Seggment Arbeidsbemiddeling BV

Opinie o Seggment Arbeidsbemiddeling BV

Tomasz

@Grazyna Dlaczego uważasz, że pozytywne opinie nie powinny tu się znaleźć? Może ktoś ma odmienne zdanie gdyż jest zadowolony z pracy w firmie.

Kuba
@Tomasz

Odpowiedział pan Tomek, team leader, który ma ustawione wszystko pod siebie xD

Natalia

Polecam firmę Seggment! Wypłaty są na czas. Jak ktoś przyjechał do Holandii aby uczciwie zarobić to napewno odnajdzie się w tej firmie. Pomoc polskich koordynatorów jest bez zarzutów. Praca zazwyczaj jest od poniedziałku do piątku lecz dodatkowo w weekend można sobie dorobić . Jak najbardziej polecam !!! Moje sugestie dla SEGGMENT: Brawa dla Was ! Lubię atmosferę w SEGGMENT za: W razie problemów niezastąpiona pomoc koordynatorów .

M.
@Natalia

To że ty jesteś uczciwa i przyjechałaś uczciwie zarobić to nie znaczy że cię potraktują tak samo. Jeśli ktoś chce faktycznie zarobić to poszukajcie innej agencji, bo w Holandii naprawdę można zarobić nie harując za takie drobniaki- proponowana stawka przez seggment nie jest normalna stawka w Holandii tylko głodową do Polaków.

Pracujemy z grupą znajomych od około 3 tygodni przez Seggment. Pieniądze na czas. Atmosfera w pracy bardzo dobra, warunki mieszkalne wporządku. Jak ktoś chce zarobić a nie marudzić to coś można odłożyć. Praca bardzo dobra. Polecam. Pozdrowienia dla Pani Kasi, która zawsze we wszystkim pomoże. Pełen profesjonalizm.

Mariusz

Polecam firme Seggment! Wyplaty sa na czas. Pomoc koordynatorow jest bez zarzutow, chcialbym wlasnie podziekowac pani Gabrieli za pomoc w zakwaterowaniem. Brawo dla was Seggment!!!

Tom Nowy wpis

Ktoś pracował może w Booskop, przy sadzonkach kwiatowych? Można wiedzieć, komu przysługuje dodatek urlopowy (vakatiengeld)? Czy każdy pracownik go dostaje, czy może tylko ci, którzy nie wykorzystują dostępnego urlopu?

@Pracodawca Nowy wpis

Bardzo zetelna Agencja pracy, wypłaty na czas pomocc polskich kordynatorow.

Seggment jako agencja pracy jest ok. Omijajcie firmę Scotch&Soda tragedia więcej kierowników niż pracowników. Pracowaliśmy z żoną ok 4 lat Panie które obecnie zajmują się organizacją pracy w tej firmie pozostawia wiele do życzenia. W tej firmie są same zakazy żadnych nagród ogólnie firma Scotch&Soda jest nic nie warta po przez zarządzanie Polek.(nie będziemy wymieniać imion Pań) Seggment ma dużo lepszych firm gdzie można naprawdę lepiej trafić. Pozdrawiamy

Milka

Tak ładnie i delikatnie opisane również nie polecam . Ludzie którzy tam pracuja kilka lat to proszą by ich zwolnili slyszalam również ze pracownicy maja napisac meila do głównego szefa o zmianę zarządu . Więc może coś to zadziała bo totalny brak organizacji i logicznego myślenia tych pań

Ruda
@Milka

Zmiana zarządu? Myślicie, że po jednym mailu faktycznie uda się wdrożyć takie zmiany? Ciekawi mnie także fakt, czy to pierwsza taka sprawa, w której tak bezpośrednio piszą. Interesowała mnie jedna z ofert ale teraz nie wiem czy nie sugerujecie by się wstrzymać?

Milka Nowy wpis
@Ruda

Myślę że i tak nic nie zmieni . Tam dosc ze stawka Mała to jeszcze psyhicznie człowiek się wykańcza dziewczyny tam pracowały po 4/5lat teraz się poz zwalnialy z tym nowym zarządzaniem nie da się wytrzymać(usunięte przez administratora)

@Milka

Ale to widzę, że jak ktoś pracował tu 4-5 lat to niezły staż. I jak takie osoby się zwalniały, to firma nie podejmuje prób zatrzymania osób właśnie z takim doświadczeniem? Może podwyżką, albo awansem? Czy jednak zarząd woli na ich miejsce zatrudnić nowe osoby, ale też za mniejszą stawkę?

Anetka

Tak to prawda praca jest spoko ale atmosfera do bani przez te "damy" ???? A co Do pani M to prawda na magazynie to i Ukraincy o tym wiedzą ???? każdy ją wyśmiewa. Karma wraca za to jaka potrafi być szmata dla innych . A co do kasy słabo ludzie pracuja po kilkanaście lat za 13 e brutto . Każdy na firmie prosi by go zwolnili

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Seggment Arbeidsbemiddeling BV się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Iza

Pracuje w tej firmie od paru lat i jestem bardzo zadowolona ! Polecam!!!

Majkel674

Witam nie polecam pracy z tą firmą mają pracę m.in w "znanej" marce przy zbieraniu zamówień chcę z grubsza opisać pracę z biurem jak i z firmę z którą pracowaliśmy. Pracował*m z tą firmą jakieś 2 miesiące. Zbieranie zamówien jak to zbieranie zamówień . Szefostwo "zakładu" to dno narzucali jakieś normy minimum 600 pików dziennie a tek który się nie wyrabiał odrazy był na dywaniku u głównej dowodzącej zespołem kadzybrobił co mógł żeby te 600 pików wyrobić a co najlepsze że pracowaliśmy z Ukraińcami oni na spokojnie wyrabiali normę ponad 1000 pików dziennie więc Polacy powinni tak samo, co z tego że Ukraińcy zapierniczali z tymi wózkami jak dzikie woły mieli duże zamówienia jednego produktów po kilkadziesiąt szt. Więc było im lżej nie musieli targać bardzo ciężkiego wózka po całym magazynie a miał on 3 piętra i jeździj tutaj z góry na dół po całym gmachu.Polacy mieli po jednej sztuce każdego ubrania i latają tak góra dół i tak do 15 bądź 15.30. Godzin też mało bo nie raz kończyliśmy zdecydowanie wcześniej a spowodowane było to tym że nie było zamówień na tą odzież. Były liczne skargi do biura o pracę i traktowanie ludzi przez szefostwo oczywiście "ukochane" biuro nic sobie z tego nie robiło. A najlepsze jest w tym wszystkim to że przepracowaliśmy tam 2 miesiące a od 2 miesiacely przed przyjęciem firma złożyła wniosek o upadłość. W ten czas żeby pozbyć się nie potrzebnych wydatków zwalniali ludzi jak leci oczywiście w większości Polaków bo Ukraińców szkoda zwalniać. Dyskryminacja Polaków w tej firmie to jest porządek dzienny . NIE POLECAM PRACY Z TA FIRMĄ lepiej się zastanowić .

Wpadłem dowiedzieć się czegoś na temat pracy jako magazynier w Holandii. Sama oferta jest już nieaktualna ale planuje podesłać agencji swoje dokumenty, może niedługo coś się zwolni. Dawno nie pisał nikt żadnych aktualności. Zaintrygował mnie temat słabej kasy, w ogłoszeniu też nie było żadnych stawek przedstawionych. Jako magazynier zatrudniony przez tą agencje ile mógłbym realnie zarobić?

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Seggment Arbeidsbemiddeling BV? Chodzi o pracę jako Pracownik magazynu, takie ogłoszenie jest na GoWork.pl 2 października.

Szukając pracy, napotkałem ogłoszenie na stanowisko pracownika budowlanego. Ile trwa okres próbny? 3 miesiące czy dłużej/krócej? Bo później widzę, że stawka jest wyższa i zastanawiam się, ile trzeba na nią czekać? Chcę zaaplikować.

Firma wystawiła ofertę pracy Praca Zbieranie zamówień - magazyn odzieżowy w Hoofddorp. Podana jest stawka godzinowa jako 11,45 brutto, chodzi o euro? Czytałem, że są dodatki za nadgodziny, w jakich kwotach? Jeżeli chodzi o bycie kierowcą i transport innych pracowników do miejsca pracy, wtedy firma w całości zwraca koszty paliwa?

Hela

Witam jakie są teraz stawki za godzinę?

Tomaszek

Witam.Pracowałem przez długi czas na schotchu.Jeśli chodzi o robotę sama w sobie nie była najgorsza..Zarobki jak na swój czas strasznie lipne.Spory przemiał ludzi. Jeśli jesteś chodź trochę rozgarnięty będziesz wykorzystywany na różne działy.Na ludzi należy uważać sporo alholikòw i ćpunów.Jeżeli chodzi o Holendrów też należy uważać na jednego furiata.Ktòry nie panuje nad emocjami i wyżywa się na ludziach.Spory nie ogar panuje na hali.Jeżeli chodzi o segment to stawkę proponował słabą .Nie wiem jak to teraz wygląda za mnie lipnie było. Uważajcie na podatek jaki macie na umowie!Ja swego czasu miałem mały.Musiałem sporo dopłacać.Segment też miał swoje wpadki takie np jak z odcinkami wynagrodzeń.

Beata
@Tomaszek

co to były za wpadki z odcinkami wynagrodzeń?? opowiedz o tych wpadkach coś więcej...

@Beata

A to takie że odcinki tygodniówek były wysłane nie do właścicieli.Tak przypadek miało kilka osób w tym i ja.Biuro na scotchu nawet nie przeprosiło pracownika tylko umyło ręce.Chodzi o wrażliwe dane prywatne.Z tego zamieszania okazało się jakie są układy i kto jest (usunięte przez administratora).Jak dla mnie to paranoja i nienormalne.No cóż..

Sylwia
@Tomaszek

To gdzie te odcinki poszły?

@Sylwia

do innych osób czyli mój poszedł np do ciebie a twój do mnie

Frank Cobra

Na ponad 3 lata pobytu w NL, zdecydowanie najgorsza agencja z jaką miałem styczność. Na lokacji w Leiden non stop awantury, ćpanie, picie, szyby u pary mieszkającej na parterze leciały regularnie. Pobicia, wyzwiska, policja. (usunięte przez administratora) w najczystszej postaci. Omijajcie szerokim łukiem.

Krystyna
@Frank Cobra

Tzn., to chyba nie jest ich bezpośrednia wina za to jacy ci ludzie są? Chodzi o to, że wysyłaliście do nich skargi i nie było reakcji?

Justa

Hejka. Możecie coś powiedzieć o pracy na gąbkach w Leiden?

Jajxjdiso

Jedna wielka PORAŻKA po dostaniu się na prace w stolarni zarabiałem 250 euro tyg co od początku mi nie pasowało przez co wraz z nowo poznanym tam kolegą pytaliśmy się co tyg o prace na taxach (gdzie za tyle samo godzin wypłata jest o wiele lepsza, a roboty tyle samo) Monika koordynatorka ta twardo przez ponad 1.5 mies twierdziła, że nie ma tam pracy, lecz, gdy zaszedłem do biura okazało się, że że do tej pracy przyjmują co chwile nowych pracowników, a nam wciskała bajeczki, byle żeby zapchać lukę na tej stolarni co było mega słabe Ogólnie to zostałem wyrzucony z pracy przez agencje, która nie potrafiła mi 2 lub 3 raz załatwić transportu na czas po ostatnim razie spóźniłem się do pracy o jakąś ponad godzinę przez co zostałem przy koordynatorce zwolniony wraz z drugim facetem, który pracował tam ponad tyg xD (nie wiem jakim cudem ta stolarnia ma jakąś umowę jeszcze z nimi szok) o pracy na weekendach nie wspomnę, bo jest to nierealne do zrobienia potrafili mi raz załatwić weekend przez 1.5 mies do tego można dorzucić kwestie stawki wiekowej ten kumpel, którego poznałem w pracy nie mógł się doprosić zeby ta Monika załatwiła mu podwyższę po jakiś 3 tyg, jak nie więcej załatwili mu podwyższkę o 9 centów xD rozumiecie to 9 centów xDDprzy czym z nami był jeszcze chłopak o rok młodszy od niego z innej agenci, który pracował tyle samo podwyższkę mu załatwili po paru dniach by miał stawkę normalna bez wiekowi po jakiś 2-3 tyg od razu bym zrezygnował z tej pracy, ale mieszkałem z kumplem, a wiecie jak, to jest mieszkać z losowymi osobami tu trafisz złodzieja, tam patusa, a jeszcze gdzieś indziej alkoholika itp., ale wiem, że był to wielki błąd, kończąc to na lokalizacji, gdzie jestem nie znam ani jednej osoby, która pochwali tych koordynatorów. – Dojazdy, jeśli nie dostaniesz od nich roweru licz się z czekaniem na powrót do domu / dojechanie do pracy – słabo zaopatrzone pokoje (np. w kuchni brak czegokolwiek talerza, garnka itp. a w pokoju krzesło ze złomowiska wraz z nowoczesnym 3 nogowym stołem xD, ale ściany są za to grube nic nie słychać chyba jedyny plus – na weekendy nie masz co liczyć – na zmianę pracy tez nie „jak zostaniesz zwolniony wtedy ci poszukam” (po zwolnieniu z pracy poczekasz jakiś tyg min wiec lepiej zmień agencje) – A i jak jesteś młodszy i porobisz chwilkę tez nie masz co liczyć na normalną stawkę – Stawki maja jedne z gorszych w porównaniu do innych agencij W gorszej agencij jeszcze nie byłem ci, co zachwalają najwidoczniej maja szczęście trafili normalna lokalizacje i Dobra prace wiec nie muszę z nimi gadać, bo zeby ci coś załatwili to jak cud.

@Jajxjdiso

Lepiej bym tego nie ujął święta prawda. Jedyna opcja by pracować tam bez stresu jest dostanie się do pracy, która znacznie ograniczy Twój kontakt z biurem. Niestety niewiele jest takich. Stolarnia od zawsze była porażką, podwyżki należały się wszystkim innym tylko nie chłopakom (usunięte przez administratora) Na stolarni. Kiedy wraz z kolegami z buntowaliśmy się i poszliśmy do biura po należna nam podwyżkę, która obiecywano nam od dawna, wszyscy zostaliśmy zwolnieni. Ot cały Seggmentu widzę, że nic się nie zmieniło pomimo zmiany niektórych koordynatorów.

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Seggment Arbeidsbemiddeling BV? Na GoWork.pl jest 13 lipca kilka ogłoszeń.

Popo

Tam nie ma rekrutacji ???? wysyłasz Cv i jesteś ????

Praca przez tą agencję to jedno wielkie nieporozumienie... żenujące wypłaty, fatalne warunki mieszkaniowe, brak kontaktu z koordynatorem - mam tu na myśli Michała. Wstyd dla firmy że ktoś taki w ogóle ją reprezentuje. Chamskie odzywki w stosunku do pracowników, okazywanie pogardy, liczne kłamstwa i zwyczajny brak kultury w stosunku do drugiej osoby. Kolejna kwestia... to co się dzieje na lokacjach... chlanie,(usunięte przez administratora) awantury, bijatyki itp. Nikt nad tym nie panuje, bo i po co... MASAKRA, unikajcie tego dziadostwa.

Kama
@Paweł

Zgadzam się w 100%...

Mia
@Paweł

Widzę dużo się zmieniło w segmencie jak pracowałam

On

Tzn. Kiepska, jedna z tych najgorszych w obsłudze pracownika, płatności, mieszkania tragiczne. Może komuś się trafi, że ma dobrze albo woli nic nie mówić, bo są tacy, że uprzejmie donoszą...

Bk2017r

Nie wiem jak jest teraz ale pracowałem tam i mieszkałem na hotelu w nordvijke, praca skoczek 30h pracy tygodniowo jak się udało po zapłaceniu hotelu była lipa na koncie, nie będę tu oczerniał tej firmy może się coś zmieniło, jeśli tak z pewnością kiedyś wam napiszę

Tadeusz Hruby

Bylem pracownikiem seggmentu. Mieszkalem w Ijmunden wspaniale mieszkanie duże2 pokoje salon łazienka WC KUCHNIA wyposażona mega cieplo. Samochod służbowy. Praca przy kwiatach sadzonki. Zarobek od 360 eu na rękę. Koordynator Pan Michał wspaniały facet. Pani Kasia od auta wspaniala kobieta. Wyplaty bez opóźnień ..czasami jakies pomyłki ale zawsze wszystko oddają. Kierowcą płacą za jazdę Nawet 8km i daja samochód. Jak się komus nie chce pracowac bo pija cpają trawke to nawet 100eu nie mają. Polecam firmę

Zostaw merytoryczną opinię o Seggment Arbeidsbemiddeling BV - Leiden

• Jak się pracuje w Seggment Arbeidsbemiddeling BV?

Zobacz opinie na temat firmy Seggment Arbeidsbemiddeling BV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Seggment Arbeidsbemiddeling BV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Seggment Arbeidsbemiddeling BV