Unicall brand of Natural Pharmaceuticals

Opinie o Unicall brand of Natural Pharmaceuticals

~maturzysta

i pomyśleć że miałem tam pracować w wakacje - nawet reklamę u nas w szkole robili rozdając ulotki. Pewnie szukają nowego mięsa do rzucania..[usunięte przez admina] Nie IDE! :D

ktoś tam

Pani MS Teamleader pewno napisala:P

Amanda

Matko Co to za firma ? chciałam tam aplikacje wysłać ale po tym co się naczytałam to Nigdy z życiu. jakaś patologia? da się tam wgl pracować bo po tym co czytam to chyba nie ;) pzdr i powodzenia ;) ;P

amorek

zdecydowanie nie polecam, dobre wrażenie i profesjonalizm na początku może zmylić jak piszą poprzednicy, krótka piłka sprzedajesz pracujesz dalej-przestajesz sprzedawać, kilka coachingów ci zrobią w ramach pomocy, jeśli dalej nie sprzedajesz to do widzenia bez dyskusji, ale i tak najgorsze jest podejście przełożonych do konsultantów, temat rzeka, jeszcze się dużo muszą nauczyć...

zwolnienia ostatnimi czasu to jakas plaga... nie czuje sie najlepiej, dziwna atmosfera... a obiecywali calkiem co innego....

miki

zgdzam sie z poprzednikiem, zwolnienia z dnia na dzien, ludzie przestraszeni, ogromny nacisk na sprzedaz a pieniadze male, klimat ciaglej niepewnosci i stra (usunięte przez administratora) przed zwolnieniem, praca bardzo niepewna, jak ktos nie wierzy i chce sie przekonac o tym osobiscie to zapraszam na szkolenia bo sa co tydzien (taka rotacja pracownikow teraz tam jest)

Marcinkiewicz

i kolejne dziwne zwolnienia, niemila atmosfera, dziwni ludzie nad telemarketerami...... coraz fajniej w tej firmie.... ehhh....

Ale tu macie pisac o Kelly a nie o Unicall ! Kelly zatrudnia, szuka ludzi, a to w Unicall pracujemy i ludzie z Unicalla nas zwalniają i tworza atmosfere. Zastanowcie sie co piszecie, bo czasami az zal sciska jak sie czyta wypowiedzi niektorych młodych i \\\"inteligiętnych\\\" ! Ja o Kelly mam super opinie, o Unicallu gorszą ...

uni

ta firma to 1 wielka porazka... niektorych tam zwalnia sie od reki z dnia na dzien bez powodu prawie. Nie wiem kto taki madry trzyma tam jedenego z najwiekszych c (usunięte przez administratora) ow unicalla B. a innych sie od tak zwalnia

meee

twoja wypowiedz jest jasna i zrozumiala ze na pewno sie tam nadajesz ;))

pssssss

tak :)

karolina90

Witam że to call center UNICALL znajduje się na rejtana 36? Chciałabym tam aplikować bo nie mogę sobie nic znaleźć w Rzeszowie. PRoszę o odpowiedź

boss

jesli chodzi o firme to lipa lipa lipa, niepolecam. przedszkole dla duzych dzieci:) liderzy po szkole sredniej, a jesli nie to wlasnie tak sie zachowuja :) ale to tylko moje zdanie,pozdrawiam

pwlak

zmienic to sie moze .... ale na gorsze z dugiej strony czy moze byc gorzej? a nowy leader ?? cieeeeeekaaweeee

kastrator

ta praca to komedia dla studentow i ludzi bez ambicji. Wiellkie liderki uwazaja sie za swiete krowy ))) w ogole podejscie przelozonych do konsultanow to paranoja. nie szanują nikogo tylko patrza jakby tu obciac system motywacyjny o 2 zł ;)

Bombel

W sumie gdyby to było takie dobre to ludzie sami by chcieli kupowac, a nie jakies umowy na suplementy proponowac, phii - pic na wode.

omega

nie wciskaniu za 90 zl miesiecznie, tylko proponowaniu! Ludzie po drugiej stronie wiedza, ze kolejne opakowania tyle kosztuja, poniewaz sa o tym poinformowani! Wiec wiedza na co sie pisza!

allo kallo

to było do wszytkich, którzy pisza zle i sa juz podpadnieci. nic im juz nie zalezy i pisza glupoty

allo kallo

to dalej niech cie głowa boli. jedno jest pewne albo jestes podpadniety i chcesz zeby cie nie zwolnili i wykorzystujesz to forum do tego celu albo nie wiem co.bo jakos u nikogo nie wiedac pozytywnych postów

lipa

Nie wszystkie liderki maja sie za "nie wiadomo kogo"! Po za tym dlaczego tak twierdzisz i oceniasz wszystkie w ten sam sposob? Przeciez masz nad soba tylko jedna. Wiec nie wiesz tak naprawde jak wywiazuja sie z obowiazkow pozostale. Masz zle doswiadczenia odnosnie jednej z nich: nic prostszego jak tylko porozmawiac z przelozonym i wszystko wyjasnic.

Zostaw merytoryczną opinię o Unicall brand of Natural Pharmaceuticals - Rzeszów

• Jak się pracuje w Unicall brand of Natural Pharmaceuticals?

Zobacz opinie na temat firmy Unicall brand of Natural Pharmaceuticals tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unicall brand of Natural Pharmaceuticals?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 18 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Unicall brand of Natural Pharmaceuticals?

Kandydaci do pracy w Unicall brand of Natural Pharmaceuticals napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Unicall brand of Natural Pharmaceuticals