Opinie o Kaufland Polska w Rokszyce

Kaśka

Jak centrala oblicza ilość klientów na metr ??

Macie wiecej informacji na temat zwolnien? Od kiedy? Kto? I jak?

Samsung

Cześć wszystkim, u was też frische są najgorzej traktowane ze wszystkich pracowników? Frische muszą wszystko robić i normalnie lada piekarnia jak zawsze ale i sklep muszą sprzątać, fejsować, towar wykładać na działach. Ale jakoś jak kolejka na ladzie jest na 30 osób i dwie obsługują to nikogo z hali dyrekror nie daje do pomocy. A każdy pracownik udaje, że wysypki od zimna dostaje, to go kosteczki bolą od zimna u rąk albo że zapalenie zatok ma i w zimnym przebywać nie może, ale jak trzeba sklep sprzątać to od razu szukają kogoś z frische żeby pomagał.. Szkoda ze frische są tak traktowane bo jak trzeba pomagać na działach to trzeba iść nie ma gadania, Chociaż jak oni sobie znajdują takie wymówki to frische powinni mówić że mają uczulenie na kurz. Szkoda że pracownicy tak ważnego działu jak lada są traktowani po macoszemu jak brudasy którym nic się nie należy i którym nikt nie chce pomóc, nawet kartonów nikt nie pomoże wynieść. Chciała bym aby każdy wykładający towar przyszedł na jeden dzień na lade zobaczyć jak wygląda praca bo palety wykładać każdy głupi umie.

@Samsung

W moim markecie lada to wzór to damy którym wszyscy pomagają jak kolejka to kto moze na lade do pomocy

Misia5

Ojej a jaki to market tak rozpacza???

Majstersztyk
@Misia5

Duma Pomorza tonie we łzach,a tyle wózków na parkingu przy wiacie,kto teraz to ogarnie?

Ptaszyna

Kto taki opuścił okręt?

Powiesz coś więcej? O kogo chodzi o co się stało?

Podporucznik
@Majstersztyk

Oj Panie Arku po narracji tego tekstu nie trudno rozszyfrować że to Pan kryje sie za tym nikiem:)

Sprzedawca

Strasznie długie Pauzy pomiędzy jednym pytaniem a drugim

Mania

Na każdym markecie są liderzy podpierdalacze którzy wszystkiemu robią zdjęcia i wysyłają dalej? (usunięte przez administratora)

MASKI W KAUFLANDZIE...

WITAM WSZYSTKICH, MOJE PYTANIE BRZMI: CZY OD 16 KWIETNIA PRACOWNICY KAUFLANDÓW TEŻ MUSZĄ W CZASIE PRACY NOSIĆ MASECZKI ? BO JAK NP. PAN JAROSŁAW KACZYŃSKI I NP. PANI ELŻBIETA WITEK BYLI OSTATNIO NA CMENTARZACH, TO NIE MIELI MASEK, BO WYKONYWALI TE CZYNNOŚCI W RAMACH SWOICH OBOWIĄZKÓW SŁUŻBOWYCH, CZYLI W RAMACH SWOJEJ PRACY... CZYLI MAM ROZUMIEĆ, ŻE PRACOWNICY KAUFLANDÓW RÓWNIEŻ NIE MUSZĄ NOSIĆ MASEK W CZASIE WYKONYWANIA SWOICH OBOWIĄZKÓW PRACOWNICZYCH... PROSZĘ O ODPOWIEDŹ...

Kala
@MASKI W KAUFLANDZIE...

Myślę że Twoje poglądy polityczne nikogo nie interesują. Maseczka jest kwestia bezpieczeństwa, szkoda że tego nie rozumiesz. Nie chcesz nie noś, firma napewno nie zapłaci za ciebie mandatu, bo jest to obowiązek. Naprawdę nie masz innych problemów tylko wypisywać swoje durne przemyślenia tu?

@Kala

To ja inaczej Kaufland daje ci buty bluzy kurtki środki ochrony płyny rękawiczki plastiki na głowę na kasach ale czy dają maseczki? Bo z jakiej racji ja w pracy mam używać prywatnych maseczek ? W pracy to chyba pracodawca powinien ci zagwarantować?

Lusia
@Aaa

Zasadniczo jak nie chcesz używać prywatnej to się narażaj... No takie mamy teraz czasy. Maseczki napewno z małym opóźnieniem ale też trafia na sklepy. A z drugiej strony to na serio będziesz się taraz licytować i nie używać prywatnej tylko dla samego faktu że jest prywatna nie do użytku w pracy? Ludzie dbajcie o siebie, i nie piszcie takich bzdur....

@Lusia

Wierzysz że maski cię ochronią? Minister Szumowski miesiąc temu w Rmf się wypowiadał na temat maseczek jest na YT. Maskę będę nosił nie dlatego że jest skuteczna ale dlatego żeby nie mieć nieprzyjemności z policja.

Aaa

Wystarczy przeczytać wcześniejszą wypowiedź ze zrozumieniem i nie obrażać to trudne w tych czasach.

Bbbbbb
@Aaa

Weź się człowieku już nie odzywaj, nie wiadomo o co ci chodzi, nie kos tej maski i daj ludziom żyć.

Nikt

Co wy od niego chcecie? Ciekaw jest czy dadzą nam maseczki każdy sie musi się z wami zgadzać i myśląc tak jak wy państwo (usunięte przez administratora)

@Aaa

Znowu odsyłam do stosownego rozporządzenia RM. Nie ma obowiązku noszenia maseczek, tylko nakaz zasłaniania nosa i ust. Można używać przylbic, które są w każdym markecie.

Gosia

Właśnie u nas wszyscy używają przylbic i jesteśmy zadowoleni bo przynajmniej można oddychać swobodnie

Czemu dyrektorzy nie noszą ciągle maseczki. Raz ma potem już nie

Kajtek

Bo co wolno wojewodzie to nie tobie... Hahha

mama12

Niestety dyrektorzy są ponad przepisami i ponad prawem.Robią co chcą,nie szanują ludzi i wszystko uchodzi im na sucho,więc maseczek też nie będą nosić bo mogą się "udusić":-)

Odsyłam do stosownego rozporządzenia RM. Jeśli nie wychodzi z biura to nie musi niczym zasłaniać twarzy.

Już wiem dlaczego od kilku lat w moim mieście w Kaufland jest bałagan,brud na półkach,lodówkach ,Ipodłodz oraz duże braki towarowe.WC zostawiam bez komentarza.Dlaczego ten market wygląda ?Odpowiedź już znam.Tak narzekacie na pracę w Kauflandzie, a Wy tam macie istny raj.Brak kontroli,nadzoru,poprostu samopas...Może w końcu Wasz pracodawca zainteresuje się powyższą sprawą I wprowadzi odpowiednią kontrolę.Dodaję,że dotyczy to Kauflandu w małym mieście woj.łódzkiego.Przypuszczam,ze w najbliższym czasie będę robić zakupy w takim kaufladzie jak przed kilkoma lata.Pozdrawiam dyrektorów.:).

Dyrektor nie musi cały czas biegać po markecie i kontrolować wszystkiego, bo od tego są też kierownicy. Jeśli dyrektor przebywa w hali sprzedaży to powinien nosić osłonę, jeśli jest w biurze to nie musi, ponieważ nie ma kontaktu z klientami.

INFORMACJA

Od 20 kwietnia po 10 osób na 1 kasę Co o tym myślicie ?

Nikita

I jak łatwo zamknęli nam buzię po _żekomych podwyżkach.. Cisza i straszą że zwolnią tylko niewiedza że to już było i gorzej niż jest nie będzie

Trx
@Nikita

Będzie jeszcze gorzej czekają na sytuację na rynku. Dziś uchwalony zostanie podatek cukrowy co wiadomo czym grozi odpływem klienta. Nie mówię już o skutkach epidemi. U nas już mówią że będą zwolnienia bo nie robimy planu od miesiąca.

LALUNIA5

Ciekawe czy dyrektorzy będą nosić maseczki skoro siedzą pół dnia w biurze i nie daj boże zniszczy się makijaż :-)Wprowadzono dwie zmiany żeby zapewnić BHP ludziom aby się nie nakładali a pani dyr siedzi po 10-12 godz.Skoro przychodzi na 6 i siedzi do 17-18 to logiczne jest to,że zahaczy wszystkich pracowników i może przenosić wirusy.Niestety jeśli dla kogoś Kaufland to drugi albo jedyny dom to cóż poradzić...

Teies

To co się dzieje teraz w czasie epidemi w Kauflandzie jest nie do opisania. Znika grupa Kaufland gdzie pracownicy się kontaktowali ze sobą informując co się dzieje na ich marketach, zarządowi to się nie spodobało. Związki zawodowe opuszczaja grupę przed usunięciem zostawiając nas. Wszyscy pracownicy zastraszeni! Wejdźcie sobie na 2 grypę Kaufland

@Teies

Związki uciekły bo zawiodły i nie są wstanie zapobiec temu co się będzie działo, a będzie się działo...powiem wam bez wchodzenia na 2 grupę. Będę zwolnienia grupowe tam gdzie jest dużo liczba pracowników , czyli chodzi o największe markery bo tutaj są największe spadki obrotów. Na mniejszych marketach będzie zmiana etatów na 3/4 . Ponadto firma pozwalania pracowników z największymi absecjami. To wszystko będzie się działo zgodnie z literą obowiązującego prawa. Związki to wiedza dlatego nabrały wody w usta.

@Realista

Kogo mają zwalniać albo zmieniać etaty na mniejsze jak teraz nie ma kto pracować. Weźcie ludzie się za pracę A nie panikę siejecie. Ciągle coś wam nie pasuje.

@Anna

A Ty widzisz co się dzieje na marketach ? Czy może jesteś jedną z tych osób co uciekły na L4. Takich spadków obrót firma nigdy nie zanotowała. Każdy kto pracuje na markecie to widzi. Zresztą wierzcie w co chcecie, w maju sami się przekonacie co się będzie działo.

@Realista

Nie nakręcajmy się wzajemnie. Strach ma wielkie oczy.

Realista

Ja przekazałem informacje które posiadam z pewnego źródła. Dodam tylko że MM już dostali polecenie przygotowania listy 10 osób z największą liczbą absencji. Nie zastanawia też nikogo fakt że związki zawodowe w ogóle nie dementują tych informacji?....skoro to są plotki. Nie uważam też że przekazywanie takich informacji jest sztucznym "nakręceniem się", bo skoro można tu pisać o tym że ktoś tam chodzi na papierosa 4 razy poza przerwa albo, że komuś się niechce sprzątać toalet więc idzie na L4 to informacja o tym że firma będzie redukować etaty może komuś się przydać w najbliższej przyszłości. Aczkolwiek zdaje sobie sprawę że merytoryczna informacja na tym forum gdzie głównie przebija się hejt jest solą w oku wieku osób.

@Realista

To wszystko prawda co piszesz .Ludzie chyba nie widzą co się dzieje dookoła ,bo pracują.Gospodarka upada ...

@Realista

Ludzie jak nie pracują to też nie beda robić dużych zakupów w kauflandzie.kupia najpotrzebniejsze rzeczy i to skromnie. Restauracje też już nie kupują bo są zamknięte praktycznie. 0 komun, 0 wesel,imprez. Obory spadają przez to. Więc co się dziwić. Teraz sie okaże co z leniami zrobią.

Ktoś
@Realista

I nas są takie trzy osoby co są na l4 od ponad dwóch lat i patrz jakoś firma ich nie zwalnia

@Ktoś

Chyba coś pomieszałeś, bo nie można być na L4 przez 2 lata.

rozweselony
@Realista

Owszem,można być tak długo na L-4, łącząc ten czas z urlopem dłuższym, krótszym, wolnym weekendem przedzielającym kolejne, nowe L-4. Uwierz mi, można....

Ktoś
@Realista

Uwierz mi można, jak się dobrze kombinuje

@rozweselony

Albo jest się na urlopie albo na L4. Zastanów się co piszesz, a widzę że nie masz zbyt dużej wiedzy w tym temacie. Na L4 można być 6 miesięcy. Po tym czasie ZUS przestaje Ci płacić chorobowe...a dla pracodawcy już nie jesteś problemem. Piszecie o sprawach o których nie macie pojęcia.

Jaaaa
@Realista

Ja pracuje już przeszło 12lat i raz już była u nas redukcja etatów dyro dostał polecenie zwolnić po jednej osobie z działu i to zrobił Więc wszystkiego można się teraz spodziewać Kasy im brakuje więc muszą zwalniać taką jest kolej rzeczy niestety (usunięte przez administratora)

@Realista

Alez można przebywać tyle na zwolnieniu, są jeszcze zasiłki chorobowe, zwolnienie od psychiatry 100% płatne mogą się ciągnąć dłużej niż pół roku. Polecam fachową lekturę, a nie wymądrzanie się.

@Kaja

Zasiłek rehabilitacyjny...jeśli już coś, a to nie jest L4. Polecam zadzwonić do ZUSu i zaczerpnąć podstawowych informacji. A L4 od psychiatry też może być na 6 miesięcy, to że jest płatne 100% nie sprawia że może być dłuższe...to że nie masz racji w tej sprawie nic nie wnosi do duskusji...ale co to zmienia w sytuacji że takie lesery w pierwszej kolejności pójdą do zwolnienia ?

@Realista

Sorry ale to Ty zastanów się co piszesz. Twoja rzekoma informacja z pewnego niby źródła na pewno nie jest merytoryczna. Przy zwolnieniach grupowych są odprawy pieniężne, więc to nie ma sensu. Można być na tzw. L4 bardzo długo. Wystarczy to przerwać urlopem lub kilkudniową obecnością w pracy. Więc może dobrze że firma chce się pozbyć takich fikcyjnych pracowników, którzy tylko blokują miejsca.. I nie przesadzaj z tym straszeniem innych, bo to nie realizm tylko fantazja.

@Realista

Z racji doświadczenia oraz stanowiska informuje cię że na L4 można przebywać dłużej na pół roku. Wypisujesz takie bzdury ze zasadniczo nie będę się z tobą przepychać, zwyczajnie nie masz racji. Zanim podzielisz się wiedzą zdobyta w Google warto poświadczyć to jeszce fachową informacja. Dodam że osoby na zwolnieniu zwolnić nie można, dopiero jak zwolnienie przestanie trwać. Do zwolnienia nadają się w szczególności osoby które właśnie wypisują takie bzdury. Pozdrawiam ja jestem bezpieczna.

Karola
@Realista

Haha ha ale brednie wypisujesz! Już dobrze już dobrze, wypuść parę z ust i umawiamy się jak nie wiesz to się nie wypowiadaj.

Viola
@Realista

Pracownik może przebywać na zl 182 dni plus zasiłek rehabilitacyjny łącznie zl 270 dni do tego jeśli pracownik wykorzystał maksymalny okres przebywania na zwolnieniu lekarskim, a niezdolność do pracy nadal istnieje, wówczas ma prawo do świadczenia rehabilitacyjnego. Świadczenie to przysługuje przez okres niezbędny do przywrócenia do pracy, ale nie dłużej niż 12 miesięcy. To sobie policz realisto. Bajo! Propagandę siejesz i wyobraźnia cię poniosła.

@Kaja

Nie myl niekompetencji osób na stanowiskach i ich braku determinacji w zwolnieniu z pracy cwaniaków i kombinatorów, z tym że ktoś może ciągnąć jedno L4 ponad pół roku, bo poprostu tak nie jest. Nie należy też mylić nieobecności w pracy ponad półroczne z tym że ktoś ma L4. Jak zajmujesz się tymi sprawami do doskonale wiesz o czym pisze. Pozdrawiam

@Realista

Do zwolnienia i tak pójdą osoby na L4 bo pracować muszą AKTYWNI którzy będą ciągnąć firmę do przodu

Ela

Czego wy nie rozumiecie w tym że i tak gdyby do tego doszło bez pracy zostana ludzie z malym stażem. Przecież to jest logiczne. Osoby na L4 wcale nie są w pierwszej kolejności z tytułu choroby. Weźcie się za robotę!

@Ela

Niektóre l4 są nagminne z byle powodu i zwykle przed hot dayami dziwne przypadki . Drugie przypadki to wypinanie tylka na wszystko ja tego nie zrobię bo to nie moje a czemu ja.

Terminator
@Anna

Dobrze mówisz Kaufland tak się w reklamach chwalił ze jeden z najlepszych pracodawców roku chyba że były opłacane heh

@Realista

Czlowieku! To że pracownika przejął zus nie oznacza ze nie jest pracownikiem. Nadal nim jest. Weź się naprawdę już nie wypowiadaj, bo naprawdę zal się to czyta. Chyba że sam jesteś ma L4 i szukasz teraz swojej nowej zawodowej drogi kolego (z wyobraźnia większą niż ego)

Nikita

Myślę że ten wirus przyszedł w samą porę.. I bardzo otworzył oczy na wartość człowieka w firmie i prawde... Ile pisania mówienia narażania siebie rodzin i co.. W sumie Dziękuję za otwarcie oczu.. I zmianę na inną firmę gdzie poczujesz się człowiekiem... Powodzenia...

bol

To teraz sie chwalić kto został ten magiczny dodatek w wysokości 1000 zł brutto czyli około 800 netto jako nagrodę za przepracowanie bez L4 brania urlopów na żądanie itp za miesiąc marzec 2020 jak obiecali. Ja dostałem tylko że zostałem dostałem dodatkowo tylko 230 zł netto a przepracowałem cały miesiąc jedynie na początku marca wysłano mnie na przymusowy urlop 4 dni.

GG

Najpierw to się NAUM pisać

Niki

Kama

A gdzie było że 1000 bo mi się wydaje że miało być 500 ☺️

Alfred
@Kama

Pisało że od 1:15 ma4ca 500 i od 16:31 500 na dole było napisane pozostałe regulacje pozostają bez zmian. Czyli te 500 zł co dostajemy mialo byc. A tak nas firma zrobila w karolka . Ze dali 500 zamiast 1000

Magazynier

Nie dostaliśmy żadnego Dodatku

Piotrek

Mam i wiesz co złości mnie to pedały !!!!!!!! Ale mam czas na pier dolenie głupot !!!!! Po świętach mam nadzieje że zmiana angażu tyczy się z podwyżka !!!!! Hamy zbyt ładnie napisane skur wys yny

gaja5

A może ktoś wie dlaczego w Brodnicy Kauf jest czynny do 23 a powinien być do 24???Nie jest na liście ,która by go wykluczała....

Zdzichu

A tymczasem jutro czynne od 5. Ciekawe jak o tym ludzi poinformować. Od 5 do 6 obrót = 0 :] A hajsik za pracę w nocy trza wypłacić.

Kontrola

Odkąd epidemia nikt nie kontroluje sklepów Czemu ??? My możemy wykładać towar być między ludźmi a Szefowie już nie ... Później znów po wszystkim będą straszyć pracowników szybciej szybciej bo jadą ????????

Mary
@Kontrola

Jest taki jeden co kontroluje...

Nie od dziś wiadomo że MZ wiecznie na palarniach i przy....asy. cięcia etatu ? Oczywiście zaczną od dołu. Przecież musi być 100 kontroli i 100 nadzorcow z służbowym autem.

Jawny

Na moim markecie MZ i MM są niepalący. Już parę osób MZ złapał na cygarze i papier z automatu dawał.

Gosia

Czy w Waszych marketach też liczy się scan

@Gosia

Tak. Ale jak to ma się do tego gdy ta co ma 3/4 siedzi na kasie max 2(usunięte przez administratora) potem jest na SKO Nasz towar wykłada . A pełen etat ciągle kasuje . A pełen etat 30 na minutę A 3/4 35a artykulow.

@Kontrola

Nie od dziś wiadomo, że będziesz miała lepszy scan jak będziesz rzadziej na kasie.

2020

Kaufland do 24. Coraz lepiej o nas dbają . Sklep nie jest dezynfekowany Żadne półki listwy . Bo czym i kiedy i kim. Jak mało ludzi malo spirytusu. Rękawic ledwo ledwo co A wracając do domu koło 24 A teraz już o 1 w nocy . To już brak poszanowania dla nas dla kobiet . Mamy rodziny Nie zapominajcie o tym . Dlaczego tak niemiecki sklep patrzy na klientów. Przecież nikt normalny nie robi zakupów między 22-24 !!! Bo ludzie od rana stoją w kolejce by do sklepu wejść . A Ci co mają kupić kupią do 20 . Później chodzą bo chodzą i my mamy swoje życie tracić zdrowie by 5 osób mogło zrobić zakupy :((((((( Jakie to smutne wszystko

@2020

Sorry, ale takie patetyczne wypowiedzi są bezsensowne. Praca do 24 lub na 3 zmiany nie stanowi jakiegoś specjalnego zagrożenia dla życia i zdrowia. A sklep będzie nieczynny przez święta, więc czas na świętowanie każdy ma. I narodowość nie ma tu nic do rzeczy. Inne sieci też wydłużają czas pracy. A dezynfekcja i sprzątanie to tylko kwestia organizacji pracy w konkretnym markecie, za którą odpowiedzialni są MM, MZ i LZ.

Sprzątanie

Kto ma sprzątać ? Jak palacze na czele z kierownikami siedzą godzinami na palarni bo nikt towaru nie wykłada na 2 zm. Jakie sprzątanie !!! Nawet kartowania nie widać by robili. Nie widac

Kontrola

Palarnie powinni zamknąć na stałe W sapie pogaduchy ściemniające te kierownictwo Na palarni już żywcem potrafią siedzieć kierownicy po 2 godziny . Zabrać im połowę pensji i już dla zwykłego pracownika który chce pracować Będzie pensja .

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland Polska - Rokszyce

• Jak się pracuje w Kaufland Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Kaufland Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaufland Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 107, z czego 18 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kaufland Polska?

Kaufland Polska