia?

@Antek

Tudzież jakiekolwiek inne papiery?

banny
@Antek

raczej pewne doświadczenie pasuje mieć

banny
@Antek

uprawnienia na wózki miłoby by było ale niekoniecznie wymagane są

@Antek

Chodzi o operatora maszyn? Czy operatora wózka widłowego?

O operatora maszyn

@Edmund

Jesteś mi w stanie coś więcej powiedzieć?

@Antek

Operator maszyn w tym zakładzie nie potrzebuje żadnych dodatkowych uprawnień. Jego praca polega na obsłudze maszyn. Wszelkie potrzebne szkolenia prowadzone są na miejscu.

@Edmund

I wiesz może jakie to są szkolenia?

@Antek

Szkolenia stanowiskowe. Nic wielkiego. Ogólnie objaśnienie zasad działania maszyny i cyklu pracy

@Edmund

Okej, czyli raczej w standardzie, dzięki

Kacper

Czy przyjmą mnie na produkcję bez doświadczenia?

@Kacper

Doświadczenie nie jest tutaj wymagane

@Edmund

a na produkcje w zasadzie jest coś wymagane od kandydata???

@Edmund

czy jak się ma ogólne ogarnięcie i chęć do pracy to już jest wystarczające

@Franek

Ogarnięcie i sprawność fizyczna. To wystarczy by zacząć

@Edmund

czyli po prostu się przychodzi podpisuje umowę i w pierwszy dzień już coś tam będę robić tak?

@Franek

Wcześniej są badania, BHP, szkolenie ogólne przez trenera (zasady i systemy funkcjonujące w zakładzie), dopiero później obchód po zakładzie, na przydzielonym na ten dzień stanowisku, zapoznanie z dokumentacją stanowisko są i BHP. Jak to wszystko się odbędzie, zaczynasz prace pod okiem innego pracownika i brygadzisty.

@Edmund

bhp i trener to wszystko jest na jeden dzień przewidziane czy na dłuższy okres czasu?

@Franek

Dzień przewidziany na szkolenia trwa tyle co zmiana czyli 8 h. Spokojnie można ogarnąć wszystko co istotne

@Edmund

aha, no to dobrze. w sumie podobnie już miałem ale wolałem spytać. dzięki wielkie, dobrze że można jeszcze przed rozmową o takie rzeczy tutaj dopytać bo to zawsze mniejszy chaos

Raczej 4h reszta zmiany praca przy maszynie

@123

W sensie? Nie rozumiem co masz na myśli do końca

@Franek

To że 4h szkolenia resztę zmiany pracujesz na maszynie po krótkim wytłumaczeniu przez innego pracownika

@123

aha, czyli w takim razie nie może to być jakoś szczególnie skomplikowane

@123

no i sumie nic tak nie uczy jak praktyka i im wcześniej się do niej przejdzie, tym w sumie lepiej

Ten dzień jest płatny??

@Ewa

Tak. To jest płatny dzień

@Edmund

no ja szczerze mówiąc sobie nie wyobrażam, żeby miało być inaczej.

miro

obsługa maszyn jest ciężka na produkcji do nauczenia?

@miro

widziałem ogłoszenie i że nie trzeba doświadczenia więc nie będzie myślę problemu się dostać ale nie wiem jak później czy dam radę.

często są nocki?

Turo
@miro

Nie znamy cię to tak trudno przez ekran stwierdzić czy będzie dla ciebie ciężko. Dla mnie nie jest ciężko, na początku na pewno jest gorzej jak się musisz wszystkiego nauczyć i zapamiętać.

Turo
@miro

Tyle pytań nawet nie zauważyłem. Jak już się dostaniesz to myślę że dasz radę.

joppa
@Turo

jest ktoś oddelegowany do nauczenia ?

@joppa

Marpol w Czechowicach, to zakład produkcyjny. Zakłady mają to do siebie, że mało który produkuje to samo co konkurencja niedaleko. W związku z tym, każda maszyna jest nowością dla osoby przychodzącej do pracy. Nie ma tu większego znaczenia czy pracowało się gdzieś wcześniej na produkcji czy też nie. Trzeba się wszystkiego po prostu nauczyć od podstaw i już. Nikt nie przyszedł tutaj z doświadczeniem, więc każdy z nas był wysłany na szkolenie się (normalnie pracuję ale po wytłumaczeniu co i jak, oczywiście pod nadzorem).

kajko
@Edmund

ile trwa szkolenie i wdrazanie nowej osoby?

@kajko

To zależy. Na maszynach to kilka dni, jak dobrze pamiętam to 3-4. Później leci już produkcja, choć dalej pod okiem brygadzisty. Na spawalni samego szkolenia mają też tyle ale wdrażanie trwa zdecydowanie dłużej. Ogólnie nowy pracownik pracuje pod okiem kogoś innego (brygadzisty lub kogoś z większym stażem, jak w innych zakładach)

kajko

dzięki!

Talar
@kajko

Raczej w ich interesie jest żebyś wiedział co masz robić.

@Edmund

to w takim razie ile czasu ktoś patrzy na ręcę nowego pracownika?????

@Jarek

Do czasu aż "góra" uzna, że nie wytwarza braków i można mu powierzyć pracę bez strachu o efekty. Ogólnie czas umowy próbnej jest na to by sprawdzić człowieka (choć przy maszynach zdecydowanie szybciej ludzie wprawiają się. Później to tylko praktyka, doświadczenie i szybkość)

khaki
@Jarek

Jakby nikt nie pilnował to zaraz coś mogłoby pójść nie tak. Moim zdaniem to dobrze, gorzej jakbyś musiał się domyślać co gdzie.

rojo293
@Jarek

pierwszy raz idziesz do pracy że cię to tak bulwersuje? albo źle to odbieram no ale normalne że trzeba czasu tak jak koledzy tu mówili żeby nabyć doświadczenia.

@khaki

ja nie mówię że to źle. pytam po prostu jak to wygląda w praktyce żeby też wiedzieć na co się nastawiać

Mołotow
@miro

Moim zdaniem nie jest trudna tylko trzeba się skupić i chcieć pracować.

@Mołotow

To raczej wszędzie trzeba się skupić

Liro

nie ma tutaj problemów z dojazdem?

Lucek
@Liro

Ja nie spotkałem się, żeby ktoś miał problem. Mieszkam w Czechowicach i jest w sporo autobusów.

@Liro

zależy skąd dokładnie dojeżdżasz, ale jest też bezpłatny autobus od dworca PKP Bielsko Główna i ja nim czasem jeżdżę

Liro
@Mikros

zorientuje sie jak on odjeżdża, bo chyba byłby mi najbardziej na rękę

Dorim
@Liro

Owszem że są panie z biura zachwalając chyba z nudów firmę. Zapomniały dodać że budy nie jeżdżą na nocki które firma wprowadziła

@Dorim

z tego co się orientuję, to panią z biura nie jestem, ale co ja tam wiem... plus nie kojarzę, żebym cokolwiek zachwalał, ale ok

furiat
@Mikros

Może że jest bezpłatny autobus. Dojdziesz do tego co ma w głowie raczej nie

@furiat

to stwierdzenie faktu raczej zachwalaniem nie jest wg mojej logiki, ale cóż.

On nie jest bezpłatny!

tzn

tzn są jakieś dofinansowania do niego czy po prostu jest miejska i tyle?

dobovic
@tzn

Na ogłoszeniu jest że zapewniają transport pracowniczy więc nie wiem jak to jest. Wartałoby zapytać tam na rozmowie.

@dobovic

dlatego kieruję pytanie do @Ja bo on zdaje się mieć info na ten temat

dobovic
@tzn

tyle że po takim czasie to może być ci cieżko otrzymać odpowiedź.

@dobovic

Jest bus który dowozi do pracy ale trzeba płacić.Jakąś część płaci zakład .Z dworca 40 zł musisz zapłacić . Potrącają z pensji.

ok, dzięki

lago

Jak się pracuje w laboratorium? Jest dobrze wyposażone?

Arek

Czy wszystkie etapy procesu przygotowania i wykonania projektu są wykonywane w firmie? Czy firma ma jakichś podwykonawców?

@Arek

Panie kolego, to nie jest opinia o firmie. Wątpię, by ktokolwiek mógł odpowiadać na tego typu pytania na forum . Sądzę, że najlepiej skontaktować się z zakładem w celu ustalenia interesujących Pana kwestii. Z całą pewnością wszystko zostanie objaśnione przez osoby kompetentne w tym temacie.

Arek
@Edmund

Dobrze, skontaktuję się bezpośrednio w takim wypadku.

Alex

Dzień dobry. Jakie są godziny pracy w biurze? Tak standardowo 8-16? Czy można sobie operować jakoś tym czasem. Jeszcze chciałbym dopytać o kwestię. Jest możliwość pracy zdalnej?

Biggie
@Alex

Podbijam, jest tu ktoś z biura może?

hm
@Alex

a czemu tak od razu praca zdalna? może jakieś zapoznanie z praca ludzmi i dopiero rozmowa o zdalnym?

Biggie
@hm

No ale nie chodziło mi o to że od razu, tylko czy można W OGÓLE, bo teraz dużo firm powprowadzało taką możliwość, a mi wcześniej taki system odpowiadał. Ja doskonale wiem, że ciężko jest na początku z pracą zdalną, jak się dopiero zapoznaje z obowiązkami i nawet ciężko by było chyba cokolwiek się nauczyć. Nie wiem, ale nie wyobrażam sobie czegoś takiego...

hm
@Biggie

no słusznie sobie nie wyobrażasz bo to by było mocno utrudnione. nie wiem, to pewnie zależy od stanowiska, czy ono pozwala na to by pracować zdalnie i nie musisz ustalać czegoś np z innymi osobami. takie rzeczy ustalałbym w trakcie rozmowy rekrutacyjnej od razu

Alex
@hm

Ja też nigdzie nie powiedziałem, że od razu, skąd ten wniosek? Ale generalnie podpisuję się całkowicie pod tym co napisał Biggie

@Biggie

byliście już może na rozmowie? wiecie jak to wygląda?

@Biggie

chodzi mi głównie o to po jakim czasie dają odpowiedź i czy się odzywają nawet jak się nie dostało

Lando
@fortekx

jeśli im zależy na szybkim zatrudnieniu to razej powinni się szybko odezwać. nigdy nie trwalo to jakoś bardzo długo

@Lando

no trudno żadnych konkretów chyba nie poznam więc czekam cierpliwie i tyle . dzięki

Lando
@fortekx

no bo skąd mamy ci wytrzasnąć konkrety? to nie jest tak, że każdy proces rekrutacji trwa dokładnie tyle samo w przypadku każdej osoby z osobna, to dużo bardziej skomplikowane, my nie mamy takich informacji

no okej

@Lando

powiedziałem dzięki, nie trzeba już drążyć tematu

pyt

jak tak to co wchodzi w skład?

he?
@pyt

Ale w skład czego bo ci ucięło?

Zostaw merytoryczną opinię o T.Erre Polska - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w T.Erre Polska?

Zobacz opinie na temat firmy T.Erre Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 171.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w T.Erre Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 10 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy T.Erre Polska?

Kandydaci do pracy w T.Erre Polska napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

T.Erre Polska