Chemitech Sp. z o. o.

Opinie o Chemitech Sp. z o. o.

Igor

Co słuchać w firmie? Taka cisza na forum? Tak dobrze się pracuje, że nie chce się wam już pisać? Miałem nadzieję na opinie pracowników

Iza

@KAM na pewno pomocne dla osób, które pytały o dane stanowisko będzie opisanie warunków pracy, na jakie można w Chemitech liczyć. Jaka jest umowa, godziny pracy, czy są wolne weekendy, jakie jest ubezpieczenie? To na pewno pomoże innym w wyborze pracy.

Czy ktoś ma informacje/szczegóły odnośnie pracy jako magazynier/kierowca we Wrocławiu jak to wygląda od środka?

KAM
@Anonim

hej, no jak wygląda... normalnie potrzebujemy do zespołu takiej osoby. Jeden z naszych kolegów postanowił rozwijać swoją karierę w innym miejscu. Mamy tu fajny i ambitny zespół i liczymy na pozyskanie również kogoś kto polubi i pracę w naszym zespole ale również może przyniesie wiele nowych pomysłów... Pozdrawiamy i zapraszamy do współpracy.

tadek

z tego co widzialem w internecie potrzebni sa kierowcy/magazynierzy do wroclawia i krakowa

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Chemitech Sp. z o. o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Chleby cheese

Jakimi samochodami jeżdżą PH

Steel

Witam wszystkich.Pojawiło się ogłoszenie na handlowca rejon Śląski,czy ktoś wie o się stało z poprzednim handlowcem,jakie zarobki,auto itp. Za wszelkie info będę wdzięczny.

msso

Pracowałem w Chemitechu w Krakowie jako kierowca dobrych parę lat były dobre i złe momenty ale ogólnie wspominam ten czas jako Bardzo Dobry powiem tak Plusy mogę dać za: Praca w nowych samochodach, wynagrodzenie ja miałem zadowalające, czyste warunki pracy, jak się człowiek odrobił to nie było problemu ze sobie posiedział :) oczywiście bez przesady, nie było problemu z urlopami i nadgodzinami, ogólnie powiem tak było FAJNIE każdy ma jakieś wizje i wymagania co do pracy ale jak się starasz i nie zawalasz to w tej firmie było naprawdę spoko, co do ekipy to zawsze jest ktoś kogo się lubi i nie lubi , co do szefa to musze powiedzieć że ten człowiek nie raz mi pomógł czy to z pożyczeniem samochodu czy z innymi rzeczami. Podsumowując: pracowałem tam około osiem lat jako kierowca i polecam tam prace na stanowisku kierowca Pozdrawiam. M.S. aha pozdrawiam ekipę z lat 2003-2010 miło się z wami pracowało, nową też

józek

Targety jak wszędzie jakieś są... Ludzie fajni i potrafiący się wzajemnie wspierać, choć każdy odpowiada za swoją działkę w pracy. co do kasy nie jest źle dużo zależy jakie stanowisko i jak przykłada się do pracy generalnie jak wszędzie. Nasza firma dobrze się rozwija więc i wyzwania są odpowiednio zweryfikowane, ja tam nie mam problemów tu z pracą mogę jedynie zachęcić a potrzeba nam zawsze fajnych chcący cos osiągnąć ludzi. :)

mariano

Witam, czy ktoś może coś aktualnego napisać o tej firmie? Jak z wykonaniem targetu oraz samymi zarobkami jako PH w tej firmie? Jak z atmosferą w pracy?

rufo

Są @piątek benefity, z tego co napisali w ogłoszeniu to masz prywatną opiekę medyczną, a sam handlowiec dostaje też telefon oraz samochód służbowy, więc całkiem spoko

leon

ja właśnie zaczepiłem się w innym oddziale firmy i muszę powiedzieć że miałem ludzkie obawy jak to w nowej firmie. Ale już po pierwszych dniach poznałem że to fajny zespół i świetnie sobie firma radzi na rynku. Co nie znaczy że mają łatwiznę troszkę trzeba się jednak przyłożyć ale no z tym się akurat liczyłem. Polecam i pozdrawiam uczestników.

tak tak

byłam dziś na rozmowie stanowisko biurowe, całkiem fajna i udana, ale nie wiem jak tam realnie jest? możne ktoś podpowie jak to wygląda od środka?

siema

tak tak ja mogę powiedzieć że szukają na ten moment handlowców w terenie głównie na region górnego śląska i warszawy, choć wiem że i poznania... Sporo się w chemitech zmieniło jest sporo młodych ludzi szczególnie przy obsłudze klienta, mają fajny zespół. mimo że młodzież zastępuje swoich poprzedników znakomicie sobie radzą. coś mogę na ten temat powiedzieć gdyż współpracuje z tą firmą dość długo. Szczerze polecam jeżeli ktoś szuka ciekawej pracy i ambitnej.

TVN

jest rekrutacja do biura, firma szuka kogoś z językiem angielskim i dobrą znajomością programów magazynowo-sprzedażowych (CDN XL), dużo kontaktów z dostawcami zagranicznymi, jak szukacie takiej pracy wysyłajcie CV. Praca bardzo rozwojowa i ciekawa, jest możliwość awansu a przede wszystkim maja fajny zgrany zespół.

sie ma

pytacie czy zatrudniają, z tego co wiem szukają wartościowych ludzi, z którymi firma będzie się mocno rozwijać. Mają super ofertę dzięki której można zdobyć fajnych klientów jak i z nimi się rozwijać. Ze swej strony polecam fajny zespół i możliwości do rozwoju, dla oczywiście chętnych do pracy. polecam

Ludzik

Działając jako przedstawiciel handlowy podejrzewam, że tyle ile wyjeździsz i sprzedasz tyle zarobisz. Chemitech w Krakowie ma dosyć spore udziały w rynku więc mając odpowiednie doświadczenie można chyba nieźle wyjść na tym interesie. Pytanie tylko czy to tak na papierze wygląda ładnie, czy rzeczywistość też jest taka kolorowa...

PaTENT

Nie wiem jak wcześniej było no ale teraz w zakładce Praca macie jedno ogłoszenie. Obecnie szukają kogoś na stanowisko Regionalnego Przedstawiciela Handlowego. Oferują to co zazwyczaj oferują osobie na takim stanowisko. W skrócie mówiąc: firmowy samochód, telefon, szkolenia i inne. Nie wiecie jakie są warunki finansowe ?

michalek

no i nikt nie napisał ;-( a mnie temat również interesuje bo piszą że najważniejszym elementem firmy są doświadczeni profesjonalni doradcy klienta, służący swoją wiedzą i doświadczeniem z rynku. Dzięki regularnym szkoleniom, wiedzy praktycznej oraz osobistemu zaangażowaniu, doradcy Spółki CHEMITECH są wysoko oceniani przez partnerów handlowych więc z tą umową to naprawde ważne

czarek

mam rozumiec ze w firmie nie ma zadnych zatrudnien totalnie - bo widze ze temat troszke prsymarl wiec albo nie ma zmiany w miesjcach rpacy albo po prostu ludzie nie maja co narzekac na firme po prsotu. tak wlasciwie to chcialbym miec cos do powiedzenia ale nawet nie mam co zaczepić nikogo :>czekam moze cos napsizecie.

rozowa pantera

A ja mysle ze kierowniczka z Krakowa robi dobrą robotę chocby dlatego ze sprawdza [usunięte przez moderatora] jakie i ile próbek daje klientowi robi mu wstyd a co

Zostaw merytoryczną opinię o Chemitech Sp. z o. o. - Kraków

• Jak się pracuje w Chemitech Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Chemitech Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Chemitech Sp. z o. o.?

Chemitech Sp. z o. o.