logo  Morad

Morad

Kartuzy

Opinie o Morad

anonim 2011-08-01 10:45
Czy ktoś wie jakie są warunki i atmosfera pracy na stanowisku technolog/konstruktor, widze, że co pół roku jest ogłoszenie o rekrutacji.
anonim 2011-09-03 14:04
tego pracodawcy nie polecam
anonim66 2014-01-07 00:23
Pracowałem tam przez kilka lat, praca dobra na początek - na oddziale mało się działo, przez 90% czasu mozna się było obijać. Wypłaty - słabizna. jakość - poniżej przeciętnej. Szefostwo - totalna porażka. O jakimkolwiek socjalu mozna zapomnieć. Szukają oszczędności kosztem pracownika i tylko patrzą jak na pracowniku przyoszczędzić. Kierownictwo czesto ma pomysły z "czapy" i chyba za bardzo nie wie co się na rynku dzieje. Klientelę stanowią tam głowie firmy które u innych (lepszych) dostawców są skreśleni (bo albo biorą za mało, albo mają u nich długi).

Można się zaczepić na chwilę żeby zapoznać się z sytuacją jaka w branży panuje, nabrać jakiegoś doświadczenia i poszukać czegoś lepszego. MORAD nie da Ci nic dla czego warto by było u nich zostać.
barak 2015-01-28 19:06
POLECAM pracodawcę. Pracowałem kilka lat, zarobki są ok, właściciel jest bardzo cierpliwy co do niektórych pracowników którzy się obijają.
Po opiniach widać, że niektórzy woleliby dostawać kasę za nic nierobienie!
roda 2015-02-06 20:14
Witam,
pracowałam w tej firmie krótko, ale nie dla tego że było tak tragicznie jak to opisujecie, tylko z przyczyn osobistych zrezygnowalam.
Czytajac wasze opinie mam wrazenie, ze opowiadacie o jakiejs innej firmie. W swojej krotkiej kadencji otrzymalam kilka premii za dobrze wykonana robote.
Bez pracy nie ma kołaczy !! tak dziala ta firma, albo pracujecie i macie godne zarobki , albo sie obijacie i macie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Na gwiazdke takze dostalam duzy zastrzyk gotowki. Co prawda szefostwo ma swoje wady, ale czlowieka nie zmienisz, w koncu to jest ich firma ...
POLECAM, ale tylko ludziom lubiącym i angażujacym sie w swoja prace, bo faktycznie obibocy nie sa tam mile widziani .
Pozdrawiam
Joanna 2015-02-10 17:52
Czytajac wasze opinie zaczynam sie zastanawiac....Jutro tam idę na rozmowę wiec chyba jeszcze przemysle decyzje ....
Pyrak 2015-02-21 17:56
Pozdrawiam moich kolegów z Moradu o/Poznań.
halinka1 2015-02-24 09:55
sorry skórze
torreador 2015-02-25 09:08
jeszcze szczegulnie - szczególnie i durzym - dużym...pozdrawiam
Ronin 2015-02-25 11:54
A ja pozdrawiam kolegów z Morad O/Bydgoszcz i Białystok.....
rtrtrrrt 2015-03-02 14:33
Nie warto wybierać się do tej firmy, Zwalniają pracowników, gdzie za 2-3miesiące zatrudniają nowych... tak się teraz oszczędza, kosztem innych.
zxc 2016-02-03 15:56
Zupełny brak profesjonalizmu. Zero odpowiedzi po rozmowie kwalifikacyjnej pomimo obietnic. Radzę sobie darować.
morad 2016-02-10 13:38
na jakiej podstawie wywnioskowałeś, że dobre pieniądze skoro w ogłoszeniu nie ma takich informacji? z tego co słyszałem pracownicy na produkcji są zatrudniani na własną działalności no i nowe osoby w biurze też.
cych 2016-05-12 16:46
hej, widzę, że moj poprzedni post pozostał bez odpowiedzi, nocoż może tym razem uda sie by ktoś odpisał, ponieważ jestem akurat osobiscie zaintersowany praca tam, wiecie czy posuzkują pracowników budowlanych?
Były pracownik 2017-02-01 11:38
anonim66 2014-01-07 00:23
"Pracowałem tam przez kilka lat, praca dobra na początek - na oddziale mało się działo, przez 90% czasu mozna się było obijać. Wypłaty - słabizna. jakość - poniżej przeciętnej. Szefostwo - totalna porażka...."

Co do w/w wypowiedzi zgadzam sie w 100% dodatkowo obiecane są na początku złote góry a potem zong . Soboty pracujące chociaż "nie są obowiązkowe" -ale jak nie przyjdziesz licz się z tym ze możesz zostać zwolniony... Prosić o obiecaną podwyżkę przez szefa ,proszę Was to tak samo jakby próbować dogonić wiatr- nierealne. Do tego wszystkiego forma zatrudnienia , też zostawia wiele do życzenia.Nikt nie powie tez 8 godzinny dzień pracy zmienia się w 10 godzinny dzień pracy , dodatkowa stawka za nadgodziny-zapomnij. Wykażesz się zostajesz po godzinach , nagroda jaka Cie spotka jeszcze więcej obowiązków , a podwyżka adekwatna dla dodatkowych obowiązków? Jak wyżej goń dalej za wiatrem .
kandydatka 2017-04-09 17:54
Sporych kilka lat temu byłam tam na rozmowie kwalifikacyjnej. Miałam pracować w biurze. Szef jednak nie zrobił na mnie dobrego wrażenia. Wyszydził moje średnie wykształcenie. Widać tam się liczy bardziej tytuł, niż umiejętności i doświadczenie, a takowe miałam należyte, by podjąć tę pracę. To moim zdaniem świadczy o podejściu szefa do pracownika. To, że ktoś ma niższe wykształcenie nic nie znaczy, to taki sam człowiek jak i on!!!
Zostaw swoją opinię o Morad - Kartuzy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Morad