Opinie o Mawi M.Piszczek i W.Dziedzic sp.j. w Rzezawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Mawi M.Piszczek i W.Dziedzic sp.j.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mawi M.Piszczek i W.Dziedzic sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mawi M.Piszczek i W.Dziedzic sp.j. w Rzezawa

Wiesiek Leksus

Firma Mawi to polski producent urządzeń chłodniczych dla branży spożywczej i gastronomicznej. Firma istnieje od ponad 30 lat i zyskała uznanie na rynku dzięki jakości swoich produktów oraz profesjonalnemu podejściu do klientów. Mawi oferuje szeroki asortyment produktów, w tym m.in. witryny chłodnicze, lady chłodnicze, zamrażarki, urządzenia do przygotowania lodów oraz meble gastronomiczne. Produkty Mawi charakteryzują się wysoką jakością, trwałością oraz estetyką wykonania. Firma stawia również na innowacyjność, wprowadzając na rynek nowe technologie i rozwiązania. Firma Mawi posiada także własne laboratorium elektromagnetyczne (EMC), które umożliwia badania i testowanie produktów pod kątem ich odporności na zakłócenia elektromagnetyczne. Dzięki temu Mawi może zagwarantować, że ich urządzenia spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i nie wpływają negatywnie na działanie innych urządzeń elektronicznych. Mawi to firma zorientowana na klienta, która oferuje kompleksowe wsparcie techniczne, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz szybki czas realizacji zamówień. Ich produkty są dostępne w sklepach na terenie całej Polski oraz w wielu krajach Europy.

Wiolka Nowy wpis

Teraz szukają między innymi montera urządzeń chłodniczych i mąż się cały czas zastanawia. Generalnie chciałby zmienić pracę, ale żeby nie pogorszy sobie jeszcze sytuacji. Ile to wynosi dokładnie, to atrakcyjne wynagrodzenie, bo to kwestia do dyskusji akurat? Nie piszą nic w ofercie, ale czy oprócz samej podstawy dostaje się jakieś bonusy i dodatki?

Kmiecik TooMasz

Firma typu ,,PYTA” czytaj uciekaj jak najdalej, pracujesz na czarno, wypłaty pod stołem, ciągle i długie delegacje, śpisz w zimnym baraku, sikasz do dziury - masakra, na końcu oszukają cię przy wypłacie i właściciel się sądzi jak sobie wypijesz małpkę na rozgrzewke no nienormalny jakiś, ja muszę tak zacząć pracę Nie polecam - omijać szerokim dukiem, tutaj słabo, omijać

@Kmiecik TooMasz

Kurcze, no to mnie zastanowiły te słowa. Ale to ludzie, którzy szukają pracy, zgadzają się na takie warunki, zgadzają się na brak umowy, kasę pod stołem, warunki sanitarne? Może ktoś wyjaśni, dlaczego pracownicy zgadzają się na takie warunki, a nie szukają czegoś lepszego.

Aktualnie trwa rekrutacja na księgową. Ogłoszeniu kusi atrakcyjnymi zarobkami. W zawodzie jestem od zawsze czyli już paręnaście lat. Czego mogłabym spodziewać się na tle finansów? Umowa od samego początku jest o pracę?

GustawPajęczynaTutka Nowy wpis

Jeśli aktualnie trwa rekrutacja na stanowisko księgowej w MAWI i ogłoszenie sugeruje atrakcyjne zarobki, warto zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii. Atrakcyjne zarobki: W przypadku ogłoszeń, które podkreślają atrakcyjne zarobki, ważne jest, abyś dokładnie zrozumiała, co oznacza to dla Ciebie. Czy podane wynagrodzenie jest określone w ogłoszeniu, czy też jest to przedmiot negocjacji? Czy oferowane zarobki są konkurencyjne w porównaniu z innymi podobnymi stanowiskami na rynku? Doświadczenie zawodowe: Mając paręnaście lat doświadczenia w zawodzie księgowego, możesz spodziewać się, że Twoje doświadczenie i umiejętności zostaną docenione, co może wpłynąć na oferowane wynagrodzenie. Rodzaj umowy: Istotne jest zrozumienie rodzaju umowy, który jest oferowany. Czy jest to umowa o pracę na czas określony czy nieokreślony? Czy umowa jest zawierana od samego początku, czy też jest to umowa próbna? Warunki pracy: Oprócz aspektu finansowego, warto również zwrócić uwagę na inne warunki pracy, takie jak benefity dodatkowe, elastyczność czasu pracy, możliwość rozwoju zawodowego, atmosfera w miejscu pracy itp. W przypadku, gdy masz pytania dotyczące oferty pracy, zalecam bezpośredni kontakt z pracodawcą, aby upewnić się, że zrozumiałaś wszystkie szczegóły oferty i aby móc podjąć przemyślaną decyzję. Dodatkowo, przed podjęciem ostatecznej decyzji, warto zasięgnąć porady prawnika lub doradcy zawodowego, szczególnie jeśli chodzi o warunki umowy.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Mawi M.Piszczek i W.Dziedzic sp.j.? Chętnie zatrudniają?

GustawPajęczynaTutka Nowy wpis

Jeśli chodzi o współpracę ze studentami, wiele firm może oferować różne możliwości, takie jak praktyki zawodowe, staże, programy rozwojowe czy projekty badawcze. Często zależy to od indywidualnej polityki firmy i jej potrzeb w zakresie zasobów ludzkich. Co do polityki zatrudnienia, niektóre firmy preferują zatrudnianie studentów na różnych stanowiskach w zależności od ich umiejętności i doświadczenia, podczas gdy inne mogą bardziej skupiać się na zatrudnianiu absolwentów lub specjalistów z branży. Ponadto, wiele firm może mieć programy stażowe lub praktyk zawodowych, które pozwalają studentom zdobyć doświadczenie zawodowe w danej branży. Jeśli masz konkretną firmę na myśli, sugeruję skontaktowanie się z nią bezpośrednio lub poszukanie informacji na ich oficjalnej stronie internetowej, gdzie mogą udzielić więcej informacji na temat swojej polityki zatrudnienia i współpracy ze studentami.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mawi M.Piszczek i W.Dziedzic sp.j., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko FIRMA MAWI ZATRUDNI..? Podziel się swoimi wrażeniami!

Pracował ktoś jako pracownik załadunku?? Jestem szczególnie ciekawy pensji. Bo widziałem info w ogłoszeniu 4000 zł brutto, a przecież pensja minimalna jest wyższa. To jak to wygląda? Napisali, że dają umowę o pracę, no to chyba musi to być chociaż minimalna, prawda? A wiecie też coś o premiach, są tu dodatki regularne?

Wiesiek Leksus

Ilona

O jakiej porze zaczyna się pracę i ile trwa? Chodzi o stanowisko pracownik fizyczny z tego ogłoszenia do pracy przy zieleni między innymi. Praca od pon-pt czy więcej dni trzeba robić?

Jan
@Ilona

W Mawi się pracuje przy produkcji chłodziarek. Za koszenie, obcinanie gałęzi odpowiadają ciecie. Chyba się więc pani pomyliły firmy.

6 koła na rękę

Dobra robota na początek, polecam.

Bredzisz
@6 koła na rękę

Tyle można zarobić w Mawi?

Weronika
@6 koła na rękę

Na jakim stanowisku się tu tyle zarabia? To jest podstawa wynagrodzenia czy łącznie z premia i ewentualnymi nadgodzinami?

Mardzalenka

Dobry wieczór. Minęły 3 dni więc mogę ponownie się odezwać. Nadal nic się nie poprawiło. Wszyscy piją jak dromadery. Prym wiedzą cukiernicy ale i regałowcy nie pozostają w tyle. Brygada kajnerów jest na trzecim miejscu z możliwością ataku na pozycję wicelidera. Na kajnerach uczeń matti przerósł mistrza, choć do końca nie jest wtajemniczony we wszystkie sprawy. I nie będzie. Blacharnia drużynowo jest nie do pokonania. Odyniec, Rycy, Lusia i Kaziu to kwartet do pokonania. Polańczyk jako rezerwą jest cięki jak zad węża. Wszystko ma swój kres. Ciocia z kadr nie utrzymała swojego krewnego Adrianka. Dziwi mnie, że pomimo tak wielkiego stężenia alkoholu we krwi pracowników firma ta nadal funkcjonuje. Tłuścioch z wymienników ciepła jest nietykalny bo kryje go kierownictwo produkcji i serwisu. Pewnie mają współudział w jego działaniach.

Pracownicy
@Mardzalenka

Chłopie, jak Cię zwolnili to odejdź z honorem, a nie szkaluj innych. Najpierw oczerniasz całą firmę, a później piszesz, że zależy Ci na niej i tłumaczysz się, że w niej jeszcze pracujesz. Jak byłbyś pracownikiem, który pracuje, wiąże przyszłość z firmą, nie narzeka na zarobki (jak wcześniej napisałeś), nie donosiłbyś na współpracowników. Wiesz doskonale, że papier wszystko przyjmie i to co napiszesz, to nikt tu tego nie weryfikuje, ale każdy kij ma zawsze dwa końce. Jeżeli Twoim zdaniem my spożywamy alkohol, to pracujemy dalej a Ciebie zwalniają za nieróbstwo itp. „ Pamiętaj młody matole nie mów nigdy co jest w twojej szkole” Życzymy Ci, aby Twój nowy pracodawca przed przyjęciem Ciebie zadzwonił do naszej firmy, a firma, wystawiła stosowną opinię o Tobie.

Dorota
@Pracownicy

Co tutaj się wyprawia? Weszłam sprawdzić opinie i nie mogę uwierzyć w to co czytam... Jest tu ktoś, kto mógłby napisać mi obiektywnie czy warto aplikować? Jakie warunki, atmosfera itp? Bo to wszystko co tu jest to jakiś słaby żart czy nie?

Miłosz
@Dorota

Myślę, że to jawny atak agentów Igloo. W firmie z dnia na dzień nie widać, żeby się sytuacja aż tak pogorszyła...

Aga

Witam serdecznie wszystkich obserwatorów. Gdyby ktoś chciał w tej chwili pobrać materiał to najmłodszy stażem ( o którym już kiedyś wspominałem ) wraz z nowym królem kajnerów piją właśnie w ziemi obiecanej. Zrobili sobie powypłatowe walentynki. Szkoda że nie ma z nimi kaczora i rudej upasionej sarenki. Mielibyśmy w jednym miejscu pełny zestaw dojazdowy z Bochni. W sumie są poza godzinami pracy ale częsta obecność tych ludzi w barach o czymś świadczy. Może mają problem z pewnym rodzaju używki albo z czymś innym. Co do głównego serwisanta to należało by sprawdzić czy nie insynuuje l4 ponieważ każdemu z nas może przydażyć się taki wypadek jak jemu podczas wykonywania prac w domu. Być może boi się o swoje stanowisko pracy ponieważ Pan M.P. dał mu ultimatum żeby nie wydziwiał i bezpodstawnie nie przedłużał zwolnienia.

Paweł - vel Igloomen

Cześć wszystkim czytającym to forum, pisze tu po raz pierwszy i ostatni więc dzięki za bezpodstawne oczernianie, pracowałem tu kilka lat tylko zdarzył mi sie wypadek gdzie zszycie przerwanego pasma centralnego zostało wykonane nie profesjonalnie tylko jak to na NFZ pacjent to pacjent, prywatnie lecząc sie nie wspomnę o kosztach bo to całe pzu to można sobie w tylek wsadzić, dla firmy jestem nie wygodny bo byłem na l4, nie planowałem tego miałem powtórna operacje by naprawić palec który do dnia dzisiejszego wymaga ćwiczeń i rehabilitacji, nie mam absolutnie żalu do kierownictwa że podjęło decyzje o moim zwolnieniu, nie ma ludzi nie zastąpionych ale jest to przykład dla załogi żeby lepiej nie chorować, pozdrawiam Wszystkich

Tomasz

Piotrze zutylizowales wycieki ze swojego "Reno" na terenie zakładu czy pozostawiłeś wszystko pod okiem stroza by zamiotł temat pod dywan?

Firma o wieloletnich tradycjach, cały czas się rozwija, można dobrze zarobić, jak przyjdzie leń i bez fachu to narzeka, jak jest to powiedzenie że " złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy". Ludzie pracują tutaj po kilkadziesiąt lat, a którzy odeszli wcześniej to wracają.

BG
@pracownik

A ja żem porobił najgorszom robote w upałah i mrozach i mi podziękowali azem się starał

Grzegorz
@pracownik

Więc ile tu konkretnie można zarobić? Tylko konkrety proszę żebym wiedział czy warto się w ogóle interesować firmą. ;)

@Grzegorz

Dziś to od 3 do 3,5 na rękę.

Wiktoria
@MAWI Electronics

A orientujesz się może czy jest możliwość złapania nadgodzin?

@MAWI Electronics

Oczywiście. Jak robota jest.

www
@MAWI Electronics

To jakis żart , chyba że "Kolega" który jest pod wpływem mowa o Ślince który nie zaspecjalnie ma ochote pracować ) i pomimo ze Kierownik z przypadku --- nie raz widzi go z piwem lub pod wpływem to zarobi reszta nie bardzo --- Mówiac krótko tej firmie jest potrzebny długoterminowy audyt z PiP . z zakresu prawa pracy BHP --- jezeli jest tak ok to ciekawe czy przeżyje taka kontrole .

Aneta
@www

To w ogóle możliwe, żeby kierownik przymykał na takie rzeczy oko? To nie jest tak, że on za ludzi tu jest odpowiedzialny i to on dostanie po głowie jak coś pójdzie nie tak?

Batman
@Aneta

Kierownik nie widzi problemu w nietrzeźwych pracownikach, zbada alkomatem wyśle do domu a na drugi dzień jak by nic się nie stało, do pierwszego wypadku i leci na pysk, wypłaty robi jak go zawieje, kogo lubi temu da zarobić

Aneta
@Batman

witam, zastanawiam się czy po takim czasie od upublicznienia tej informacji cokolwiek mogło się w firmie zmienić jeśli o warunki zatrudnienia chodzi? Zdarzały się może jeszcze tego typu sytuacje? w wielu firmach w związku z nowym rokiem wystąpiły podwyżki czy tutaj również były?

@Aneta

Witam, tak zmieniło się , pracownicy pijący alkohol zostali zwolnieni.

Janusz
@Aneta

Piszesz jak bys tu pracowala Aneta nierobów tez juz sie pozbywaja jak chcesz wiedziec

Klakier
@pracownik

Ilu zostało zwolnionych za alkohol? Dwóch? Reszta sadzi dalej i ma się dobrze bo "kierownik" boi się żeby np z liścia nie dostac, już tak sie nie wybielajcie bo nawet odplamiacz nie pomoze

Paolo
@Klakier

A ty byłeś w tej dwójce, nie? Kto i co sadzi o tej porze roku?

Ninjaludek

Tak patrzę na te komentarze i dziwię się ze nikt jeszcze nie doszedł do brakujących części do tzw. komory gdzie została sprzedana plyta aluminiowa oraz mnóstwo wkrętów, śrub, nakrętek itp zgadnijcie kto dal dowód tożsamości?

Prankster

(usunięte przez administratora)Piją na każdym wydziale jedni więcej drudzy mniej nie będę pisał kto ale rekordziści znajdują się na ciastkarkach i regałach, blacharnia dysponuje też mocna drużyna w tej dyscyplinie, co do magazynów sprzedaży i zaopatrzenia jest tam w miarę spokojnie bo ich liderzy dają czadu w weekendy, zwłaszcza najmłodszy stażem. Władca parownikow raczy się conajmniej szesciomi mocnymi Tatrami everyday i strasznie z niego paruje w dodatku ręce trzęsą mu się tak że rurka z trudem wytrzymuje naprężenia, następny kandydat przyjezdza kiedy chce nie pije i nie robi przez co jest nie wygodny i mu podziękowano mimo że szkodliwy nie był. Niektórzy oglądają anonse erotyczne a inni zabawiają się w inny sposób polecam zapytać u źródła dla wtajemniczonych, i tak nie jest żle Piotr.S jeszcze nie oszalal że ma takich podwładnych, w sumie przez lata siedzenia z głównym serwisantem uodpornił się na (usunięte przez administratora) bądźmy szczerzy w tej firmie nie sądzą tylko kierowcy i serwisant Bizon,(usunięte przez administratora)

@Prankster

Pisze Pan takie rzeczy ponieważ jest Pan rozgoryczony, że zwalniają Pana, bo Pana nieróbstwo wyszło na jaw. Żerował Pan na pracy innych ludzi. Polecam się wziąć za robotę, a nie opluwać innych ludzi. Bo to co Pan pisze to czysta złośliwość. Człowieku weź się za robotę.

Prankster
@pracownik

Dobry wieczór Panstwu, otóż nie jestem pracownikiem którego planują państwo zwolnić - choć domyślam się o kogo chodzi jako aktualny jeszcze pracownik nie narzekam na warunki zatrudnienia i wynagrodzenie, drażni mnie tylko to że ludzie zatrudnieni na równoległych stanowiskach piją, oglądają filmy dla dorosłych i ogólnie zajmują się wszystkim tylko nie swoją praca, ja nie mogę się ruszyć ze swojego stanowiska pracy a co niektórzy potrafią się przeszwedac po firmie w poszukiwaniu byle czego przez 80% czasu pracy, nie rzadko spożywając przy tym napoje alkoholowe na każdym wydziale, nie możecie zaprzeczyć że w tej firmie nie pije się gorzały a niektórym odbija po innych środkach nie alkoholowych co najlepsze kierownictwo ma podgląd na cały zakład a nic z tego sobie nie robi w sumie nie dziwie się ze kierownik nie może zapanować nad taka ilością ludzi a Ryszard jako teoretyczny zastepca go nie wspiera, w biurze jest dobrze obdarowana zarówno ciałem jak i intelektem Pani z którą każdy uwielbia spędzać czas podczas swojej wizyty pod pretekstem pobrania długopisu, zeszytu itp za te długopisy i zeszyty daliby się pociąć, na szczęście ta Pani ma swój rozum, wdzięk i intelekt, pomimo wielu minusów życzę firmie aby funkcjonowała jak funkcjonuje a ludzie byli szczęśliwi bo ja również wiaze sobie z nią przyszłość mimo młodego wieku. Nie będę się udzielać na tym forum przez kilka dni by kierownictwo zyskało podgląd sytuacji, pozdrawiam i życzę powodzenia wszystkim pracownikom sumiennie wykonujących swoją pracę ????

worker

Chyba te opinie pochodzą od osób którym podziękowano za współpracę z różnych przyczyn. Robić swoje trzeba, zarobki lepsze niż u lokalnej konkurencji. Wypłata zawsze na czas. Jak chce się komuś pracować to sobie poradzi. Jak jesteś leser to szukaj szczęścia gdzie indziej. Ludzie w miarę dogadani, wiele osób pracuje tutaj naprawdę długo. Firma się rozwija, nowe budynki, nowe urządzania.

QQRYQU
@worker

No , narzedzia archaiczne , brak absolutnie wszystkiego . Pan z magazynu nie umie i nie potrafi mogarnac kuwety . Potrafi tylko wyszukac na allegro -- zywcem wyrwany z epoki Gomułki siemieżny i zadufany w sobie. Kierownik który dba tylko o własne 4 litery zero podwyżek .No i BHP wizyta PIP pewnie zamkneła by cały ten cyrk . --- Szkoda czasu i życia , świat poszedł o lata świetlne na przód a to miejsce w lesie nic sie nie zmieniło .

@QQRYQU

To są jeszcze takie miejsca gdzie nie dotarł nowoczesny styl pracy? Przecież to właścicielowi powinno zależeć na zmianach, bo z twojego opisu wynika, że zysków tam raczej nie ma. Nadal pracujesz w firmie czy odszedłeś?

@QQRYQU

Koło lasu*

@MAWI Electronics

Co to za różnica w lesie czy koło lasu? Nie liczy się lokalizacja tylko jak się pracuje. Ty też jesteś pracownikiem? Jak z wypłatami? Poprawiło się coś w tym temacie czy nadal nie dają podwyżek?

były
@Michał

Nic się nie poprawiło. Tak słyszałem.

W skrócie

Jak ktoś chce spokój i nie ma wielkich aspiracji finansowych, to robota dla niego.

@Xyz ale czemu? powiedz więcej o co chodzi

Xyz

W skrócie: średniowiecze

H2O
@Xyz

To nie średniowiecze to miejsce pod kazdym względem tak prumitywne że nie da się opisać w żaden sposób nie pasujące do dzisiejszych standardów . Produkt adekwatny . Jeżeli ktoś jest ogarnięty i ma jakieś umiejętności i ambicje z pewnością znajdzie sobie bardziej cywilizowany zakład pracy .

Legenda
@Xyz

Podobno w pobliskim lesie na wilce kniazie polujom.

mm

Firma wywodzi się epoki postkomunistycznej, kiedy panował rynek producenta. Wiele firm produkujących urządzenia chłodnicze powstało w tamtym czasie i funkcjonowały ze względu na dobrą koniunkturę w branży. Jednak od tamtego czasu minęło ćwierć wieku i otoczenie zewnętrzne zmieniło się diametralnie. Obecnie mamy do czynienia z rynkiem klienta, gdzie potrzebna jest finezja w zarządzaniu. Są firmy, które to rozumieją i podążają za wymaganiami odbiorców. To są firmy, które sobie świetnie radzą na rynku i produkują miesięcznie tyle i ile MAWI w dobrym roku i są firmy takie jak MAWI, które nie dostrzegają zmieniającej się rzeczywistości i próbują metodami zarządzania z początku istnienie (czy całkowitym braku metod zarządzania) na siłę uszczęśliwiać klientów swoją ofertą, która nie dorasta do oczekiwań rynku. Klienci oczekują nowoczesnych produktów, które są dobrze zaprojektowane pod względem wizualnym i technicznym i podlegają ciągłemu rozwojowi. Jednak takiego podejścia do biznesu trudno doszukać się MAWI. Wystarczy podjechać pod siedzibę firmy i porównać ją z sąsiadującymi przedsiębiorstwami. Na tle sąsiadów firma wygląda, jak komunistyczny PGR i jak wygląda od zewnątrz, tak też funkcjonuje od wewnątrz. Wszystko w tej firmie wygląda i funkcjonuje jak szkielet budynku biurowego. Są jakieś zalążki czegoś, ale nic nie funkcjonuje prawidłowo jak to powinno być w nowoczesnej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Mawi M.Piszczek i W.Dziedzic sp.j. - Rzezawa

• Jak się pracuje w Mawi M.Piszczek i W.Dziedzic sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Mawi M.Piszczek i W.Dziedzic sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mawi M.Piszczek i W.Dziedzic sp.j.?

Mawi M.Piszczek i W.Dziedzic sp.j.