MFO S.A.

Opinie o MFO S.A.

happy

Oczywiście, pewnie wszystko zależy od działu, w którym się pracuje.

zdziesz

piszą: Oferujemy przyjazną atmosferę w pracy. W przypadku tej firmy to powinno być zabronione, bo to duże mijanie się z prawdą. Czytam w powyższych opiniach dużo o ambicji i z tym akurat się zgodzę, tam pracują bardzo ambitni ludzie. Czasami za bardzo. Szkolenia i wprowadzenie nowego pracownika - brak lub kiepskie. Zależy od działu.

pacuję tam już długo i nie narzekam szkoda mi tylko ludzi co przychodza i nie maja pojeci a cym kolwiek i narzekaja

zygadlewicz

Praca jak praca! Prawda jest taka - jesli ktoś przychodzi do pracy tylko przejściowo i nie zamierza nabywać wiedzi i umiejętności to nie ma przyszłości. Okres pracy będzie kródki za małe poeniądze.Jeżeli ktoś jest ambitny i rowojowy to praca pewna, stała, a zarobki????????????????Ciekawy jestem kto mając firmę dawałby duże pieniądze pracownikowi, który nnie ma pojęcia o obsłudze maszyn z którymi będzie miał do czynienia. Są osoby bardzo młode, które w kródkim czasie zarabiają pieniądze takie same lub większe od tych , którzy pracują już kilka lat . Różnica wynika z umiejętności, samodzielności i odpowiedniego podejścia do pracy. Polecam pracę w tej firmir ale tylko ludziom, którzy są ambitni i zdecydowani na awanse.

Specjalista Ds. Zakupów

Pierwsze spotkanie rekrutacyjne

Był zadawane pytania o moje doświadczenie, cele zawodowe, zainteresowania, powód chęci zmiany dotychczasowej pracy

pesiek

dziwna atmosfera ... duża rotacja ludzi...

były

[usunięte przez administratora] pracownicy tak sa przestraszeni ze boja sie własnego cienia,biegaja wkoło maszyny jak cos nie idzie,kierownictwo patrzy w kamery ktorych jest pełno i typuje ludzi ktorzy za wolno chodza do straszenia zwolnieniem,jeden wielki syf ciezka praca za nedzne pieniadze i do tego pod jaka presja starzy pracownicy boja sie nawet rozmawiac bo nie moga na chwile przystanac wszedzie hasła zachecajace do pracy typu nie stoj nie czekaj jak za czasow PRL tylko ze wtedy doceniali pracownika ogolnie nie polecam za taka kase(1500 zł umowa zlecenie) przezucanie codziennie po kilka ton profili

jasio

Zamierzam podjac prace w mfo,jakie zarobki,praca ,atmosfera?? brygadzisci bardzo gnebia pracowników??

Zostaw merytoryczną opinię o MFO S.A. - Kożuszki-Parcel

• Jak się pracuje w MFO S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy MFO S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MFO S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MFO S.A.?

Kandydaci do pracy w MFO S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MFO S.A.