Opinie o Ventana Polska Sp. z o.o. w wrocławia

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Ventana Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ventana Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ventana Polska Sp. z o.o. w wrocławia

MG Nowy wpis

Zastanawia mnie dlaczego sami sobie piszecie komentarze. Żadnych podwyżek nie było, projekt się kończy, więc ludzie tracą pracę albo sami uciekają bo nie mogą znieść psycholi w pracy

Nowa Nowy wpis
@MG

Pisałam z niemcami i i niestety potwierdzili info że są plany aby zamknąć zakład.Czy ktoś może potwierdzić ich informacje ?

Magda Nowy wpis

Hej przeczytałam poniżej o podwyżkach, faktycznie były ?

Laskowianka Nowy wpis
@Magda

Tak dokładnie część osób dostała na początku czerwca, reszta niestety dalej na starej stawce.

Szymon

@Anonim Informacja o corocznych podwyżkach na pewno jest informacją bardzo cenną dla osób, które chciałyby zacząć pracę w firmie Ventana. Może w takim wypadku powiesz jeszcze coś więcej na temat firmy? Na przykład, czy firma otwarta jest na nowe osoby? Jeśli tak to na jakie stanowiska nowych osób poszukują? Rozwiń proszę swoją opinię o informację, o które pytam - wiele osób na pewno będzie Ci wdzięcznych.

Jest nadal ok. znowu były podwyżki , jak co roku

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Ventana Polska Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Mohamed Ali

jest ok byly podwyzki.

admin

Nowych informacji brak, ale pracownicy nadal są zatrudniani. Może ktoś z Was będzie chciał się podzielić swoimi wrażeniami odnośnie aktualnych warunków pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Ventana Polska Sp. z o.o. - wrocławia

• Jak się pracuje w Ventana Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ventana Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ventana Polska Sp. z o.o.?

Ventana Polska Sp. z o.o.