Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o.

Opinie o Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o.

Lucky

W Zapolexie wiele zmian. Pewnie zdarzają się negatywne ale jest wiele dobrych zmian. Jak to przy zmianach, nie każdy jest zadowolony. Firma się rozrasta potrzebne są nowe kadry. Praca może nie zawsze bardzo wysoko płatna ale za to stabilna i pewna. Nie ma nieprzewidzianych zwolnień. Są paczki i bony na Święta, są organizowane imprezy i wydarzenia firmowe. Od niedawna została wynajęta hala sportowa.

bom
@Lucky

Pracuję tu już kilka lat ale paczki dostaliśmy na Święta jak co roku, nie wiem czy w Toruniu jest taka firma, która daje takie duże paczki na Mikołaja. W poprzednim zakładzie nawet złotówki mi nie dali.

krasnal
@bom

Brak 100tek za nadgodziny w godzinach nocnych od 18-6, a wypłacanie 50tek.

Jerry56
@bom

Prześlij CV, znajdę Ci pracę, w której płacą cukierkami zamiast pieniędzmi.

brak snu
@bom

przespij sie bo piszesz glupoty

Czarny Koń

Co nowego w Zapolexie??

@Czarny Koń

W Zapolexie dobra zmiana tzn. ci dobrzy odchodzą - starzy pracownicy z produkcji , kadrowa , bhp , eksport a powiew nowości zostaje .

yoaka

Pewnie, że jest sporo wykształconych pracowników, ale i tak ostatnio nie pokazało się żadne ogłoszenie @al, ale może warto dowiadywać się u nich bezpośrednio.

tomek

zapraszam na intro zrozumiesz nie porównuj tych 2 dzialow bo inne ligi

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o. na stanowisko Asystent/ka Działu Utrzymania Ruchu? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
tomek

pensja najnizsza ,jak prezes umarł od tamtej pory czyli chyba od 5lub 6 lat tak sa podwyzki do najnizszej lub tez inni dostali 1zl a ci co lubia trzymac palec tam to wiecej ogolnie w ciagu 5-6 lat jedna podwyzka a tak nic i ciagle wymagania a ludzi mniej

Ziomek

Moze pora pomysles o tym zeby najpierw sie wykazac ze sie prace powaznie traktuje a nie ciagle polowa pracownikow ma tzw wszystko w d....a potem oczekuja podwyzek.premi itpmoze najpierw zaczac zmieniac siebie a potem oceniac pracodawce.

ktos

juz jest rotacja

Były

Kto został zwolniony??

mily
@Były

witam anonim pisze dobrze ja jeszcze dopisze ze juz z praca porzegnaly sie 3 osoby z dlugim stazem i z tego co widze sporo jest tu komentarzy osob ktore niszcza zaklad nie od strony pracownika .........lecz..................

ciekawosc

no @baj napisz bo tez jestem ciekawy

baj

A wiecie jakich przeciętnych zarobków można się teraz spodziewać? W końcu oprócz podstawy jest pewnie szansa na jakieś premie do tego, co znacznie umila ich pracę. Ważne dla mnie jest to, że każdy może liczyć na jakieś socjale, nie każda firrma jest w stanie.

ExMachina

Drogi Panie (ech), bądź droga Pani (ech) ? ten Pan "Pracownik" według was z jakiego powodu jest rozgoryczony ??, bo nie wydaje mi się ... że jest rozgoryczony z impulsywnych zachowań stałych bywalców... Czasami jesteście jak nowotwór... którego po długiej chemioterapii nie zdoła się unicestwić !!! DAWAJCIE LUDZIOM PODWYŻKI (urlopy:P) !!!

ech

Wiecie co @pracownik czy wy raz moglibyście normalnie komuś odpisać i do tego napisać prawdę? Przecież już z samego twojego postu widać, że jesteś mega rozgoryczony ktoś cię wkurzył i teraz tutaj wylewasz swoje żale i pretensja szkoda, że w taki sposób

rece opadaja

Nowy kierownik zatrudnił sekretarkę on sam nic nie robi nie interesuje się intro Pani Prezes szuka Pani oszczędności proszę zauważyć ile osób siedzi w pokoju wielkiego brata tylu do podejmowania decyzji a jak pojawia się problem to każdy patrzy na siebie i nic nie wiedza tam jest 6 osób plus 2 z kontroli kiedyś była polowa i było tak samo jaki jest sens

krasnoludek
@rece opadaja

ależ robi : wiesza swoje ukochane prospekty oraz tabelki gdzie popadnie. Znosi też zielsko doniczkowe

krasnoludek

Zakład oferuje stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie za najniższa krajowa, płaca za nadgodziny to wielka loteria. Premia to jedna wielka marchewka, którą jeśli dostaniesz w żaden sposób nie będzie adekwatna do wykonanej pracy, za miesiąc możesz już jej nie uświadczyć.

michal

powiem tak nawet w urzędzie pracy oferując prace w zapolexie ludzie automatycznie odmawiają wiem bo paru moich kolegów już miało takie sytuacje i podziękowało a Panie w urzędzie nie były podobno zaskoczone a ludzi poszukują bo odchodzą gdyż jest coraz gorsza organizacja, płace a wymagania coraz większe

ktos

zabawna z ciebie osoba

Assa

Toruńskie zakłady Graficzne Zapolex sp. z o.o., mają się coraz i coraz lepiej, generalnie nie jest to dziwne, bo jak wiadomo firma się rozwija coraz prężniej, moim zdaniem jesli chodzi o toruń to jest naprawdę dobrze, jedna z najlepszych zakładów w ogole

dobre
@Assa

widzę ze mamy obrońce każdy kto to czyta i wie jak jest w zakładzie to śmieje się z twojego wpisu bo wiadomo że tam nie pracujesz tylko zwykłym kretem który nas okrada albo osoba z zarządu twoje wpisy nic nie znaczą prawda jest taka bez tych zwykłych ludzi którzy pracują za marne pieniądze byście przepadli pomyśl nad tym i zadaj sobie pytanie czemu ludzie odchodzą do Bydgoszczy lub tez nie maja motywacji utrzymaj za najniższa rodzinę pospłacaj kredyty nie zrozumiesz tego

xxx

jednym słowem robi się kibel.jest żle i nie zapowiada się by było lepiej.majstrowa p.K.jest jednym z tych pustaków których nie lubię.szefowa zabiera pieniądze jak chce,zaco chce i kiedy chce.nie szanuje nikogo,a to dięki Nam zarabia miliony.

Zostaw merytoryczną opinię o Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o.?

Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o.