Opinie o Uniflex Bemanning w Oslo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Uniflex Bemanning. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Uniflex Bemanning na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Uniflex Bemanning w Oslo

lukassss1980

Pracowalem w tej agencji , zrezygnowalem z innej oferty zeby podjac prace w uniflex , oczywiscie wszystko przedstawialo sie pieknie , miala byc praca , nadgodziny , zwrot za km .. po ropoczeciu pracy wszystko okazalo sie klamstwem , konsultanka tlumaczyla sie ze akurat ta firmaw ktorej bylem wynajety nie placi nagdzodzi , nie placi za km itp. w Oslo jest duzo wiecej lepszych agencji , wiec tej nie polecam , moze jest dobra do zalatwenia nr personalnego, ale kariery tam nie zrobisz.

Pawel345

Zdecydowanie Nie polecam tej firmy, kompletny brak organizacji, daja używane ciuchy, buty i tłumacza ze to na chwilę a później nie można się doprosic nowych ubrań. Za baraki kasuja o 1000 kr więcej niż powinni.. Stawki tez szalu nie robią. Ogólnie syf i malria.

Alicja

@anonymous, możesz powiedzieć jak pierwotnie miały wyglądać warunki zatrudnienia? Czy wszystko było dla Ciebie jasne przed podpisaniem umowy?

Odradzam pracę z tą firmą.Oszyuści złodzieje i kłamcy w biurze szczególnie pani Marlena P.To babsko nie mówi nigdy prawdy ,nie jest uczciwa.Wywalić ją z firmy oszustka!!!!!!

Dekarz

Rozmowa wstępna, kurs języka i egzamin zawodowy.

waldek55

mi sie podoba. stawke mialem podstawowa jak przyjechlem, ale po dwoch miesiacach mi sporo podniesli. mam zaliczki bo zone zostawilem w Polsce i moge jechac na wakacje kiedy chce po rozmowie z Agata. teraz sciagam tez mojego brata i bedziemy pracowac razem. Uniflex nie robil mi problemow. Ja tam nie narzekam, a dziewzyny tez sa fajne i jakby co to mozna z nimi pogadac.

rysiek

witam, dostalem propozycje pracy (dekarz w miejscowosci Bodo) jakies opinie? Jak z platnosciami itd?

jaca32

Witaj waldek55.powiedz ile masz tam na godzine i ile odtrącaja za pokoj? bo tez złożyłem papiery i czekam na wyjazd do norwegii jako dekarz,pozdrawiam

Alicja

@waldek55, czyli polecasz podjąć współpracę z Uniflex Bemanning?

Dekarz

odnośnie ostatniego komentarza.. Panie Waldemarze jak razem pracujecie to jak ma nie pomagać.. ;) i w idealnym czasie został dodany komentarz.. ;D pozdrawiam :D

waldek55

Ja mam bardzo dobre doswiadczenie z fimra Uniflex. Jestem doswiadczonym dekarzem (jedynie w Polsce) i chcialem wyjechac i troche zarobic za graniaca. Rozmawialem kilka razy z kobietami z unifleksu i przyjechalem. Agata zaopiekowala sie mna i pomimo kulejacego jezyka poradzilem sobie. nie mam problemow z uzyskaniem jakiejkolwiek pomocy. troche trudno dodzwonic sie do glownej szefowej(chyba Ewa), ale jakby co to jest Agata. Jak ktos ma checi to sobie poradzi a uniflex jak moze pomaga.

tutzzia

Witam ktoś dostał może oferte do pracy w Holandii w fabryce tesli na montażu był ktoś może już na rozmowie ? nie wiem czego się spodziewać po tej firmie

boromiro
@tutzzia

tutzzia też jestem ciekaw, bo wygląda obiecująco. pytanie tylko, czy stawka 10-12 tys zł nie jest przesadzona? Niestety nie widzę zbyt wielu opinii pracowników z ostatnich dwóch lat. Bardzo podoba mi się natomiast wypowiedz darka z 2014r o wpływie doświadczenia + języka na sukces za granicą.

tutzzi
@boromiro

Do mnie dzwonił przedstawiciel firmy 6 stycznia troche mnie to zdziwiło bo święto i wszystko zamknięte a tu telefon z agencji. W kilku słowach Pan wyjaśnił że szukają ludzi z doświadczeniem w branży autmotive do fabryki tesli w tilburgu warunek dobra znajomość j angielskiego i doświadczenie w wyżej wymienionej branży. Jako że spełniam oba warunki przedstawiciel agencij kazał mi wysłać cv w języku Angielskim co też zrobiłem następnego dnia, po czym otrzymałem maila że firma będzie się ze mną kontaktować w najbliższym tygodniu i od tamtej pory cisza. Z tego co mi mówił to praca miała być od około 24 stycznia tak że myśle że już się nie odezwą. A ty aplikowałeś na to stanowisko ?

rargnar

szwecja z powodu problemów lewicowo-politycznych jeszcze jest eldorado dla pracowników, trzeba korzystać póki działa. a póki co, płaca ta, nieźle i fajne warunki zycia. tylko czy jesteśmy zatrudniani bezpośrednio w Polsce czy jednak u wikingów już tam?

zibi

Witam Dostałem ofertę pracy w Szwcji przez Uniflex jako stolarz w Saffle i zastanawiam się czy warto może ktoś tam pracuje lub pracował prosze o opinie równiez o Uniflex

samarytanin

UNIFLEX NORGE AS to najbardziej(usunięte przez administratora)bemmaning w norwegii!!!!! wierzcie Mi:) PRACOWAŁEM nawet na mieszkaniu w baraku KROJĄ DLA SIEBIE 1000 KORON ZADNYCH ZWROTOW ZA DOJAZDY!!! O ROBOCZE TRZEBA SIE TYGODNIAMI PROSIĆ pozdrawiam

To dziwne, bo ja z kolei słyszałem, że w Norwegii wcale nie jest drogo, ale zależy jak to porównywać, czy pod kątem polskich zarobków, czy norweskich. Możecie napisać jak tutaj jest z tak zwanymi ukrytymi kosztami, czyli ile się płaci za dojazdy do pracy, zakwaterowanie, ile przepada na jedzenie - bez używek?

NMT6

Ja uprzedzam wszystkich chetnych do pracy w uniflexie a w szczegolnosci na ta france ewke! Zlosliwa laf...nda! A do tego oszustka, ten kto wie o co chodzi to z pewnoscia podzieli moje zdanie. Jest wredna i falszywa!!!!! UWAZAJCIE NA NIĄ!!!

wajha

furi!!!!! czy mogłbyś napisać coś więcej na temat tej Ewki i uniflexu. czy płacą na czas?

darek

Gwoli ścisłości... 1. Jeśli jesteś dobrym specjalistą i nie znasz języka (angielski bądź norweski) - masz duże szanse wyjechać i średnie szanse na utrzymanie się. 2. Fach + język - 100% gwarancji wyjazdu i utrzymania się. 3. Średni fach + język - 100% i wysokie prawdopodobieństwo utrzymania posady na dłużej. 4. Średni fach bez języka - małe prawdopodobieństwo wyjazdu i nikłe szanse utrzymanie się. 5. Bez fachu i języka, czyli typowo na farta - szkoda jechać i tracić pieniądze - taka jest prawda. Podczas pobytu w Norwegii poznałem wiele osób z różnych agencji i ten schemat się sprawdza. Poza tym nie ma co zgrywać kozaka bo tu po prostu tego nie tolerują, bo jakby nie było Polak w Skandynawii jest tanią siłą roboczą.

velveger
@darek

ale ty napewno przez uniflex? bo mam propozycje i sie zastanawiam

darek

Ja jestem bardzo zadowolony z Uniflexu. Wyjechałem jako dekarz. 3 tygodniowy kurs języka (darmowy) w Zakrzowie k. Wadowic, potem 3 dni praktyk i egzamin w Pabianicach (też darmowy). 2 tygodnie czekania i znalazłem się w Bergen. Pracowałem w Unifleksie ponad 1,5 roku. Nigdy nie miałem problemów ani z pieniędzmi, ani z pomocą z biura. Zakwaterowanie na początku 4000 koron, potem 5000 - ale to norma dla Norwegii. Na godzinę na początku 155 nok/h potem 170. Bywało, że przepracowałem w miesiącu 170 godzin a bywało, że 240. Wszystko zależy od firmy dla której mają zlecenie, dlatego opinie same w sobie o Unifleksie są trochę na wyrost zarówno dobre jak i złe. Jak dla mnie firma bardzo rzetelna. Dużo osób "wiesza psy" na ludziach z biura ale prawda jest taka, że jeśli ktoś jest dla kogoś człowiekiem to tak samo będzie odbierany. Osobiście nie mogę powiedzieć złego słowa (usunięte przez administratora)Po 1,5 roku przeszedłem bezpośrednio do firmy norweskiej i Uniflex nie robił mi żadnego problemu - wręcz odwrotnie, dogadali szczegóły i ułatwili ten proces. Wiem, że bywa różnie, ale ode mnie 5/5. Pozdrawiam!

gapka29

marian111111 - 2013-05-18 14:45:56 Dzwoniła do mnie kaska G.robi nabur na jakąs elektrownie w szwecij napiszcie czy jest sens sie tam wybrac.Witam moj maz tez dostał oferte pracy w szwecji !! Dzwoniła do niego pani Katarzyna G. powiedziała ze jest szansa zarabiac 90 zł na godzine czy jest to realne?!?! Jesli ktos cos wie bardzo prosze o szybka odpowiedz poniewaz praca zaczyna sie na poczatku pazdziernika??

luis dlaczego masz taka negatywna opinie na temat firmy Uniflex Bemanning? jest tam aż tak źle? mało płacą?

Zostaw merytoryczną opinię o Uniflex Bemanning - Oslo

• Jak się pracuje w Uniflex Bemanning?

Zobacz opinie na temat firmy Uniflex Bemanning tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Uniflex Bemanning?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Uniflex Bemanning?

Kandydaci do pracy w Uniflex Bemanning napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Uniflex Bemanning