Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o.

Opinie o Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o.

Zapolex prowadzi rekrutację na stanowisko Operator Prepress. Wiecie jakie perspektywy na tym stanowisku?

bll
@Kandydat

Gdzie jest szatnia to dowiadujesz się na samym poczatku przed rozpoczeciem pracy bo niby gdzie sie przebierzesz a stolowka to na przerwie idzie sie za reszta i juz od tajemnica

kali

Witam , Nie polecam pracy w Zapolexie!Atmosfera w pracy jest niemiła,patrzą na nowych krzywym okiem,jeżeli pojawiają się błędy to zrzucają winę na nowych!Poza tym nie ma warunków dla nowych,nie ma przydzielonych szafek ,nie pokażą gdzie jest szatnia,gdzie stołówka..(usunięte przez administratora)

nana

czyli ?

były

nic dobrego...

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o. na stanowisko Asystent/ka Działu Utrzymania Ruchu? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
nana

znowu ogłoszenie na technologa co tam się dzieje że tak często się pojawia

nowy

Rozmowa kwalifikacyjna wszystko ok ale warunki pracy są niestety dla nowych straszne. Majster niema czasu pokazac nawet gdzie znajduje sie szatnia jak dotrzec na dany dział.Wchodzisz i masz wszystko wiedziec proste.

gość

Ogólnie to widzę brak słów.Firma ma dobry park maszynowy (usunięte przez administratora).Rozumiem maszynistów bo oni na pewno zarabiaj więcej niż najniższa krajowa a (usunięte przez administratora)Czy w Toruniu naprawdę tak ciężko o normalną robotę?

gość

ja pracuje i nie jest tak żle jak opisują

gośc

Niedoszła - 2013-02-20 19:25:09 Zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną ,ale po przeczytaniu opinii mam duże wątpliwości .Niedoszła - I jak byłaś na rozmowie ? Jak to sie potoczyło ? Pracujesz ?

ktos

a ja mysle ze te wasze opinie sa polnet warte kazdy narzeka na kazdego pracodwace w kazdym zakladzie jest tak samo jezeli jest polnet. nie pracownik to zawsze bedzie to samo ja mysle ze kazda firma ma swoje wady i zalety a to ze dostal ktos 9.5zl na godzine w toruniu wiecej niz 5 zl nie dostaniesz ciesz sie a to ze zarabiasz 1600 bruttoo to normalna stawka mowie tak bo ja pracuje po 280 godzin miesiecznie i zarabiac 2.400 kosztem godzin przelicz jeden z drugim stawke to ciekawe co ile by wyszlo jak narzekacie na pracowawce niesprawdziliscie sie zaduzo pyskowaliscie dlatego dostaliscie wypowiedzenie znam ludzi ktorzy chwala sobie ten zaklad pracy i nienarzekaja co do zarobkow i wyplacanych wyplat...

Niedoszła

pracujący

trafiłem na to forum przypadkowo i jestem w kompletnym szoku. Pracuje w Zapolexie od lat, zarówno jak był Pan Prezes i obecnie jak pozostała Szefowa, tak więc mam porównanie. Ludzie! Najpierw wyklinaliście na Szefa a teraz go chwalicie, bo Szefowa jest gorsza? To jest chore, ktokolwiek by był waszym szefem i jakkolwiek by się w stosunku do was nie zachowywał to i tak byłby dla was najgorszy! Tak to już jest w polskiej mentalności, że ludzie nie potrafią docenić kogoś, kto coś w życiu osiągnął ciężko na to harując, przy czym samym im się nie udało! Jak jest tak źle, to co was tam trzyma?! Po co męczycie siebie i innych. Skoro jesteście takimi specjalistami i dobrymi pracownikami, to pewnie inny \"perfekcyjny\" szef was przyjmie z otwartymi rękoma!!! Ja tej firmie zawdzięczam duży rozwój, atmosfera w robocie sympatyczna, generalnie trzeba przyznać raz jest lepiej, raz gorzej, ale jakoś nie myślałem o zmianie pracy. Jeżeli ktoś chce spróbować, to niech najlepiej sam się przekona, a nie czyta opinie tych zakompleksionych ludzi. Poza tym jestem ciekaw, kto robi firmie taki czarny PR (może konkurencja), że niby ciężka kondycja finansowa, opamiętajcie się! Z tego co widzę to maszyny są obłożone tak samo jak zawsze, czyli kupę roboty, tak jak w zeszłym roku, a w zeszłym roku kondycja firmy była dobra. Na koniec tylko dodam, że chciałbym aby szefowa natknęła się kiedyś na to forum i żeby jej się chciało złożyć skargę o zniesławienie, może co niektórzy stracili by odwagę jaką mają wyłącznie dlatego, że wydaje im się, że ich nicki są anonimowe. Za ten c (usunięte przez administratora) skie obelgi nie jedna sprawa mogłaby się toczyć! Chociaż może lepiej nie, bo stwierdzi, że ma dość. Zresztą jak ja patrząc na głupotę ludzi, bo prawda jest tak, że szefowa poświęca więcej czasu i wszystkiego Zapolexowi, niż ja i którykolwiek z innych pracowników.

Ryan

Zastanawiam sie czy tam pracowac ale widze ze nie warto. Czy cos sie zmienilo ? Jaka jest pensja na poczatek ? 1.500 brutto ?

cama

Nie licz na to , jeżeli musisz to pracuj, ale może Cię to kosztować wiele zdrowia i pieniędzy, więc może lepiej omijać to miejsce szerokim łukiem.

przyszły pracownik

Hej, jakieś ciekawe wiadomości z Zapolexu? Zamierzam przyjść tam do pracy, z opinii powyżej nie wygląda to jak najwspanialsze miejsce pracy, ale słyszałam, że P.Jola chce sprzedać firmę,buduje się podobno gdzieś w portugali, więc może nie będzie tak źle?

trokos

Zgadzam się z ponizszymi cytatami wszystko to są świete słowa.Ja w tej firmie przepracowałem prawie 13 lat za nie cale 1200zl kpina ,zeby nie pan prezes Pan [usunięte przez administratora] jedyny jedyny zalozyciel firmy to bym nie dostał przez następne lata podwyżki,a ta premia niby której nigdy nie widziałem to dla kogo jest panie niby szefie produkcji ,i kto ja daje gadanie ciemnoty ludzią ze to dyrektor przyznaje premie jak on nawet nie wie jak ludzie mają na imię i nazwisko i na której zmianie pracują tak tylko podpisuje a daje szef produkcji ,to nie komuna żeby ociemniać ludzi . I nie dziwie się ludzią ze brak motywacji do pracy ,a Ci co premie dostają to i tak narzekają ,bo to i tak mało A jeszcze jak złozyłem wypowiedzenie to PANI prezes nawet nie była skłonna ze mna rozmawiać ,bo gdzie z takim pionkem jak ja , i to jest szanowanie ludzi po tylu latach przepracowanych chanba .Ciesze się ze sam się zwolniłem z tej firmy miałem chyba klapki na oczach jak taki koń ,i tylko narobiłem sobie kredytów.Pozdrawiam ludzi ktorzy jeszcze mają motywacje tam pracować ,i podziwiam ich,nie dajcie się oszukać

anonimowa

pracowałam tam ponad 3 lata i miała tylko 6,50 brutto.Zamiast podwyżki to dostałam zwolnienie

drukarz

dodam że pracuję w tej firmie (w,wym) 8 lat i zarobki mam na poziomie 1600 zł z premią

drukarz

rok temu skaładałem CV,rozmowa tel była bardzo miła,ale obyło się tylko na rozmowie tel obecnie pracuję i mieszkam w innym mieście,gdzie zarobki sa mizerne a wymagania ogromne,stare maszyny i pracownik jest nikim jakie sa zarobki w zapolexie dla drukarza ?

Joanna

Zgadzam się,pracowałam 9 miesięcy, koszmar

Zostaw merytoryczną opinię o Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o.?

Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o.