Opinie o ideale-jobs-GmbH w Köln

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ideale-jobs-GmbH. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie ideale-jobs-GmbH o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ideale-jobs-GmbH w Köln

Były nie zadowolony pracownik

Mój pierwszy dzień trwał 2 godziny a już w drugi bez uzgadniania ze mną byłem w pracy bez jedzenia 14 godzin. Przy czym dostałem kontuzji gdzie na trzeci dzień nie mogłem chodzić i nie zjawiłem się w pracy .jak zadzwonili i wyjaśniałem sytuację to stwierdzili że jestem pijany. Z kontuzją poszedłem na zakład po czym majster stwierdził żebym wrócił do domu. Firma zapłaciła tylko 154 euro z groszami. Gdzie pobyt kosztował mnie 150 euro i wróć tu do Polski. Szkoda gadać.

@Były nie zadowolony pracownik

Z kontuzja idzie sie do lekarza.

@Były nie zadowolony pracownik

Boze jakich pracownikow teraz przyjmuja !!!Smiechu warte przepracowalem z ta firemka 2 ciezkie lata nigdy sie nie spoznilem pracowalem ciezko tłumaczylem jak tłumacz ,spalem w samochodzie aby zaoszczedzic pieniazki. Zawsze bylem w gotowosci bojowej i gdyby nie była Anja Lenzer ktora mnie nie zwolnila bedac na chorobowym niemieckim ,To bym dalej dla ideala robil hydraulike i wentylacje.w zyciu idealnie nie jest .Wszystkie pieniazki mi wyplacili firma godna polecenia pieniazki były zawsze na czas pod tym wzgledem .Ale 2 raz bym do niej juz nie poszedł chyba ze do biura .Tlumaczac takim niezaradnym polakom jak maja wypisywac schtunde zetle aby miec pieniazki za przerobione dni..Pozdrawiam Ideale Jobs z Koln p.r paweł.R

człowiek
@Paweł ruszkowski

Z kąt ty jesteś? Dobrze że w namiocie nie i po pracy puszek nie zbierałes. A jadłeś napewno chleb z chlebem a do popicia woda . Burak.

@Paweł ruszkowski

Tak czytam twoją opinię i ty to jednak deeeeebbbbbiiiiiilllllll jesteś burak i właśnie przez takich jak ty Niemcy myślą że mogą wszystko.A nie każdy na początku jak jedzie pierwszy raz umie wszystko wypełnić to po pierwsze a po drugie ja też pracowałem w ideale Jobs i się zwolniłem odpracowalem okres wypowiedzenia tak jak powinno być a i tak mi szef uciął wypłatę z tego powodu że przeszedłem do innej agencji ale jak ideale mnie przejmowało też z innej agencji to oni mogli ale od nich już nikt nie może odejść gdzie indziej banda złodzieju dorobkiewiczów A SZEF TO (usunięte przez administratora)

Paweł R.
@Były nie zadowolony pracownik

Mogłeś iść na chorobowe do niemieckiego lekarza później do polskiego mój brat przepekal 1.5 roku na kolano .. a kasę miał bez wyjazdów.

Cześć (usunięte przez administratora) to znowu ja gdzie moje 430 euro

Jajaki

Witam Ludzie z tego co mi wiadomo to kasuja za wszystko jeśli chce zaliczkę a firma bierze za to kasę to chyba coś nie tak. Czytaj umowę przed wyjazdem i zastanów się czy warunki są pożądane diety to mają mizeryjne a za piątek to co głodowac ma pracownik czy za mieszkanie nie płacić

Były

Elo (usunięte przez administratora) jak tam się wam żyję z cudzych pieniędzy

Elooo to znowu ja oddawać pieniądze

Spawacz

Dzień dobry''Tak jak obiecałem zakładam pani sprawe z powódzctwa cywilnego w sprawie (usunięte przez administratora) na mojej osobie,poniesione straty finansowe i moralne.Moj ojciec który jest na stałe w Niemczech od 23 lat poruszy odpowiednie instytucje w Niemczech takie jak Zool,Policja,niemiecka inspekcja pracy,oraz Sąd Pracy.W Niemieckiej Republice Federalnej takie instytucje szybko reaguja pani nie stracila ani 1 euro a ja straciłem jak dla mnie bardzo duzo.Moje straty to podróz do Niemiec i spowrotem 140 euro,nie zaplacony 1-szy dzien pracy tj 4h+ dieta,hotel 60 euro (dla pana Gawłowskiego)a za straty moralne jakie przezyłem w siedzac zmarzniety i głodny na przystanku z torbami,stres i lęki na tle nerwowym jakie przeżyłem abrak zainteresowania moja osoba,brak chceci pomocy z pani strony bede domagał sie 1000euro,ale takie pismo wystosuje pani prawnik i bedzie to pismo urzędowe,jednak nie ominie panią przyjazd do Polski na rozprawe sądową jaka pani zakładam.Ja swoje obowiazki wykonalem nalezycie,przyjechałem do Niemiec,stawilem sie w pracy,testy spawalnicze zdałem nawiasem mowiac nadal jestem zatrudniony a to pani mnie rekrutowala i pani za wszystko odpowie.Nie chce pani wyrownać strat to poniesie je pani podwójnie.Sprawe ma pani przegraną,prawnik tym sie zajmie i poniesie pani konsekwencje finansowe,prawne i zawodowe

elektryk
@Spawacz

napisz proszę jaki uzyskałeś wynik

elektryk

ludzie z dala od tej firmy .....właśnie jestem na etapie założenia im sprawy żeby odzyskać swoje pieniądze .....wszystko tylko nie oni....

Cześć wam mordyyyyyyy (usunięte przez administratora)oddajcie moje 430€

Cześć (usunięte przez administratora) widzę że już zablokowaliście dodawanie komentarzy na Facebooku hahaha będę pisał wszędzie negatywy na wasz temat za to co mi (usunięte przez administratora)

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z ideale-jobs-GmbH? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Bo szef to (usunięte przez administratora) i chce zapłatę za pracownika z góry za miesiąc no (usunięte przez administratora) kto mu tak zapłaci

Banda złodzieju jak się u nich pracuje to jest wszystko ok a jak się człowiek zwalnia to (usunięte przez administratora) i tyle (usunięte przez administratora)

Czy ideale-jobs-GmbH praktykuje "luźne piątki"?

zasiegnieta porada prawna

40/50€ za godzine pracy spawacza ? Chyba z super niemieckim i papierami waznymi . Tyle nie placa nawet za niemca a co dopiero za polaka. Buja na rysorach te stawki, ktore ktos Tobie powiedzial- nie wierz we wszystko co mowi ci pracodawca. Jakby mial tyle zaplacic za pracownika z Zeit Firmy, taniej by go wyszlo zatrudnic pracownika bezposrednio - nie robia tego, bo pracownika ZAF mozna w kadej chwili odmeldowac z 3 dniowym wyprzedzeniem..

Tak oczywiście że preferują luźne piątki, polega to na tym że żeby pracownik wyluzował sie po ciężkim tygodniu pracy to obniżają mu dietę w ostatni dzień pracy w tygodniu na 12 euro, oczywiście dowiadujesz się o tym fakcie dopiero po fakcie jak dostaniesz pierwsza "wyplate", oczywiście żaden z ich koordynatorów cie o tym nie poinformuje dopiero jak sam sobie sprawdzisz. Zapomialem jeszcze o pobieraniu złodziejskiej prowizji za zaliczki w wysokości 20 euro za przelew!!!!. Banda (usunięte przez administratora) i niec więcej. Omijać z daleka

Damian

Zaliczka za prowizje? To jakaś kpina pod kontrol się nadająca.

Luźne piątki na wyluzowanie
@zasiegnieta porada prawna

Płaca 12 w piątek abyś się wyluzował --- ha ha chyba (usunięte przez administratora) że cię (usunięte przez administratora)... Jaki kwa dzien zjazdowy?!!! ..Jakbym mieszkał w Pl ,pracował koło granicy to spoks..Ale nie tak...Doskonale wiedzą że żaden zjazdowy.Kwitniesz w de z dala od rodziny...I masz te wydatki....żaden zjazdowy.Zjazdowy to by był gdybyś przed 12 wyjechał :-)

Paweł ruszkowski

Mozesz miec wolne czwarki i piatki i soboty i niedziele to zalezy od ciebie kto bedzie chcial pracowac to bedzie pracowal niepracuje ten kto niepracuje,pamietaj ze jak maz wolne bedziesz mial puste okienka a za pokoj tzw puste okienka musisz zaplacic z wlasnej kieszeni kto ma okienka ten nie zarobi na chleb byly pracownik ideala z erfurt pozdrawiam Ideale koln

Były nie zadowolony pracownik

Sami wypełniają za ciebie karty pracy co nie zgadza się z rzeczywistością przy czym cię (usunięte przez administratora)

Jak długo czekaliście na odzew z ideale-jobs-GmbH? Oddzwaniają zawsze?

Tak jak cię potrzebuja

Były nie zadowolony pracownik

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) którzy narobią Tobie problemów za które sam płacisz.

Krystyna

Jakie trzeba posiadać cechy zgłaszając się do pracy w ideale-jobs-GmbH? Pracodawca czasami wymaga lub docenia za konkretne. Fajnie wiedzieć jeszcze przed pójściem na rozmowę kwalifikacyjną czy takowe posiadamy. Napiszcie.

Wkurzony bardzo

Poniedziałek Pierwszy dzień w pracy a tu niema pracy karzą jechać na kwaterę i czekać do 16tej , po 16tej piszą żeby czekać do następnego dnia do połódnia oczywiście żadnego odzewu , nie odbierają telefonów a o 16tej mówią że najbliższa praca będzie od poniedziałku i najlepiej wrócić do domu .1000 kilometrów w jedną stronę 1000 z pwrotem i opłacić kwaterę .Tyle zysku Definitywnie nie polecam tej firmy omijać jak najdalej!!!!!!!!!

Doświadczony- A.G.***

Przed rozpoczęciem pracy , przedłużanie w nieskonicziność... chyba z 8 razy tak co tydzień. Pierwszy miesiąc niby ok , Ale wypłata zaniżona w stosunku do umowy. za godz. Następna : wyjazd ponad 500 km , niby praca dla 2 osób , kwatera płatna z góry, następny dzień przyjeżdżamy, pracy już nie ma . Informują nas w firmie zlecającej ,że informowali firmę ,że już nas nie potrzebują, Nas już nikt nie poinformował 225 euro w plecy+ paliwo.Wracamy obiecują ,że dadzą premie i na tym się skończyło . Jednak za tydzień przychodzi pismo z ostrzeżeniem od samej SZANOWNEJ PANI DYREKTOR , że opuściliśmy dwa dni pracy.Konsultantka z kierownikiem obiecują,że wszystko załatwią , nic. Rozliczeń miesięcznych zero, można prosić tel. do usranej śmierci (tak dla wiadomości ; muście od razu pisemnie , dlatego ,że macie 3 m-ce terminu aby dochodzić roszczeń nawet w sądzie ,każde pismo wydłuża o następne 3 m-ce po tym terminie już nic nie możecie nawet w sądzie ; przekazujcie to swoim znajomym pracującym w Niemczech) Po 1,5 m-ca pracy wypowiedzieliśmy, ( w umowie jest tydzień , straszyli nas , że musimy miesiąc) OGÓLNIE NIE POLECAM NIKOMU I JAK NAJDALEJ OD NICH. A TAK W OGÓLE TO SPRAWDZAJCIE WSZYSTKO NA BIEŻĄCO WSZĘDZIE !!! POWODZENIA A.G.

Olgierd

Na razie będzie przerwa to może dobrze wpłynie na pewną grupę osób nastawionych wiecznie na oskarżanie.

zasiegnieta porada prawna

Analizujac te wszystkie zagadnienia umowy o prace , sa one bardzo proste. Umowa o prace zaczyna sie w 1 dzien pracy ale ten 1 dzien jest takze dla klienta probny, tak wiec , jak podejmiesz prace to polowa sukcesu , trzeba sie jeszcze tam sprawdzic. Diety sa placone 4 dni a ostatni kwota jest pomniejszona, bo mozesz teoretycznie zjechac do domu na weekend. Wszystkie dodatki sa placone z wyplata, tak wiec zeby dostac swoje pieniadze trzeba je wypracowac. Zaliczki oczywiscie platne - jako '' dodatkowy'' przelew ( moim zdaniem zniechecenie brania zaliczek).

Pik
@zasiegnieta porada prawna

czytając wypowiedzi na forum ludzie nie wiedzą ile firma niemiecka płaci za godzinę pracy pracownika Firmie,która cię werbuje w moim przypadku jestem spawaczem otóż 40-50 euro za godzinę pracy.Pewne żródło wiadomości dowiedzieliśmy się tego pytając właściciela firmy.Normalnie to co płaci pośrednik(u mnie firma ideale-job z Erfurtu) pracownikowi to są kpiny.

Zostaw merytoryczną opinię o ideale-jobs-GmbH - Köln

• Jak się pracuje w ideale-jobs-GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy ideale-jobs-GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ideale-jobs-GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 4 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ideale-jobs-GmbH?

Kandydaci do pracy w ideale-jobs-GmbH napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ideale-jobs-GmbH