Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.

Opinie o Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.

LUBIN 123

Witam jestem zainteresowany pracy w Lubinie. Ile mogę dostać netto jako operator Lkp z 2 sobotami.

7 kola
@LUBIN 123

7000 plus dodatki

Tadek

Pbsz to stabilna firma. Godziwe wynagrodzenie. Pit za 2023 to kosmos! Sprzęt jaki mamy to nie złom, jaki mają inne firmy, tylko stosunkowo nowe maszyny. Wypłata na czas. Mnóstwo dodatków. Dozór nawet zna się na rzeczy. Nie ma emerytów. Mam porównanie z innymi firmami. Jestem zaskoczony. Pracuje od końca 2022 i stawka cały cza szła w górę.

Daniel
Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Ile może zarobić taki niedoświadczony , pomoc dołowa ?

Arek

Witam. Do pracodawcy. Pracuje 7 miesięcy na stawce 3800 zł brutto. Niestety na umowie mam mniej niż najniższa krajowa.... Kiedy będą jakieś podwyżki ? Solidarność się chwali karta górnika ale ja mając 2.5 roku dołu mam za to 90 zł Brutto.... Czy to nie jest śmieszna stawka ?? Co w przypadku jakiejś choroby bo wtedy premi mi nikt nie da . Dziecia powiem że dostałem 2.5 tys wypłaty .... Kiedy macie Państwo podnieść zarobki - stawki ?? Bo 3800 za pracę w transporcie materiału do przodka to wstyd ..

Górnik
@Arek

Co ty piszesz przecież zarabiamy po 8/9 tys ...a tak poważnie to fajnie że ktoś pisze prawdę bo nasze wypłaty to kpina ....chyba że robimy weekend kosztem naszej rodziny

@Arek

Szanowni Pracownicy i Kandydaci do pracy w PBSZ, Odpowiadając na komentarz, który pojawił się wśród Was dotyczący płacy minimalnej chcielibyśmy jednoznacznie podkreślić, że jako firma zawsze przestrzegamy obowiązujących przepisów i norm prawnych związanych z wynagradzaniem pracowników. Zgodnie z obowiązującymi regulacjami państwowymi, minimalne wynagrodzenie jest ustalane na podstawie pewnych kryteriów, a my, jako pracodawca, jesteśmy zobowiązani do przestrzegania tych przepisów. Jednakże, warto zauważyć, że suma składników wchodzących w skład całkowitego wynagrodzenia, jakie oferujemy naszym pracownikom, zawsze przekracza minimalne wymagane standardy. Rzetelność, uczciwość oraz sprawiedliwość wobec naszych pracowników są dla nas priorytetem. Nasze praktyki płacowe są transparentne i zawsze dostępne do wglądu na portalu pracowniczym. Jeśli jednak pojawiają się jakiekolwiek wątpliwości co do wysokości podstawy wynagrodzenia lub mają Państwo pytania dotyczące wynagrodzeń, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z działem płac, gdzie służymy wszelką niezbędną informacją. Z poważaniem, Przedsiębiorstwo Budowy Szybów

Kolo
@Arek

Są ludzie co narzekają i są ludzie co są zadowoleni. Przeniosłem się do pbsz z innej firmy i dwie się że ktoś moE narzekać. Płacą minimalna to 2710 zł netto w Polsce! W pbszu trzeba być totalnym dzbanem ny zarobić poniżej 4000 netto i wątpię ze są takie osoby. ,e stawka 3800 zarabiam 5000+ do tego bony i tysiak drugiej wypłaty. Z tego co wiem to koledzy z wiekszym stazem dostają 8 a nawet 1 9 tys wypłaty.

Gorbud
@Arek

Zwolnij się. Do gorbudo są przyjęcia. Robiłem tam. Be barbórkowy, bez 14 i za dużo mniejszy pieniądz. Ludzie skończcie narzekać i weźcie się do roboty. To ja kiłek.

budryk
@Górnik

Ludzie by chcieli od razu zarabiać miliony. Ja mam 15 lat stażu i niesprawiedliwe by było, by nowoprzyjęty zarabiał tyle co ja. PBSz daje ogromne możliwości, tylko słabi zawodnicy tego nie wykorzystują.

stawka
@Arek

na umowie masz stawkę zaszeregowania, wypłatka jest dużo większa, a na picie kqosmos!!!

Grzmoty

Piczucha

Józek

Witam Ponownie. Takie pytanko: ile może zarobić tak realnie strzałowy z 2-ma sobotami? Dzięki I pozdrawiam

Budryk
@Józek

6000 zł plus minus

Józek
@Budryk

@Budryk a powiedz mi jeszcze czy te 6000 to już z flapsami i tą premią czy to jest osobno płacone? Przepraszam że tak pytam ale muszę się już na coś zdecydować, no i jeszcze czy macie jakieś przodki na budryku. Dzięki za odpowiedź.

Jeśli możesz, to napisz, za co można otrzymać 1500 złotych. Natomiast co do premii motywacyjnej, to jakie warunki trzeba spełnić, aby móc ją dostać?

Dostajesz 35zł za dniówkę dodatkowo 20 dnia miesiąca + premia od kierownictwa której ogólnie nikt nie zna ile, bony po 64zł, i swoją stawkę podstawową, robisz weekendy to masz ++ ileś tam kasy więcej i tyle

pomocnik

6000 dostaje jako pomocnik kotwiarza bez sobót

knurów

na knurowie najlepiej zarabia sie na zmianach, meterki ida to kasa jest

Budryk

@Pracodawca kiedy mamy się spodziewać aneksów do umowy bo dalej cisza. Nadal mamy pracować za śmieszne 3800 brutto ?

brutto
@Budryk

Kolego, jak masz 3800 brutto stawkę zaszeregowania to pewnie jesteś niewykwalifikowanym pracownikiem. Myślę, że trzeba trochę popracować, zdobyć doświadczania, zwiększyć kwalifikacje i stawka pójdzie w górę. Do stawki zaszeregowania trzeba doliczyć: premię uznaniową, dodatki itp. Pozdrawia zadowolony górnik z Knurowa.

Węgielek

@Pracodawca Do kogo wysłać zapytanie w sprawie pracy jako Maszynista kolejek ?

rekrutacja
@Węgielek

teraz dokumenty się wysyła przez stronę PBSz

Kacper

Szczęść Boże Panowie Mógłby mi ktoś odpowiedzieć czy do emerytury potrącaja z tych 3800 czy z całosci zarobku.

bo to karta górnika dołowego a nie powierzchniowca

Pisze do Was w sprawie tej roboty ogłaszanej na dozór do pilnowania zespołów ludzi, powie ktoś o jakiej liczbie mówimy? Ciekawe, czy firma w ogóle patrzy na to, czy się ma doświadczenie w zarządzaniu określonym numerem ludzi czy to dla nich nie ma znaczenia. Bo ja doświadczenie mam, ale to bylo 5 osób akurat.

Jan

Karta górnika. ?Odrazu mniejsza premia o 10% (usunięte przez administratora) jedne

Maly

Witam,pytanie mam,komu jest wypłacana 14 ,czy osoby zatrudnione poniżej roku też otrzymują część 14

Pion w szybie
@Maly

Nie dostaniesz, musisz mieć cały rok, lub do któregoś stycznia być przyjętym.

Szymon

Hej. Pracuje od niedawna. Patrzę na paski i nie widzę różnicy czy miesiąc na 22 dni robocze czy np 19 ... Jak to u nas . Czy ta stawka która jest na umowie liczy się na 20 dni roboczych czy jak to jest liczone ??

Siemka panowie jestem zainteresowany pracą w pbszu Jaka kopalnie najlepiej wybrać ? Gdzie najlepsza kasa ? Borynia? Zofiówka? Budryk ? Czy Pniówek?

krzysztof
@Zainteresowany

polecam zofiówkę, tam jest konkretna robota, metry i kaska

Ryl

Cześć, wiecie kiedy płacą 13 ? Mniej więcej początek czy koniec miesiąca ?? Co ile lat jest jubilat ??

13tka
@Ryl

nie ma 13tek w pbszu, chyba, że mówisz o barbórce.... jubilat co 4 lata, ale pierwszy po 2 latach

Kierowca

Witam. Orientuje się ktoś czy ta kartą górnika to tylko za pracę na dole się należy. Jeżeli pracowałem jako kierowca przed PBsz i nie mam nic dołu to coś mi się należy?

Młody

Nie wiem ale tak na logikę "karta górnika" jak sama nazwa wskazuje to chyba tylko za górnictwo się należy.

Zastanawiam się nad robotą w górnictwie i czytam opinie. Wytłumaczycie mi o jakie karty chodzi?

Przepracujesz pełny rok w górnictwie to dostaniesz w 50 zł do wypłaty po 15 latach 750 brutto. i tyle

zwolić się
@Kierowca

zwolnić się jak nie pasuje, wolny rynek, pracy przy kładzeniu kostki brukowej jest co nie miara, w mrozie, w deszczu, bez tych wszytskich dodatków co mają pracownicy PBSz

Kusiu

Mam pytanie dlaczego Pbsz Pniówek szyb. Wiecznie niema rękawic jak ludzie mają pracować kto jest za to odpowiedzialny .Druga sprawa kiedy będą buty puł załogi chodzi w zniszczonych butach . I dlaczego nie morzna pobierać wody .A o atmosferze w szybie szkoda gadać nadsztygar robi wszystko zeby załoga przestała robić

budryk
@Kusiu

ktoś zawinił, pracowałem na 4 punktach i nigdzie nie brakowało rękawic i masek

To jak macie 3800 brutto,ile to będzie netto z 2 coś

Sobota

1000zł, zrobisz 4 i masz 4000zł

I co z tego

Zarobisz 6000 zł a w każdy weekend w robocie. Też mi interes.

lolo
@I co z tego

ale kolego czas pracy 6h, w innych branżach tygodniowo dużo więcej siedzą w robocie

Kierowca

Pytanie do tych dłużej pracujących w PBsz. Czy na różnych punktach są różne stawki i czy np na Pniówku zarabia się więcej?

Bezstronny
@Kierowca

Nie, stawkę masz swoją, która idzie za Tobą, na punktach masz różne premie, dodatki itp.

Xxx

Gdzie są te pit-11? Miały być dziś na portalu

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A. - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 426.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 236, z czego 58 to opinie pozytywne, 43 to opinie negatywne, a 135 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.