Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o.

Opinie o Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o.

Mik

Toruńskie zakłady Graficzne Zapolex sp. z o.o., akurat to pewnia, byłem tam kiedyś planistą produkcji, da się przeżyć

BezOkazji

Wiesz co, no ja Ci powiem, że chyba Cię trochę słoneczko latem przegrzało bo w Toruniu zmowy nie ma, to jest jakaś plotka, nie wiem nawet skąd, ale wymyślona i nie wiem co mam Ci powiedziec, bo według mnie jest lepiej niż kiedykolwiek wczesniej i szlus

piotr

jeżeli chodzi o pracę w zapolexie to pracowalem tam kilka lat na maszynach jednak moje zarobki nie wzrosly. a pracy bylo coraz wiecej. generalnie mozna sie tam wiele nauczyc ale niestety nie ma to odzwierciedlenia w portfelu.zmienilem prace na inną też w poligrafii. i kasa lepsza generalnie poszukujacym pracy polecam sie zglosic do agencji flexhr

elf

Bzdura. Jest dużo dużo lepiej niz za p.T...A majstrowa ta nowa i majster jak najbardziej obeznani ,gorzej z tą co ty tyle lat pracuje i zero pojęcia!!!!

Gandalf
@elf

Drogi Elfie jak dobrze pamiętam za czasów Pani "T" nie było wcale tak fajnie... (BO GNAŁA DO ROBOTY) a teraz można ściemniać... no chyba, że nagle wpadnie szanowna Pani "P" wtedy rzecz jasna, że produkcja idzie zjawiskowo płynnie... chyba że maszyna zacznie się buntować, ale na to raczej nikt nie ma wpływu ;) Faktycznie jest dużo lepiej :)

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o. na stanowisko Asystent/ka Działu Utrzymania Ruchu? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Sam on

Wez nie pisz takich glupot. Albo jestes tam na stołku albo przydupasem kadry.

cype

tak @megen mają tu rzeczywiście dość duże wymagania ale dla odpowiedniego człowieka oferują umowę o pracę lub kontrakt. A dla tego wybranego pomagają nawet w relokacji

das

jak tak płaczesz to po kiego tam robisz , zwolnij się i po problemie, nie mogę pojąć ludzi co na wszystko w robocie płaczą a siedzą dalej , zmienić robote na lepszą i już

Ja pracuje tam od lat i w końcu idzie ku lepszemu i podwyżki tez są trzeba się wykazać i tyle

Bezdomny

Czesc postow tu wypisuje kadra czyli dyrektorzy i kierownicy ktorzy nie wiedza co z czym tam sie robi :D Pracy na zlecenie zawsze tam jest potrzeba a w przypadku umow normalny czy jakis szkolen to mozna pomarzyc a co do wyplaty to najniza i tyle. Czytajcie wiecej obiecanek. Ludzie wlaczcie myslenie daja wam kielbase wyborcza tak samo jak w naszym rzadzie i idziecie tak kto obiecuje cuda :D

A gdzie ten nowy kierownik xmiany sie podzial

W

A niejaki pan Karol W. pracuje jeszcze?

yoaka

hej! a co powiecie o pracy jako Manager ds. Eksportu, bo jest widze ofrta do Torunia, a mnie to akurat jest po drodze? Zadaj mi się, ze zarbki są dobre, ale nie podali konkretnych stawek.

@yoaka

szukaj dalej. Trafisz do logistyki i bedzie ci jeden pan kolo pior robic.

qwerty

A ile taki manager w eksporcie może zarobić w tej firmie?

Patryk

Witam. Nawiązując do wypowiedzi @() widzę, że zapolex ma problem jedynie z organizacją wewnątrz firmy, ale poza tym radzą sobie dobrze. Słyszałem, że szukają pracowników, więc zajrzałem tutaj. Widzę oferty na mechanika ruchu, brygadzistę i operatora prepress. Ciekawe oferty, dla kogoś kto szuka stałej pracy.

codziennie jest drukowany plan wysylek. (usunięte przez administratora) Podobnie ma sie tez szefowa ktora ciagle goni pracownikow intro. Magazyn w miare ogarnia wysylki i potrafii chwilowo wstrzymac lub zatrzymac samochod ktory przyjezdza po towar.

bolek

Witam. Ile zarabia pomocnik ofsetowy?? Premia jest? Jaka jest atmosfera wśród załogi?

pytaczka

Obecnie Zapolex poszukuje na 2 czy 3 stanowiska związane ze sprzedażą. Ktoś może powiedzieć czy to nowe etaty czy zwolnione przez poprzedników?

xxx

ludzie czy wy sobie zdajecie sprawe ze praca w toruniu na umowe o prace za 10 zl na reke za godz to bardzo duzo. teraz bardzo duzo firm na produkcje zatrudnia na umowie zlecenie i to po 9 zl i to brutto.

marek

jak wiele osób ja również poszukuje pracy, przeglądając oferty niedawno natknąłem się na ofertę od firmy Toruńskie Zakłady Graficzne ZAPOLEX Sp. z o.o., obecnie można u nich aplikować na stanowisko kierownika zmiany, mechanika utrzymania ruchu, operatora prepress oraz elektryka- automatyka, praca jest w Toruniu

robert
@marek

z czystym sumieniem...odradzam

Bylec

To wynika z błędów zarządzania i strachu przed odpowiedzialnością. Najprościej zrzucić wszystko na tego "na dole".

Zostaw merytoryczną opinię o Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o.?

Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o.