Seggment Arbeidsbemiddeling BV

Opinie o Seggment Arbeidsbemiddeling BV

Ta od bonow

Seggment Biuro jak każde inne Ale jeśli chodzi o firmę Scotch to szkoda mówić jedna wielka pomyłka nikt tam nie wie co się dzieje aż dziwne że ta firma jeszcze nie upadła pracują tam tylko Ci którzy nie potrafią naprawdę nic i trochę się dziwię kilku osoba którzy tam jeszcze pracują bo stać ich na coś więcej niż takie (usunięte przez administratora) jak scotch

Agata

@Nikita, nie zgodziłeś się z opinią @Iza. Czy byłabyś w stanie uargumentować dlaczego masz inne zdanie niż ten użytkownik? Na pewno jakaś część forumowiczów zastanawia się co konkretnie masz na myśli. Ponadto chcę Ci przypomnieć, że opinie pozostawiane przez Ciebie na tym forum powinny przedstawiać jasno i merytorycznie Twój punkt widzenia o SEGGMENT jako pracodawcy.

Iza

Żeby mieć dobrze w firmie trzeba sobie na to zapracować sumienną pracą!!!

Nikita
@Iza

Byloby pieknie gdyby bylo tak jak piszesz jednak tak nie jest

Bylem widziałem

Zacznę od tego ze biuro jak biuro Polacy za granica ,ktorzy mysla ze Boga za piety złapali bo pracują za biurkiem i niestety są wstanie zrobić wiele by posadkę zatrzymać. Nie ma co liczyć na pomoc trzeba ogarniać samemu tzn najlpiej znać trochę angielski by chociażby konto założyć samemu czy umówić się do lekarza w razie potrzeby (niby podstawy ale odradzam przyjazd typowemu świeżakowi). Nie ma się co bać bo w przeciwieństwie do rodakow holendrzy są bardzo pomocni. Lokacje różne ale raczej skromne kiedyś wyposazone ale co wspolne zostało sprywatyzowane przez starych pracownikow częste sa np kłódki w kuchennych szafkach ;) Pralki wspólne np 2 na ponad 20 osob podobnie z prysznicami. Mieszkalem w hotelu w ktorym byly osobne prysznice dla kobiet i męzczyzn jednak nie dalo się uzywac ich w tym samym czasie bo wywalalo korki:) Podstawowym wyposazeniem pokoju jest łozko szafa komoda i mini lodowka(co uwazam za plus) . Wielkosci pokojów są bardzo rozne mozna trafic na pokoj dwuosobowy wygladajacy jak jedynka ale tez na cos naprawde fajnego i jest to raczej kwestia przypadku . Jezeli trafi sie juz na jakąs lokację to w sezonie ciężko się przenieśc. Istnieja ludzie odpowiedzialni za hotele ale nie ma co na nich liczyc bo np dziure w oknie zalataja tektura( jeżeli już się łaskawie zjawią) hitem dla mnie było załatanie cieknącego sufitu taśmą klejacą. Wyplaty są na czas ale zwlaszcza na poczatku lepiej ogarnąc co jest napisane na salarisie i w razie jakichs wątpliwosci czy pomyĺek od razu zgłaszać.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Seggment Arbeidsbemiddeling BV się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Agata

Proszę Was o przestrzeganie regulaminu tego forum i zamieszczanie tylko wartościowych i merytorycznych wypowiedzi zachowujących kulturę wypowiedzi, aby były rzetelnym źródłem informacji o SEGGMENT jako pracodawcy dla tych użytkowników, którzy wchodzą w ten wątek przed podjęciem decyzji o ewentualnym aplikowaniu do tej firmy.

Agata

@Eryk, co konkretnie chcesz powiedzieć poprzez swoją opinię? Czy jest ona związana z wewnętrzną sytuacją w SEGGMENT? Zachęcam Cię do rozwinięcia swojego wpisu. Każda aktualna informacja dotycząca tej firmy, będzie ważna dla osób, które zastanawiają się nad współpracą z nią.

Eryk

Firma zatrudnia masę osób a kilka próbuje to wszystko zniszczyć.

Kaskakacha

Nie polecam agencji pracowałem pół roku jak bym miała wypisać co było nie tak było by tego sporo... Sporo...

Agata

@Zniesmaczona widzę że masz odmienną opinię od swojego przedmówcy - możesz wyjaśnić dlaczego? Forum stworzono celem zbierania informacji o pracodawcach, a żeby wasze komentarze były odpowiednio informacyjne należy je poprzeć argumentami. @zatrudniony przypominam o regulaminie forum (https://www.gowork.pl/regulamin) który zabrania ujawniania danych osobowych rzeczywistych osób (Obojętnie czy w postaci imion, nazwisk czy inicjałów).

@Agata

Agata, moja oczywiscie subiektywna opinia opiera się na mojej pracy dla biura Seggment. Pracuję już dość długo dla tego biura i nigdy nie miałam żadnych problemów z wypłatą, godzinami pracy czy wszelkiego rodzaju rozliczeniami. Seggment jest naszym pracodawcą a nie firma Scotch&Soda ktora jest klientem Seggmentu a większość ludzi, którzy tutaj się wypowiadają ma pretensje właśnie do osób ze Scotch&Soda. Niestety nie wypowiem się na temat mieszkań służbowych ponieważ posiadam własne mieszkanie ale co do całej reszty nie mam zastrzeżeń łącznie z pojazdami do pracy, ponieważ to jest dobra wola biura że udostępnia służbowe samochody a ludzie jeszcze o to mają pretensje. Mam nadzieję, że udzieliłam wystarczającej odpowiedzi, ale jeżeli nie to proszę pytaj.Pozdrawiam

Bella

Brawo! To prawda! Tam jest klika.

Zniesmaczona

Właśnie dlatego napisałam że to moja SUBIEKTYWNA opinia. Widocznie użyłam zbyt trudnego słowa.

Realista
@Zniesmaczona

Zbyt trudne to jest dla Ciebie logiczne myślenie widzę. Najpierw walczysz jak lew w obronie agencji, trudne przejścia ludzi z agencją seggment uzasadniasz ich błędami, mówisz mogą innej agencji poszukać, itp itd. Po to jest ta strona żeby każdy mógł podzielić się swoimi odczuciami a nie żeby pod każdą opinią jakiś zniesmaczony seggmento fanatyk mydlił innym oczy swoją wspaniałą sytuacją. Wiadome jest ze co człowiek to opinia. Ty zarabiasz tam grubo, napisałaś swoją opinię, super. Teraz daj się wypowiedzieć innym i zamiast znów pokazywać swoją rycerskość w obronie segmentu weź pod uwagę że nie każdy ma tak słodko jak ty masz. Z tego co pamiętam na scotchu i w segmencie najlepiej mieli lizusy i donosiciele. PS. Dobra wola agencji że udostępnia samochody haha kabaret. Seggment to jedna z niewielu agencji która pobiera opłaty z dowiezienie do pracy. Ogarnij się lala bo nie wiem w jakim ty świecie żyjesz.

Zniesmaczona

Skoro tak dobrze znasz język angielski i holenderski to po co w ogóle zacząłeś pracę przez Uitzendbureau? Zastanów się lepiej co sam zrobiłeś źle a nie co biuro zrobiło źle bo dla większości Polaków wszystkie biura są nie w porządku i zawsze coś jest nie tak.A Seggment jest OK i k okniec kropka

ola

nie polecasz tej agencji I 3 lata tam pracowales ???to cos tu nie jest jasne dla mnie

Magda M

Obelżywe miało być oczywiście. Błąd słownika. Przepraszam

Koko

Hehe dobrze powiedziane

Zniesmaczona

Nie podobają się mieszkania - idź na prywatne! Nie podoba się praca - jest kilka tysięcy innych biur w których możesz pracować! Jest mnóstwo osób które chwalą sobie Seggment i pracują tam długo i problemów nie mają a ja jestem jedna z nich.Dziekuje za uwagę.

Da wi D

Nie ma neta, (usunięte przez administratora) lokacje, Dojazd do pracy trwa godzinę, Dojazd do pracy jest w Holandii darmowy powyżej 10km a w Seggmencie zmuszają do zapłaty 25€ tygodniowo Do biura nie dodzwonisz w piątek, Wypłaty nigdy się niezgadzaja, Wstrzymują wypłaty. Donosiciele, konfitury na Scotchu..

Da wi D

Od czego zacząć bo będzie tego wiele: Pracowałam na Scotchu i znam tam wszystkich: podpierdalacze i donosiciele. Piszecie o Łysym a powiem wam ze (usunięte przez administratora) chłop i nigdy na nikogo nie donosił. Ten który go wygryzł ze stanowiska to dopiero pała bita. Pan Kubala, który się najpierw kolegował z Łysym a potem go regularnie podpierdalal do Waldka i Kotali. Następnie swoim kolegom i innym mierzy czas pobytu w toalecie dodam kolegujac się z nimi po pracy. (usunięte przez administratora) bierze ciuchy przed wyprzedażą(na kody dla pracowników z biura) ciuchy ze Scotcha taniej i sprzedaje w Koszalinie kolegom. Kaśce i Waldkowi liże rów żeby mieć układy. Ta jego Miarka rozkraczyla się swojemu chłopakowi dla kariery na Scotchu. Do czego to doszło szmule się szmac* dla 200€ hehe jakie bandyckie czasy..

Jaaaaa

Lewandowski to największy podpieprzacz na całym scotshu !!! Wielki pan Hahha chyba tylko swojej (usunięte przez administratora) ! ???????? Wogole to całe Alsmer nigdy nie doceniło pracownika ! Takie właśnie jest tam szefostwo pozdrawiam was największe nieroby ! ????????

Chiromanta

Witam,proszę o informacje, opinie odnośnie warunków pracy przez Agencję Seggment w sortowaniu cebulek lub wtykaniu etykiet.

Rena

Beznadziejne biuro warunki mieszkaniowe tragiczne wypłaty minusowe pracując oplacasz tylko domek i ubezpieczenie a na tydzień zostaje ci 50 euro.

@Rena

Ja w Seggmencie zarabiam całkiem nieźle i nie mogę na nic narzekać, więc albo dostałaś sporo mandatów albo nie chodziłaś regularnie do pracy bo w przeciwnym razie niemożliwe żebyś była na minusie.

Marcel

Witam,jakie są zarobki przez tą agencje mam 28 lat i planuje tam wyjechać mieszkanie mam zapewnione u znajomych proszę o odpowiedź.

krzysiek

cześć .to chyba nie jest miejsce do obrazania ludzi tylko do dzielenia się merytorycznymi spostrzeżeniami na temat firmy ,które mogą być pomocne przy podejmowaniu decyzji o zatrudnieniu

(usunięte przez administratora) im w (usunięte przez administratora) bekną za to mnie nikt w (usunięte przez administratora) nie robi

Zostaw merytoryczną opinię o Seggment Arbeidsbemiddeling BV - Leiden

• Jak się pracuje w Seggment Arbeidsbemiddeling BV?

Zobacz opinie na temat firmy Seggment Arbeidsbemiddeling BV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Seggment Arbeidsbemiddeling BV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Seggment Arbeidsbemiddeling BV