ELPRO

Drzewica

Opinie o ELPRO

filra 2011-12-12 15:11:16
ta firma to porażka.. zrobki kiepskie i do tego zaleglosci z wyplatami po 3 miesiace.praca za darmo jednym slowem nie polecam tej firmy
sandokan 2012-01-10 09:37:02
Pracowałem tam 4 lata jako kierowca, w sumie nie narzekałem. Zarobki niezłe.
meas 2012-02-29 22:02:28
hehe to chyba dawno pracowałes jest nędza straszna. I nie zapowiada sie na zmiany, chyba ze zarządzających tym (usunięte przez administratora) zmienią. nie polecam, a wrecz odradzam wchodzic w to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] .
mario 2012-03-29 22:17:50
sandokan - 2012-01-10 09:37:02

Pracowałem tam 4 lata jako kierowca, w sumie nie narzekałem. Zarobki niezłe.
hehehe smiech na sali ciekawe kiedy tam pracowałes:) jesli chodzi o prace kierowcy to kierowców tam niema tylko MURZYNI do montowania ekspozytorów za których jakosc odpowiadasz, placone masz nie za jazzde tylko za montaz a jezdzisz za free i niema znaczenia ze przejechałes pół polski w te i zpowrotem.
ronrty 2016-04-23 16:37:30
Witam, mam przed sobą ogłoszenie na Spawacza warunki chyba są do zaakceptowania ale chciałbym zapytać kogoś kto już dla nich pracuję albo pracował jak wygląda wypłata na koniec miesiąca, jesteście zadowolenie czy raczej narzekacie i nie ma co do nich iść?
Zostaw swoją opinię o ELPRO - Drzewica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ELPRO